ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    جای همه دوستان عزیز دیگر خالی بود انشاء الله دفعه بعدی در دفتر سخت افزار منتظر همه هستیم
    ولی آقای پناهی عزیز اون لحظه هایی که برای دادن ولتاژ غیرمتعارف به Cpu از شما اجازه میخواستیم واقعا چهره شما جالب بود !!!

فکر کنم وقتی اورکلاک تموم شد آخرش یه نفس راحت از ته دل کشیدید ! من به شخصه تا حالا تو این موقعیت مرگ یا زندگی اینجوری نبودم ! ولی الان از هیجان خوابم نمیبره که چجوری این مادبورد جون سالم به در برد !

الان نگاش میکنم میگم این همون بورد است که تا 4-5 ساعت قبل زیر دمای -180 بود ؟! دست درد نکنه خیلی وقت بود انقدر حال نکرده بودم !
    ویرایش توسط sezar : 2011/11/12 در ساعت 12:57
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    ولی آقای پناهی عزیز اون لحظه هایی که برای دادن ولتاژ غیرمتعارف به Cpu از شما اجازه میخواستیم واقعا قیافه شما دیدنی میشد !!!

فکر کنم وقتی اورکلاک تموم شد آخرش یه نفس راحت از ته دل کشیدید ! من به شخصه تا حالا تو این موقعیت مرگ یا زندگی اینجوری نبودم ! ولی الان از هیجان خوابم نمیبره که چجوری این مادبورد جون سالم به در برد !

الان نگاش میکنم میگم این همون بورد است که تا 4-5 ساعت قبل زیر دمای -190 بود ؟! دست درد نکنه خیلی وقت بود انقدر حال نکرده بودم !
    انشاء الله هر وفت تصمیم گرفتید حرکت جدی کنید من سعی می کنم از نظر قطعه ساپورت کنم شما دوستان را. خوشحالم که باعث تغییر روحیه شد این موضوع.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    جونم براتون بگم که حسام (آقای خوش تیپ) از شمال اومده بود آخر هم پزدازنده نخرید ! ، پیام هم به این نتیجه رسید که دیگه به من علی کوچولو نگه ! (از خودش بزرگترم !)
    شما سروری !

به عقیده بچه های لیون grade پردازنده من از بهترین مدل های موجوده ! خیلی شانسی ! و خب به قول دوستمون پوریا (مرد شماره 6 ایران ) این پردازنده خیلی " وحشی " عمل کرد که تا 6663 رسید !
    البته وحشي بودن پردازنده شما را سالارجان گفتند چندبار
    خيلي مشتاق بودم مادربورد سوخته چجوري ميشه كه قسمت نبود:دي
    ویرایش توسط sezar : 2011/11/12 در ساعت 22:20 دلیل: اصلاح زبانی !
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    درود.

اول به آقای پناهی عزیز به خاطر داشتن چنین کاربرها و مدیران دوست داشتنی تبریک عرض می کنم . رکوردی که دیروز به دست اومد نتیجه سعی و تلاش خود بچه های مجله سخت افزار بود و علاقه زیاد این عزیزان آینده ای بسیار موفق رو برای این تیم رقم خواهد زد.;)
    از آقای نیما جعفری سلیم که مخزن 35 لیتری خودشون رو در اختیار ما قرار دادند هم تشکر ویژه ای می کنم.
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    با تشکر از مجموعه لیون کامپیوتر (آقای حسینی, پوریا جان, سالار عزیز که واقعا سالاره!, و میعاد جان و آریا عزیز) که حسابی ما رو شرمنده کردند و یک برنامه زیبا و عالی تدارک دیدند. دست همه شما درد نکنه

این هم فیلم از لحظه ثبت رکورد 6600, ویدیو 6663 در اختیار من نیست, دوستان محبت کنند این ویدئو را روی فروم قرار بدهند. لینک دانلود

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: SAM_1234.jpg
مشاهده: 22
حجم: 84.4 کیلو بایت
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    منم هزاران درود می فرستم بر سروران لیون کامپیوتر و همینطور مدیران کوشا و پیروز سخت افزار گزارش خواندنی دیدنی و بینظیری بود خیلی سپاس گذارم فقط توی عکس من حسام جان و آقای پناهی را در سمت چپ شناختم کاش بقیه هم معرفی می شدند
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_2939.jpg
مشاهده: 36
حجم: 87.0 کیلو بایت

در این عکس ایستاده از راست: پوریا شعبانی (کاپیتان تیم اورکلاک لیون)، میعاد عزیز،آقای پناهی، جناب حسینی (مدیر لیون کامپیوتر)، یاسین گلمرادی فرد، سالار (مثل اسمش سالاره)، حسام
    نشسته از راست: آریا شعبانی، پیام صفایی

و علیرضا سجادی نیا (arsn) هم این عکس را ثبت کرده است!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    two thumbs up
    :D
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    علیرضا جان ، ما دیروز خیلی تند تند کار کردیم یک اشتباه کردیم.
    آخرین ورژن AMD Over Drive رو دانلود کن یک تست رو ایر با ولتاژ دیفالت بزن. فکر کنم پردازندت بهترین 1090 موجود در ایران هستش.
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    11
    کاربر جدید
    من هم از اشنایی با جناب پناهی و دوستان واقعا خوشحال شدم و انشالله بازه هم دور هم جمع خواهیم شد ^^.

---------------------------------------------

پویا اشتباهی در کار نبود بلکه برای نجات خود مادربرد از amd-overdrive استفاده نشد. تو فرکانسهای بالا مثل این overdrive ممکنه یکهو کار دستت بده. این برنامه باگ زیاد داره و با همه بایوسها جور نیست. یادته سر corsair IV asus زد بایوس مادبرد رو ترکوند مجبور شدیم بدیم گارانتی چیپ باویوس رو فلش کنه ! یکهو میای یک fsb بدی بعد بایوس مادربرد غش میکنه و سلام گارانتی.
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع