ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 65 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 649
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    رضا جان شما قبلا هم تعصب برندی رو به بنده تذکر دادید که گفتم چشم(با اینکه تعصب خاصی هم نبود)حالا خدمتت بگم بله من تکنسین فنی هستم در سامسونگ اما اگه به ای پست ها توجه کرده باشی میبینید که دوست ما سوال پرسید من قبلا هم سامسونگ داشتم و احتمالا درخواست این رو داشت که دوباره همین برند رو بگیره و اصلا به توصیه من نبود!سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل در دنیاست چه من طرفداریش رو بکنم چه بگم آشغاله!!پس احتیاجی به تذکر شما در مورد تعصب نبود با عرض احترام.حالا دوست ما(mla)در راهنمایی بنده گفتند که سری H فاکتورهایی کمتر به نسبت سری F داره!رضا جان شما استاد من که تا العان عقبگرد ندیدم در برند های معروف!بنده در ابتدا سعی بر این داشتم که تفاوت امکانات رو گوشزد کنم حتی accssories که دور از حالت تخصصی بود واسه همین شما فرمودین خاکی نزن!حالا در ادامه اشاره میکنم به مواردی که حتی تعدادی از آنها رو از منبعی گرفتم که دوست ما معرفی کردند.اول بگم حتی طبق گفته دوست ما اینها فقط از یک سایت بوده و نظرات تخصصی یک سایت است.حال بنده قبول میکنم ولی حتی طبق این گفته در تقریبا اکثر مواقع که حتی دوست من ترجمه هم کردند باز سری H برتری داره!!!اگر دقیق نگاه کنید اکثر موارد H در برتری است.حالا بنده یکی یکی میرم جلو به دور از وسائل جانبی به طور کلی روی خود LED تمرکز میکنم تا از عرایضم دفاع کنم.
    رضا جان شما استاد من که تا العان عقبگرد ندیدم در برند های معروف:
    به افول فاحش سونی w955 نسبت به w904 مراجعه بشه

حالا در ادامه اشاره میکنم به مواردی که حتی تعدادی از آنها رو از منبعی گرفتم که دوست ما معرفی کردند.اول بگم حتی طبق گفته دوست ما اینها فقط از یک سایت بوده و نظرات تخصصی یک سایت است.حال بنده قبول میکنم ولی حتی طبق این گفته در تقریبا اکثر مواقع که حتی دوست من ترجمه هم کردند باز سری H برتری داره

HDTVTEST
    در کنار
    AVforums و CNET امریکا جزو معتبرترین هاست و پیشرفته ترین سنسورها رو دارن تنایج لابراتورهای این سه سایت هم نتایج نزدیک به هم رو ثبت میکنن
    پس وقتی HDTVTEST ضعفی رو مطرح میکنه بقیه ادیتورها هم بهش اشاره میکن.
    کنتراست که تقریبا مهم ترین فاکتور هست در H6400 افول کرده نسبت به F6400. شما چه جوری میگی برتری HD6400؟
    تو کدوم موارد کیفی برتری داره؟ من برتری خاصی رو اشاره نکردم

(پروسه کالیبراسیون در پروفایل MOVIE انجام شده در هر دو)
    (کالیبراسون در خروجی نور 120 کاندلار انجام گرفته)
    گاما در H6400 پس از کالبیره مقدار 2.4 ثبت شده( هدف 2.2 هست)
    گاما در F6400 پس از کالیبره مقدار 2.4 ثبت شده====نتیجه: حتی پس از کالیبره باز هم گاما از مقدار استاندارد که 2.2 هست فاصله داره در هر دو مدل

ریپورت DELTAE پس از کالیبره( هدف 0 هست و بالاتر از 2 اشباع رنگ برای چشم انسان قابل تشخیص و بالاتر از 4و5 رنگ ها کاملا اشباع)
    در F6400

در H6400

تنیجه گیری: در تنظمات پیش فرض H6400 کاملا برتری داره نسبت به F6400 ولی باز هم اکثر رنگ ها اشباع هستن اما پس کالیبره رنگ ها در HD6400 دقت بهتری دارن
    ولی تفاوت چندان فاحش نیست

و در نهایت برتری H6400 نسبت به F6400 از نگاه ادیتور که فک نمیکنم دیگه لازم به ترجمه باشه
    With the UE40H6400, Samsung has successfully addressed our two major complaints aboutlast year’s outgoing UE40F6400. The addition of a Quad-Core processor definitely made menu navigation and Smart TV applications a fair bit zippier. 3D mode was much improved too, with Samsung toning down the forced motion interpolation so effectively that judder was cured yet no soap opera effect was introduced.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    2- screen uniformity( یکنواختی صفحه نمایش): در h6400 فوق العاده با کم ترین میزان نشت نور / در f6400 بسیار خوب=نتیجه: نشت نور کمتر و صفحه کمی یکنواخت تر H6400 هر چند هر دو بسیار خوب عمل میکنن
    3-primary chromaticity: در hd6400 فوق العاده / در f6400 بسیار خوب
    4-viewing angle (زاویه دید): در هر دو پس از 45 درجه انحراف افت کنتراست و اشباع رنگ( پنل هر دو VA هست)
    5- اجرا محتوای با وضوح 1080p در 24 فریم: در h6400 بدون هیچ گونه پرش در محتوای 2d و 3D / در F6400 بدون پرش تصویر در محتوای 2D
    5- INPU LAG( تاخیر پردازش): در هر دو 43 میلی ثاینه

اینها فرموده های شما نیست؟؟اینها برتری نسبی H نیست؟؟؟بله من هنوزم هم میگم نظرات فقط یک وب سایت هر قدر هم تخصصی باشد و مجهز کافی نیست!!

و در نهایت برتری H6400 نسبت به F6400 از نگاه ادیتور که فک نمیکنم دیگه لازم به ترجمه باشه(اینو که خودت نوشتی به قوله خودتون سایت بسیار معتبر که قبولش دارید!!)
    شما میدونید که در مود دلتا اندازه گیری ها گاها تناقص دارند که؟؟؟

تنیجه گیری: در تنظمات پیش فرض H6400 کاملا برتری داره نسبت به F6400 ولی باز هم اکثر رنگ ها اشباع هستن اما پس کالیبره رنگ ها در HD6400 دقت بهتری دارن
    ولی تفاوت چندان فاحش نیست

این هم که خودتون نوشتید درسته؟بله چشم انسان مثل گوشش توانایی پردازش رنگ ها در طیف خاصی رو داره!اما باز هم سری H حتی به قول این نمودار مقداری هم جلوتر هست و از اشباع کمتری برخوردار بود!
    حالا اگر بخواهیم از جایی به جز نمودار این سایت چیزی رو عرض کنم:سری H با وجود داشتن CPU چهار هسته ایجاد رفرش ریت قویتر و در نهایت تاری بین تعویض تصاویر کمتری رو شاهد هستیم:برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ***1585;***1601;***1585;***1588; ***1585;***1740;***1578;.png
مشاهده: 22
حجم: 3.3 کیلو بایت

این مسئله هم میخواید بگید کاملا بی ربطه نه؟؟؟؟
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    جناب امیر خان عزیز, من تعصب ام نسبت به سامسونگ خیلی بیشتر از شماست تو این قضیه شک نکنید
    این پست ابتدایی من هست که شما بهش خورده گرفتید
    امسال در سری H د
    ر بعضی
    فاکتورها که اتفاقا خیلی هم مهمه شاهد افت هستیم
    مثل
    عمق رنگ سیاه و طبیعتا کنتراست

F6450 ارجعیت داره به H6400(
    البته هر دو صفحه یکدستی دارن و کمی hd6400 بهتره)

خوب حالا من کجا اشتباه کردم؟
    برای یکنواختی صفحه نمایش ادیتور از کلمه fantastic استفاده کرده برای h6400 و برای f6400 هم very good. ادیتور ذکر کرده کرده h6400 کمی نشت نور در کوشه وجود داره ولی در کل خیلی خوبه
    همچنین گقته شده در بحث 3d پیشرفت کرده h6400 و پرش کمتر داره
    من تفاوت خاص دیگه ای نمبینم( اینها از دیدگاه hdtvtest هست و حرف من نیستن میتونید ایمیل بدید اعتراض کنید به ادیتور!!!!!
    در مورد deltae هم اگر ریپورت
    avforums رو هم ببینید تقریبا با hdtvtest یک شرایط رو داره در h6400 و تفاوت خاصی نداره

اما در avforum کنتراست با توجه به سخت افزارها و نرم های ادیتور مقدار 1به 2670 و عمق رنگ سیاه 0.042 در 110 کاندلار برای hd6400 ثبت شده
    برای f6400 کنتراست 1580 به 1 و عمق رنگ سیاه 0.065 در 102 کاندلار
    نتیجه گیری: در این فروم کنتراست و عمق رنگ سیاه بهتری برای h6400 ثبت شده و در بقیه موارد تقریبا با نظر hdtvtest یکی هست و بنده هم بهش اشاره کردم مثل صفحه یکدست تر و تنظیمات پیش فرض بهتر در h6400 و همچنین دقت رنگ بهتر

اما در digitalversus کنتراست f6400 مقدار به 3160 ثبت شده و عمق رنگ سیاه 0.06. از سری h هم که فعلا خبری در این سایت و flatpanel نیست

در مورد وضوح حرکتی یا motion res: در f6400 پس از فعال کردن motion plus مقدار 1080 خط و در حالت غیر فعال 300 خط این شرایط برای h6400 هم برابر هست
    رفرش هر دو 120 هرتز و cmr هر دو هم 480 هست. حالا به چه شکل رفرش بهتری h6400 داره از نظر شما مشخص نیست
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    داداش سلام مجدد.اولا که ما داریم در باره 2 مدل صحبت میکنیم که هردو سامسونگ هستند پس تعصب در کار نیست العان بحث تخصصیه.
    دوست من قراره وقتی یک مدل جدید در همون خانواده و سری معرفی میشه به همراه سوخت اتمی هم باشه؟؟بله همون مواردی که شما میگین یکم یکم جمع میشه و اسمش میشه برتری!!حالا

اما در avforum کنتراست با توجه به سخت افزارهای نرم های ادیتور مقدار 1به 2670 و عمق رنگ سیاه 0.042 در 110 کاندلار برای hd6400 ثبت شده
    برای f6400 کنتراست 1580 به 1 و عمق رنگ سیاه 0.065 در 102 کاندلار

اما در digitalversus کنتراست f6400 مقدار به 3160 ثبت شده و عمق رنگ سیاه 0.06. از سری h هم که فعلا خبری در این سایت و flatpanel نیست

دوست من دیشب گفتم تفاوت سایت هارو حالا دیدی؟؟انصافا طبق گفته خودت تفاوت رو میبینید؟؟
    جسارتا من العان باید برم اما تمام تلاشم بر این هست به سرعت اگر کارم کمتر بود به بحث برمیگردم و باز ادامه میدیم اما دوست من این رو العان اضافه میکنم که سایت سامسونگ فرانسه گاهی مواقع تست هایی رو انجام میدن و حتی مدل هایی معرفی میکنند ک کمتر میبینیم.این 2 عکس ماله همون سایته که فرمودین در حالت cmr نتایج یکی است:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: samsung franc (H).png
مشاهده: 22
حجم: 7.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: samsung franc(F).png
مشاهده: 20
حجم: 6.9 کیلو بایت
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون از بحث های مفید و جدی شما دو عزیز اما این تاپیک هدفش بیشتر مشاوره هست . الآن هم سؤال کننده حضور نداره و اگر هم داشته باشه بحث رو در این حد تخصصی متوجه نمیشه .
    پس لطفاً ادامه بحث رو در پروفایل های یکدیگر انجام بدید .
    ممنون از هردو شما

امتیازها
    4,358
    سطح
    42
    52
    کاربر انجمن
    یه سوال ساده پرسیدیم تاپیک چه رونقی گرفته ولی خوب بین علما هم اختلاف افتاده :))
    به قول آقای مدیر بنده
    بحث رو در این حد تخصصی متوجه نمیشم
    :-s ولی به نظرم ادامه داشته باشه هر کسی علاقه مند باشه و بخونه اطلاعات خوبی بدست میاره.
    آقای اشراقی حالا تکلیف بنده این وسط چیه باید حرف کی رو گوش کنیم ؟ شما هیچ نظری ندارید؟
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    من که به شخصه داشتم از این بحث لذت میبردم.
    با تشکر از هر دو عزیز بابت این اطلاعات ناب و مفید.
    امتیازها
    408
    سطح
    8
    9
    کاربر جدید
    با سلام
    تلویزیون سایز 46 اینچ ال ای دی میخام بگیرم
    توی نمونه ها 6450 سامسونگ رو دوستم خریده و راضیه
    ولی جدیدا که سامسونگ سینما خانگی هدیه میده 7770 رو مد نظر دارم
    شما کدوم روتوصیه میکنین؟توی بعضی سایتا گفتن 7770 کانال های داخلی رو کیفیتش خوب نیست و تصویر محو میشه!!این دو تا رو یه مقایسه تخصصی میکنید؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط capitan2 نمایش پست ها
    با سلام
    تلویزیون سایز 46 اینچ ال ای دی میخام بگیرم
    توی نمونه ها 6450 سامسونگ رو دوستم خریده و راضیه
    ولی جدیدا که سامسونگ سینما خانگی هدیه میده 7770 رو مد نظر دارم
    شما کدوم روتوصیه میکنین؟توی بعضی سایتا گفتن 7770 کانال های داخلی رو کیفیتش خوب نیست و تصویر محو میشه!!این دو تا رو یه مقایسه تخصصی میکنید؟
    دوست گرامی 7770 از نظر امکانات جانبی و کیفیت از 6450 بهتره.در مورد سینمای خانگی هم که یک مزیت هستش اون سینما هم کلی قیمتش هستش.
    در مورد کانال های ایران عرض کنم که سیستم پخش دیجیتال ایران کلا HD نیست و دارای رزولوشن 576i حداکثر است!یعنی در هردو کیفیت خوبی رو شاهد نیستیم در مورد تصاویر دیجیتال ایران.
    در مورد مقایسه که فرمودین،7770 قابلیت ارتقا به وسیله EVOLUTION KIT V رو داراست.7770 دارای دوربین بالا جهنده هستش برای APP های مختلف و فرامین حرکتی قابل تنظیم!

نام: Samsung46F7000back.jpg
مشاهده: 17
حجم: 189.4 کیلو بایت
    در قسمت بالانس رنگ نیز مقداری برتری داره دوست عزیز.این نمودار در حالت MOVIE ثبت شده البته!

نام: RGB BALANCE.png
مشاهده: 19
حجم: 5.0 کیلو بایت

نام: DELTA.png
مشاهده: 18
حجم: 6.5 کیلو بایت
    در کل در مورد اشباع رنگ خوب عمل کرده!
    این هم نتایج کلی ریویو وب سایت:hdtvtest هستش

نام: INFO EDITOR.png
مشاهده: 20
حجم: 33.1 کیلو بایت
    این نمودار پاییین واسه 6450 هستش دوست عزیز که میتونید مقدار اشباع رنگ رو درش ببینید:

نام: 6400 rgb.png
مشاهده: 16
حجم: 6.2 کیلو بایت
    و این هم نظر نهایی ادیتور وب سایت مذکور

نام: 6400 info.png
مشاهده: 18
حجم: 32.7 کیلو بایت
    در کل بنده با هردو کار کردم و طبق نظر شخصی بنده تفاوت ها زیاده تقریبا!از لحاظ کیفیت ساخت هم 7770 برتری داره.جنس بدنه و طراحی بردها بسیار عالیه.امکانات منو و سرعت در خواندن حافظه های جانبی مثل هارد اکسترنال،و تفاوت در منوی کاربری دستگاه هایی جانبی هم رو اضافه کنید!
    نرخ رفرش تصویر در 7770 هم 800hz در حالت CMR هستش اما نرخ تصویر در 6450 400HZ در CMR هستش.در نهایت خرابی کمتری بنده به نسبت 6450 دیدم!
    امتیازها
    4,358
    سطح
    42
    52
    کاربر انجمن
    دوستان گرامی لطفا نطرتون رو در مورد LG42LA66000 و Samsung F6450 بفرمایید.
    آیا LG نسبت به Samsung برتری داره یا بالعکس؟ و چرا؟
صفحه 13 از 65 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع