ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32
    امتیازها
    1,610
    سطح
    23
    77
    کاربر اخراجی
    شایعاتی از نسل جدید xbox:
    بازار خبرها و شایعات نسل بعدی کنسول های بازی بسیار داغ است و هر هفته یک خبر جدید از کنسول های نسل بعدی Microsoft و Sony شنیده می شود. جدیدترین خبر درباره این موضوع مربوط به مجله Xbox World است. این مجله به این موضوع اشاره کرده که Dev Kit نسل بعدی کنسول Xbox که با نام Durango شناخته می شود، ماه گذشته برای بازیسازان ارسال شده و کمی بعد از آن نیز در یک همایش مخفی در لندن این کنسول به بازیسازان نشان داده شده است. کنسول Durango به شکل نهایی در اختیار سازندگان قرار نگرفته، اما سخت افزاری که در آن قرار دارد، دقیقاً همان قدرت سخت افزار ن هایی را دارد که قرار است در اواخر سال 2013 راهی بازار شود. بر اساس اطلاعاتی که منابع مجله Xbox World به آن اشاره کرده اند، این کنسول یک پردازنده 16 هسته ای خواهد داشت که توسط IBM طراحی شده و از معماری پردازنده های PC استفاده می کند.

همچنین کارت های گرافیک این کنسول نیز دو عدد کارت سری Radeon HD 7000 از کمپانی AMD خواهد بود. پردازنده 16 هسته ای این کنسول باعث می شود که قدرت این کنسول از PCهای High End نیز بیشتر باشد. کمپانی AMD سال گذشته این مدل از پردازنده ها را برای کارهای تجاری راهی بازار کرد. مجله XBW به این موضوع اشاره می کند که قدرت پردازش این کنسول باعث می شود Kinect 2 که در داخل این کنسول طراحی شده، بتواند چهار بازیکن را به طور کامل به همراه حرکاتشان پردازش کند. در حالیکه شایعات خبر می دهند که دو کمپانی Sony و Microsoft نسل بعدی کنسول هایشان را در E3 معرفی می کنند، به این موضوع هم اشاره شد که بسیاری از سازندگان در حال ساخت بازی برای نسل بعدی هستند. چه این کنسول ها در E3 معرفی شوند و چه نشوند.
    منبع: پردیس گیم
    امتیازها
    1,610
    سطح
    23
    77
    کاربر اخراجی
    بازی lost planet 3 معرفی شد:
    Cpacom بازی Lost Planet 3 را برای عرضه در سال 2013 معرفی کرد. این کمپانی با انتشار تریلری از این بازی، این خبر را تأیید کرد. این تریلر با معرفی شخصی به نام جیم (Jim) شروع می شود که از دست موجوداتی در حال فرار است. استودیوی Spark Unlimited که قبلاً بازی Legendary: The Box و Turning Point: Fall of Liberty را راهی بازار کرده بود، سازنده این بازی خواهد بود. Lost Planet 3 در سال 2013 برای Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.
    منبع: پردیس گیم
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام بازی nfs hotpursuit با نسخه limited edition چه فرقی داره؟
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام بازی nfs hotpursuit با نسخه limited edition چه فرقی داره؟
    دو تا ماشین با نام های Alfa Romeo 8C Competizione و Ford Shelby GT500 اضافه میشن در نسخه ی Limited Edition به همراه چهار ماشین سواری اضافه

درضمن ببخشید برا چی پرسیدید ؟؟
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    هم از روی کنجکاوی(برای اینکه تاحالا از هر مغازه ای پرسیدم نداشته و یا حتی نمیدونسته چیه)هم اینکه ببینم میرضه یک هفته بزارم دانلود بشه یا نه؟
    ویرایش توسط kamyar : 2012/04/13 در ساعت 14:00
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت دوست بزرگوار کرک از reloded میخواستم برای بازی mass 3 ورژن 1.0
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    سلام
    من یک مشکلی با بازی Underground 2 دارم. این بازی را کامل نصب می کنم و از کرک بدون نیاز به سی دی استفاده می کنم. زمانی که بازی اجرا می شود، تنها تبلیغات اولیه بازی نمایش داده می شود و سپس از بازی خارج می شود. به شدت به ایت بازی علاقه دارم ولی ...
    در ضمن حتی سیو قبلی خودم را از داخل فولدر Users حذف کردم تا شاید مشکل از سیو قبلی باشد ولی مشکل هم چنان پا برجاست.
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام
    من یک مشکلی با بازی Underground 2 دارم. این بازی را کامل نصب می کنم و از کرک بدون نیاز به سی دی استفاده می کنم. زمانی که بازی اجرا می شود، تنها تبلیغات اولیه بازی نمایش داده می شود و سپس از بازی خارج می شود. به شدت به ایت بازی علاقه دارم ولی ...
    در ضمن حتی سیو قبلی خودم را از داخل فولدر Users حذف کردم تا شاید مشکل از سیو قبلی باشد ولی مشکل هم چنان پا برجاست.
    به دلیل این که نیاز به دیسک برای اجرا نداشته باشید کرک کردید؟؟ خب میتونید از درایو مجازی استفاده کنید قطعا مشکل از کرک است چون قبلا بازی کردید
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Y نمایش پست ها
    به دلیل این که نیاز به دیسک برای اجرا نداشته باشید کرک کردید؟؟ خب میتونید از درایو مجازی استفاده کنید قطعا مشکل از کرک است چون قبلا بازی کردید
    به خاطر این که هر بار از درایو مجازی استفاده نکنم این کار را کردم!
    من همیشه با این کرک مشکل داشتم!
    شما اگر کرک دارید مرحمت کنید. ممنونم
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اینجا چرا هیچ کس به مشکلات بنده جواب نمیده بابا فقط یه کرک خواستیم هااااااااااااااااااا
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع