ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.zhivago نمایش پست ها
    میگم دوربین hx100v سونی فرمت raw نداره ؟
    نه دوست من نه تنها این دوربین بلکه نسخه جدیدش (dsc-hx200v) که جدیدا معرفی شده نیز از فرمت raw پشتیبانی نمی کنند ولی از امکانات متنوعی برخوردارند
    امتیازها
    1,372
    سطح
    20
    6
    کاربر اخراجی
    سلام

اگر دوربین با قابلیت فیلمبرداری FULL HD میخوای باید تو قیمت های بالاتر ار 7-8 تومان بگردی دنبالش HD هم از 3 تومان شروع میشه
    دوربین های COMPACT فقط ابعاد فیلم رو FULL HD ذخیره میکنن.
    FULL HD استانداردی که اکثر تاکیدش روی BITRATE سپس تفکیک پیکسل 1920-1080
    پیشنهاد من به شما حداکثر اندازه حسگره دوربینتونه که میتونه کیفیت عکس و فیلم رو بالا ببره و طبیعتا دوربین های DSLR حسگر بزرگ تری نسبت به دوربین های COMPACT دارن. معمولا DSLR ها FULLFRAME هستند 24mm*36mm هرچی اندازه حسگر بزرگ تر باشه مقدار نوری که به پیکسل ها میرسه بیشتر و در نتیجه کیفیت مطلوب تر میشه
    در ضمن برخی از دوربین های dslr حالت ها و mode های دوربین های compact مثل panaroma / 3d picture را ندارند. با توجه به علایق خود به این mode ها توجه کنید
    و اما در رابطه با قابلیت فیلمبرداری full hd : اولین نکته مهم قابلیت دوربین در فیلمبرداری ممتد و بدون قطعی به دلیل داغ شدن دستگاه هست
    نکته دوم راجع به حافظه جانبی که شمه انتخاب میکنین به این صورت که حداقل class 10 باشه و قابلیت ذخیره اطلاعات (فیلم) رو با bitrate دوربین داشته باشه به عنوان مثال اگر سرعت ذخیره اطلاعات حافظتون 20 mb/sec باشه و سرعت ذخیره فیلم دوربین در حد bluray fullhd 24mb/sec باشه حافظه از دوربین جا میمونه و در نهایت با افت شدید تصویر مواجه میشین
    در هر حال من به شما پیشنهاد میکنم 800 تومان رو به خرید مغزی(فقط دوربین) نه لنز اختصاص بدین و توجه داشته باشین که یک مغزی خوب خیلی بهتر از یک دوربین dslr با لنز بی کیفیت مثل alpha series-sony هست

موفق باشین
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)