ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 65 نخست ... 210111213142262 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 649
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان و اساتید. روز پدر رو هم به همه پدران عزیز تبریک میگم.
    1-بنده یه تلویزیون سامسونگ مدل 40C5000 دارم و میخوام بفروشمش چند بفروشمش خوبه؟
    2- میخوام یه تلویزیون جدیدتر بخرم تا سقف حدود سه میلیون (سه بعدی ، چهل الی چهل و هفت اینچ و کیفیت تصویرش هم خوب باشه دیگه) .چی بخرم به نظرتون خوبه؟
    با تشکر و سپاس.
    برادر بانه ایه درسته؟اگر عجله نداری یکم وایسا سری جدید سامسونگ داره میاد خانواده H اگر عجله داری 2 مدل یکی همون UA40F6450 یا UA46F6850 اولی رو که قیمت دادند دوستمون دومی نزدیک به 3میلیون هستش و 46اینچ.قیمت تلویزیون خودت هم بستگی به نمیز بودن و ساعت استفاده داره
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    برادر بانه ایه درسته؟اگر عجله نداری یکم وایسا سری جدید سامسونگ داره میاد خانواده H اگر عجله داری 2 مدل یکی همون UA40F6450 یا UA46F6850 اولی رو که قیمت دادند دوستمون دومی نزدیک به 3میلیون هستش و 46اینچ.قیمت تلویزیون خودت هم بستگی به نمیز بودن و ساعت استفاده داره
    امسال در سری H در بعضی فاکتورها که اتفاقا خیلی هم مهمه شاهد افت هستیم
    مثل عمق رنگ سیاه و طبیعتا کنتراست
    F6450 ارجعیت داره به H6400( البته هر دو صفحه یکدستی دارن و کمی hd6400 بهتره)
    امتیازها
    4,358
    سطح
    42
    52
    کاربر انجمن
    بله بانه ایه. تمیز بودنش که تمیزه
    حالا از کجا باید بدونم ساعت استفادش چقدره؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    امسال در سری H در بعضی فاکتورها که اتفاقا خیلی هم مهمه شاهد افت هستیم
    مثل عمق رنگ سیاه و طبیعتا کنتراست
    F6450 ارجعیت داره به H6400( البته هر دو صفحه یکدستی دارن و کمی hd6400 بهتره)
    دوست عزیز باز هم بنده رو مجبور به اثبات کردید.بله چشم.اولا که کجا دیدید که سامسونگ در سری جدیدش تا به العان عقبگرد داشته باشه که این دومین بار باشه؟؟ نه سامسونگ بلکه حتی LG؟استفادهه عامه از پردازنده 4 هسته ایی تقویت شده که با ارتقای طراحی باعث بارگیری بهتر و سریعتر صفحات وب شده2_تعبیه انعکاس هوشمند در سری3H- بهره مندی از تمام امکانت هوشمند مورد استفاده در سری پیشین+تقویت حسگرهای صوتی و حرکتی4-اضافه شدن تشخیص اثر انگشت که البته در مدل های دوربین دار است!5- به روز رسانی ریموت هوشمند در این سری(حتی برای اسمارتهای میان قیمت که که آقای مدیریت انجمن صوت و تصویر تایپیک مفیدی رو در این زمینه ارائه دادند)6-ارائه پنل های جدید البته با تغییرات اندک که تمرکز طراحی بیشتر در مورد عمق تصاویر بوده است.اگر فکر میکند باز هم لازم به اطلاعات بیشتر هست در خدمتم.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 نمایش پست ها
    بله بانه ایه. تمیز بودنش که تمیزه
    حالا از کجا باید بدونم ساعت استفادش چقدره؟
    دوست گلم ساعت استفاده رو باید در منوی مخفی ببینید اما با توصیه مدیران به بنده در مورد کدها بهتره وارد منوی مخفی نشید برای خودتون هم بهتره.با توجه به اینکه در صورت خرابی متاسفانه در تعمیر قطعا دچار مشکل میشود(ندادن قطعات به تلویزیون های غیر سام سرویسی)و اگر میگین تمییزه فکر میکنم چیزی در رنج 120000 با وجود کارتن البته.سری بدی هم نبود از پنل کریستال برایت استفاده شد
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست عزیز باز هم بنده رو مجبور به اثبات کردید.بله چشم.اولا که کجا دیدید که سامسونگ در سری جدیدش تا به العان عقبگرد داشته باشه که این دومین بار باشه؟؟ نه سامسونگ بلکه حتی LG؟استفادهه عامه از پردازنده 4 هسته ایی تقویت شده که با ارتقای طراحی باعث بارگیری بهتر و سریعتر صفحات وب شده2_تعبیه انعکاس هوشمند در سری3H- بهره مندی از تمام امکانت هوشمند مورد استفاده در سری پیشین+تقویت حسگرهای صوتی و حرکتی4-اضافه شدن تشخیص اثر انگشت که البته در مدل های دوربین دار است!5- به روز رسانی ریموت هوشمند در این سری(حتی برای اسمارتهای میان قیمت که که آقای مدیریت انجمن صوت و تصویر تایپیک مفیدی رو در این زمینه ارائه دادند)6-ارائه پنل های جدید البته با تغییرات اندک که تمرکز طراحی بیشتر در مورد عمق تصاویر بوده است.اگر فکر میکند باز هم لازم به اطلاعات بیشتر هست در خدمتم.
    خوب این موارد چه ربطی به حرف من داره؟
    h6400

f6400

مهمترین نکات به نقل از ( HDTVTEST)

1- calibreated black level ansi checkerboard (عمق رنگ سیاه پس از کالبیره در الگوی صفحه شطرنجی انسی): در hd6400 مقدار 0.041 کاندلار / در f6400 مقدار 0.0476 کاندلار: نتیجه= عمق رنگ سیاه بیشتر در f6400 و در نتیجه کنتراست بیشتر( فرمول محاسبه کنتراست رو هم که احیانا بلدید دیگه؟؟)
    2- screen uniformity( یکنواختی صفحه نمایش): در h6400 فوق العاده با کم ترین میزان نشت نور / در f6400 بسیار خوب=نتیجه: نشت نور کمتر و صفحه کمی یکنواخت تر H6400 هر چند هر دو بسیار خوب عمل میکنن
    3-primary chromaticity: در hd6400 فوق العاده / در f6400 بسیار خوب
    4-viewing angle (زاویه دید): در هر دو پس از 45 درجه انحراف افت کنتراست و اشباع رنگ( پنل هر دو VA هست)
    5- اجرا محتوای با وضوح 1080p در 24 فریم: در h6400 بدون هیچ گونه پرش در محتوای 2d و 3D / در F6400 بدون پرش تصویر در محتوای 2D
    5- INPU LAG( تاخیر پردازش): در هر دو 43 میلی ثاینه

دوست من مواردی که عرض کردید به درد بازار میخوره نه یک فروم حرفه ای: اینجا براساس استدال پیش میره
    موفق باشی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    شما باید بر اساس استدلال و دلیل فنی مشاوره کنید و انتخابتون رو توجیه کنید نه در مقام یک تکنسین فنی سام سرویس و با دید متعصبانه !
    هیچ کدوم از دلایلی که شما فرمودید رو اسمش اثبات نمیزارند .
    وقتی روی مطلبی قصد دارید توضیح بدید باید روی همون مطلب فوکوس کنید نه اینکه به جاده خاکی بزنید و و از مطلب اصلی منحرف بشید .
    اثباتی که شما اسمشو میزارید اثبات در واقع دفاع از برند هست .
    لطفاً با روش علمی و براساس مستندات و ریویوها یا تجربه شخصی اثبات کنید .

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    شما باید بر اساس استدلال و دلیل فنی مشاوره کنید و انتخابتون رو توجیه کنید نه در مقام یک تکنسین فنی سام سرویس و با دید متعصبانه !
    هیچ کدوم از دلایلی که شما فرمودید رو اسمش اثبات نمیزارند .
    وقتی روی مطلبی قصد دارید توضیح بدید باید روی همون مطلب فوکوس کنید نه اینکه به جاده خاکی بزنید و و از مطلب اصلی منحرف بشید .
    اثباتی که شما اسمشو میزارید اثبات در واقع دفاع از برند هست .
    لطفاً با روش علمی و براساس مستندات و ریویوها یا تجربه شخصی اثبات کنید .
    رضا جان شما قبلا هم تعصب برندی رو به بنده تذکر دادید که گفتم چشم(با اینکه تعصب خاصی هم نبود)حالا خدمتت بگم بله من تکنسین فنی هستم در سامسونگ اما اگه به ای پست ها توجه کرده باشی میبینید که دوست ما سوال پرسید من قبلا هم سامسونگ داشتم و احتمالا درخواست این رو داشت که دوباره همین برند رو بگیره و اصلا به توصیه من نبود!سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل در دنیاست چه من طرفداریش رو بکنم چه بگم آشغاله!!پس احتیاجی به تذکر شما در مورد تعصب نبود با عرض احترام.حالا دوست ما(mla)در راهنمایی بنده گفتند که سری H فاکتورهایی کمتر به نسبت سری F داره!رضا جان شما استاد من که تا العان عقبگرد ندیدم در برند های معروف!بنده در ابتدا سعی بر این داشتم که تفاوت امکانات رو گوشزد کنم حتی accssories که دور از حالت تخصصی بود واسه همین شما فرمودین خاکی نزن!حالا در ادامه اشاره میکنم به مواردی که حتی تعدادی از آنها رو از منبعی گرفتم که دوست ما معرفی کردند.اول بگم حتی طبق گفته دوست ما اینها فقط از یک سایت بوده و نظرات تخصصی یک سایت است.حال بنده قبول میکنم ولی حتی طبق این گفته در تقریبا اکثر مواقع که حتی دوست من ترجمه هم کردند باز سری H برتری داره!!!اگر دقیق نگاه کنید اکثر موارد H در برتری است.حالا بنده یکی یکی میرم جلو به دور از وسائل جانبی به طور کلی روی خود LED تمرکز میکنم تا از عرایضم دفاع کنم.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Post-calibration colour saturation tracking (f).jpg
مشاهده: 18
حجم: 24.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Post-calibration colour saturation tracking (H).jpg
مشاهده: 21
حجم: 28.6 کیلو بایت

پنمودار ظیف رنگ در هردو مورد

نام: ***1576;***1585;***1602; F.png
مشاهده: 37
حجم: 5.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ***1576;***1585;***1602; H.png
مشاهده: 32
حجم: 5.6 کیلو بایت
    مصرف برق که مشهود سری H کمتره

نام: F 6450.png
مشاهده: 22
حجم: 6.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: rgb balance f6450.png
حجم: 6.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: rgb balance h6450.png
مشاهده: 20
حجم: 4.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: seri h 6450.png
حجم: 7.1 کیلو بایت
    این نمودارهای بالانس RGB است در مدلها که به قول دوستمون احتیاج به توضیح نیست بلدید!

نام: 6450h GAMA.png
مشاهده: 20
حجم: 5.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GAMA 6450 h.png
حجم: 6.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GAMA F.png
مشاهده: 17
حجم: 6.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GAMA F6450.png
مشاهده: 28
حجم: 5.6 کیلو بایت
    ایتها نتایج تست گاما هستند که بازهم نیاز به توضیح نیست!

نام: Pre-calibration RGB tracking and delta errors (dEs) ***1587;***1585;***1740; f.png
مشاهده: 22
حجم: 8.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ***1705;***1575;***1604;***1740;***1576;***1585;***1607; RGB ERRORS (H).png
حجم: 5.7 کیلو بایت
    اینهم تست ارورهای کالیبریشن هردو در حالت تراکینگ.البته لازم به ذکر است سری h در حالت movie است
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    من از دوستان معذرت میخوام بنده از سر کار برگشتم و خواستم خیلی زود این هارو آماده کنم.اگر در پست گذاشتنم و عکس ها ایرادی هست شرمنده حق دارید.و در ضمن علی جان من میدونم اینجا تایپیک تخصصیه اما بنده گاهی مواقع سرم در کار شلوغه ممکنه حرفی رو زده باشم اما وقت در گذاشتن منابع نباشه این رو به حساب ندونستن شرایط فروم نگذارید!من از عشق به این علم یه پام سر میز کاره یه پام پای نت و مخصوصا این فروم.بنده تا ساعاتی دیگه که به دفتر برم عکسهایی از سخت افزار سری f به همراه گزینه هایی تخصصی تر رو ارائه خواهم کرد
صفحه 12 از 65 نخست ... 210111213142262 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 649

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع