ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 50 از 65 نخست ... 40484950515260 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 649
    امتیازها
    20
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    کابل رو متصل کردی به tv , وارد کنترل پنل بشو و از قسمت sound در تب playback و digital audio رو انتخاب کن( عکس tv هست)
    این واسه پخش صدا از تلویزیونه من میخوام صدا از اسپیکری که به کامپیوتر وصله پخش بشه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennik نمایش پست ها
    این واسه پخش صدا از تلویزیونه من میخوام صدا از اسپیکری که به کامپیوتر وصله پخش بشه
    از خروجی صدای مادربرد وصل کن به اسپیکرت دیگه.با HD هم از تلویزیون میاد.من خودم این کارو کردم.یا اینکه از جای هدفون تلویزون بزن به اسپیکر.
    امتیازها
    81
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم.
    :(
    از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
    توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150409_020953.jpg
مشاهده: 25
حجم: 453.4 کیلو بایت
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fari66 نمایش پست ها
    با سلام
    چند روز پیش صدای سمت چپ هدفونم از کار افتاد و با تستهایی که کردم متوجه شدم سیم داخل اسپیکر قطع شده و مشکل از سمت فیش. وقتی بازش کردم تا یکی از سیمارو که قطع شده بود لحیم کاری کنم متاسفانه زدم صفحه ای که چسبیده بود به پشت اسپیکرو کندم.
    :(
    از مهندسین کسی هست که منو کمک کنه؟ انگار با نوعی چسب رسانا چسبونده بودن!!!!!!
    توو عکسم کاملا" مشخصه... سیمارو لحیم کردم حالا مونده اون صفحه که کنده شده.

نام: IMG_20150409_020953.jpg
مشاهده: 25
حجم: 453.4 کیلو بایت
    هیچ راهی نیست عزیز من.لحیم کردن اون سیم ها هم کار شما نیست در آینده بازش نکنید دیگه.یک نو بخرید بهتره.
    امتیازها
    81
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ممنون از جوابتون ولی اگه هیچ راهی نباشه پس قبلا" یعنی توو کارخونه با چی چسبونده بودن؟ حتما" یه ماده ای استفاده شده بوده دیگه ... یکم غیر منطقی نیست حرفتون؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fari66 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی اگه هیچ راهی نباشه پس قبلا" یعنی توو کارخونه با چی چسبونده بودن؟ حتما" یه ماده ای استفاده شده بوده دیگه ... یکم غیر منطقی نیست حرفتون؟
    دوست گرامی در کمپانی با دست چیزی رو بهم متصل نمیکنند!حتی اون لحیم های ریزی که میبینید هم توسط دستگاه های خاصی انجام میشه!مواد مورد استفاده هم اکثرا در بازار موجود نیست.شما صفحه b درایو رو بیرون آوردید و متصل کردن اون صفحه به drive کار سختی است که گاها حتی اگر متصل هم بشه دیگه صدا نداره یا بیس نداره.اون صفحه وظیفه ایجاد ارتعاش و تبدیل ولتاژ به صدا رو داره.شما اگر منظق بهتری دارید بسم الله شروع کنید انشاالله که درست میشه.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    سلام بر همه ی عزیزان.

ما خانوادگی یه مسافرت یک هفته ای داشتیم تو عید که رفتنی تلوزیون امون رو ( LCD سامسونگ مدل LA40B530P7RX3V ) از برق کشیدیم.وقتی که برگشتیم تلوزیون دو سه ساعت سالم کار کرد اما بعد صفحه سفید شد.

چند روزی اینطور بود,روشن گذاشتیم یه مدت کمی تصویر بهتر شد.چند روز خاموش موند و دیروز روشنش کردم و لپتاپ رو وصل کردم تا موسیقی متن Interstellar رو گوش کنم که بعد از چند دقیقه تصویر درست شد,سالم سالم.اما بعد از حدود 10-12 دقیقه دوباره خراب شد تصویر.الان هم هر وقت تلوزیون روشن میشه دو-سه ثانیه تصویر درسته اما بعد سفید میشه.در تصویر زیر زیرنویس فیلم مشخصه چون زیرنویس سفیدِ در اصل.

متخصصان عزیز لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجا یا کجاها میتونه باشه و اینکه آیا خودمون میتونیم تعمیرش کنیم با تهیه ی قطعه و تعویض ؟ تلوزیون گارانتی نداره و از هزینه ی زیاد میخوایم پرهیز کنیم,به علاوه تا به حال تجربه ی باز کردن و تعمیر تلوزیون رو نداشتم !

نام: WP_20150419_004.jpg
مشاهده: 36
حجم: 891.7 کیلو بایت

با تشکر.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    ناصر جان
    شما توانایی تعمیرات LCD رو ندارید برادر.این کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکار صورت بگیرد.در ضمن قطعات رو در هیج جای کشور به جز نمایندگی ها نمیتونید پیدا کنید.
    مشکل شما از 2 جا میتونه باشه.یا برد TFT و یا برد MAIN.باید چک بشه دوست من.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    ناصر جان
    شما توانایی تعمیرات LCD رو ندارید برادر.این کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکار صورت بگیرد.در ضمن قطعات رو در هیج جای کشور به جز نمایندگی ها نمیتونید پیدا کنید.
    مشکل شما از 2 جا میتونه باشه.یا برد TFT و یا برد MAIN.باید چک بشه دوست من.
    یاسر هستم.

خیلی ممنون امیرحسین عزیز @};-
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_sasani نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    بودجه حدود 2 میلیون (100 بالا پایین)

نتیجه تحقیق خودم :
    Samsung 40H6430 1.879.000

Panasonic 42A410 2.190.000

PHILIPS 42 PFT6509 2.000.000

فقط برند فیلیپس با خرید از شهرهای مرزی وبا هزینه ارسال حساب شده با توجه به مخالف بودن اساتید با کالاهای بدون گارانتی اما لطفا در نقدتون این TVروهم باتوجه به قابلیت هاش در نظر بگیرین

کیفیت تصویر وصدا و همچنین جانماندن در تصاویر سریع مثل مسابقات ورزشی در اولویت هستند

قابلیت اسمارت و 3d اهمیت چندانی ندارند

لطفا نظر کارشناسی خودتون رو برای خرید هر چه بهتر من و سایر دوستانی که مثل من هستند بفرمایید

اگه امکانش هست و دوستان فرصت داشتند با استدلال و کمی بررسی تخصصی نظر خودتون رو بدین ممنون میشم

اگه تواین رنج پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم بگین
    سلام. دوست عزیز اینجا تاپیک بررسی مشکلات هست نه خرید . برای خرید اینجا مشاوره بگیرید: http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...7%D9%86/page39
صفحه 50 از 65 نخست ... 40484950515260 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع