ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    دوستان عزیز تمام مادربوردها خوب هستند ، بستگی داره استارتر عزیز چقدر بخواد هزینه کنه و براش چی مهم باشه ، اورکلاک یا گیم ! تمامی انجمن ها من عضویت دارم ولی اینجا یه چیز دیگس ، پس لطفا فقط پیشنهاد بدید و طرفداری از هیچ برندی نکنید چون هیچ نفعی به حال من و شما نداره ،
    دوست کوچک شما
    ممنون
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad11 نمایش پست ها
    من می رم کلاس ادبیات شما هم برو آموزش تایپ واستفاده از فونت انشاالله با هم می ریم یک موسسه ثبت نام می کنیم بعد این که msi از بزرگ ترین تولید کننده های سخت افزار در تمام دنیاست این جملت منو منقلب کرد داداش یه باره بگو IBM هست تو رو خدا
    بعد تا جایی که من دیدم گیگا اول بود استاد ببخشید این پست ها رو دادم که استاد هایی مثل شما اضحار فضل کنند
    دوست عزیزaminva2006 یک سر به سایت های دیگه بزن چون کسانی دیگه در سایت های دیگه ای هستند که بدون هیچ ادعایی دارن به همه کمک می کنم البته آقای Reza Y نفر اول اورکلاک جهان هستندبا مادربردهای MSI والبته استاد ادبیات
    اگه 180 تومن MSI با برند های دیگه که قیمت 300 دارند برابری می کنه کلا باید همه کاروکاسبی رو جمع کنند
    در کل چیپست که تو مادربرد های Z77-Z68 استاد که فرقی نداره فقط امکانات از لحاظ PCIE وتعداد USB وچیز هایی از این قبیل باعث تفاوت قیمت می شود (وگرنه خازن و... زیاد تفاوت قیمت ندارند )
    کلا بعضی مواقع یک محصول از یک برند اینقدر ادم رو اذیت میکنه که ادم دیگه به اون محصول بی اعتماد میشه (مثل وضعیتی که برای گوشی های ال جی برام پیش امد که باعث شد دیگه به خریدن این گوشی و گوشی های دیگه ال جی فکر نکنم و به کسی پیشنهاد هم نکنم)
    در کل بهmsiاونجوری که به گیگا و ایسوس اطمینان دارم ندارم چون چند از دوستام به مشکل خوردن(اکثرمشکلات مال لپ تاپ های ام اس ای بود و)
    در مورد تند حرف زدن هم باید بگم که بعضی ها توی سایت هستن که با کوچکترین حرفی درجه ادم رو به 100 و گاهی به بالای100میبرن و هیچکاری هم نمیشه کرد ولی شما هم کل کل نکن که بدتره
    اصلا موضوع تاپیک چی بود؟
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    اول می خواستم بگم واقعا نمی دونم چرا ام اس ای با این محصولاتی که می ده این همه طرفدار دو آتیشه داره.
    در مورد باس تایمینگ من اکثر مادر برد های که با هاشون کار کردم خودشون درست دیتکت نمی کردن چهار تا عدد یه ولتاژ رم خودت دستی بده خیالت راحت کن.روی رو به ترتیب از چپ به راست با ولتاژ نوشته شده
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    5
    کاربر جدید
    سلام و تشکر فراوان از دوستان که راهنمایی فرمودنددوستان عزیز اگه محبت کنند و چند مدل موجود توی بازار را هم نام ببرند و قیمت بدند که عالی میشه شاید قسمت شد شنبه امدم تهران برای خرید مادربردمرسی از همه
    یک سوال دیگه هم الان برام پیش آمده
    مادربردهایی که به صورت oc از باس رم پشتیبانی میکنن با مادربردهایی که به صورت عادی از باسهای بالا پشتیبانی میکنن
    توی بحث کارایی خیلی باهم تفاوت دارن یا فقط مساله همون ست کردن به صورت دستی هست
    و من بیشتر گیم انجام میدم با سیستم
    ممنون میشم بایت راهنمایی
    ویرایش توسط aminva2006 : 2012/06/15 در ساعت 09:06
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع