ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 21 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 209
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    درود من از آسیاتک سویس میگیرم و خیلی هم راضی هستم سرویس من ۲ مگ هست و لی سرعا معمولا 400 الی 500 کیلوبایته . و در ساعت ۱ الی ۹ صبح که رایگانه زیره 200 کیلوبایت نمیاد . سپاسگزارم آسیاتک !
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid.y نمایش پست ها

سرعت اینترنت رو با واحد کیلویبت بر ثانیه بیان میکنن. کیلوبایت در ثانیه رو برای دانلود استفاده میکنن. کیلوبیت رو تقسیم بر 8 کنید سرعت برحسب کیلوبایت بدست میاد.

سلام دوستان ...
    نوید جان تو این پست یه چیزی نوشتی من شدیدا گیج شدم ....... کیلو بیت از کیلو بیات کوچیکتره دیگه ... درسته ؟؟؟؟؟ اونوقت چطوری کیلو بیت تقسیم بر 8 بزرگتر میشه و میشه کیلو بایت ؟؟؟؟؟؟؟ منو توجیه کن :d .... منتظرم
    به ترتیب عبارتند از :
    بیت ، بایت ، کیلوبایت ، مگابایت ، گیگا .......... و ...................

من عضو جدیدم و دنبال یه سرویس اینترت خوب هستم .... میخوام دانلود هام برا شب باشه ( سرعت شبش خوب باشه ) و کارهای روز مره هم در روز دارم که معمولا تو روز سرعتا خوبه( البته حجمی ) ....... به نظرتون چی بگیرم ؟؟؟؟؟ با صبا نت آشنا هستم و به نظرم خیلی خوبه .. نظر شما چیه ؟؟؟
    یه سوال دیگه ...........سرعت شبانه رایگان صبا نت چقدره ؟؟؟؟؟ مثلا سرویس 128 یا 256 یا دیگه نهایتا 512 شبانه شون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟ منتظر جوابتون هستم !
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahidamlaki نمایش پست ها

ولی صبانت یه بدی داشت ترافیکش کم بود و یک ماهه نداشت از سه ماهه داشت تا به بالا ولی سرعتش بی نظیر بود
    دمت گرم ازنظرت استفاده کردم ....... منم میخوام برم صبا نت بگیرم ..... ولی بر خلاف حرفت صبا نت یه ماهه هم داره ..... خیلی هم تعرفه هاش زیاده ............ حالا نمیدونم شاید چند ماهه اینطوری شده ......
    بیشتر با اون جای پستت حال کردم که حرف از war رو اوردی وسط :D
    خدا کنه ما هم یه نت درست حسابی گیرمون بیا د از شر این gprs خلاص شیم !!!
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط punisherhadi نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    نوید جان تو این پست یه چیزی نوشتی من شدیدا گیج شدم ....... کیلو بیت از کیلو بیات کوچیکتره دیگه ... درسته ؟؟؟؟؟ اونوقت چطوری کیلو بیت تقسیم بر 8 بزرگتر میشه و میشه کیلو بایت ؟؟؟؟؟؟؟ منو توجیه کن :d .... منتظرم
    به ترتیب عبارتند از :
    بیت ، بایت ، کیلوبایت ، مگابایت ، گیگا .......... و ...................

من عضو جدیدم و دنبال یه سرویس اینترت خوب هستم .... میخوام دانلود هام برا شب باشه ( سرعت شبش خوب باشه ) و کارهای روز مره هم در روز دارم که معمولا تو روز سرعتا خوبه( البته حجمی ) ....... به نظرتون چی بگیرم ؟؟؟؟؟ با صبا نت آشنا هستم و به نظرم خیلی خوبه .. نظر شما چیه ؟؟؟
    یه سوال دیگه ...........سرعت شبانه رایگان صبا نت چقدره ؟؟؟؟؟ مثلا سرویس 128 یا 256 یا دیگه نهایتا 512 شبانه شون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟ منتظر جوابتون هستم !
    دوست عزیز هر 8 بیت 1 بایت است. هر کیلو بایت هم 1024 یا 10^2 بایت بوده و هر مگا بایت هم 1000 یا 10^2 کیلو بایت می باشد.
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    دوست عزیز هر 8 بیت 1 بایت است. هر کیلو بایت هم 1024 یا 10^2 بایت بوده و هر مگا بایت هم 1000 یا 10^2 کیلو بایت می باشد.
    سلام .....اینی رو که نوشتی کاملا بلدم .... منظورمو واضح تر میگم ...... :
    آقا من می خوام مثلا عدد 128 رو تقسیم بر 8 کنم .... جواب میشه 16 .... تا این جا درسته؟؟؟؟؟؟ جواب که عدد 16 است کوچکتر از عدد 128 هستش .........
    همین طور که تو مثال بالا دیدی عمل تقسیم ، یک مقدار رو کوچکتر میکنه نه بزرگتر و آقا نوید هم گفته کیلو بیت ( که واحد کوچکتری از کیلو بایت هست ) رو تقسیم بر 8 کنی میشه کیلو بایت ( کیلو بایت واحد بزرگتریه نسبت به کیلو بیت ) ینی دقیقا برعکس !!!!!!!!!!!!!!!!
    اینه که منو گیج کرده ................... !
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    یعنی سرعت دانلود شما باید 1/8 سرعتی باشه که شما خریداری می کنید. چون شما پول سرعت به بایت رو میدید، اما این کلاه برداران عزیز به شما سرعت بیت رو میدن یعنی 1/8 اون چیزی که باید باشه!
    امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    2,322
    کاربر انجمن
    اینجوری هم که شما میگی نیست خب نوشته 512kb وقتی b نوشته یعنی بیت B هم یعنی بایت.
    isp که ازش سرویس میگرفتم قیمتها رو برده بالا ساعات رایگانشم کم کرده میخوام 512 نامحدود برنزی بگیرم از آسیاتک . کسی گرفته تا حالا میشه روزی 2 گیگ دانلود کرد باهاش ؟
    زمین آدم خور و آدم زمین خوار .......... نه این زان و نه آن زین دست بردار
    زمین خوار زمین دار زمین گیر .......... نشد تا در زمین شد از زمین سیر
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    یعنی سرعت دانلود شما باید 1/8 سرعتی باشه که شما خریداری می کنید. چون شما پول سرعت به بایت رو میدید، اما این کلاه برداران عزیز به شما سرعت بیت رو میدن یعنی 1/8 اون چیزی که باید باشه!
    کلا بردارای عزیز رو خوب اومدی :) حالا من میخوام از صبا نت سرویس بگیرم ..... لطفا اونایی که تا حالا از صبا نت استفاده کردن بهم بگن سرعت شبانه ش چطوره ؟؟؟؟؟ افت سرعت داره یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من برای شبانه خیلی برنامه دارم ....
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    دوستان به عنوان کسی که از شرکت های مختلف اینترنتی استفاده کرده عرض می کنم، اول ببینید دقیقا می خواید با اینترنت چی کار کنید.
    بعد دوستان یا بنده به شما شرکت مناسب رو معرفی کنم.
    امتیازها
    2,396
    سطح
    29
    302
    کاربر انجمن
    دوستان به عنوان کسی که از شرکت های مختلف اینترنتی استفاده کرده عرض می کنم، اول ببینید دقیقا می خواید با اینترنت چی کار کنید.
    بعد دوستان یا بنده به شما شرکت مناسب رو معرفی کنم.
    دوست عزیز این زیاد مهم نیست کدوم شرکت به درد چی میخوره
    بحث سر اینه چرا شرکت ها اینقدر دزدی میکنن !!!!!

وگرنه همه میدونم پارس و شاتل به درد وب گردی میخورن و واسه دانلود مخابرات و چنتا شرکت دیگه خوب هستن
    فروم یعنی

یک نفر بپرســـد و همــه جـواب دهـــنــد

نه اینکه همه بپرسند یک نفر جواب دهد

صفحه 11 از 21 نخست ... 910111213 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)