ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

Post All in One هی جدید Acer برای کاربران حرفه ای

این شرکت به تازگی دو مدل جدید از کامپیوترهای چند منظوره اش را با نام های Z2620G و Z2610G به بازار معرفی کرده .
    به گفته مسوولان Acer، کامپیوترهای سری Z این شرکت بیشتر با هدف سرگرمی طراحی و تولید شده اند. هر کدام از این کامپیوترها دارای یک نمایشگر باریک با اندازه 20 اینچ هستند که برای کارهای تجاری و خانگی هم مناسب خواهند بود.
    مدل Z2620G دارای پردازنده چهار هسته ای Core i5-2400s شرکت Intel بوده که با سرعت 5/2 گیگاهرتزی کار می کند و از کارت گرافیک مدل GeForce GT 520Mشرکت NVIDIA هم بهره می بره. این کامپیوتر چند منظوره با قیمت پایه از 850 دلار به بالا به بازار عرضه خواهد شد. هر دوی این کامپیوترهای چند منظوره از مشخصاتی مشابه و یکسان بهره می برند و تنها نوع پردازنده آنها با یکدیگر متفاوته .
    مدل Z2610G این شرکت هم از پردازنده دو هسته ای Pentium G620 شرکت Intel بهره می برد که با سرعت 6/2 گیگاهرتزی کار می کند. کارت گرافیکی این مدل هم محصولی از شرکت Intel است. این دستگاه هم با قیمت پایه از 650 دلار روانه بازار خواهند شد.نمایشگر این کامپیوترهای چند منظوره تصاویر را با وضوح 900×1600 پیکسل برای کاربرانش به نمایش می گذارد. رم این کامپیوترها از نوع DDR3 با ظرفیت 4 گیگابایت است که امکان ارتقا تا 8 گیگابایت را هم دارد. این در حالی است که این کامپیوترها از دو اسلات کارت حافظه هم بهره می برند. هارددیسک این دستگاه ها از نوع SATA با ظرفیت 500 گیگابایتی بوده و اپتیکال درایو آنها هم از نوع SuperMulti است. هر دوی این مدل ها مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 7 هستند.
    شرکت Acer اعلام کرده است که هر دوی این کامپیوترهای شخصی جدیدش را ابتدا به بازار ایالات متحده آمریکا و سپس به بازار کشورهای دیگر هم عرضه می کند. با این همه اما این شرکت هنوز اطلاعاتی را درباره زمان دقیق عرضه این دو محصول جدیدش به بازار اعلام و منتشر نکرده است.

امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    چرا من هیچ وقت نمیتونم با این all in oneها رابطه برقرار کنم؟ کلا یکجوری نچسب هستند برام!!!!
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    بلهsezarجان منم کاملا مثل تو ازشون نفرت دارم قیمت بالا کارایی پایین بیشتر برای مدارس و ادارت بکار میان نه سیستم خانگی
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    چرا من هیچ وقت نمیتونم با این all in oneها رابطه برقرار کنم؟ کلا یکجوری نچسب هستند برام!!!!
    پیام جان کلا سیستم های All in one مانند حکایت سیستم های صوتی جمع و جور اروپایی است که ما ایرانی ها چندان علاقه ای به آن ها نداریم.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    منم همینطور! اصلا دلیل وجود اینارو درک نمیکنم :دی
    آدم دم به دیقه باید کیسش رو باز کنه باش ور بره اینطوری که نمیشه:دی
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    ولی فروش All-In-One ها در کشورهای اروپایی و امریکایی خیلی بالاست، مخصوصا برای فروشگاه ها و ادارات
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    تو ایران هم برای فروشگاه ها زیاد استفاده می شود من خودم به شخصه ارتباط خوبی برقرار می کنم گرچه طراحی آن هم خیلی مهم است ...
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع