ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 633 از 1004 نخست ... 133533583623631632633634635643683733 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,321 به 6,330 از 10034
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    البته کمی خلاقیت میخواد.
    به صورت استاندارد نصب نمیشه ولی با کمی خلاقیت شاید بشه.
    مثل کاری که Old gamer عزیز کردن.
    واتر کولر H100i رو داخل کیس Green X7 جا دادن.
    یا مثل خودم که واتر کولر Enermax 240 رو داخل کیس 130 تومنی دیپ کول جا دادم و به صورت کاملا زیبا داخل کیس و دقیقا سرجاش نصب شد :D
    دقیقاً همینطوره که علی جان فرمودند
    امین جان سقف کیس رو سوراخ کردند ! :D
    علی جان رو دیگه از خودشون بپرسید . :P
    وقتی میگیم جا نمیشه یا میشه ، منظورمون بدون نیاز به تغییرات در ساختار کیس یا انجام کارهای خلاقانه و محیر العقول و عقابی(!) هست ! :D

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    یه نکته ای رو در این زمینه توضیح میدم همه دقت کنید .

در نصب واتر های دوبل به دو نکته باید دقت کرد :
    1. ساپورت طولی قسمت داخلی سقف از رادیاتور مورد نظر
    2. که خیلی از موارد ناسازگاری و عدم ساپورت کامل و بدون چون و چرا به این دلیل هست . عمق کم قسمت داخلی سقف . چون مجموع عرض رادیات + فن رو شما باید در نظر بگیرید برای ساپورت کامل . خیلی اوقات رادیات به تنهایی داخل سقف جا میشه ولی وقتی فن بهش اضافه میشه به شدت به هیت سینک های مادربرد گیر می کنه یا سوکت 8 پین رو تا سر حد له شدن !! زیر می گیره !

امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    یه نکته ای رو در این زمینه توضیح میدم همه دقت کنید .

در نصب واتر های دوبل به دو نکته باید دقت کرد :
    1. ساپورت طولی قسمت داخلی سقف از رادیاتور مورد نظر
    2. که خیلی از موارد ناسازگاری و عدم ساپورت کامل و بدون چون و چرا به این دلیل هست . عمق کم قسمت داخلی سقف . چون مجموع عرض رادیات + فن رو شما باید در نظر بگیرید برای ساپورت کامل . خیلی اوقات رادیات به تنهایی داخل سقف جا میشه ولی وقتی فن بهش اضافه میشه به شدت به هیت سینک های مادربرد گیر می کنه یا سوکت 8 پین رو تا سر حد له شدن !! زیر می گیره !
    خوب رضا جان مورد 2 رو میشه تا حدودی حلش کرد ولی ...
    اگر به داخل کیس دیپ کول 130 تومنی Tesseract sw نگاه کنید متوجه میشید که سوراخ های زیادی برای پیچ کردن وجود داره :

من برای نصب واتر کولر 240 انرمکس هیچ دستکاری داخل کیس انجام ندادم کافی بود رادیاتور رو کمی به سمت بیرون بکشمش و پیچ کنم ولی با این تفاوت که فقط از 3 پیچ برای محکم کردن رادیاتور استفاده کردم.
    اول دیاتور رو نصب میکنید بعد بورد رو وصل میکنید و در آخر سیم پاور تغذیه و فن های خنک کننده
    منم با نظر رضا عزیز موافقم
    منظور از قابلیت نصب ، نصب به صورت استاندارد و بدون هیچ زحمتی هستش :D

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: a23126b44ec94da9b84310aa47c23f16.jpg
مشاهده: 9
حجم: 123.0 کیلو بایت

ویرایش توسط magiteq : 2015/01/02 در ساعت 21:01
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    بسیار خوب،

اون تب Health که مشکلی خیلی عجیب و غریبی نشون نمیده ظاهرا، در پایین هم health status رو OK نشون میده. البته دو مورد highlight شده و چند مورد هم تعداد ارور ها بالاس. البته سکتور reallocated نداره ظاهرا. مواردی هم هست که برنامه به عنوان unknown attribute مشخص کرده که مطمئن نیستم شاید به خاطر این باشه که نسخه رجیستر شده نیست، درسته؟ نسخه trial هست؟

در صورت امکان با همین برنامه یه error scan هم انجام بدید، فقط گزینه Quick scan رو تیک نزنید، که اگر اشتباه نکنم سطح دیسک ها رو هم کنترل می کنه که ببینیم وضعیت چطوره.

چند تا فایل صدای هارد آپلود کردم، لینک میذارم لطفا اینارو بشنوید و بگید صدایی که می شنوید شبیه کدوم ایناس.

صدای اول

صدال دوم

صدای سوم

صدای چهارم
    اینهم error scan :

نام: Capture.JPG
حجم: 105.6 کیلو بایت
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    شما اصلا برای چی برای چنین مانیتوری , 280x خریدی؟
    شما نمیتونی از DVI دیجیتال که تبدیل انالوگ برای D-SUB بزنی
    باید از DVI انالوگ -دیجیتال و یا انالوگ تبدیل بزنی

ولش کن شما اون برنامه , هارد مشکلی نداره
    این تیک سبز
    مربوط به برنامه ای مثل Hard Disk Sentinel هستش که نشون میده هارد سالمه. میتونی از داخل برنامه غیر فعالش بکنی
    برای Defragment من خودم از پکیج IOBIT استفاده میکنم( IOBIT SMART Defrag)
    شما میتونی از برنامه های دیگه ای هم استفاده کنی
    دیفراگمنت رو انجام دادم مشکلم حل نشد به نظرتون میشه مشکل از پایین بودن هارد یا سی پی یو باشه؟

اخه گرافیکم 2 اما هارد و سی پی یوم پایننه رمم 4:|

مثلا خودم جمش کردم چجوری باید یاد بگیرم که به نحوه ی درست کانفیگ کرد؟ کیس رو متناسب با قطعات بست؟
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar66 نمایش پست ها
    دیفراگمنت رو انجام دادم مشکلم حل نشد به نظرتون میشه مشکل از پایین بودن هارد یا سی پی یو باشه؟

اخه گرافیکم 2 اما هارد و سی پی یوم پایننه رمم 4:|

مثلا خودم جمش کردم چجوری باید یاد بگیرم که به نحوه ی درست کانفیگ کرد؟ کیس رو متناسب با قطعات بست؟
    اون جور که فهمیدم مشکلتون با سرعت کامپیوتره
    گرافیک که ربطی تو سرعت حالت نرمال سیستم ندارم و وقتی میرین تو گیم یا برنامه هایی که از گرافیک استفاده میکنن میرین تازه میفهمین که مشکل تصویر دارین
    مورد بعدی میشه هارد و سی پی یو و رم که گفتین قبلا با همین سیستم خوب کار میکرده.
    حالا به نظر من شما فکر کنین ببینین از کی کند شده ؟ تو این بازه زمانی برنامه خاصی نصب نکردین یا اینکه سیستم ویروسی نشده ؟ از تو Task manager ببینین که موقع بالا اومدن سیستم هارد و رم و سی پی یو الکی درگیر چیزی نیست ؟ مثلا تو حالت بیکاری رو 1% و 0% باید باشن اونا
    بعد یه تست سرعت با Hd tune بگیرین و با مدل های مشابه هاردتون تو نت مقایسه کنین و ببینین چقدر با هارد شما فرق دارن
    گزینه بعدی رمه برین با CPU z ببین فرکانس دراپ نشده باشه !! یا اینکه قات زده باشه و مقداری از حجم رو نشناخته باشه ( اگر از اطلاعات cpuz سر در نیوردین شات تب های 1 و 2(فکر کنم ) برنامه رو بزارین اینجا تا دوستان راهنمایی کنن
    تو همون برنامه میشه سی پی تو رو هم چک کرد و دید مشکلی نداشته باشه .
    ----------------
    درباره جم کردن سیستم هم بحث خیلی زیاده و دوستان مطالب مختلفی از نحوه انتخاب به اشتراک گذاشتن ولی راستش من یادم نمیاد کجای انجمن اینا رفته ، بهتره از مدیران ( Armin و ... به پرسین اونا میدونم کجان)
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    اون جور که فهمیدم مشکلتون با سرعت کامپیوتره
    گرافیک که ربطی تو سرعت حالت نرمال سیستم ندارم و وقتی میرین تو گیم یا برنامه هایی که از گرافیک استفاده میکنن میرین تازه میفهمین که مشکل تصویر دارین
    مورد بعدی میشه هارد و سی پی یو و رم که گفتین قبلا با همین سیستم خوب کار میکرده.
    حالا به نظر من شما فکر کنین ببینین از کی کند شده ؟ تو این بازه زمانی برنامه خاصی نصب نکردین یا اینکه سیستم ویروسی نشده ؟ از تو Task manager ببینین که موقع بالا اومدن سیستم هارد و رم و سی پی یو الکی درگیر چیزی نیست ؟ مثلا تو حالت بیکاری رو 1% و 0% باید باشن اونا
    بعد یه تست سرعت با Hd tune بگیرین و با مدل های مشابه هاردتون تو نت مقایسه کنین و ببینین چقدر با هارد شما فرق دارن
    گزینه بعدی رمه برین با CPU z ببین فرکانس دراپ نشده باشه !! یا اینکه قات زده باشه و مقداری از حجم رو نشناخته باشه ( اگر از اطلاعات cpuz سر در نیوردین شات تب های 1 و 2(فکر کنم ) برنامه رو بزارین اینجا تا دوستان راهنمایی کنن
    تو همون برنامه میشه سی پی تو رو هم چک کرد و دید مشکلی نداشته باشه .
    ----------------
    درباره جم کردن سیستم هم بحث خیلی زیاده و دوستان مطالبت مختلفی از نحوه انتخاب به اشتراک گذاشتن ولی راست من یادم نمیاد از کجای انجمن اینا رفته بهتره از مدیران ( Armin و ... به پرسین اونا میدونم کجان)
    اضافه کنم که اگه ویندوز 7 دارین:
    Resource Monitor رو هم باز کنین و چک کنین که هارد دیسک و یا ssd چقدر تحت فشاره.(سمت راست با نمودار نشون میده)
    تب دیسک رو هم باز کنین و ببینین حداکثر مقدار تو ستون Response Time چقدره؟
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    سلام عزیزان
    یه سوال داشتم
    مودم وایرلس بنده اینه Tp-link TD-W8951ND
    میخواستم بپرسم راهی هست که بشه وای فای اینو محدود کرد که از تمام سرعت نت استفاده نکنه ؟!
    موقعی که سیستمم در حال دانلود کردنه ، با گوشی که وصل میشم خیلی سرعت دانلود سیستم پایین میاد
    ممنون که وقت میزارین
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_1980 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    یه سوال داشتم
    مودم وایرلس بنده اینه Tp-link TD-W8951ND
    میخواستم بپرسم راهی هست که بشه وای فای اینو محدود کرد که از تمام سرعت نت استفاده نکنه ؟!
    موقعی که سیستمم در حال دانلود کردنه ، با گوشی که وصل میشم خیلی سرعت دانلود سیستم پایین میاد
    ممنون که وقت میزارین
    سلام محمد جان
    مودم من هم مودم شماست ! :D

از طریق قابلیت QoS از منوی Advanced Setup میتونی برای وایرلست اولویت بندی کنی و براش محدودیت قرار بدی .
    من مسیر کلی کار رو بهت گفتم ولی واقعیتش هنوز به ریز آیتم های اون بخش رو بهش تسلط کافی ندارم چون تنها وسیله وایرلسی که فعلاً داشتیم تلویزیون بود و سعی کردم روش کار کنم و اطلاعات دقیق بدم که متأسفانه نتونستم به نتایج دقیق و قابل استنادی برسم و با جزئیات بهت راهنمایی کنم . از این به بعدش دیگه همت خودت هست ! ولی مسیر کلی کار همونی هست که گفتم . اطلاعات دقیق تر رو از عرفان جان میتونی بگیری . @};-

امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط AJOR نمایش پست ها
    اینهم error scan :

نام: Capture.JPG
حجم: 105.6 کیلو بایت
    بسیار خوب دوست عزیز،

ظاهرا طبق اسکن این برنامه هارد مشکل خاصی نداره و از بد سکتور خبری نیست در اون تب health هم که قبلا پست کردین ظاهرا سکتور reallocate شده ای هم در کار نیست. البته در مورد اون health status هم که فبلا گفتم OK بود تقرییا تمام این نرم افزارها ها اطلاعاتی رو که در مورد هارد درایو نمایش میدن از داده های خود S.M.A.R.T هست.

در واقعا اینکه وضعیت رو ok نشون میده همیشه دلیل بر سلامت صد در صد هارد درایو نیست چون مخصوصا در مورد وضعیت سلامت ِ هارد یا ok هست یا اینکه درایو دچار failure شده و دیگه به قول معروف مرخص شده! حتی اینکه قابلیت S.M.A.R.T تا چند مورد خطا/ارور رو نادیده بگیره یا flag کنه هم در مورد هارد های تولید ِ سازنده های مختلف فرق می کنه.

فقط در پست قبل تر گفتین که بدون تیک quick scan اصلا اسکن نمی کنه و اینکه قصد پارتیشن بندی مجدد دارین. کار خاصی انجام دادین مثلا فرمت کردن یا تغییر پارتیشن ها و بعد اسکن شد یا نه؟

البته ربطی به سر و صدا نداره ولی بعضی ارور های هارد ممکنه ناشی از پورت و کابل باشه اگر امکانش هست با کابل دیگه هم به یک پورت تحت همون کنترلر قبلی وصل کنید و عملکرد هارد درایو رو امتحان کنید.
    ویرایش توسط AliYar : 2015/01/03 در ساعت 01:16
صفحه 633 از 1004 نخست ... 133533583623631632633634635643683733 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,321 به 6,330 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع