ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 21 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 209
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن
    سلام

آسیاتک اولین شرکتی بود که اولین بار در ایران سرویس ای دی اس ال را ارایه داد آن هم در مرکز مخابرات شیخ فضل الله تهران ، فکر کنم منم جز 100 نفر اول بودم که سرویس گرفتم . اون زمان خیلی عالی بود اما بعدا که شروع به گسترش داد هر روز وضعیتش بد تر شد . یه کارای زشتی هم ازش سر زد مثلا وقتی قرار داد می بنده باید تا تهش وایسه اما وسط کار جا می زد و گرون می کرد ، سرویس رو عوض می کرد و ... .

الان 5 ساله داتک دارم ، فقط یه روز قطعی داشته و هرگز افت سرعت نداشته حتی تو جریانات 88)

اما راجع به سرعت : دو نوع سرویس داریم : حجمی و نا محدود

در سرویس های حجمی چون حجم بسیار کم و محدود است برای سرعت معمولا محدودیت چند برابر می گذارند تا با تموم شدن حجم و خرید حجم بیشتر سود چند برابر ببرند (البته برای شب ها که نا محدود هست این موضوع صادق نیست)

اما راجع به سرعت ، آقا حسام استاد ماست اما اجازه می خوام جسارت کنم (البته ایشون یقینا اینا رو می دونند فقط برای این که بحث کامل باشه عرض می کنم) :

ما یه بیت داریم یه بایت هر 8 بیت برابر یک بایت هست . در بایت بر خلاف همه ی واحد های دیگر K M G T به جای 1000 تا واحد قبلی 1024 تا واحد قبلی هست .

حالا من اینترنتم 256 نامحدوده ، یعنی :
    256Kb/s=256000b/s=32000B/s=31.25KB/s
    خوب منم همواره سرعت دانلودم همین عدده دقیقا طبق قراردادم . چون سرویسم نا محدوده هرگز از این بیشتر نمی شه و چون سرویس dedicated هست و شیر نیست هیچ وقت از این کمتر هم نمی شه (می دونید که سرویس های شیر بسته به اون چیزی که تو قرارداد هست می تونه بین 4 نفر یا 10 نفر شیر باشه) و من به همین دلیل ازش راضی ام . البته قبول دارم خیلی گرونه نسبت به سرویس های دنیا .

بازم معذرت می خوام .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط agh2ir نمایش پست ها
    سلام

آسیاتک اولین شرکتی بود که اولین بار در ایران سرویس ای دی اس ال را ارایه داد آن هم در مرکز مخابرات شیخ فضل الله تهران ، فکر کنم منم جز 100 نفر اول بودم که سرویس گرفتم . اون زمان خیلی عالی بود اما بعدا که شروع به گسترش داد هر روز وضعیتش بد تر شد . یه کارای زشتی هم ازش سر زد مثلا وقتی قرار داد می بنده باید تا تهش وایسه اما وسط کار جا می زد و گرون می کرد ، سرویس رو عوض می کرد و ... .

الان 5 ساله داتک دارم ، فقط یه روز قطعی داشته و هرگز افت سرعت نداشته حتی تو جریانات 88)

اما راجع به سرعت : دو نوع سرویس داریم : حجمی و نا محدود

در سرویس های حجمی چون حجم بسیار کم و محدود است برای سرعت معمولا محدودیت چند برابر می گذارند تا با تموم شدن حجم و خرید حجم بیشتر سود چند برابر ببرند (البته برای شب ها که نا محدود هست این موضوع صادق نیست)

اما راجع به سرعت ، آقا حسام استاد ماست اما اجازه می خوام جسارت کنم (البته ایشون یقینا اینا رو می دونند فقط برای این که بحث کامل باشه عرض می کنم) :

ما یه بیت داریم یه بایت هر 8 بیت برابر یک بایت هست . در بایت بر خلاف همه ی واحد های دیگر k m g t به جای 1000 تا واحد قبلی 1024 تا واحد قبلی هست .

حالا من اینترنتم 256 نامحدوده ، یعنی :
    256kb/s=256000b/s=32000b/s=31.25kb/s
    خوب منم همواره سرعت دانلودم همین عدده دقیقا طبق قراردادم . چون سرویسم نا محدوده هرگز از این بیشتر نمی شه و چون سرویس dedicated هست و شیر نیست هیچ وقت از این کمتر هم نمی شه (می دونید که سرویس های شیر بسته به اون چیزی که تو قرارداد هست می تونه بین 4 نفر یا 10 نفر شیر باشه) و من به همین دلیل ازش راضی ام . البته قبول دارم خیلی گرونه نسبت به سرویس های دنیا .

بازم معذرت می خوام .
    در مورد سرعت،‌به نظر شما کدام شرکت 128 را با سرعت 16 کیلوبیت ارائه می دهد؟
    اگر اینطور باشد که 128 با دایل آپ تفاوتی بسیار کم دارد و دیگر adsl‌ نیست. شرکت ها اسم adsl 2 پلاس را می آورند که استاندارد آن سرعت 3 مگابیت است نه 128 کیلوبیت که شیر هم می شود بین 10 نفر!
    به هر حال از پایه خراب است و بس.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    اگر اینطور باشد که 128 با دایل آپ تفاوتی بسیار کم دارد و دیگر adsl‌ نیست. شرکت ها اسم adsl 2 پلاس را می آورند که استاندارد آن سرعت 3 مگابیت است نه 128 کیلوبیت که شیر هم می شود بین 10 نفر!
    بیشتر. من شنیدم 4 مگابایت به بالا هست که میشه گفت ای دی اس ال!
    تازه؛ حداقل سرعته برای ای دی اس ال! یعنی باید 4 مگابایت باشه که بشه اسمش رو ای دی اس ال گذاشت!
    این یعنی تبعیض قائل شدن بین کاربران دارای سرویس محدود و نامحدود! زمین تا آسمون تفاوت سرعت داره![-(
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    اینترنت من به صورت وایرلس هست که از همین آسیاتک گرفتم. (چون isp دیگه ای نیست و همچنین adsl اینجا جواب نمیده.)
    سرعتش 512 هست ولی سرعت دانلود از 70 الی 80 بالاتر نمیره.
    ولی تقریبا میشه گفت قطعی نداره.
    وضعیت وایرلس به نسبت adsl بهتره.
    در کل همشون افتضاهن.
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    این هم سرعت استاندارد اینترنت های مختلف، اگر یک به 10 هم باشد، باز هم سرعتی فراتر از سرعت فعلی باید باشد.

فایل پیوست 9551
    امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    2,322
    کاربر انجمن
    البته من به یه منبع دیگه برای اینترنت دسترسی دارم که هر چی بخوام میتونم دانلود کنم و بعد برم فایلهامو بگیرم

اینم یه عکس از سرعت اینترنت ، البته سروری که در حال دانلود بودم نتونست از تمام پهنای باند استفاده کنه وگرنه بیشتر از ایناست
    زمین آدم خور و آدم زمین خوار .......... نه این زان و نه آن زین دست بردار
    زمین خوار زمین دار زمین گیر .......... نشد تا در زمین شد از زمین سیر
    امتیازها
    5,438
    سطح
    47
    119
    کاربر انجمن

عزیز دایال آپ حداکثر سرعتش 56Kb/s=6.83KB/s هست !

بله ، واقعا شرکت ها دارند اذیت می کنند ، مخصوصا این آسیاتک
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این هم سرعت استاندارد اینترنت های مختلف، اگر یک به 10 هم باشد، باز هم سرعتی فراتر از سرعت فعلی باید باشد.

فایل پیوست 9551
    واااااااااااای!!!@-)
    چقدر با سرعت ای دی اس ال ما تفاوت داره؟!!!!!
    یک پنجمش هم سرعت ای دی اس ال های ایران باشه، به خدا راضی میشیم! فقط یک پنج اون سرعت!
    افسوس! افسوس! افسوس![-(
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط agh2ir نمایش پست ها

عزیز دایال آپ حداکثر سرعتش 56Kb/s=6.83KB/s هست !

بله ، واقعا شرکت ها دارند اذیت می کنند ، مخصوصا این آسیاتک
    سرعت دایل آپ هم بیشتر از این رقمی هست که عنوان کردید, این اعداد هم اسباب سردرگم کردن کاربران است و بس و به شخصه اعتقادی به این محاسبات ندارم.
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    (( بررسی میکنیم )) (( در حال بررسی هستیم )) (( به زودی مشکل شما حل میشود )) (( در حال پیگیری هست )) و جوابهای دیگه که زیاد شنیدیم.... حسام جان دست رو دلمون نذار که خونه اونم خون لخته شده ! کی جواب دادن که این چندمیش باشه بابا ما که به اینترنت زغالی عادت کردیم ولی باهات همدردم و قضیه تو سر منم اومده سرویس که ندادن هیچ پولرو هم بالا کشیدن و یه لیوان خنک هم اب میل کردن . تو شهرستانها (( پشتیبانی )) جزو تعطیلات کریسمس یا تعطیلات نوروزی حساب میشه....
صفحه 3 از 21 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)