ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    5,760
    سطح
    49
    208
    neo
    کاربر انجمن
    خیلی ممنون. راستی اگه فضای خالی هاردم رو shrink کنم و یه درایو خالی واسه نصب بوتی بسازم، خطری نداره واسه هارم. اصلا ابونتو درایوهای shrink شده رو میشناسه؟ برای این کار پرتیشن ها مورد نیازمو همین جا توی ویندوز بسازم، منظورم روت و غیره س یا تک پارتیشن بزنم و توی نصب پارتیشن ها رو بسازم. در کل خطرش چقدره؟ نزنیم کل هاردو پاک و مخلص کنیم. البته تا حالا چند بار نصب بوتی و پارتیشن بندی دستی انجام دادم ولی روی کامپیوترای مردم (;
    ولی تا حالا با شرینک کردن و تو فضای محدود انجام ندادم.
    بین خود و خدا را اصلاح کنید، تا خداوند بین شما و مردم را اصلاح کند. امام علی علیه اسلام
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط neo نمایش پست ها
    خیلی ممنون. راستی اگه فضای خالی هاردم رو shrink کنم و یه درایو خالی واسه نصب بوتی بسازم، خطری نداره واسه هارم. اصلا ابونتو درایوهای shrink شده رو میشناسه؟ برای این کار پرتیشن ها مورد نیازمو همین جا توی ویندوز بسازم، منظورم روت و غیره س یا تک پارتیشن بزنم و توی نصب پارتیشن ها رو بسازم. در کل خطرش چقدره؟ نزنیم کل هاردو پاک و مخلص کنیم. البته تا حالا چند بار نصب بوتی و پارتیشن بندی دستی انجام دادم ولی روی کامپیوترای مردم (;
    ولی تا حالا با شرینک کردن و تو فضای محدود انجام ندادم.
    من اصلا این کار رو پیشنهاد نمیکنم ! ممکنه دیتا هات آسیب ببینه ! چون گفتی اطلاعاتت برات مهمه من این کار رو پیشنهاد نکردم ! وگرنه برنامه های مثله آکرونیس دیسک دایرکتور خیلی خیلی بهتر از شیرینک هست !
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع