ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 61 از 65 نخست ... 11515960616263 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 649
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام محمد جان
    این سیستم عملاً به دردنخور و ناکارآمد هست چون ضبط که میخواد بکنه هارد کلاً فرمت میشه به فرمت خاصی که فقط توسط تلویزیون قابل شناسایی و خوندن هست
    اینکه ضبط نمی کنه باید چک کنید که هارد رو به پورتی زده باشید که با عبارت H.D.D In مشخص شده و در همه پورت ها جواب نمیده
    خیلی ها با این تصور اطلاعاتشون بر باد رفته و به نتیجه هم نرسیدند !!
    سلام رضا جان؛ خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی

چقدر مسخره!!! همه تلویزیون های هوشمند همینجوری هستند؟؟
    حداقل راهی هست که فیلم هایی که تو حافظه داخلی تلویزیون ضبط میکنیم رو به جای دیگه ای منتقل کنیم؟؟
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام رضا جان؛ خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی

چقدر مسخره!!! همه تلویزیون های هوشمند همینجوری هستند؟؟
    حداقل راهی هست که فیلم هایی که تو حافظه داخلی تلویزیون ضبط میکنیم رو به جای دیگه ای منتقل کنیم؟؟
    محمد جان،این سیستم نه بدرد نخوره نه مسخره است.در ضمن ما در جهان فرمتی نداریم که فقط تلویزیون بتونه اون رو بخونه.از نظر فنی فرمت کردن هارد یا ذخیره ساز به منظور عوض کردن فرمت،طبیعی است.تمامی برندها حتی سامسونگ هم این رویه رو دارند.نوع کدک و فرمت،بستگی به برند دارد.اما میشه اون روی پلیرهای کامپیوتر هم اجرا کرد؛بدون مشکل.
    ----------------
    در مورد پورت های مورد استفاده بر روی تلویزیون هم،لزومی ندارد که حتما به HDD بزنید کما اینکه گاها برخی از این تلویزیون ها کلا گزینه HDD ندارند.شما یک هارد دیسک حداکثر 1 ترابایت رو متصل کنید عملیات ضبط رو پیگیری کنید اگر به نتیجه نرسیدید،یک تماس با گلدیران بگیرید شاید نقص نرم افزاری باشد.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    محمد جان،این سیستم نه بدرد نخوره نه مسخره است.در ضمن ما در جهان فرمتی نداریم که فقط تلویزیون بتونه اون رو بخونه.از نظر فنی فرمت کردن هارد یا ذخیره ساز به منظور عوض کردن فرمت،طبیعی است.تمامی برندها حتی سامسونگ هم این رویه رو دارند.نوع کدک و فرمت،بستگی به برند دارد.اما میشه اون روی پلیرهای کامپیوتر هم اجرا کرد؛بدون مشکل.
    ----------------
    در مورد پورت های مورد استفاده بر روی تلویزیون هم،لزومی ندارد که حتما به HDD بزنید کما اینکه گاها برخی از این تلویزیون ها کلا گزینه HDD ندارند.شما یک هارد دیسک حداکثر 1 ترابایت رو متصل کنید عملیات ضبط رو پیگیری کنید اگر به نتیجه نرسیدید،یک تماس با گلدیران بگیرید شاید نقص نرم افزاری باشد.
    سلام جناب آریایی
    ممنون از اینکه وقت میگذارید

یعنی شما میفرمایید تلویزیون های هوشمند موقع ضبط حافظه جانبی رو فرمت میکنند و این طبیعی هست؛ درست متوجه شدم؟؟؟ پس من باید یک حافظه جانبی رو فقط به تلویزیون اختصاص بدم؛ درسته؟؟؟ خب حالا میتونه روی فلش هم ضبط بکنه یا حتما باید هارد باشه؟؟ آخه من خودم هارد ندارم که دوباره امتحان کنم!!! هارد مردم هم که نمیشه فرمتش کرد!!! راستی چه شانسی آوردم که بار قبل که این قضایا رو نمیدونستم هارد 500 گیگ دوستم رو فرمت نکرد!!!

این که فرمودید "هارد حداکثر 1 ترابایت" یعنی
    اینکه اگر قصد خرید هارد داشتم نباید به حجم های بالا مثلا 2 ترابایت فکر کنم؟؟؟من با فلش 16 گیگ و هارد 500 گیگ قبلا امتحان کردم (در شرایطی که حافظه داخلیش پر بوده) در حالی که فلش یا هارد بهش متصل بود وقتی گزینه ضبط رو میزدم مینوشت حافظه پر است!!! گارانتیش هم تموم شده!! هزینه تعمیرش زیاد میشه؟؟

راستی این فیلم هایی که تو حافظه داخلیش هست رو چجوری به کامپیوتر منتقل بکنم؟؟ عکس هایی که با دوربینش گرفتم هم پاک نمیشه!!!
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام جناب آریایی
    ممنون از اینکه وقت میگذارید

یعنی شما میفرمایید تلویزیون های هوشمند موقع ضبط حافظه جانبی رو فرمت میکنند و این طبیعی هست؛ درست متوجه شدم؟؟؟ پس من باید یک حافظه جانبی رو فقط به تلویزیون اختصاص بدم؛ درسته؟؟؟ خب حالا میتونه روی فلش هم ضبط بکنه یا حتما باید هارد باشه؟؟ آخه من خودم هارد ندارم که دوباره امتحان کنم!!! هارد مردم هم که نمیشه فرمتش کرد!!! راستی چه شانسی آوردم که بار قبل که این قضایا رو نمیدونستم هارد 500 گیگ دوستم رو فرمت نکرد!!!

این که فرمودید "هارد حداکثر 1 ترابایت" یعنی
    اینکه اگر قصد خرید هارد داشتم نباید به حجم های بالا مثلا 2 ترابایت فکر کنم؟؟؟من با فلش 16 گیگ و هارد 500 گیگ قبلا امتحان کردم (در شرایطی که حافظه داخلیش پر بوده) در حالی که فلش یا هارد بهش متصل بود وقتی گزینه ضبط رو میزدم مینوشت حافظه پر است!!! گارانتیش هم تموم شده!! هزینه تعمیرش زیاد میشه؟؟

راستی این فیلم هایی که تو حافظه داخلیش هست رو چجوری به کامپیوتر منتقل بکنم؟؟ عکس هایی که با دوربینش گرفتم هم پاک نمیشه!!!
    محمد جان طبیعت این تلویزیون ها،فرمت کردن هارد است.گفتم حداکثر ترابایت چون تقریبا تمام تلویزیون های هوشمندی که دیدم برای ضبط از هارد های حداکثر 1 ترا استفاده می کنند.در مورد فلش مموری هم مطمئن نیستم چون داشتم اطلاعات تلویزیون شما رو میخوندم،تنها نوشته بود هارد دیسک اسمی از فلش برده نشده بود.شما باید با هارد دیسک تست کنید.اگر نه یک فلش رو خالی کنید در اختیارش بگذارید.اما باید پروسه ضبط رو طی کنید.یه بار شما امتحان کن اگر پیام خطایی هم داد شات بگیرید.
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام و خدا قوت خدمت شما. دو هفته ای میشه تلویزیون سامسونگ مدل ۵۵j6950خریدم و تصاویر هنگام تماشای فیلم و‌چرخش دوربین تار شده و نمیشه تماشا کرد. هنگام تماشای مسابقه والیبال ایران لهستان تو المپیک هم سرعت تصاویر زیاد بود که واقعا اذیت شدیم. همچنین قسمت تنظیمات گزینه‌motion plusرو خاموش کردم ولی همچنان تاری تصویر تو حرکت دوربین وجود داره. اگه راهکاری مد نظرتون هست ممنون میشم راهنماییم کنید. با سپاس فراوان
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام
    به انجمن سخت افزار خوش اومدید

راستش اول اینکه پنل تلویزیون شما 60 هرتز هست و انتظار زیادی از اون نمیره

دوم اینکه پخش صدا سیما مشکل داره خصوصا جدیدا که شبکه سه و چند شبکه دیگه hd شدن واگن موشن بلور و judder توش راحت با هر تلویزیونی قابل مشاهده هست

با یه ورودی با کیفیت (مثل فلش و یه فیلم با کیفیت hd یا hdmi و فیلم باز هم با کیفیت) امتحان کنید ببینید باز هم همونجوریه!

کیفیت سیگنال ورودی رو بررسی کنید و ببینی قدرت و کیفیت وضعیت مطلوبی دارن؟

ضمن اینکه یه نکته ای هم هست :اگر قبل این تلویزیون از تلویزیون های crt استفاده میکردید ممکنه رو این قضیه حساس تر باشید

در نهایت اگر به نظرتون مشکل هنوز پا برجا بود توی تنظیمات dejudder رو روی 7 تا 10 قرار بدید و deblur رو 0 تا 2 قرار بدید ببینید نتیجه چی میشه
    امتیازها
    8,086
    سطح
    60
    179
    کاربر انجمن
    با ســلام
    قصد خرید این مدل TV رو دارم
    LG 43UF690T

چطوریاست ؟ مشکل خاصی که نداره
    این مدل دقیقا چند هرتز هستش؟ هرتز پایین نمیخوام نباشه
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط OMiD.1080p نمایش پست ها
    با ســلام
    قصد خرید این مدل TV رو دارم
    LG 43UF690T

چطوریاست ؟ مشکل خاصی که نداره
    این مدل دقیقا چند هرتز هستش؟ هرتز پایین نمیخوام نباشه
    تلویزیون خوبیه
    منتها پنلش 60 هرتز هست .
    مدل 7700یا 770 پنلش 120 هرتز هست و برای تصاویر سریعتر مناسبتره
    امتیازها
    8,086
    سطح
    60
    179
    کاربر انجمن
    دوست عزیز بابت پاسخ تون متشکرم...

43 اینج ... که حداقل 120 هرتز باشه
    حداقل دو تا USB و HDMI داشته باشه
    و اگر اندروید هم باشه که بهتر
    و باقی موارد عمومی
    دیگه چی رو پیشنهاد میدید ؟
    امتیازها
    815
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    تست

سلام سینمای خانگی مدل ال جی
    LH-T778 دارم
    تو سایت ال جی رفتم سخت افزار باید آپدیت بشه اینم لینک
    http://www.lg.com/ir/support/support...t/lg-LH-738HTS
    یکی به من کمک کنه واسه مدل خودم باید آپدیت کنم یا نه چجوری عمل میکنه؟! تازه دفتچه راهنماش هم فینگلیشه!!!!!!
    در ضمن دی وی دی قبلا میخوند الان دیگه نمیچرخه درواقع کار نمیکنه چیکار باید کرد؟
    یه سوال دیگه
    پیغامی میاد با نام
    جهت پخش فیلم های محافظت شده دیویکس باید دستگاه خود را ثبت کنید!!!!!
    کد ............
    ثبت در سایت vod.divx.com
    حالا چیکار کنم؟
صفحه 61 از 65 نخست ... 11515960616263 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع