ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 216 نخست ... 345671555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 2156
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    عطا جان حتما و حتما و حتما فریمویو این محصول را به نسخه 1.5 ارتقا بدید ! به شدت در افزایش کارایی موثر است و بعضی از bsod ها که مربوط به فریمویو فعلی شما است را رفع میکنه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    منم اینها رو خریدم:
    main msi a75-g35 153.000
    cpu athlon 631 149.000
    ram adata gaming xpg 2000 cl9 2*4 180.000
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: pznrf8e43hp0u9kgrvf.jpg
مشاهده: 28
حجم: 85.7 کیلو بایت
    قیه هم معلومه که جه به درد نخورن
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    منم اینها رو خریدم:
    main msi a75-g35 153.000
    cpu athlon 631 149.000
    ram adata gaming xpg 2000 cl9 2*4 180.000
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: pznrf8e43hp0u9kgrvf.jpg
مشاهده: 28
حجم: 85.7 کیلو بایت
    قیه هم معلومه که جه به درد نخورن
    فکر کنم شما از اون قربانی های x4 631 معروف هستید نه ؟
    یه ملتی را این مادربورد Msi a75-g35 سر کار گذاشت !
    Albert Einstein
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    فکر کنم شما از اون قربانی های x4 631 معروف هستید نه ؟
    یه ملتی را این مادربورد Msi a75-g35 سر کار گذاشت !
    چطور میشه بیشتر توضیح بدی البته فکر کنم تو چت روم بهتر باشه!
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    چطور میشه بیشتر توضیح بدی البته فکر کنم تو چت روم بهتر باشه!
    قضیه اینه که چند وقت پیش تو فروم هات که قبلا هم تحلیل من را درباره ی این فروم شنیدید (بچه هاش بعضا عجول و خود رای هستند و....) یه تاپیک میاد بالا "پدیده جدید اورکلاکنیگ X4 631 " که یه کاربری یه تست های با همین مادربورد و پردازنده زده بوده و نتایجی خلاف واقع میداده !

به این صورت که تصور میشده که زمانی که X4 631 اورکلاک میشه ، یه افزایش کارایی خاصی به کارت گرافیک میده ! مثلا امین میبینه که زمانی که پردازنده تا 4400 اورکلاک میشده ، امتیازی که کارت 580 در تست 3dmark 11 میگیره مثلا 2000 تا بالا میره ! بدون هیچ افزایش کور و مموری در خود کارت گرافیک ! (البته مدل کارت مثال بود ولی خود امین با همین روش رکورد 1 کارت 8600 را زد ! حالا شما فکرش را بکن این چینش قطعه یعنی این مادربورد و پردازنده عملا کاری کرده بود که 631 برای رکورد اورکلاک زدن حتی از 3770 و 3960 ارجح تر بشه ! یعنی برید 3770 بفروشید 631 بخرید ! )

این یعنی چی ؟ یعنی یه boost به کارت دیگه !
    چه جوری ؟ این پردازنده نه gpu داخلی داره و نه معماری وحشتناکی که باعث این قضیه بشه !
    در ضمن این اتفاق فقط روی بورد msi میافتاده که بعد ها شک روی بورد میره تا پردازنده !

سرت رو درد نیارم ! این طور که من فهمیدیم (خیلی دنبال این قضیه نبودم چون بودار بود) ، شرکت معظم msi روی بایوس یه گزینه اضافه کرده بوده که زمان کند یا تند میشده و خلاصه باعث میشده که فریم ریتی که نرم افزارهای بنچمارک میگرفتند به شدت بالا بره و نمره بالایی به کارت گرافیک بدند !

این وسط کسایی که عجله کردند و ترس تمام شدن این کانفینگ را در بازار داشتند و منتظر نتایج نشدند مثل kamyar خودمون ، قربانی شدند !
    Albert Einstein
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    قضیه اینه که چند وقت پیش تو فروم هات که قبلا هم تحلیل من را درباره ی این فروم شنیدید (بچه هاش بعضا عجول و خود رای هستند و....) یه تاپیک میاد بالا "پدیده جدید اورکلاکنیگ X4 631 " که یه کاربری یه تست های با همین مادربورد و پردازنده زده بوده و نتایجی خلاف واقع میداده !

به این صورت که تصور میشده که زمانی که X4 631 اورکلاک میشه ، یه افزایش کارایی خاصی به کارت گرافیک میده ! مثلا امین میبینه که زمانی که پردازنده تا 4400 اورکلاک میشده ، امتیازی که کارت 580 در تست 3dmark 11 میگیره مثلا 2000 تا بالا میره ! بدون هیچ افزایش کور و مموری در خود کارت گرافیک ! (البته مدل کارت مثال بود ولی خود امین با همین روش رکورد 1 کارت 8600 را زد ! حالا شما فکرش را بکن این چینش قطعه یعنی این مادربورد و پردازنده عملا کاری کرده بود که 631 برای رکورد اورکلاک زدن حتی از 3770 و 3960 ارجح تر بشه ! یعنی برید 3770 بفروشید 631 بخرید ! )

این یعنی چی ؟ یعنی یه boost به کارت دیگه !
    چه جوری ؟ این پردازنده نه gpu داخلی داره و نه معماری وحشتناکی که باعث این قضیه بشه !
    در ضمن این اتفاق فقط روی بورد msi میافتاده که بعد ها شک روی بورد میره تا پردازنده !

سرت رو درد نیارم ! این طور که من فهمیدیم (خیلی دنبال این قضیه نبودم چون بودار بود) ، شرکت معظم msi روی بایوس یه گزینه اضافه کرده بوده که زمان کند یا تند میشده و خلاصه باعث میشده که فریم ریتی که نرم افزارهای بنچمارک میگرفتند به شدت بالا بره و نمره بالایی به کارت گرافیک بدند !

این وسط کسایی که عجله کردند و ترس تمام شدن این کانفینگ را در بازار داشتند و منتظر نتایج نشدند مثل kamyar خودمون ، قربانی شدند !
    اگه اینو میخریدم بعد میگفتی سرکاری بوده نابودت میکردم!
    امتیازها
    3,120
    سطح
    34
    198
    اوركلاكر ارشد
    علیرضا جان منم عجول و خود رای هستم؟ :دی
    البته از هات کشیدم کنار و این خود رای بودن رو ادمین های اون فروم دارند به طور فجیع! طوری که سایت به اون خوبی رو از اوج دارن به پایین می کشن...

بهرحال از حاشیه های که بگذریم، خوب یا بد این مادربورد کارایی بالایی ارائه می ده > این موضوع به نفع کاربران هست، این طور نیست؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها
    علیرضا جان منم عجول و خود رای هستم؟ :دی
    البته از هات کشیدم کنار و این خود رای بودن رو ادمین های اون فروم دارند به طور فجیع! طوری که سایت به اون خوبی رو از اوج دارن به پایین می کشن...

بهرحال از حاشیه های که بگذریم، خوب یا بد این مادربورد کارایی بالایی ارائه می ده > این موضوع به نفع کاربران هست، این طور نیست؟
    البته علی جان من هم قبلا و هم اینجا از لغت "بعضا" استفاده کردم و اون سه تا نقطه هم تعریف بود که گفتم ننویسم بهتره !

بله در جریان هستم که دیگه هات نمیرید !

البته این مادربورد کارایی بالا نمیده و داره کارایی معمولی را میده و با کلاه برداری داره اون را با نتیجه ای که واقعی نیست (fake) عوض میکنه ! کند کردن زمان و نمایشی اسکور دادن که هنر نیست ! مثل بعضی از بورد ها که به صورت پیش فرض fsb را روی 201 ست میکنند تا بهترین نتیجه تست گروهی را کسب کنند !

در هر حال چون روی این بورد این گزینه به صورت دیفالت در بایوس روشن است ، یعنی سعی کرده یه جورایی سر کاربر و تست ها و بررسی ها کلاه بزاره !
    Albert Einstein
    امتیازها
    3,120
    سطح
    34
    198
    اوركلاكر ارشد
    البته علی جان من هم قبلا و هم اینجا از لغت "بعضا" استفاده کردم و اون سه تا نقطه هم تعریف بود که گفتم ننویسم بهتره !

بله در جریان هستم که دیگه هات نمیرید !

البته این مادربورد کارایی بالا نمیده و داره کارایی معمولی را میده و با کلاه برداری داره اون را با نتیجه ای که واقعی نیست (fake) عوض میکنه ! کند کردن زمان و نمایشی اسکور دادن که هنر نیست ! مثل بعضی از بورد ها که به صورت پیش فرض fsb را روی 201 ست میکنند تا بهترین نتیجه تست گروهی را کسب کنند !

در هر حال چون روی این بورد این گزینه به صورت دیفالت در بایوس روشن است ، یعنی سعی کرده یه جورایی سر کاربر و تست ها و بررسی ها کلاه بزاره !
    والا من این بورد رو تست نکردم و اصلا وقت نداشتم پیگیر شم موضوع چیه، ولی همون موقع هم با دوستانم (Hwbot) صحبت می کردم نتیجه ای گرفته نشد!

حالا به نظرم کلاه برداری لفظ زیاد مناسبی نیست، باید دیتا شیت های این موبو رو مطالعه کرد و دید که کمپانی به این موضوع اشاره کرده یا خیر؟
    چون موضوع محدود به بنچمارک ها نیست و فریم بازی ها رو هم طبق گفته امین افزایش داده...
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Olesius نمایش پست ها
    والا من این بورد رو تست نکردم و اصلا وقت نداشتم پیگیر شم موضوع چیه، ولی همون موقع هم با دوستانم (Hwbot) صحبت می کردم نتیجه ای گرفته نشد!

حالا به نظرم کلاه برداری لفظ زیاد مناسبی نیست، باید دیتا شیت های این موبو رو مطالعه کرد و دید که کمپانی به این موضوع اشاره کرده یا خیر؟
    چون موضوع محدود به بنچمارک ها نیست و فریم بازی ها رو هم طبق گفته امین افزایش داده...
    شاید لفظ درستی نباشه ولی این که این گزینه به صورت دیفالت روشن است ، برای من قابل قبول نیست !

من دفترچه را دانلود میکنم ببینم چی گفته !

فریم بازی ها افزایش داشته ولی جالب اینجاست که سرعت بازی یه کم کند به نظر میومده !
    Albert Einstein
صفحه 5 از 216 نخست ... 345671555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 2156

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع