ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1m2m3 نمایش پست ها
    مادربرد p9x79 deluxe باس 2400 برای رم رو ساپورت می کنه ؟؟؟؟
    رم جی اسکیل مدل ripjaws z یا مدل tridentX قویتر و سریعتر از مدل ares هست درسته؟؟؟؟؟؟؟
    حدود قیمتش برای 24 گیگ رم از یکی از این دومدلی که گفتم رو می دونی چقدر میشه؟؟؟؟؟
    درضمن اگر ایندو مدل پیدا نشه در بازار بین ripjaws X و ares کدوم از لحاظ نوع و کیفیت چیپ و سرعت و کارآیی و پهنای باند و خلاصه از همه لحاظ ارجحتر هست به نظر شما؟؟؟؟؟
    یعنی باید 6 تا 4 گیگ بیاندازم می خوام چهار کاناله باشه ؟ میشه ؟؟؟؟؟چینش به این صورت خوبه یا نه؟؟؟؟
    خیلی خیلی ببخشید سوالهام زیاد شد خواهش می کنم جواب بدین که من تکلیفم رو بدونم و تصمیم نهایی بگیرم.
    باس بالا برای چیپ x79 خیلی سخت ست میشه و کلا برای این سری همون 2133 توصیه میشه با هزینه اضافه خودت را به زحمت ننداز
    اینطور که خود سایت اسوس گفته در حالت اورکلاک 2400 مگاهرتز قابل ست کردن است !

بله هر جفتشون بهتر از ares هستند !
    بنده ripjawsx را هم ارجح به ares میدونم ! هم تایمیگ و هم باس بهتری میزنه

نخیر باید 8 تا رم ، یا 4 تا رم استفاده کنید ! مثلا 4 تا 2 گیگ ، مثلا 4 تا 4 تا 4 گیگ ، مثلا 8 تا 2 گیگ ، مثلا 8 تا 4 گیگ و....

بازم اگر سوالی بود Feel free to ask
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    558
    سطح
    11
    5
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    باس بالا برای چیپ x79 خیلی سخت ست میشه و کلا برای این سری همون 2133 توصیه میشه با هزینه اضافه خودت را به زحمت ننداز
    اینطور که خود سایت اسوس گفته در حالت اورکلاک 2400 مگاهرتز قابل ست کردن است !

بله هر جفتشون بهتر از ares هستند !
    بنده ripjawsx را هم ارجح به ares میدونم ! هم تایمیگ و هم باس بهتری میزنه

نخیر باید 8 تا رم ، یا 4 تا رم استفاده کنید ! مثلا 4 تا 2 گیگ ، مثلا 4 تا 4 تا 4 گیگ ، مثلا 8 تا 2 گیگ ، مثلا 8 تا 4 گیگ و....

بازم اگر سوالی بود Feel free to ask
    بازهم خیلی خیلی معذرت می خوام منظورتون اینه که رم باید اورکلاک بشه یعنی اگر باس 2400 بخریم پیش فرض رم در بایوس پایینتر از 2400 هست و باید دستی فرکانس رو بزاریم رو 2400 درسته؟؟؟؟؟ خب اینطوری اگر دائمی باشه حتما به رم فشار می آره درسته؟؟؟؟؟

شما گفتید مدلیهای دیگه بهتراز ares هست منظورتون از نظر قدرت اورکلاکینگ هست یا همه لحاظ . چون من اهل اورکلاک نیستم رم با کیفیت و باس بالا نیاز دارم منظورم اینه که مدل ares بدون اورکلاکینگ از لحاظ کیفیت چیپ اون و سرعت درحد مدلهای دیگه جی اسکیل هست یا نه؟؟؟؟

من می خواستم به خاطر گرون شدن 32 گیگ رم که بالای یک میلیون میشه 24 گیگ رم بیاندازم یعنی از 8 تا اسلاتم 6 تا پر میشه اما اینطوری که شما می گین پس قابل ست شدن به این شکل نیست یعنی بازده خوبی نداره و باید حتما 4 تا اسلات یا هر 8 تا پر بشه درست فهمیدم ؟؟؟؟؟؟هچ راهی برای ست شدن 24 گیگ نیست؟؟؟ چقدر بدشد.
    اگر رم 6 گیگ تو بازار بود میشد 4 تا 6 گیگ خرید حیف که نیست.
    سوال دیگه اینکه 4 تا 8 گیگ بهتر جواب میده یا 8 تا 4 گیگ یا فرقی نمی کنه؟؟؟؟
    و نهایت اینکه برای سیستم حرفه ایی کدوم بهتر جواب میده ؟رم کرسیر بهتره یا جی اسکیل یا کرشیال بالستیک ؟منظورم از لحاظ به حداقل رسیدن ارورهای مربوط به رم مثل بلواسکرین و... نوع چیپ و کیفیت و سرعت و بازدهی و پهنای باند خلاصه همه لحاظ؟؟؟؟؟؟؟ این سوال آخری خیلی خیلی برام مهمه.(می خوام چپیپ اون از بهترین نوع یعنی الپیدا یا هاینکس باشه)
    بازهم متشکرم از جوابهای خوب و دقیقتون.
    امتیازها
    558
    سطح
    11
    5
    کاربر جدید
    ببخشید کسی نیست جواب بده اگر سوالهام زیاد شده واقعا معذرت می خوام نکنه ناراحت شدید آقای arsn که جواب نمی دید. بازهم ببخشید قسمت بالا را جواب بدید به احتمال زیاد دیگه سوالی ندارم اگرهم داشته باشم شاید نپرسم. چون زود از پرسیدن خسته می شید. بازهم ببخشید.
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع