ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 59 از 65 نخست ... 9495758596061 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 649
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز الان با این چیکار کنیم؟شما اگر مشکلی دارید بفرمائید این شیوه پست دادن در انجمن نیست.از طرفی هم مشاوره خرید گرفتید که یعنی هنوز این تلویزیون رو نخریدید شما.تکرار نشود لطفا.
    به روی چشم
    امتیازها
    1,662
    سطح
    23
    46
    کاربر جدید
    سلام
    ببخشید من یک تلویزیون sony w600b 48 اینچ دارم بعضی مواقع یه دفعه تصویر می پره و عدم وجود سیگنال میاره بعد چند ساعت خودش درست میشه.با یه انتن دیگه هم امتحان کردم همین طور بوده.به نظر شما مشکل از چیه؟؟
    امتیازها
    1,662
    سطح
    23
    46
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei76 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک تلویزیون sony w600b 48 اینچ دارم بعضی مواقع یه دفعه تصویر می پره و عدم وجود سیگنال میاره بعد چند ساعت خودش درست میشه.با یه انتن دیگه هم امتحان کردم همین طور بوده.به نظر شما مشکل از چیه؟؟
    یه سوال دیگه هم داشتم با اپدیت تلویزیون گارانتی باطل میشه یا خیر؟
    ممنون
    امتیازها
    3
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام بنده تلویزیون led مارشال حدودا دوماه پیش گرفتم مشکل پیش اومده که وقتی تلویزوین رو روشن میکنم حدود 3 ثانیه مارک marshal رو نشون میده وقتی میخواد بالا بیاد خاموش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مشکلش چیه
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    ممنون
    درود
    مسلما خیر
    امتیازها
    3,647
    سطح
    37
    36
    کاربر جدید
    درود بر همه و سال 95 بر همه عزیزان مبارک
    من به تازگی یک تلویزیون 6980 ju سامسونگ گرفتم با گارانتی 18 ماهه تعویض و بسیار از ان راضی هستم اما مسئله ای که ازارم میدهد اینست که این تلویزیون متاسفانه چندتا پیکسل سوخته دارد(2دوتا شایدم 3 تا) سوال اینجانب این است که ایا گارانتی تعدی در قبال این مسئله دارد یا خیر سوال دومم هم استفاده از محافظ صفحه نمایش هست ایا استفاده از این محافظها در دراز مدت برای پنل مشکل ایجاد میکند یا خیر (البته بنده یک مقدار فاصله حدودا 3 سانتیمتر بین پنل و محافظ پنل ایجاد کردم) با تشکر
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sv82shs50j2x26tf91hx.jpg
مشاهده: 30
حجم: 1.09 مگابایت
    شايد سال هاي سال باشد که ارتش امپراطوري پارس خاکستر شده باشد. اما روزي فرا خواهد رسيد که زخاکسترها ققنوس برخيزد و آن
    هنگام آتش سال هاي سال سکوت مردم ايران زبانه خواهد کشيد و بار ديگر مردمي ازسرزمين پارس از شرق تا چين و از غرب تا دروازه هاي روم حکمراني ميکنند و تمام دشمنان اين مرز و بوم در آتش قهر ايران خواهند سوخت. آن روز نزديک است و ما همان ارتشيم .
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط w20i نمایش پست ها
    سلام بنده تلویزیون led مارشال حدودا دوماه پیش گرفتم مشکل پیش اومده که وقتی تلویزوین رو روشن میکنم حدود 3 ثانیه مارک marshal رو نشون میده وقتی میخواد بالا بیاد خاموش میشه ممنون میشم راهنمایی کنید مشکلش چیه
    مارشال برند معتبری در این زمینه نیست.متاسفانه با وجود اینکه بارها گفته می شود که از این برندها خریداری نکنید باز عده ای از دوستان گرفتار می شن.باید بدید تعمیر.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2424 نمایش پست ها
    درود بر همه و سال 95 بر همه عزیزان مبارک
    من به تازگی یک تلویزیون 6980 ju سامسونگ گرفتم با گارانتی 18 ماهه تعویض و بسیار از ان راضی هستم اما مسئله ای که ازارم میدهد اینست که این تلویزیون متاسفانه چندتا پیکسل سوخته دارد(2دوتا شایدم 3 تا) سوال اینجانب این است که ایا گارانتی تعدی در قبال این مسئله دارد یا خیر سوال دومم هم استفاده از محافظ صفحه نمایش هست ایا استفاده از این محافظها در دراز مدت برای پنل مشکل ایجاد میکند یا خیر (البته بنده یک مقدار فاصله حدودا 3 سانتیمتر بین پنل و محافظ پنل ایجاد کردم) با تشکر
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sv82shs50j2x26tf91hx.jpg
مشاهده: 30
حجم: 1.09 مگابایت
    درود بر شما.در صورتی که 3 عدد پیکسل سوختگی باشد گارانتی تعویض می کنه پنل رو.اگر در زمان خرید هم پیکسل سوختگی مشاهده کرده باشید که سامسونگ همون لحظه نصب تلویزیون رو عوض می کند.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    ممنون
    اگر سطح سیگنال استیبل باشد،یک بار آپدیت کنید.در غیر این صورت برد مین و یا تیونر ایراد دارد.
    امتیازها
    3,647
    سطح
    37
    36
    کاربر جدید
    درود بر شما.در صورتی که 3 عدد پیکسل سوختگی باشد گارانتی تعویض می کنه پنل رو.اگر در زمان خرید هم پیکسل سوختگی مشاهده کرده باشید که سامسونگ همون لحظه نصب تلویزیون رو عوض می کند.
    درود مجددا
    راهی هست که دقیقا متوجه بشیم چندتا پیکسل سوخنه داره چون من فقط یک نقطه سیاه میبینم(اول فکر کردم لکه ولی هرچی دستمال کشیدم نرفت) میشود به سام سرویس زنگ زد مامور بفرستن بررسی کنند یا باید خودمون تلویزیون روببریم نمایندگی و اینکه ایا تعداد این پیکسل سوخته ها بیشتر میشود به مرور زمان یانه ممنون از شما
    شايد سال هاي سال باشد که ارتش امپراطوري پارس خاکستر شده باشد. اما روزي فرا خواهد رسيد که زخاکسترها ققنوس برخيزد و آن
    هنگام آتش سال هاي سال سکوت مردم ايران زبانه خواهد کشيد و بار ديگر مردمي ازسرزمين پارس از شرق تا چين و از غرب تا دروازه هاي روم حکمراني ميکنند و تمام دشمنان اين مرز و بوم در آتش قهر ايران خواهند سوخت. آن روز نزديک است و ما همان ارتشيم .
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2424 نمایش پست ها
    درود مجددا
    راهی هست که دقیقا متوجه بشیم چندتا پیکسل سوخنه داره چون من فقط یک نقطه سیاه میبینم(اول فکر کردم لکه ولی هرچی دستمال کشیدم نرفت) میشود به سام سرویس زنگ زد مامور بفرستن بررسی کنند یا باید خودمون تلویزیون روببریم نمایندگی و اینکه ایا تعداد این پیکسل سوخته ها بیشتر میشود به مرور زمان یانه ممنون از شما
    وجود پیکسل سوختگی ربطی به زیاد شدن در طول زمان ندارد.برای اینکه تشخیص بدید بهتره با سام سرویس تماس بگیرید بسته به شهری که درونش هستید سرویس رو انتخاب می کنه خودش.
صفحه 59 از 65 نخست ... 9495758596061 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع