ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

Red face دانلود مستقیم آخرین نسخه لیون نسخه 10.7.4

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: os-x-10-7-4.jpg
مشاهده: 9
حجم: 27.2 کیلو بایت

می دونید که چند روز است که شرکت اپل نسخه جدید از لیون را منتشر کرده است . که در این به روزرسانی که شامل رفع نقاص امنیتی و اصلاح برنامه های مک لیون است.

بیشتر توجه در این به روز رسانی شده است رفع اشکالات و به روزرسانی امنیتی و اصلاحاتی در بخش تنظیمات پنجره های برنامه در مک می باشد و همچنین بالابردن سطح امنیت بخش FileVault است.

دوستانی که مک لیون دارند می توانند از طریق به روز رسانی مک در منوی بالای صفحه این کار را بکند . و یا روش دانلود زیر را انجام دهند که اینجانب روش زیر را پیش نهاد می کنم برای اینکه اگر مکتان خراب شد و خواستید عوض کنید به راحتی با تغییر اون و نصب دستی اپدیت ها دوباره مک لیون شما به روز می شود. و دیگر نیاز نیست 700 مگابایت دانلود کنید.

تمام لینکها از سرور های قدرتمند اپل می باشد و قابلیت توقف و شروع دوباره را دارد .
    فقط در هنگام دانلود به نسخه اول توجه کنید .

برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی به این لینک مراحعه کنید .

• ( برای نصب شما باید نسخه 10.7.3لیون را نصب شده داشته باشید )OS X Lion 10.7.4 Client – 693mb
    • ( برای نصب شما باید نسخه 10.7 لیون را نصب شده داشته باشید )OS X Lion 10.7.4 Client Combo – 1.4GB
    • ( برای نصب شما باید نسخه 10.7 لیون سرور را نصب شده داشته باشید )OS X Lion 10.7.4 Server Combo – 1.5GB
    • ( برای نصب شما باید نسخه 10.7.3لیون سرور را نصب شده داشته باشید )OS X Lion 10.7.4 Server Client – 739MB

ویرایش توسط ya30n : 2012/05/18 در ساعت 13:06

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع