ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

عینکی با امکان نمایش تصاویر با وضوح 80 اینچ

این محصول که با مدل Moverio BT-100 به بازار معرفی شده در واقع یک عینک است که تصویر ۸۰ اینچی را در جلوی چشم کاربرانش نمایش می دهد. این محصول از روش جدیدی برای ارتباط با محتویات دیجیتالی دو بعدی و سه بعدی استفاده می کند و با استفاده از قابلیت های تکنولوژی میکروپروژکشن و یک کنترل کننده ترک پد مجهز به سیستم عامل آندروید ، به کاربر این امکان را می دهد که ویدئو استریم شده را مشاهده کند و محتوای سه بعدی را تجربه کند. کاربر همچنین می تواند محتوای دیجیتالی دانلود شده را هم با این وسیله تماشا کند. این عینک در هنگام استفاده مثل یک نمایشگر 80 اینچ مجازی عمل می کند و در واقع زمانی که کاربران عینک را روی چشم خود می گذارند با صفحه ای بزرگ و لذت بخش مواجه خواهند شد. ( یادتونه قبلا در مورد 3D Viewer سونی یک مطلب نوشته بودم ! )

مهمترین مزیت این عینک ها این است که می توان در هر کجایی از آنها استفاده کرد و بیشتر شبیه آن است که همیشه یک نمایشگر ۸۰ اینچی را همراهتان داشته باشید. هر زمان که تمایل داشته باشید تا فیلم، سریال یا هر ویدئو دیگر را تماشا کنید تنها کافی است عینک مخصوص را روی چشم خود بگذارید.

عمر باتری حدود 6 ساعت بوده و اسلات حافظه microSD و یک گیگابایت حافظه داخلی از دیگر مشخصات این دستگاه است.

این محصول از فلش ورژن 11 پشتیبانی کرده و به این ترتیب امکان مشاهده ویدئوهای فلش با آن هم امکان پذیر است. با این همه شرکت Epson اعلام کرده است که این عینک جالب را به زودی و با قیمت نسبتا زیاد 700 دلار به بازار عرضه خواهد کرد و به فروش عمومی خواهد رساند.

نگارش : سعید مظفری
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    اون عینک سونی ( 3D Viewer ) خیلی بهتر از این محصول هست ! اون تا 750 اینچ می تونه تصویر مجازی در اختیار کاربر قرار بده !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    اون عینک سونی ( 3D Viewer ) خیلی بهتر از این محصول هست ! اون تا 750 اینچ می تونه تصویر مجازی در اختیار کاربر قرار بده !
    تا وقتی نشه لازانیا را از اینترنت دانلود کرد با من از تکنولوژی حرف نزن !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    700 دلار برای یک عینک، با این پول کارهای خیلی بهتری می توان انجام داد.
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    این عینک که چیزی نیست یه شرکت بزرگ عینکی طراحی کرده فوق العاده فقط تا باید تا شب صبر کنید تا ویدیو اون را ترجمه و تدوین کنم . بعد ببینید چی هست.

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع