ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 14 از 21 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 209
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز در پی گزارش تعدادی از کاربران مبنی بر کاهش سرعت سرویس های شرکت آسیاتک و مشاهده این مسئله روی سرویس شخصی، پس از تماس با معاونت محترم این شرکت و همچنین اپراتور محترم، به این مسئله اشاره شده که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس ها بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود!
    ایمیلی در همین خصوص به آقای صالحی نژاد، معاونت محترم آسیاتک ارسال گردید. در صورت پاسخگویی ایشان، اطلاعات در تاپیک به روز رسانی می شود.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    1024 نامحدود خریدم، سرعت دانلود روی 60 کیلوبایت در ثانیه هست به طور متوسط! در حالی که از نوع 256 هم سرعت دانلود روی همین عدد بود!
    مربوط به همین مشکل هست...؟
    هر دفعه زنگ زدم، میگن پیگیری می کنیم. چشم... همکاران و کارشناسان در حال پیگیری مشکل هستن! الان سه ماهه که همین پاسخ رو بهم میدن!
    هفته ای یکبار هم به مدت نیم ساعت سرعت دانلود از 250 کیلوبایت در ثانیه پایین تر نمیاد!! :|
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    منم یک هفته ای میشه که از این شرکت سرویس 256 نامحدود رو برای یک ماه به عنوان تست گرفتم ببینم اگه خوب بود یک سالشو بگیرم...
    یک هفته طول کشید از روزی که من ثبت نام کردم تا روزی که اینترنتم فعال شد!
    متاسفانه چه از لحاظ سرعت دانلود و چه از لحاظ سرعت لود شدن پیج باید کلمه ی "افتضاح" رو به کار ببرم...
    سرعت دانلود از 15 بالاتر نمیره...واقعا ناامید کنندس...من دیروز از صبح که رفتم بیرون یک فایل 500 مگاباتی را با لینک مستقیم زدم دانلود و شب که اومدم 87 در صد دانلود شده بود!
    به خاطر همین تجربه ی بد دیگه نه طرف این شرکت میرم و نه اینترنت نامحدود میگیرم...همون حجمی خودم که سرعت روزانش از 300 پایین تر نمیومد و شب هم در بدترین حالت از 40 پایین تر نمیومد خیلی عالی بود.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوستان عزیز در پی گزارش تعدادی از کاربران مبنی بر کاهش سرعت سرویس های شرکت آسیاتک و مشاهده این مسئله روی سرویس شخصی، پس از تماس با معاونت محترم این شرکت و همچنین اپراتور محترم، به این مسئله اشاره شده که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس ها بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود!
    ایمیلی در همین خصوص به آقای صالحی نژاد، معاونت محترم آسیاتک ارسال گردید. در صورت پاسخگویی ایشان، اطلاعات در تاپیک به روز رسانی می شود.
    بله واقعا خراب شده!کو آسیاتکی که به 256 تو روز 350 400 و شبانه 50 سرعت میداد!!
    شب ها که بعد ساعت 1 دیگه یاد مرحوم دایل آپم میفتم سال 85!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    1024 نامحدود خریدم، سرعت دانلود روی 60 کیلوبایت در ثانیه هست به طور متوسط! در حالی که از نوع 256 هم سرعت دانلود روی همین عدد بود!
    مربوط به همین مشکل هست...؟
    هر دفعه زنگ زدم، میگن پیگیری می کنیم. چشم... همکاران و کارشناسان در حال پیگیری مشکل هستن! الان سه ماهه که همین پاسخ رو بهم میدن!
    هفته ای یکبار هم به مدت نیم ساعت سرعت دانلود از 250 کیلوبایت در ثانیه پایین تر نمیاد!! :|
    سلام!منم میخواستم برم نا محدودش!با این وضعیت بهتره همین حجمی بمونم!
    برنزیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    منم یک هفته ای میشه که از این شرکت سرویس 256 نامحدود رو برای یک ماه به عنوان تست گرفتم ببینم اگه خوب بود یک سالشو بگیرم...
    یک هفته طول کشید از روزی که من ثبت نام کردم تا روزی که اینترنتم فعال شد!
    متاسفانه چه از لحاظ سرعت دانلود و چه از لحاظ سرعت لود شدن پیج باید کلمه ی "افتضاح" رو به کار ببرم...
    سرعت دانلود از 15 بالاتر نمیره...واقعا ناامید کنندس...من دیروز از صبح که رفتم بیرون یک فایل 500 مگاباتی را با لینک مستقیم زدم دانلود و شب که اومدم 87 در صد دانلود شده بود!
    به خاطر همین تجربه ی بد دیگه نه طرف این شرکت میرم و نه اینترنت نامحدود میگیرم...همون حجمی خودم که سرعت روزانش از 300 پایین تر نمیومد و شب هم در بدترین حالت از 40 پایین تر نمیومد خیلی عالی بود.
    عزیز آسیاتک از ان ت خ ا ب ا ت به بعد خراب کرده!من حجمی تو روز از دانلودها 350 میگرفتم الان به زور رو 60 70 میاد!
    شبانه هم که دیگه قید دانلود شبانه رو زدم!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    دوستان گرامی شرکت اینترنتی های وب تقدیم می کند!

سرعت اینترنت ورای تصور شما، بی نهایت بالا.
    اوقده بالا که بعد از ده دقیقه هنوز وب بیج شرکتشون رو باز نکره، جیمیل پیش کش!
    سرعت کولاک........

از مخابرات که سرعت 128 رو 130 دی ال می داد فرار کردیم بریم یه جا اینترنت بهتر بگیریم، حالا 128 رو داره 16 دی ال میده!
    زنگ زدم شرکتشون میگن ضریب 1 به 8 ه دیگه!!!!!

خداییش کولاک......

یکی بیاد مارو نجات بده.

امتیازها
    90
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    هه خوش به حال شما که مشکل سرعت دارید
    من در یک ماه 3 بار 4گیگ شارژ کردم حاضرم قسم بخورم که حتی یه اهنگ هم دانلود نکردم همینجوری حجم نتم کم میشه
    هر کاری که فکرشو بکنید انجام دادم ولی درست نشد پشتیبانی گفت پسوردتو عوض کن عوض کردم ولی درست نشد گفت مشکل از وایرلسته ازمودم بدون wi fi استفاده کردم درست نشد گفت کامپیوترت ویروس داره ویندوز عوض کردم درست نشد
    پشتیبانی میگه اصن تو عمرم همچین چیزی نشنیدم درخواست جمع اوری هم که میدی میگه باید مهلت سرویست تموم شه دوهفته ام بگذره
    من انقد با پشتیبانی به خااطر مشکلات مختلف تماس گرفتم که دیگه همشونو میشناسم انقد که با اوناتماس میگیرم وصحبت میکنم با دوستام صحبت نمیکنم
    یعنی واقعا...
    ~X(
    امتیازها
    22
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط metall_hero نمایش پست ها
    منم زیاد از این موارد دیدم نه فقط این شرکت بلکه شرکت های دیگه!!!!
    به همین خاطر از مخابرات adsl رو گرفتم به قول شما سرعت 15 برای 128 کافی نیست و یا برای کاربران نامحدود!!!! ولی منم 128 دارم و سرعتم
    برای دانلود بیش 1از 17-18 نمیره
    ولی خوب خوبیش تا اینجا کار این بوده که بعد از تقریبا 1سال و نیم تعداد دفعات قطعی انگشت شمار بوده
    128 برنزی آسیاتک رو گرفتم قبلش مخابرات داشتم اینو گرفتم نامحدوده سرعتم زیرا 40 نیومده تا الان، مقرون به صرفه ترین شرکت الان آسیاتکه
    امتیازها
    22
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    هه خوش به حال شما که مشکل سرعت دارید
    من در یک ماه 3 بار 4گیگ شارژ کردم حاضرم قسم بخورم که حتی یه اهنگ هم دانلود نکردم همینجوری حجم نتم کم میشه
    هر کاری که فکرشو بکنید انجام دادم ولی درست نشد پشتیبانی گفت پسوردتو عوض کن عوض کردم ولی درست نشد گفت مشکل از وایرلسته ازمودم بدون wi fi استفاده کردم درست نشد گفت کامپیوترت ویروس داره ویندوز عوض کردم درست نشد
    پشتیبانی میگه اصن تو عمرم همچین چیزی نشنیدم درخواست جمع اوری هم که میدی میگه باید مهلت سرویست تموم شه دوهفته ام بگذره
    من انقد با پشتیبانی به خااطر مشکلات مختلف تماس گرفتم که دیگه همشونو میشناسم انقد که با اوناتماس میگیرم وصحبت میکنم با دوستام صحبت نمیکنم
    یعنی واقعا...
    ~X(
    منم مشکل شمارو داشتم رفتم سراغ مخابرات که نامحدود بگیرم خوب نبود اومدم اسیاتک گرفتم،نا محدوداش واقعا عالیه!1544 زنگ بزن ثبت نام کن، ازون شرکت قبلی هم تو سایت سازمان مقررات شکایت کن که توی جمع اوری اذیت نشی
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط emad1146 نمایش پست ها
    128 برنزی آسیاتک رو گرفتم قبلش مخابرات داشتم اینو گرفتم نامحدوده سرعتم زیرا 40 نیومده تا الان، مقرون به صرفه ترین شرکت الان آسیاتکه
    قیمت؟

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نظر جدید دفتر آسیاتک نسبت به افت سرعت: در حال بررسی هستیم!!! (خسته نباشید)

گزارش افت سرعت در سایت آسیاتک در دو بخش ارتباط مستقیم با مدیریت و انتقادات ثبت گردید.
صفحه 14 از 21 نخست ... 41213141516 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)