ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    769
    سطح
    14
    33
    کاربر جدید

محدود کردن دسترسی

سلام
    چی جوری می تونم دسترسی به اینترنت رو برای دیگر کاربرا طوری محدود کنم که فقط تو چند تا سایتی که مشخص می کنم بتونن برن؟ نرم افزار یا خود ویندوز؟
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_haq نمایش پست ها
    سلام
    چی جوری می تونم دسترسی به اینترنت رو برای دیگر کاربرا طوری محدود کنم که فقط تو چند تا سایتی که مشخص می کنم بتونن برن؟ نرم افزار یا خود ویندوز؟
    اینکه بخواین فقط تو چند سایت برن رو نمیدونم ولی اگه میخواین یه سری برنامه (مثلا yahoo messsenger) یا آدرس رو فیلتر کنین میشه از تو مودم این کار رو کرد یا اینکه از تو قسمت prental control ویندوز کنترل کنین. یه برنامه هم بود که یکی از کاراش همین بود ولی متاسفانه هرچی فکر میکنم یادم نمیاد. فعلا این دو روش رو داشته باشید تا برم اون برنامه رو پیدا کنم.
    امتیازها
    7,298
    سطح
    56
    564
    کاربر انجمن
    دوست عزيز،من الان خودم از internet security kaspersky استفاده ميکنم،خيلی خوب جواب ميده.يه گزينه داره که دسترسی به همه سايتا رو محدود ميکنه جز سايتی که خودت تعريف کنی براش.
    همينطور پيش فرض هم داره که خيلی کامله.من که لذت بردم ازش نسبت به هر برنامه اي که قبلاً تست کردم،اصلاً هم راه پيچوندن نداره!
    شاد باشيد
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_1985 نمایش پست ها
    دوست عزيز،من الان خودم از internet security kaspersky استفاده ميکنم،خيلی خوب جواب ميده.يه گزينه داره که دسترسی به همه سايتا رو محدود ميکنه جز سايتی که خودت تعريف کنی براش.
    همينطور پيش فرض هم داره که خيلی کامله.من که لذت بردم ازش نسبت به هر برنامه اي که قبلاً تست کردم،اصلاً هم راه پيچوندن نداره!
    شاد باشيد
    این هم خیلی خوبه اما گاهی اوقات باعث میشه که مرورگرها قاطی کنن. مثلا اجازه ی باز شدن گوگل یا جی میل یا یاهو میل رو نمیدن و میگن: آنتی ویروس گواهینامه ی این سایت رو تایید نمیکنه (ببخشید فارسی نوشتم عین پیغام یادم نبود ولی یه چیزی تو همین مایه ها هست!!!!)
    راستی هنوز اسم اون برنامه یادم نیومده ولی پنجشنبه که کنکور آزاد رو بدم وقتم بیشتر میشه و اون موقع حتما پیداش میکنم. البته اگه دیر نشده باشه!!!
    ویرایش توسط Navid.y : 2012/10/08 در ساعت 01:51
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی
    شما این دو نرم افزار را نصب کنید:
    Netinfo
    Cisco network magic
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    این هم خیلی خوبه اما گاهی اوقات باعث میشه که مرورگرها قاطی کنن. مثلا اجازه ی باز شدن گوگل یا جی میل یا یاهو میل رو نمیدن و میگن: آنتی ویروس گواهینامه ی این سایت رو تایید نمیکنه (ببخشید فارسی نوشتم عین پیغام یادم نبود ولی یه چیزی تو همین مایه ها هست!!!!)
    راستی هنوز اسم اون برنامه یادم نیومده ولی پنجشنبه که کنکور آزاد رو بدم وقتم بیشتر میشه و اون موقع حتما پیداش میکنم. البته اگه دیر نشده باشه!!!
    نرم افزار قاطی نکرده بعضی اوقات گواهینامه سایت فیک و نرم افزار تشخیص میده و بهتون اطلاع میده.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع