ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 870 از 1004 نخست ... 370770820860868869870871872880920970 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,691 به 8,700 از 10034
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام .دوستان مادربرد asus h81 plus خریداری کردم حالا گاهی اوقات کلید پاور رو میزنم سیستم روشن نمیشه و گاهی اوقات خودکار روشن میشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_dclick نمایش پست ها
    سلام .دوستان مادربرد asus h81 plus خریداری کردم حالا گاهی اوقات کلید پاور رو میزنم سیستم روشن نمیشه و گاهی اوقات خودکار روشن میشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام

بایوس را آپدیت کنید

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    لپ تاپ من dell inspiron n5010 هست و من میخام هاردشو ارتقا بدم. من یه هارد wd my passport ultra دارم تومغازم همینو میخام بندازم روش.سوالم اینه که الان این هارد پورتش مشکلی نداره یعن یفرق نمیکنه با پورت هارد اینترال لپ تاپ؟پیشنهادتون چیه برا ارتقا هارد؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingmaxi24 نمایش پست ها
    سلام
    لپ تاپ من dell inspiron n5010 هست و من میخام هاردشو ارتقا بدم. من یه هارد wd my passport ultra دارم تومغازم همینو میخام بندازم روش.سوالم اینه که الان این هارد پورتش مشکلی نداره یعن یفرق نمیکنه با پورت هارد اینترال لپ تاپ؟پیشنهادتون چیه برا ارتقا هارد؟
    اگر یک ترابایت باشه احتمالا" پورت هاشون و سایزشون یکیه.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام من از زمانی که حافظه جامد رو فرمت کردم و ویندوز جدید روش نصب کردم دیگه سرعتش مثل قبلش نیست قبلا به محض اینکه وارد ویندوز میشدم روی هر برنامه ایی که کلیک میکردم درجا باز میشد ولی الان مثلا بار اول my computer رو که باز میکنم یکم تاخیر داره !
    مدل اس اس دی هم توی امضام هست نرم افزار مخصوصش هم نصبه تنظیمات بهینه سازیش هم انجام دادم .
    اینم بگم که 4 روز بعد از خرید سیستم دوباره ویندوزش رو عوض کردم یه وقت کسی نگه که حافظه جامد بعد از یه مدت مثل قبلش نیستن و ... یعنی میخوام بگم که 4 روز بیشتر از عمر نگذشته بود که من ویندوزو عوض کردم که نسبت به قبلش کند تر شد
    ولی سرعت خواندن و نوشتنش همونه فقط توی اجرا کردن مثل اینکه مشکل داره
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام من از زمانی که حافظه جامد رو فرمت کردم و ویندوز جدید روش نصب کردم دیگه سرعتش مثل قبلش نیست قبلا به محض اینکه وارد ویندوز میشدم روی هر برنامه ایی که کلیک میکردم درجا باز میشد ولی الان مثلا بار اول my computer رو که باز میکنم یکم تاخیر داره !
    مدل اس اس دی هم توی امضام هست نرم افزار مخصوصش هم نصبه تنظیمات بهینه سازیش هم انجام دادم .
    اینم بگم که 4 روز بعد از خرید سیستم دوباره ویندوزش رو عوض کردم یه وقت کسی نگه که حافظه جامد بعد از یه مدت مثل قبلش نیستن و ... یعنی میخوام بگم که 4 روز بیشتر از عمر نگذشته بود که من ویندوزو عوض کردم که نسبت به قبلش کند تر شد
    ولی سرعت خواندن و نوشتنش همونه فقط توی اجرا کردن مثل اینکه مشکل داره
    سلام

SSD رو باید با نرم افزار Samsung’s Magician فرمتش کنی Erase secure

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام

SSD رو باید با نرم افزار Samsung’s Magician فرمتش کنی Erase secure
    اطلاعی نداشتم از طریق cmd توی یکی از مراحل نصب ویندوز اقدام به فرمت کردم . الان چاره چیه چیکار باید کنم ؟
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    دوستان به دادم برسيد
    ديشب حدود 1 ساعت با سيستمم بازي كردم. وقتي از بازي اومدم بيرون چند دقيقه بعد خواستم يه لحظه وي-پي-ان استفاده كنم، همينكه كانكت رو زدم يه دفه تصويرم رفت. كيس رو كه نگاه مي كنم روشنه، دي وي دي رام باز و بسته ميشه. چراغ هاي فن ها روشنه. كلا به نظر مي رسه برق جريان داره حتي روي مادربورد اما تصويري وجود نداره.
    كولري كه روي سي پي يو گذاشته بودم(Core i5 4670) اما چراغش خاموشه. به نظرتون مشكل از چيه؟
    اصلا تصوير نمياد. حتي دستگاه رو خاموش كردم و برق رو قطع كردم و صبح دوباره روشن كردم اما نشد. اصلا تصوير نمياد حتي يك لحظه.

البته هنوز وقت نكردم كيس رو باز كنم. فكرم رو ريخته بهم. ممكنه CPU سوخته باشه؟ چجوري متوجه بشم؟
    ممنون
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    دوستان به دادم برسيد
    ديشب حدود 1 ساعت با سيستمم بازي كردم. وقتي از بازي اومدم بيرون چند دقيقه بعد خواستم يه لحظه وي-پي-ان استفاده كنم، همينكه كانكت رو زدم يه دفه تصويرم رفت. كيس رو كه نگاه مي كنم روشنه، دي وي دي رام باز و بسته ميشه. چراغ هاي فن ها روشنه. كلا به نظر مي رسه برق جريان داره حتي روي مادربورد اما تصويري وجود نداره.
    كولري كه روي سي پي يو گذاشته بودم(Core i5 4670) اما چراغش خاموشه. به نظرتون مشكل از چيه؟
    اصلا تصوير نمياد. حتي دستگاه رو خاموش كردم و برق رو قطع كردم و صبح دوباره روشن كردم اما نشد. اصلا تصوير نمياد حتي يك لحظه.

البته هنوز وقت نكردم كيس رو باز كنم. فكرم رو ريخته بهم. ممكنه CPU سوخته باشه؟ چجوري متوجه بشم؟
    ممنون
    سلام، به احتمال خیلی زیاد مشکل از مادربرده. نمیتونه از cpu باشه چون مشکلات cpu خیلی نادر هستن.
    باید قطعات تک تک و حضوری تست بشه. این مشکل میتونه از خیلی چیزا مثل پاور یا گرافیک یا اسلات های رم و... هم باشه.
    پیشنهاد میکنم اگه تخصص ندارید سیستم رو به یک متخصص نشون بدین و اگه تخصص دارید ما میتونیم در هر مورد که سوال دارید کمکتون کنیم.
    @};-
    امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها

سلام، به احتمال خیلی زیاد مشکل از مادربرده. نمیتونه از cpu باشه چون مشکلات cpu خیلی نادر هستن.
    باید قطعات تک تک و حضوری تست بشه. این مشکل میتونه از خیلی چیزا مثل پاور یا گرافیک یا اسلات های رم و... هم باشه.
    پیشنهاد میکنم اگه تخصص ندارید سیستم رو به یک متخصص نشون بدین و اگه تخصص دارید ما میتونیم در هر مورد که سوال دارید کمکتون کنیم.
    @};-
    بايد برم خونه و كيس رو باز كنم.
    تنها چيزي كه برام سوال شده اينه كه وقتي من سيستم رو تازه اسمبل كرده بودم وقتي سيستم رو روشن كردم مشكل مشابهي برام پيش اومد با اين تفاوت كه سيستم اصلا روشن نشد. يعني كيس و چراغاش و ... روشن شدن اما تصوير نيومد. البته يادم نيست مثل الان چراغ كولر سي پي يو خاموش بود يا نه.
    من رم ها رو در آوردم و جابجا كردم دوباره جا گذاشتم و فشارشون دادم و ... تا درست شد. يكي دو مرتبه ديگه هم كه كيس رو باز كرده بودم و تميز كردم همينجوري شد. هيچ وقت هم متوجه نشدم مشكل از كجا بود. رم هام جي اسكيل هستن(اگه اشتباه نكنم مدل تريدنت و مادربوردم Asus Z87 plus)
    اما اين بار حين كار يه دفعه اين اتفاق افتاد. حالا بايد برم ببينم چه جوري ميشه.
صفحه 870 از 1004 نخست ... 370770820860868869870871872880920970 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,691 به 8,700 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع