ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 51 از 65 نخست ... 41495051525361 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 649
    امتیازها
    3,825
    سطح
    39
    8
    کاربر جدید
    با سلام و تشکر از پاسخ گویی دوستان
    یک ال ای دی سامسونگ UA40D5550pm دارم بعد از مدتی حدود یک سوم از بالا و چپ پنل تلوزیون وقتی روشن می شد یک هاله سیاهی رو تصویر میومد که بعد از حدود ۲۰ دقیقه که می گذشت تصویر درست می شد .
    این جریان ادامه داشت و بعد از چند وقت زمان درست شدن طولانی تر می شد و حتما باید گوشه سمت چپ بالای قاب تی وی رو کمی به سمت جلو می کشیدم تا تصویر درست شه .
    الان دیگه به هیچ عنوان تصویر درست نمی شه و اون هاله سیاه کامل پایداره ، کسی از این مشکل و روش حل اون اطلاعی داره ؟
    با تشکر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150522_230435~2.jpg
مشاهده: 40
حجم: 613.6 کیلو بایت
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط frdsbi نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پاسخ گویی دوستان
    یک ال ای دی سامسونگ UA40D5550pm دارم بعد از مدتی حدود یک سوم از بالا و چپ پنل تلوزیون وقتی روشن می شد یک هاله سیاهی رو تصویر میومد که بعد از حدود ۲۰ دقیقه که می گذشت تصویر درست می شد .
    این جریان ادامه داشت و بعد از چند وقت زمان درست شدن طولانی تر می شد و حتما باید گوشه سمت چپ بالای قاب تی وی رو کمی به سمت جلو می کشیدم تا تصویر درست شه .
    الان دیگه به هیچ عنوان تصویر درست نمی شه و اون هاله سیاه کامل پایداره ، کسی از این مشکل و روش حل اون اطلاعی داره ؟
    با تشکر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150522_230435~2.jpg
مشاهده: 40
حجم: 613.6 کیلو بایت
    دوست من به احتمال 90% از پنل هستش.باید برد tft هم برای اطمینان چک بشه ولی اگر از پنل باشه به هیچ وجه ارزش تعمیر نداره چون پنل گرونه و توجیه اقتصادی نداره.
    امتیازها
    82
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    ماه پیش با بودجه 4.5 تومن دنبال ی فول اچ دی سه بعدی با سایز 55 اینچ بودم ک دیدم میتونم مدل ub83000 ک 4k هست رو تهیه کنم
    فرصت تحقیق کافی در موردش نداشتم و خریدمش.حالا مبخوام بدونم چی ها رو از دست دادم با خرید این محصول
    زمان هایی ک tru motion رو روشن میکنم تو فیلم های fhd 2 گیگا بایتی گاهی لگ دیده میشه ک وقتی off میکنم یا حتی رو حالت user 0 میزارم همه چی اکی هست.دلیل این امر چی هستش؟
    و اینکه بعضی از زیرنویس های srt رو با جمله بندی جابجا نشون میده و بعضی ها رو نه.بعضی گفتن به صورت ANSI سیو کن اما بازم درست نشد
    راهنمایی میتونید بفرمایید منو؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bobo_0_6 نمایش پست ها
    سلام
    ماه پیش با بودجه 4.5 تومن دنبال ی فول اچ دی سه بعدی با سایز 55 اینچ بودم ک دیدم میتونم مدل ub83000 ک 4k هست رو تهیه کنم
    فرصت تحقیق کافی در موردش نداشتم و خریدمش.حالا مبخوام بدونم چی ها رو از دست دادم با خرید این محصول
    زمان هایی ک tru motion رو روشن میکنم تو فیلم های fhd 2 گیگا بایتی گاهی لگ دیده میشه ک وقتی off میکنم یا حتی رو حالت user 0 میزارم همه چی اکی هست.دلیل این امر چی هستش؟
    و اینکه بعضی از زیرنویس های srt رو با جمله بندی جابجا نشون میده و بعضی ها رو نه.بعضی گفتن به صورت ANSI سیو کن اما بازم درست نشد
    راهنمایی میتونید بفرمایید منو؟
    دوست عزیز دیگه پس از خرید مشاوره دادن بی فایده است.علت لگ هم پردازنده ضعیف LG هستش که توانایی پردازش استریم این حجم رو نداره.زیرنویس هم راه خاصی نداره باز متاسفانه چون مشکل OS این مدل ها هستش.یک بار فریمور رو آنلاین آپدیت کنید ممکنه درست بشه.
    امتیازها
    82
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز دیگه پس از خرید مشاوره دادن بی فایده است.علت لگ هم پردازنده ضعیف LG هستش که توانایی پردازش استریم این حجم رو نداره.زیرنویس هم راه خاصی نداره باز متاسفانه چون مشکل OS این مدل ها هستش.یک بار فریمور رو آنلاین آپدیت کنید ممکنه درست بشه.
    اخه جالبه ک رو فیلمای 3D 12 گیگی مثل GRAVITY مشکل پردازش نداشت
    حالا دوست عزیز یه راهنمایی دیکه ک شاید خارج از بحث تاپیک باشه
    اگه بخوام جای سینما خانگی یه سیستم صوتی براش بگیرم در حد 1 تومن چیزی پیشنهاد میدید؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bobo_0_6 نمایش پست ها
    اخه جالبه ک رو فیلمای 3D 12 گیگی مثل GRAVITY مشکل پردازش نداشت
    حالا دوست عزیز یه راهنمایی دیکه ک شاید خارج از بحث تاپیک باشه
    اگه بخوام جای سینما خانگی یه سیستم صوتی براش بگیرم در حد 1 تومن چیزی پیشنهاد میدید؟
    یک چیزی عرض کنم ابتدا.حجم 3D یا فیلم های دیگه عملا ربط چندانی به کیفیت نداره.چون شما در 3D موقع نمایش 2 تصویر دارید که کد گذاری شده اند.اما در فیلم های حجیم و با کیفیت صوتی و تصویری بالا (مخصوصا اونهایی که کدک HEVC یا VP9 نشده باشند) پروسس بیشتری نیاز است.البته یکی از عوامل لگ زدن حتی میتونه کابل HDMI هم باشه.جالبه بدونید حتی در برخی تلویزوینها یک عدد پردازنده جدا برای HDMI داریم!یعنی تا این مهمه که بدون ایراد اجرا بشه.
    برای سیستم صوتی جدا هم بودجه شما کمه.
    امتیازها
    82
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    یک چیزی عرض کنم ابتدا.حجم 3D یا فیلم های دیگه عملا ربط چندانی به کیفیت نداره.چون شما در 3D موقع نمایش 2 تصویر دارید که کد گذاری شده اند.اما در فیلم های حجیم و با کیفیت صوتی و تصویری بالا (مخصوصا اونهایی که کدک HEVC یا VP9 نشده باشند) پروسس بیشتری نیاز است.البته یکی از عوامل لگ زدن حتی میتونه کابل HDMI هم باشه.جالبه بدونید حتی در برخی تلویزوینها یک عدد پردازنده جدا برای HDMI داریم!یعنی تا این مهمه که بدون ایراد اجرا بشه.
    برای سیستم صوتی جدا هم بودجه شما کمه.
    همه این فیلم ها با هارد USB 3 وصل شدن HDMI نبودن
    سیستم صوتی هم سینما خانگی نمیخوام یعنی دستگاه BLURAY یا DVD پلیر نیاز ندارم فقط یه سیستم پخش میخوام ک با TV متصل بشن.با توجه ب اینکه پس من اصلا خبر ندارم از قیمت شما چیزی پیشنهاد دارید؟ اصلا این کار منظقی هستش ک برای صدا از چیزی غیر از سینما استفاده کنم چون اصلا از BLURAY PLAYER استفاده ایی ندارم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    پس اگه با USB زدید که دیگه قطعا مشکل پردازنده است!
    والا سیستم صوتی ارنج کردن برای یک خونه اتفاقا از نظر من خیلی هم کار خوبیه منتها هزینه مناسب میخواد.شما ابتدا یک AMP میخواید که خودش حداقل 500 تومان آب میخوره شایدم بیشتر.بعدش بلندگو و...در نتیجه این بودجه من توصیه میکنم همون یک سینمای خانگی الجی بگیرید بهرته.
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    سلام
    دوستان مشاور به نظرتون احتمال کاهش قیمت لوازم صوتی تصویری مثل تی وی در ماه های آتی هست؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مشاور به نظرتون احتمال کاهش قیمت لوازم صوتی تصویری مثل تی وی در ماه های آتی هست؟
    احتمالش خیلی کمه و اگر هم این اتفاق بیفته چیز قابل توجهی نیست!در حال حاضر کمپانی های معروف مثل سامسونگ و الجی از عید قیمت خودشون رو تحت عنوان عیدانه پایین نگه داشتن و بعیده دیگه بالا ببرند.
صفحه 51 از 65 نخست ... 41495051525361 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع