ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 21 نخست ... 31112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 209
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    اساتید محترم می شه این تاپیک رو جمع بندی کنید، تا نتیجه ی این بحث ها معلوم بشه و هم ما موقع خریدن adsl خیالمون راحت باشه؟
    جمع بندی از چه نظر دوست عزیز؟
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    اساتید محترم می شه این تاپیک رو جمع بندی کنید، تا نتیجه ی این بحث ها معلوم بشه و هم ما موقع خریدن adsl خیالمون راحت باشه؟
    ببینید از نظر خدمات خیلی خوبه با پشتیبانی 24 ساعته!
    فقط باید ببینید کارتون چیه.چون آسیاتک فقط برای حجم های 10 گیگ و بالاتر دانلود شبانه رایگان میده و برای کمتر نیم بها هست!
    اگر دانلود شبانه ندارید که کارتون آسونه ولی اگر دانلود شبانه زیاد دارید مجبورید 10 گیگ به بالا بگیرید.
    این سرعت حجمی 256 هست همین الان گرفتم البته سرعت دانلود اگر شرایط خوب باشه تا 300 و 400 هم میره

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    جمع بندی از چه نظر دوست عزیز؟
    از این نظر که دوستانی که پست دادن در مورد شرکت های دیگه هم نظر دادند.
    حالا شما اساتید بفرمایید که بین این ها کدوم شرکت ها رو به ترتیب برای اعضا توصیه می کنید.
    امتیازها
    488
    سطح
    9
    3
    کاربر جدید
    سلام،من میخوام یه سرویس نامحدود 512 بگیرم. اگه میشه دوستان راهنمایی کنن تا من بتونم یه سرویس خوب داشته باشم.:)
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    از این نظر که دوستانی که پست دادن در مورد شرکت های دیگه هم نظر دادند.
    حالا شما اساتید بفرمایید که بین این ها کدوم شرکت ها رو به ترتیب برای اعضا توصیه می کنید.
    شرکت های سرویس دهنده بسیار زیاد است ولی در حالت کلی به هیچ وجه از شرکت های شاتل، پارس آنلاین و مبین نت سرویس نگیرید.
    باقی شرکت ها بر اساس استان، شهر و منطقه، خدمات دهی کاملا متفاوتی دارند.
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    شرکت های سرویس دهنده بسیار زیاد است ولی در حالت کلی به هیچ وجه از شرکت های شاتل، پارس آنلاین و مبین نت سرویس نگیرید.
    باقی شرکت ها بر اساس استان، شهر و منطقه، خدمات دهی کاملا متفاوتی دارند.
    آقا حسام یه سوال دارم : سرعت شبانه اسیا تک من ( خط 512 10 گیگ و برای ساعات رایگان ) قبلا 230 تا 240 بوده ! الان مدتیه شده 64 تا 70 ثابت !!!! برای تو هم همینطوریه ؟ نمیدونم چرا اینطوری شده !!! اگه بخواد انطور بمونه که میرم نامحدود 512 میگیرم . چون طبق چیزی که خودشون گفتن ، اومدن تمام خطها رو تو crmمخابرات جدا کردن و مثلا 512 و تو رک های مخصوص دانلود بستن و مابقی رو هم جدا کردن . مثلا 512 ها 10 گیگ سرعت شب و روزشون تقریبا یکی هست ( اون طوری که گفتن و منم تجربه کردم ) . اما الان واقعا سرعتم شده سرعت ثابت خط خودم !!! گاهی اوغات هم دوباره میشه 230 ، اما بازم برمیگرده رو 64 !! ولی خوبیش اینه که مثل شاتل مزخرف دزد بن نمیشی به خاطر 1 گیگ دانلود .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbrusli نمایش پست ها
    آقا حسام یه سوال دارم : سرعت شبانه اسیا تک من ( خط 512 10 گیگ و برای ساعات رایگان ) قبلا 230 تا 240 بوده ! الان مدتیه شده 64 تا 70 ثابت !!!! برای تو هم همینطوریه ؟ نمیدونم چرا اینطوری شده !!! اگه بخواد انطور بمونه که میرم نامحدود 512 میگیرم . چون طبق چیزی که خودشون گفتن ، اومدن تمام خطها رو تو crmمخابرات جدا کردن و مثلا 512 و تو رک های مخصوص دانلود بستن و مابقی رو هم جدا کردن . مثلا 512 ها 10 گیگ سرعت شب و روزشون تقریبا یکی هست ( اون طوری که گفتن و منم تجربه کردم ) . اما الان واقعا سرعتم شده سرعت ثابت خط خودم !!! گاهی اوغات هم دوباره میشه 230 ، اما بازم برمیگرده رو 64 !! ولی خوبیش اینه که مثل شاتل مزخرف دزد بن نمیشی به خاطر 1 گیگ دانلود .
    راستش زمانی که سرویس 512 داشتم سرعت بیشتر از 120-130 نبود، الان هم 1 مگ نامحدود دارم. افت سرعت در برخی از ساعات روز وجود دارد.
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام بر عزیزان دل .
    بنده حقیر تنها سرگرمی و گذران روزگارم جلوی لپتاپ نشستن و متصل به اینترنت شدن هست و بس . نه اینکه بیکار و بی آر باشم , خیر چنین نیست . بلکه روزگار مارو زمین گیر کرده و تنها دو دست ناقابل در اختیارمون گذاشته و دو چشم برای دیدن .
    دلیل از گفتن قسمتی از شرح حال خواستن درکی از سوی شما بود تا بنده رو به سمتی درست هدایت کنید .
    یکسالی هست وایمکس ایرانسل دارم و در نهایت سرعت 2 مگ . بدون هیچ افت سرعت و در بهترین شرایط سرعت دانلودم 250 کیلوبایت هست و نه بیشتر میشه و نه کمتر . اما به دلیل قیمت بالا چند ماه هست از سرویس 128 کیلوبایتش استفاده میکنم و سرعت دانلودم 16 کیلوبایت هست .
    شرح این موضوع هم برای این بود تا بدونم آیا دیگر شرکتها از جمله آسیاتک هم در دانلودها چنین هستند یا خیر ؟ البته بحثهارو خوندم و متوجه شدم که جز بعضی موارد سرعتها روی 2 مگ هست و اکثرا با داشتن سرویسهای 256 یا 512 سرعتی به مراتب بالاتر از 2 مگ ایرانسل دارند .
    حالا بنده بر این شدم تا از adsl+2 استفاده کنم .چون هم قیمتها خیلی کمتر هست و هم سرعتها . چند وقتیست روی آسیاتک متمرکز شدم که نهایت امروز به این تاپیک برخوردم و عضو شدم و مطالعه ای کردم . فرصت و غنیمت شمردم و طرح سوال و شرح فراغ دادم .
    در محدوده مخابراتی ما که سیدالشهدا نامیده میشه (تهران) هیچ شرکتی جز مخابرات و همین آسیاتک سرویس نمیدهند . سرویس 2مگ با حجم ترافیک 10گیگ چشم مارو گرفته . با توجه به اینکه باید یک مودم بخرم و هزینه تازه کنم , آیا شما عزیزان که چند صباحی از این شرکت بهره بردین من و به خرید و مشترک شدن دعوت میکنید یا از این کار منعم میکنید ؟ عمده فعالیتم گشت زدن و سرچ کردن و بازدید از سایتها مثل همینجا میباشد . اگر موردی هم باشه دانلود میکنم و بیشتر فیلم و برنامه دانلود میکنم .
    با سپاس از صبر و پاسخگویی شما عزیزان . (*)
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    میخوام آسیاتک 2مگ بگیرم 10 گیگ حجم دانلود. خوبه یا خیر؟ مودم زاکسل بهش میخوره یا خیر؟
    ممنون
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سرور گرامی آسیاتک از لحاظ سرعت دانلود خوبه چون به نظرم من Cache Server خوبی داره در مورد لود پیچ که بستگی به سرعت ondemand اینترنت دارد هم سرعت منطقی دارد. سرعت دانلود در شب هم خوب است. در مورد مودم زایکسل نظر خاصی نمی دهم اما اگر می توانید ایسوس یا tp-LINK بخرید.

موفق باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
صفحه 13 از 21 نخست ... 31112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)