ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

سوالاتی در مورد هاردها...

با سلامی به وسعت ایران زمین و عرض ادب خدمت سروران و مدیران سخت کوش سایت بزرگ تخصصی سخت افزار سوال که برام پیش اومده در مورد هاردها بود : دلیل بی صدا بودن برخی هاردها مثل هاردی از وسترن دیجیتال مدل : Western Digital 1 TeraByte - 64MB / WD Caviar Green و دلیل پر صدا بودن برخی هاردها مانند مدل مشابهی از وسترن دیجیتال مدل : Western Digital SATA 3 1 TeraByte 64MB / WD Caviar Black رو برام توضیح بدین البته مفصل و کارشناسی.....با تشکر از وجودتون
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    با سلامی به وسعت ایران زمین و عرض ادب خدمت سروران و مدیران سخت کوش سایت بزرگ تخصصی سخت افزار سوال که برام پیش اومده در مورد هاردها بود : دلیل بی صدا بودن برخی هاردها مثل هاردی از وسترن دیجیتال مدل : Western Digital 1 TeraByte - 64MB / WD Caviar Green و دلیل پر صدا بودن برخی هاردها مانند مدل مشابهی از وسترن دیجیتال مدل : Western Digital SATA 3 1 TeraByte 64MB / WD Caviar Black رو برام توضیح بدین البته مفصل و کارشناسی.....با تشکر از وجودتون
    چه سلام گرمی ! سلام عطا خان گل گلاب !

اگر یه ذره دیگه مشخصات این دو تا هارد را کاملتر مینوشتی خودت متوجه میشدی !

سری Caviar Green همه 5400 دور هستند و خب طبیعتا سرعت و صدای کمتری دارند
    سری Caviar Black همه 7200 دور هستند و خب طبیعتا سرعت و صدای بیشتری دارند !

به همین سادگی !

البته هاردهای با سرعت چرخش 1000 - 15000 هم داریم و هر چی که Rpm هارد بالاتر میره طبیعتا صدا و لرزش اون ها هم بیشتر میشه !

اگر هم میخوای بدونی سرعت هارد چه ربطی به سرعت چرخش دیسک ها داره به این مقاله مراجعه کن :

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9

“If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با تشکر از علیرضای عزیز خوب فرقی نمیکنه که از چه برندی باشه چون من یه 1 ترا از seagate دارم با دور 7200 که صداش خیلی کمتر به گوش میرسه و بعضی اوقات هم اصلا صدایی نمیاد در حالیکه یه 1ترا از وسترن دارم مدل :Western Digital SATA 3 1 TeraByte 64MB / WD Caviar Black دارم که تو زمان بیکاری یا کم کاری هم صدا داره انگار یه کی رو انداختی توی هارد و اون هم تلاش میکنه که بیاد بیرون هی سرش رو به دیئاره هارد میکوبه و این یه کمی اذیتم میکنه ایا راه حلی به نظرت میرسه ؟ هارد که مشکل نداره ؟
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    با تشکر از علیرضای عزیز خوب فرقی نمیکنه که از چه برندی باشه چون من یه 1 ترا از seagate دارم با دور 7200 که صداش خیلی کمتر به گوش میرسه و بعضی اوقات هم اصلا صدایی نمیاد در حالیکه یه 1ترا از وسترن دارم مدل :Western Digital SATA 3 1 TeraByte 64MB / WD Caviar Black دارم که تو زمان بیکاری یا کم کاری هم صدا داره انگار یه کی رو انداختی توی هارد و اون هم تلاش میکنه که بیاد بیرون هی سرش رو به دیئاره هارد میکوبه و این یه کمی اذیتم میکنه ایا راه حلی به نظرت میرسه ؟ هارد که مشکل نداره ؟
    اصلا ذات تمامی هارددیسک ها ، به همین گونه است ! من هم یک هارد 250 ساتا سامسونگ دارم که اوایل هیچ صدایی نداشت اما الان کمی صدا میده ! ( به اصطلاح میگن : خِرخِر )

این خرخر کردن چند تا دلیل می تونه داشته باشه ! یکی از مهمترین دلایش ، ضربه به هارد بر اثر جابه جایی است . هاردت که آسیب فیزیکی ندیده ؟؟!!
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام و خسته نباشید خدمت سعیدجان نه اصلا به جایی نخورده و تازه هم خریدمش عید که از طهران برمیگشتیم خریدم یعنی کلا 18 روزه داره کار میکنه ... حالا دیگه نمیدونم شاید مدلش اینجوریه شما نظرتون چیه؟
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    یا شایدم من بی حوصله شدم خلاصه من به صدا حساسیت دارم نه تو محل کار ها بلکه تو خونه....:(
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عطا جان فکر کنم حساسیت زیاد خودته، وگرنه نباید تا این حد صدا داشته باشه.
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    چه عرض کنم حسام جان عزیز کلا تو 24 ساعت شاید 4 یا 5 ساعتش خونه هستم و میخام همه چی اروم باشه ولی انگار به ما نیومده این وسترن سیاه رو هم واسه قدرتش گرفتم اگه میدونستم صدا داره همون وسترن سبز یا ابی میگرفتم!!!!:(:((
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    چه عرض کنم حسام جان عزیز کلا تو 24 ساعت شاید 4 یا 5 ساعتش خونه هستم و میخام همه چی اروم باشه ولی انگار به ما نیومده این وسترن سیاه رو هم واسه قدرتش گرفتم اگه میدونستم صدا داره همون وسترن سبز یا ابی میگرفتم!!!!:(:((
    اصلا روی وسترن بلو حساب نکن که خیلی سرعتش پایینه. همین بلک فوق العادست. سعی کن خودت را راضی نشون بدی!
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خلاصه مرجع راه حل مشکلاتم شماها هستین من هم تصمیم میگیره که زیاد حساسیت نشون ندم و سوسول بازی درنیارم خلاصه ممنون از راه حلی که بهم نشون دادین کمی هم باید منطقی بود! من شما مدیران لایق رو نداشتم باید چی کار میکردم ؟ به مولا امروز از چندتا از همکاران مشکل رو مطرح کردم دیدم هر کی یه چیزی گفت ولی جواب شما به دلم نشست و بی خیال صدا شدم..... به هر حال ممنون از شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع