ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 42 از 65 نخست ... 32404142434452 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 649
    امتیازها
    6,777
    سطح
    54
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    آقای aryaiee
    ببخشید یک سوال داشتم تو جمهوری هر مغازه ای یک چیزی میگن ..من میخوام
    Samsung 48HU8890 رو بخرم اما یکی میگفت هرجا ارزون داد بدون که پنل مال کره نیست مالزیه یا عینک قلابی فیک میزارن یا کنترلو متفرقه آیا صحت داره از کجا میتونم با خیال راحت خرید کنم از 4800قیمتداشتم تا 5300 ممنون میشم راهنماییم کنید
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز این نشت نور هستش.در مورد f8000 هم میزان زیادی است!یعنی نوشت نور این مدل در این حد نیست و با توجه به چیدمان backlight این مدل،در این حد طبیعی نیست.الان شما f8000 خریداری کردید یا f8880 ؟ چون مدل داخل ایران f8880 است و اگر بدون گارانتی و یا قاچاق خریداری کرده باشید میشود f8000.اگر گارانتی داره که بدید برای خدمات.البته اگر تهران باشید تکنسین برای بررسی به منزل میاد.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط savior نمایش پست ها
    مرسی. مدل من f8000 بدون گارانتی هست. البته یکمی تو عکس اغراق آمیز افتاده، ولی همونطور که عرض کردم از دوجا وجود داره و به عرض یکسانت. فقط تو تصاویر سیاه و با زاویه دید زیاد قابل دیدن هست.(همونطور که تو عکس مشخص هست). البته تو چشم نمیزنه. حتی وقتی با زاویه نگاه میکنید، باید بدونید دقیقاً کجا هست که متوجه بشید...
    منم چون با تحقیق زیاد این مدل رو خریدم بنظرم یکم غیر طبیعی اومد این مشکل.
    بنظرتون چیکار میشه کرد برای رفع این مشکل؟ قابل برطرف شدن هست؟ با توجه به اینکه گارانتی ندارم البته. درضمن من تبریز هستم.
    دوست عزیز
    گاها در مواردی نشت نور به مرور زمان بیشر شده و ضمن آزاردهنده شدن از کیفیت نهایی رنگ ها نیز کم میکند.متاسفانه این همه عرض میکنم دستگاه بدون گارانتی خریداری نکنید برای همین موارد است.هیچ کاری از دست شما ساخته نیست متاسفانه!باید با همون سر کنید.
    خیر به هیچ وجه این میزان نشت نور طبیعی نیست و هیچ راه کاری ندارید شما.
    امتیازها
    269
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز
    گاها در مواردی نشت نور به مرور زمان بیشر شده و ضمن آزاردهنده شدن از کیفیت نهایی رنگ ها نیز کم میکند.متاسفانه این همه عرض میکنم دستگاه بدون گارانتی خریداری نکنید برای همین موارد است.هیچ کاری از دست شما ساخته نیست متاسفانه!باید با همون سر کنید.
    خیر به هیچ وجه این میزان نشت نور طبیعی نیست و هیچ راه کاری ندارید شما.
    ممنون. مدل گارانتی دار این تلویزیون موجود نبود متاسفانه.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنون. مدل گارانتی دار این تلویزیون موجود نبود متاسفانه.
    دوست عزیزم در فروم همسایه هم این سوال رو از من مطرح کرده بودی
    نشت نور در این مدل زمانی که TV روشن میشه کم و به مرور زیاد میشه , البته کاملا این میزان طبیعی هست حداقل مدلی که من دارم و با برسی ها مقایسه کردم , هیچ موردی نداشت
    گفتم به شما از مود تصویر سینمایی استفاده کنید
    یا اینکه نور پس زمینه رو کم کنید
    این مدل نشت نورش بیشتر از اینهاست و تقریبا از چهار گوشه هست
    این یک تیکه چیزی نیست
    این نشت نور در برسی این مدل هست
    ویرایش توسط magiteq : 2015/01/23 در ساعت 20:37

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    دوست عزیزم در فروم همسایه هم این سوال رو از من مطرح کرده بودی
    نشت نور در این مدل زمانی که TV روشن میشه کم و به مرور زیاد میشه , البته کاملا این میزان طبیعی هست حداقل مدلی که من دارم و با برسی ها مقایسه کردم , هیچ موردی نداشت
    گفتم به شما از مود تصویر سینمایی استفاده کنید
    یا اینکه نور پس زمینه رو کم کنید
    این مدل نشت نورش بیشتر از اینهاست و تقریبا از چهار گوشه هست
    این یک تیکه چیزی نیست
    این نشت نور در برسی این مدل هست
    البته عطا جان نشت نور در عکس ایشون بیشتر از اندازه معمول هستش و با توجه یه سایز 2 سانتی خیلی عادی نیست.در این موارد ما چند مورد تعویض main داشتیم و حتی پنل هم عوض کردیم و مشکل حل شده.سری 6 سامسونگ در سال 2012 این مشکل رو خیلی داشت که بعدش سری های 7 و 8 در سالهای 2013 و 2014 خیلی کم شد.چند نمونه خیلی نادر نشت داشتیم که پنل رو تعویض کردیم و حل شد.
    امتیازها
    269
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    البته عرض کردم یکسانت نور دیده میشه، منظورم این بود که نور پخش نمیشه و گسترش پیدا نمیکنه، مثل عکس بررسی این مدل که عطا خان گذاشتن. و فقط همون یکسانت اگه دقت کنید دیده میشه.
    یعنی ممکنه با تعویض main حل بشه؟ هزینش حدود چقدر میشه؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    البته عرض کردم یکسانت نور دیده میشه، منظورم این بود که نور پخش نمیشه و گسترش پیدا نمیکنه، مثل عکس بررسی این مدل که عطا خان گذاشتن. و فقط همون یکسانت اگه دقت کنید دیده میشه.
    یعنی ممکنه با تعویض main حل بشه؟ هزینش حدود چقدر میشه؟
    الان مسئله مهم این هستش که شما به عرض بنده توجه کردید.صورت مسئله یک رابط منفی داره!
    شما دستگاه غیر شرکتی و قاچاق خریداری کردید دوست من.هیچ گونه قطعه و هیچ گونه خدماتی شامل حال شما نمیشود!یک بار فرمودید 2 سانت و حالا میفرمائید 1 سانت.شدیدا امیدوارم تا فردا کمترم بشه!

در مورد MAIN هم یک باگ بود در پخش تغذیه پروسس پنل که ایجاد نشت میکرد اون هم نه یک سانت و بیشتر که این مورد برای شما رد میشه.حتی اگر فرض رو بر این بگذاریم که پنل مثلا خراب باشه هم باز شما نمیتونید کاری کنید.چون خدمات ندارید.شاید باور نکنید ولی شرکت حتی برای خرید یک FLAT ساده کارهایی کرده که باید از 7 خان رستم رد شیم تا ثابت بشه دستگاه قاچاق نیست.البته این مورد مختص به سامسونگ نیست و الجی هم تمهیداتی برای مبارزه با قاچاق انجام میدهد.در کل ظارا ایراد شما چندان زیاد نیست که حتی بشه روش اسم ایراد گذاشت پس زیاد هم نگران و حساس نباشید.
    امتیازها
    269
    سطح
    5
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    الان مسئله مهم این هستش که شما به عرض بنده توجه کردید.صورت مسئله یک رابط منفی داره!
    شما دستگاه غیر شرکتی و قاچاق خریداری کردید دوست من.هیچ گونه قطعه و هیچ گونه خدماتی شامل حال شما نمیشود!یک بار فرمودید 2 سانت و حالا میفرمائید 1 سانت.شدیدا امیدوارم تا فردا کمترم بشه!

در مورد MAIN هم یک باگ بود در پخش تغذیه پروسس پنل که ایجاد نشت میکرد اون هم نه یک سانت و بیشتر که این مورد برای شما رد میشه.حتی اگر فرض رو بر این بگذاریم که پنل مثلا خراب باشه هم باز شما نمیتونید کاری کنید.چون خدمات ندارید.شاید باور نکنید ولی شرکت حتی برای خرید یک FLAT ساده کارهایی کرده که باید از 7 خان رستم رد شیم تا ثابت بشه دستگاه قاچاق نیست.البته این مورد مختص به سامسونگ نیست و الجی هم تمهیداتی برای مبارزه با قاچاق انجام میدهد.در کل ظارا ایراد شما چندان زیاد نیست که حتی بشه روش اسم ایراد گذاشت پس زیاد هم نگران و حساس نباشید.
    به هرحال من دنبال گول زدن خودم نیستم جناب آریایی، که هرروز یه سانت کم کنم. گفتم یکی دو سانت. چون درخواست راهنمایی داشتم، همون چیزی که واقعیت بود گفتم عزیز.
    البته اینطور بنظر میاد که شما از مدیران ارشد سامسونگ باشید!! و حساسیت زیادی به کالای قاچاق هم دارید. میدونم قسمتی از نگرانیتونم بخاطر خریداره که جنس خوب نسیبش بشه، ولی من گفتم دنبال گارانتی دار این مدل گشتم و حتی یه دونه هم پیدا نکردم چون مال 2013 هست. بناچار بدون گارانتی خریدم. ازتون عذر میخوام بابت این موضوع :)
    از راهنماییتونم متشکرم
    موفق باشید
    امتیازها
    8,427
    سطح
    61
    528
    کاربر انجمن
    سلام به همه ی دوستان
    یک TV میخوام بخرم
    ترجیحا 40 یا بالاتر
    حداکثر 2 میل
    برندش زیاد مهم نیست ولی زیاد دوست ندارم سامی باشه
    با تشکر

صفحه 42 از 65 نخست ... 32404142434452 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع