ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه امتیازی به شماره 38 نشریه سخت افزار می دهید؟

رأی دهندگان
28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 0-5

1 3.57%
  • 6-10

1 3.57%
  • 11-15

8 28.57%
  • 16-20

18 64.29%
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    مجله امروز ظهر به دستم رسید تقریبا نصفشو خوندم تا اینجا که مطالب عالی بود, فقط چند تا انتقاد کوچیک دارم:
    1-مشکلات تایپی تو این شماره یه کم زیاده!
    2-نمی دونم چرا ولی حس میکنم یه درصدی از کیفیت کاغذ مجله کم شده!
    3-یه کم قسمت اخبار خبر های قدیمی داشت البته حق دارین چون به حر حال مجله هست!
    در اخر از آقای پناهی به علت اهمیت زیادی که به فروم سخت افزار میدن, تشکر میکنم.
    امتیازها
    8,320
    سطح
    61
    1,127
    کاربر انجمن
    عکس روی جلد این شماره چقدر شبیه به Two-Face هست.
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    آه متاسفانه امروز هم اشتراک من نیومد !
    فکر میکنین من تا شنبه دوام میاوردم ؟تازه اگه شنبه برسه؟
    نه
    پس رفتم از کیوسک خریدم نتونستم دووم بیارم
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    من امروز از دانشگاه اومدم دیدم تو حیاط افتاده
    کسی خونه نبود پستیچی انداخت تو حیاط
    اصلا وقت نکردم بخونمش :d
    فقط ورق زدمش ( به قول بچه ها روزنامه وار )

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    امروز ساعت 11:45 دقیقه پدر اینجانب نشریه رو از پستچی تحویل گرفتند و به اینجانب رسوندن با تشکر
    [COLOR=#fafafa !important]

[/COLOR]

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    مجله امروز ظهر به دستم رسید تقریبا نصفشو خوندم تا اینجا که مطالب عالی بود, فقط چند تا انتقاد کوچیک دارم:
    1-مشکلات تایپی تو این شماره یه کم زیاده!
    2-نمی دونم چرا ولی حس میکنم یه درصدی از کیفیت کاغذ مجله کم شده!
    3-یه کم قسمت اخبار خبر های قدیمی داشت البته حق دارین چون به حر حال مجله هست!
    در اخر از آقای پناهی به علت اهمیت زیادی که به فروم سخت افزار میدن, تشکر میکنم.
    سلام دوست خوبم ممنونم از انتقادهاي خوبت
    در مورد اول حق با شماست به علت فشردگي کار و بعضي موارد اين شماره غلط املايي کمي زياد شد اما با اين وجود استاندارد را رد نکرديم!
    در مورد دوم کيفيت کاغذ پايين نيامده اما از ان جايي که هميشه از کاغذ براق استفاده مي کرديم ولي بدليل نبود کاغذ مجبور شديم از گلاسه مات استفاده کنيم مجله اين طور به نظر مي‌رسد (راستش اين کاغذ کمي گرانتر هم است)
    در مورد سوم قول مي دهيم بخش خبر و تازه‌ها را بهتر کنيم چون من خودم خيلي اين بخش را دوست دارم.
    ممنونم از شما عزيز گرامي

نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    آه متاسفانه امروز هم اشتراک من نیومد !
    فکر میکنین من تا شنبه دوام میاوردم ؟تازه اگه شنبه برسه؟
    نه
    پس رفتم از کیوسک خریدم نتونستم دووم بیارم
    بازهم من شرمنده شما شدم سرور گرامي
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    209
    سطح
    4
    14
    کاربر جدید
    آقای پناهی اومدن منم انتقاد و پیشنهاد ها رو مطرح کنم . ( حالا آقای پناهی تو دلش میگه نافشو با انتقاد بریدن )

اول این که مجله ها دیر می رسن امروز که 19 اسفند هست هنوز مجله تو شهر ما (اورمیه )کیوسک ها نیست و من از بس پیگیر مجله شدم صاحب کیوسکه همین که منو می بینده میگه نیومده .

دوم چند صفحه مجله رو سایت خوندم واسم قسمت سیستم صوتی خودرو جالب بود من نمی دونم این مقاله رو کی نوشته ولی هر کسی بوده با اطلاعات حداقل 5 سال پیش این مقاله رو نوشته . چون خودم پیگیر سیستم صوتی هستم و چند سال هست که دنبالش می کنم می گم . الان اسپیکر 6975 دیگه جزو اسپیکرهای ضعیف بازار هست فقط بیس داره اونم با 5 دقیقه گوش کردن دچار سر درد میشه دیگه همشون هم بدل هست باز کنوود 718 یه چیزی .
    بهتر بود کمی حرفه ای تر به موضوع می پرداختن و رو کامپوننت و آمپ تمرکز می کردن چون دیگه اسپیکر معمولی کم کم از رده خارج می شن و سیستم صوتی خودرو با کمپوننت و ساب و آمپ پروسسور و هدیونیت کامل میشه که در صورت پرداختن به این موضوع ها حداقل ماهی 3 یا 4 صفحه از مجله رو در طول 2 سال به این موضوع اختصاص داده بشه .

یه پیشنهاد هم دارم واسه کنار مجله که اگه امکانش باشه شماره مجله ماه و سال انتشار نوشته بشه تا وقتی آرشیو می کنیم به راحتی موقع نیاز شماره مورد نظر پیدا بشه .

با تشکر
    ویرایش توسط E-Amini : 2012/03/09 در ساعت 22:20
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط E-Amini نمایش پست ها
    آقای پناهی اومدن منم انتقاد و پیشنهاد ها رو مطرح کنم . ( حالا آقای پناهی تو دلش میگه نافشو با انتقاد بریدن )

اول این که مجله ها دیر می رسن امروز که 19 اسفند هست هنوز مجله تو شهر ما (اورمیه )کیوسک ها نیست و من از بس پیگیر مجله شدم صاحب کیوسکه همین که منو می بینده میگه نیومده .

دوم چند صفحه مجله رو سایت خوندم واسم قسمت سیستم صوتی خودرو جالب بود من نمی دونم این مقاله رو کی نوشته ولی هر کسی بوده با اطلاعات حداقل 5 سال پیش این مقاله نوشته شده . چون خودم پیگیر سیستم صوتی هستم و چند سال هست که دنبالش می کنم می گم . الان اسپیکر 6975 دیگه جزو اسپیکرهای ضعیف بازار هست فقط بیس داره اونم با 5 دقیقه گوش کردن دچار سر درد میشه دیگه همشون هم بدل هست باز کنوود 718 یه چیزی .
    بهتر بود کمی حرفه ای تر به موضوع می پرداختن و رو کامپوننت و آمپ تمرکز می کردن چون دیگه اسپیکر معمولی کم کم از رده خارج می شن و سیستم صوتی خودرو با کمپوننت و ساب و آمپ پروسسور و هدیونیت کامل میشه که در صورت پرداختن به این موضوع ها حداقل ماهی 3 یا 4 صفحه از مجله رو در طول 2 سال به این موضوع اختصاص داده بشه .

یه پیشنهاد هم دارم واسه کنار مجله که اگه امکانش باشه شماره مجله ماه و سال انتشار نوشته بشه تا وقتی آرشیو می کنیم به راحتی موقع نیاز شماره مورد نظر پیدا بشه .

با تشکر
    دو مدل اسپیکر 6975 پایونیر و 718 کنوود هنوز هم پر فروش ترین هستند،‌حالا اصل یا تقلبی اگر منظور شما این است که ساخت چین هستند که باید بگم اگر جنس غیر چینی در ایران پیدا کردید به ما هم نشان بدید!
    هنوز هم برای خریدن این دو مدل اسپیکر مردم از نان شب خودشان می زنند. من خودم با هر دو کار کردم و البته 718 با 100 وات توان بیشتر، کارایی بهتری دارد. البته این دو اسپیکر تا زمانی که یک آمپلی فایر برای آنها در نظر نگیرید قدرت خود را به طور کامل نشان نمی دهند. سایر برندها هم مثل JVC و Sony هم محصول خیلی حرفه ای در ایران ندارند. اسپیکرهای MTX هم که اگر پیدا کردید سلام برسونید، چون به سختی باید از نمایندگی های فروش بخرید که قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت های جهانی دارند.
    سیستم حرفه ای را باید با صرف هزینه و البته وقت زیاد برای یافتن در بازار و یا حتی وارد کردن از کشور های عربی جمع کنید. در مورد کامپوننت که اگر پلیس عزیز کامپوننت را از شیشه عقب ملاحظه کنند مستقیم به سمت پارکینگ روانه خواهید شد!

در مورد معرفی محصولات حرفه ای هم در شماره قبلی و همینطور در این شماره 38، اسپیکر 600 واتی Vibe را معرفی کردیم
    امتیازها
    209
    سطح
    4
    14
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دو مدل اسپیکر 6975 پایونیر و 718 کنوود هنوز هم پر فروش ترین هستند،‌حالا اصل یا تقلبی اگر منظور شما این است که ساخت چین هستند که باید بگم اگر جنس غیر چینی در ایران پیدا کردید به ما هم نشان بدید!
    هنوز هم برای خریدن این دو مدل اسپیکر مردم از نان شب خودشان می زنند. من خودم با هر دو کار کردم و البته 718 با 100 وات توان بیشتر، کارایی بهتری دارد. البته این دو اسپیکر تا زمانی که یک آمپلی فایر برای آنها در نظر نگیرید قدرت خود را به طور کامل نشان نمی دهند. سایر برندها هم مثل JVC و Sony هم محصول خیلی حرفه ای در ایران ندارند. اسپیکرهای MTX هم که اگر پیدا کردید سلام برسونید، چون به سختی باید از نمایندگی های فروش بخرید که قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت های جهانی دارند.
    سیستم حرفه ای را باید با صرف هزینه و البته وقت زیاد برای یافتن در بازار و یا حتی وارد کردن از کشور های عربی جمع کنید. در مورد کامپوننت که اگر پلیس عزیز کامپوننت را از شیشه عقب ملاحظه کنند مستقیم به سمت پارکینگ روانه خواهید شد!

در مورد معرفی محصولات حرفه ای هم در شماره قبلی و همینطور در این شماره 38، اسپیکر 600 واتی Vibe را معرفی کردیم
    بله پر فروش هست ولی خریدارانش کیا هستن کسانی که اطلاع چندانی از سیستم ندارن 6975 رو می گم.

منظور من ساخت چین نیست بله همه محصولات حتی apple تو چین ساخته میشه منظور من این بود که خود پایونیر همچین محصولی رو دیگه نمی سازه

در ضمن خروجی حداکثر 718 نسبت به 6975 حدود 100W کمتر هست

برند alpine و DLS و ... محصولات حرفه دارن وگرنه jvc و sony حرفی واسه گفتن ندارن چه در ایران و خارج از ایران .

در مورد کامپوننت هم فکر کنم شما با چیز دیگری اشتباه گرفتید یه سرچ بکنید اگه متوجه نشدید بگید من توضیح بدم برای شروع یه نگاه به لینک زیر بندازید تا بدونید کامپوننت چیه
    http://www.popstereo.ir/Products/Cat...?CategoryId=49
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط e-amini نمایش پست ها
    بله پر فروش هست ولی خریدارانش کیا هستن کسانی که اطلاع چندانی از سیستم ندارن 6975 رو می گم.

منظور من ساخت چین نیست بله همه محصولات حتی apple تو چین ساخته میشه منظور من این بود که خود پایونیر همچین محصولی رو دیگه نمی سازه

در ضمن خروجی حداکثر 718 نسبت به 6975 حدود 100w کمتر هست

برند alpine و dls و ... محصولات حرفه دارن وگرنه jvc و sony حرفی واسه گفتن ندارن چه در ایران و خارج از ایران .

در مورد کامپوننت هم فکر کنم شما با چیز دیگری اشتباه گرفتید یه سرچ بکنید اگه متوجه نشدید بگید من توضیح بدم برای شروع یه نگاه به لینک زیر بندازید تا بدونید کامپوننت چیه
    http://www.popstereo.ir/products/cat...?categoryid=49
    در خصوص کامپوننت حق با شماست و اشتباه از بنده بود. ولی در کل کامپوننت در هر منطقه از کشور یافت نمی شود.
    به نوعی هنوز جو سیستم بستن سنتی در کشور وجو دارد و کمتر به سراغ برندهایی مانند alpine می روند.
    حداکثر توان خروجی کنوود 718 برابر 400 وات و برای پایونیر 300 وات هست.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع