ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 21 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 209
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    نمیدونم چقدر پول دادند تا این گواهینامه را بگیرند.

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای ارتقاء کیفیت خدمات خود اقدام به بهبود سیستم مدیریت سازمان و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت برپایه ی استاندارد iso 9001-2008 و همچنین سیستم مدیریت شکایات مشتریان برپایه ی استاندارد iso 10002-2004 نموده است .
    ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت در جهت رضایتمندی مشتریان آرزوی ماست .
    به خدا آدم خندش میگیره! من نمیدونم کدوم شرکت احمقی این گواهینامه ها رو میده به اینا.
    یا این شرکتها با هم لابی میکنن و یا این گواهینامه ها هم تقلبی شدن. ما تا جایی که شنیدیم، گرفتن گواهینامه های iso هفت خوانی هستن واسه خودشون.
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    امیدوارم این مشکلات برطرف بشه تا شاهد بیش از این نارضایتی از سوی کاربران نباشیم!
    همه ی این مشکلات،‌ دیر یا زود،‌ گریبان گیر این شرکت خواهد بود. (در صورتی که اقدامی برای برطرف شدنش صورت نگیره)
    امتیازها
    961
    سطح
    16
    120
    کاربر انجمن
    خیلی مسخره است یادم سه سال پیش تو سنگاپور خط 100 مگ برای خونه ها می داند و اینو من خودم دیدم مردم زندگیشون بدون اینترنت فلج
    امیدوارم که بالاخره این مشکل اینترنت حل بشه
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سرور گرامي متاسفانه اين مشکل حل نمي‌شود چون بايد ديدگاه‌ها نسبت به اينترنت عوض شود که اين طور نيست.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خیلی از مشکلات به خاطر همین دیدگاه هست!
    حالا شما فکر کنید که مشکل سرعت حل شه آیا فقط مشکل اینه؟حتی مشکل قطع شدن حل شه !بازم مشکل اینترنت حل نشده! مشکل ما عدم توانایی استفده از اینترنت به دلیل جلو گیری از استفاده اونه!
    امتیازها
    1,914
    سطح
    26
    40
    کاربر جدید
    منم یه همچین مشکلی با شرکت بیت دیفندر در تهران دارم به این صورت که در تاریخ 1تیر سال91 این شرکت در وبسایت خودش در ایران(یعنی نمایندگی ایرانی رو عرض میکنم نه نسخه اصلی یعنی کانادایی رو)خبری مبنی بر تخفیف0/55 درصدی برای محصول سه کاربره خود از ابتدای نیمه شعبان تا تاریخ 31تیر گذاشته بودن ودر این مدت هم که به سایتشون سر میزدی روی قیمت 80تومنی خط زده بودن وعدد35هزار تومنی رو ثبت کرده بودن از قضا من هم تو این گیرو داد یه پک سه کار بره رو با قیمت 80تمن از نمایندگی اصلی شون خریدم واین تخفیف رو به نماینده هم گوشزد کردم فقط گفتن که تخفیف مخصوص شب وروز نیمه شعبان بوده منهمعرض کردم پس یه سری به سایت بزنید وموضوع روببینید بارفتن به سایت صحت حرف من رو دیدن ولی چیزی عوض نشد به هر حال پک رو خریدیم رفتیم خونه وبه واحد فروش وواحد پشتیبانی شون زنگ زدم وقضیه رو مطرح کردم ومنکر هر گونه تخفیف شدن فقط ادرس نمایندگی که بنده ازش خریداری کرده بودم رو گرفتن و دیگه وسلام من به این قضیه مشکوک شدم یه ایمیل تند وتیز به مدیر اصلی بیت دیفندر دادم وموضوع رو مطرح کردم واعلام کردم در صورت پاسخ ندادن موضوح رو در فروم های اینترنتی مطرح خواهم کرد بلا فاصله بعد چند ساعت ایمیلی از سوی ندیر در یافت کردم با عنواااااااان زیر.
    باسلام خدمت جنابعالی
    از این که محصول بیت دیفندر را خریداری نمو ده اید کمال تشکر دارم
    در مورد موضوع پیش امده خدمدتون عرض کنم که خرید از طریق سایت با خرید از نمایندگی تفاوت داره بدین صورت که در سایت فقط لایسنس به همراه پک لایسنس به خریدار تحویل داده میشه وبا پک خریداری شده توسط شما از نمایندگی کملا فرق داره امیدوارم سوء تفاهم پیش امده رفع گردد
    حالا یه سوالی من موقه خرید از نمایندگی این تخفیف رو به نمایندگی مطرح کردم پس چرا هیپچ مشاوره ای به بنده در این زمینه ندادن
    بعدش تخفیف فقط باری پک سه کاربره 80 تومنی بوده ودر سایت هم زده به جای پرذاخت 80 تومن 35 تون بپردازید
    در اخرهم هر لایسنس قیمتش در حدود 20 تومنه برای بیت دیفندر پس پک خردداری شده توسط من با اونی که تو سایتش اعلام شده چی بوده در حالی که قیمت مرجه هر دو 80 تومنه من نمیدونم این وسط چی اضافه کم شده

کلا این شرکت های خدماتی هم گند زدن به همه چی باز یه همچین مشکلی رو با شرکت اواژنگ داشتم بصورت دیگری که اقای castiel در جریان ماجرا هستن - بخوام اینارو چاپ کنم باید یه کتاب بدم بیرون \m/
    الان مردم توافغانستان دارن اینترنت 3G مصرف میکنند واینترنت ADSL شون هم از ما بهتره اینو از بی بی سی دیدم اخ که سسسسسسسسسسسوختم
    ویرایش توسط animsprite : 2012/07/14 در ساعت 10:34
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    عجب....................
    چی می توان کرد!!!؟؟؟؟
    البته ما اینجا یک آی اس پی محلی داریم که اسمش درنا هست..و سرعتش به طور وحشتناکی بالاست.یک بار دو ماه رایگان سرویس حجمی میداد که سرعتش از 900 پایین تر نمی اومد و تا 1.5 هم میرسید.

الان هم که از همین شرکت سرویس 1024 کیلوبیت گرفتم.سرعتش از 300 پایین تر نمیاد و آخرش هم 700 است.
    شب ها هم رایگانه که سرعتش بسته به سرور بین 90 تا 120 تغییر میکنه...
    و مهم ترین حسنی که این آی اس پی داره پشتیبانی اون هست که واقعاً عالیه.در طول این چند مدتی که داشتم تنها 3 روز قطع میشد پشت سر هم که مشکل از مخابرات بود و کل شهرمون قطع بود...(همه ی آی اس پی ها)
    روز سوم صاحبان کافی نت به طور دسته جمعی به مخابرات مراجعه کردند تا درست شد!!!!!!!
    اینجاست که میگویند تا نباشد..............
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط moafi.mahdi نمایش پست ها
    اینجاست که میگویند تا نباشد..............
    چیزی، مردم نگویند چیزها!:d
    فشار، باعث گشایشه کاره.
    خوش به حالت. ما داریم اینجوری می سوزیم و می سازیم. از 500 با سرعت 2048 ، محاله بالاتر بره!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 77661 نمایش پست ها
    امروز خواستم از شركت شاتل adsl بگيرم با اين اوصافي كه دوستان فرمودند منصرف شدم .خدايا اينها كه همه خود رامسلمان جلوه ميدهند !!وگويا درصف اول نماز جمعه ايستاده اند؟چرا حرف دل مردم را گوش نميدهند؟ پول گزاف ميگيرند وجوابگوي مردم نيستند ودروغ ميگويند ! اينترنت كشورهاي حاشيه خليج فارس سرعتش از ما بيشتر است .
    کلی ضرر هم کردیم. میخوایم پول ضررمون رو بگیریم، یه چیزی هم بدهکار شدیم!
    می گم آقا فنی کار شما اشتباه تشخیص داده، من نباید توونشو پس بدم که...! چرا مردم رو اذیت می کنین؟!
    به جای اینکه من معترض باشم، ایشون صداشونو می برن بالا و طلبکار هم هستن!
    شمایی که دم از بهترین بودن می زنین و تبلیغاتتون سر به فلک کشیده، همش الکی و سر کاریه؟!!
    هر طور با مردم رفتار کنین، مطمئمن باشین مردم از حق و حقوقشون نمی گذرن و قطعاً رفتار بدتری خواهند داشت!
    انفاق معنوی ندارین،‌ هیچ؛ مردم رو دیگه اذیت نکنین!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/14 در ساعت 12:29
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    چیزی، مردم نگویند چیزها!:d
    نه نه حسام جان....
    تا نباشد چوب ................ :d
صفحه 5 از 21 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)