ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 757 از 1004 نخست ... 257657707747755756757758759767807857 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,561 به 7,570 از 10034
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rai30 نمایش پست ها
    والا نه فکر نکنم موقع نصب اروری بیاد... و اینکه موقع نصب اینترنت رو هم قطع میکنم تا هیچ فایلی دریافت نشه
    چون اگه نت وصل باشه درحین نصب یک سری فایل که مربوط به بازیه میخواد دانلود کنه... بعد از نصب Framework و display اینا دریافت رو شروع میکنه نوشته Gaming...
    تا حالا هم هیچوقت نذاشتم این فایل رو دریافت بکنه.... فکر میکنم چون سایتش فیلتره به سرور وصل نمیشه

از بین قطعاتم مادربوردم فقط خیلی پایینه:

ASRock H81M
    Green GP700
    i5-4460

فعلا دارم از خروجی HDMI تصویر میگیرم که این مشکل رو دارم. ولی با اونم امتحان میکنم...البته امیدوارم مشکل از خروجی نباشه چون غیر ِ HDMI بازی کردن حال نمیده

بعضی موارد هست که مشکلات این طوری ِ کارت به خاطر پاور ضعیف یا آمپراژ پایین روی دیل 12 ولت هست که البته وقتی در حالت عادی با درایور اصلی مشکلی ندارید احتمالش ضعیفه به علاوه این پاوری که الان گفتید قاعدتا باید برای اون کارت کافی باشه.

مواردی هم دیده شده که برنامه سکیوریتی یا آنتی ویروس موقع نصب داریورها و بعدا موقع عملکردشون و اجرای نرم افزارها مثلا بازی ها اختلال و مشکلی ایجاد می کنه. اگر چنین برنامه ای دارید uninstall ش کنید و درایورهای قبلی رو کاملا با نرم افزارهای مربوطه مثلا موردی که رضا جان گفتن پاک کنید و درایور جدید رو clean install کنید شاید مشکل برطرف بشه.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سلام:

جدیدا یه مدتی هست که فن کارت گرافیک بعضی مواقع( و نه همیشه) شروع میکنه به شکل اعصاب خردکن - صدا دادن - به نحوی که انگار به هیت سینک زیرش ساییده میشه - صدایی مثل ساییده شدن به سطح فلز
    چون تابستونه و در کیس رو باز گذاشتم- دستمو زیر فن میگیرم و یه کم مختصر بهش فشار میارم یا دورش رو متوقف میکنم و دو باره ول میکنم -چند دفعه ای که این کار رو انجام میدم بعد از تقلای چند دقیقه ای درست کار میکنه و بعد چند ساعتی دوباره صدا میده و باز این برنامه رو داریم ... !!!!!!!!

برای مواقع غیر از تابستون که در کیس بسته س - مسلمه که نمیتونم از این روش من در آوردی استفاده کنم!
    الغرض >>
    چیکار میشه کرد؟ آیا فن استوک گرافیک رو میشه تعویض کرد ؟
    یا برای خلاص شدن از صدای فن- باید گرافیک جدید بگیرم؟؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سلام:

جدیدا یه مدتی هست که فن کارت گرافیک بعضی مواقع( و نه همیشه) شروع میکنه به شکل اعصاب خردکن - صدا دادن - به نحوی که انگار به هیت سینک زیرش ساییده میشه - صدایی مثل ساییده شدن به سطح فلز
    چون تابستونه و در کیس رو باز گذاشتم- دستمو زیر فن میگیرم و یه کم مختصر بهش فشار میارم یا دورش رو متوقف میکنم و دو باره ول میکنم -چند دفعه ای که این کار رو انجام میدم بعد از تقلای چند دقیقه ای درست کار میکنه و بعد چند ساعتی دوباره صدا میده و باز این برنامه رو داریم ... !!!!!!!!

برای مواقع غیر از تابستون که در کیس بسته س - مسلمه که نمیتونم از این روش من در آوردی استفاده کنم!
    الغرض >>

سلام دوست عزیز،

برندو مدل دقیق این کارت گرافیکی که فرمودین چی هست؟ در مورد خیلی از کارت ها قابل تعویض هست ولی باید ببینید فن یا مشخصات و ابعاد مشابه گیر میارید یا خیر.

در ضمن تعویض هم بستگی به اینکه چه کارتی هست در مواردی ِ کار نسبتا سختی هست و باید توسط تکنسین با تجربه انجام بشه یا کاربری که قبلا تجربه مشابه داشته. مواردی بوده که کاربر بی تجربه اقدام به تعویض فن یا خمیر حرارتی کارت کرده و کارت جان به جان آفرین تسلیم کرده!

لطفا بفرمایید کارت چی هست تا بنده یا بقیه دوستان عرض کنیم که میشه تعویض کرد یا نه ولی در کل توصیه می کنم انجامش رو به تعمیرکار ماهر و باتجربه بسپارید.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سلام:

الغرض >>
    شما اصلا به چه دلیل در کیس رو باز میکنی؟؟؟!
    کی به شما این توصیه رو کرده؟؟
    باز کردن درب کیس به خودی خود باعث میشه چرخش هوا داخل کیس مختل بشه
    دقت کن که فن کارت که از طریق گیره به سینک متصل شده , به قاب روی کولر کارت گیر نکنه
    اگر هم موتور فن مشکل داشته باشه , که فقط تعویض هست که گارانتی هم اصلا فن تعویض نمیکنه

امتیازها
    2,787
    سطح
    32
    130
    کاربر انجمن
    سلام.امروز واتر کولر به دستم رسید(corsair H110i).بعد از بازکردنش دیدم که خمیر سیلیکون رو سطح بلاک هست.به دوستم گفتم گفت که حتما جنس خمیرش بده.دوستم یکم از خمیر لیکویید اولترا داره یکمم از خمیر مونده از واترکولرش(280L).ميخواستم ببینم اگه این دو تا خمیر رو قاطی کنیم و بزنیم به سطح بلاک،مشکلی پیش نمیاد؟
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    سلام.امروز واتر کولر به دستم رسید(corsair H110i).بعد از بازکردنش دیدم که خمیر سیلیکون رو سطح بلاک هست.به دوستم گفتم گفت که حتما جنس خمیرش بده.دوستم یکم از خمیر لیکویید اولترا داره یکمم از خمیر مونده از واترکولرش(280L).ميخواستم ببینم اگه این دو تا خمیر رو قاطی کنیم و بزنیم به سطح بلاک،مشکلی پیش نمیاد؟
    ماشالله به این همه نواوری
    همون خمیر سطح بلاک رو بزن
    دوست محترم استباه میفرمایند

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام جدیدا وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم موقعی که داره بوت میشه صفحه کلیدم اصلا کار نمیکنه ! فقط موقعی که همون اول آرم مادربورد رو نشون میده کار میکنه
    و همش هم وارد این صفحه میشه که کیبورد کار نمیکنه !
    مشکل از چی میتونه باشه و چطور میتونم درستش کنم ؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست ۲۰۱۵۰۷۰۶_۰۰۱۲۱۳.jpg  
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام جدیدا وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم موقعی که داره بوت میشه صفحه کلیدم اصلا کار نمیکنه ! فقط موقعی که همون اول آرم مادربورد رو نشون میده کار میکنه
    و همش هم وارد این صفحه میشه که کیبورد کار نمیکنه !
    مشکل از چی میتونه باشه و چطور میتونم درستش کنم ؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

سلام دوست عزیز،

کدام نگارش ویندوز هست؟ ویستا یا هفت؟ کیبورد تون هم باید USB باشه درسته؟

این اتفاق معمولا وقتی می افته که سیستم درست خاموش نشده باشه و قطعی برق اتفاق افتاده باشه و سیستم در حالت hibernation بوده باشه.

دو حالت هست. حالت اول یا گزینه Continue with system resume که اگر فایل hibernation یعنی hiberfil.sys خراب (corrupt) نشده باشه این مورد رو انتخاب کنید سیستم کارش رو از سر می گیره و بوت میشه.

حالت دوم یا گزینه Delete restoration data and proceed ... رو انتخاب می کنید و فایل hiberfil.sys که ممکنه خراب شده باشه حذف میشه و سیستم بوت میشه. یعنی به احتمال زیاد فایل خراب شده به همین دلیل این پیغام خطا نمایش داده میشه.

در بعضی موارد مشکل این هست که شما هم گفتید یعنی کیبورد جواب نمیده و نمیشه موردی رو انتخاب کرد. ضرر نداره اتصال کیبورد به مادربورد رو کنترل کنید و ببینید که درست در پورت قرار گرفته یا خیر.

کامپیوتر رو ریستارت کنید و وارد محیط BIOS بشید. وقتی وارد BIOS شدید به بخشی که مربوط به peripherals هست وارد بشید و مطمئن بشید که گزینه USB keyboard فعال باشه. معلوم نیست چرا وقتی این حالت پیش میاد USB keyboard به صورت غیرفعال یا disabled در میاد.

اگر این راه هم نتیجه نداشت راه دیگه این هست که برق کیس/پاور رو قطع کنید. کیس رو باز کنید و باتری CMOS مادربورد رو به مدت 4-5 دقیقه خارج کنید تا BIOS ریست بشه. در این حالت بد نیست دکمه پاور کیس رو هم فشار بدید و 10 ثانیه پایین نگه دارید. بعد باتری رو در جای خودش قرار بدید و سیستم رو ریستارت کنید.

به احتمال زیاد مشکل برطرف میشه و کیبورد جواب میده و می تونید یکی از دو حالت بالا رو امتحان کنید.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    ليكوييد اولترا بزنى زير بلاك، بعد پاك كردنش مصيبته، ضمن اينكه رنگ بلاك رو ميبره، سياه ميكنه. همانطور كه عطا جان گفتند همون خمير خود بلاك عاليه و مشكلى نداره.
    امتیازها
    2,787
    سطح
    32
    130
    کاربر انجمن
    بازم سلام:).من چطوری میتونم از طریق نرم افزار کورسیر لینک،رنگ LED روی بلاک رو تغییر بدم؟
    CPU:INTEL CORE i7 4790K
    MB:GIGABYTE Z97X-SOC FORCE
    VGA:GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING
    RAM:CORSAIR 2*4G 1600MHZ CL11
    PSU:GREEN 850B-OC
    CASE:CORSAIR OBSIDIAB 750D
    HDD:TOSHIBA 2T
    SSD:CORSSAIR 128 GB
    CPU COOLER:CORSAIR H110i GT
    MONITOR
    :LG 23EA63 IPS

صفحه 757 از 1004 نخست ... 257657707747755756757758759767807857 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,561 به 7,570 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع