ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 743 از 1004 نخست ... 243643693733741742743744745753793843 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,421 به 7,430 از 10034
    امتیازها
    5,497
    سطح
    47
    7
    کاربر انجمن
    بخاطر پاسخ تون ممنونم. در مورد این که گفتین "د
    ر چه میزان زمان این دما به دست اومده" باید خدمت تون عرض کنم که موقعی که رندر رو شروع کردم در کمتر از یک دقیقه دما از میزان ابتدایی 40 درجه تا این اندازه بالا رفت و همین بود که باعث تعجب من شد.کلا این افزایش دما فقط مواقع انجام پردازش های سنگین اتفاق میفته و در حالت عادی دما بین 35 تا 40 هستش و بهمین خاطره که قدری گیج شدم. در حالت کلی این مشکل به خود سی پی یو که ارتباط نداره، درسته؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sd70 نمایش پست ها
    ر چه میزان زمان این دما به دست اومده" باید خدمت تون عرض کنم که موقعی که رندر رو شروع کردم در کمتر از یک دقیقه دما از میزان ابتدایی 40 درجه تا این اندازه بالا رفت و همین بود که باعث تعجب من شد.

کلا این افزایش دما فقط مواقع انجام پردازش های سنگین اتفاق میفته و در حالت عادی دما بین 35 تا 40 ـه و بهمین خاطره که قدری گیج شدم. در حالت کلی این مشکل به خود سی پی یو که ارتباط نداره، درسته؟
    خیر دوست من مشکل از CPU نیست.مشکل دما دارید فقط.با این وجود که در یک دقیقه به این دما رسیده باید کولینگ کیس و خمیر سیلیکون هم قطعا چک شود.ترجیحا شما صبر کنید تا کولرتون برسه.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ر چه میزان زمان این دما به دست اومده" باید خدمت تون عرض کنم که موقعی که رندر رو شروع کردم در کمتر از یک دقیقه دما از میزان ابتدایی 40 درجه تا این اندازه بالا رفت و همین بود که باعث تعجب من شد.

کلا این افزایش دما فقط مواقع انجام پردازش های سنگین اتفاق میفته و در حالت عادی دما بین 35 تا 40 ـه و بهمین خاطره که قدری گیج شدم. در حالت کلی این مشکل به خود سی پی یو که ارتباط نداره، درسته؟
    به غیر از تعویض کولر استوک و خمیر حرارتی ، دمای محیط و تهویه کیس رو هم مد نظر داشته باشید که مناسب باشه. دمای پردازنده هم قاعدتا در حالت لود افزایش پیدا میکنه.
    امتیازها
    4,311
    سطح
    41
    85
    کاربر انجمن
    سلام دوستان نمیدونستم سوالمو اینجا مطرح کنم یا نه من در حال حاظر یک مودم tplink TD-8811دارم و میخوام با مودم وای فای edimax ar-7286WnA عوضش کنم حالا میخوام بدونم راهی هست که تنظیمات مودم قبلی رو روی این جدیده بزارم ؟چون تنظیمات شبکه رو بلد نیستم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط thesongforx نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونستم سوالمو اینجا مطرح کنم یا نه من در حال حاظر یک مودم tplink TD-8811دارم و میخوام با مودم وای فای edimax ar-7286WnA عوضش کنم حالا میخوام بدونم راهی هست که تنظیمات مودم قبلی رو روی این جدیده بزارم ؟چون تنظیمات شبکه رو بلد نیستم
    سلام
    نه آقا جان .
    کانفیگ مودم 30ثانیه طول میکشه . بلد نیستید بدید کسی که مسلط هست براتون کانفیگ کنه .
    توی کانفیگ مودم VPIو VCI مهم هست که نگاه به کانفیگ 8811 بندازید هرعددی بود توی مودم جدید هم وارد کنید
    شاخ غول شکستن هم نداره .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/06/23 در ساعت 21:15
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    سلام.بفرمایید.با هزار زحمت تونستم گزارش بگیرم.هی بلو اسکرین میداد.

BSOD.zip - 3 KB
    DM Log collector.zip - 3.5 MB

بسیار خوب دوست عزیز،

بله وقتی سیستم مدام بلوسکرین میده انجام این کارها سخته ولی آفرین به پشتکار شما که از پسش بر اومدی.

امروز متاسفانه اینترنت وضعیت درستی نداره، یعنی حداقل من مشکل دارم. به همین دلیل دانلود اطلاعات برای Debugging اذیت می کنه چون برنامه باید به سرور های مایکروسافت وصل بشه که مدام ارور میده.

فعلا از بررسی اجمالی فایل ها و لاگ ها به نظر می رسه کدی در سطح پایین (مثل درایور ها) که با سخت افزار در ارتباطه مشکل ایجاد می کنه.

لاگ های BSOD نشون میده که Hardware Application Layer داره مشکل ایجاد می کنه و کتابخونه (DLL) مربوط به اون که البته از ویندوز XP به بعد دیگه مشکل در خود این DLL در واقع معنا نداره اونم روی ویندوز 7.

به همین دلیل احتمالا همون کدی که گفتم داره این قسمت رو اذیت می کنه و سیستم در واقع داره مچ این کتابخونه رو می گیره که به احتمال زیاد مشکل از اینجا نیست و از اون کدی هست که داره اطلاعات غلط در مورد این بخش به سیستم میده.

در لاگ ها مشخصه که شما تعدادی از نرم افرار ها و در واقع Utility های Gigabyte رو که در دیسک مادربورد بوده نصب کردید مثل EasyTune و اون موردی که مربوط به قابلیت های ابری (Cloud) میشه و همچنین اون نرم افزاری که اگر اشتباه نکنم اسمش Gigabye On/Off هست برای شارژ از پورت های USB و همچین چیزایی. همین طور برنامه ای که فکر می کنم اسمش System Information Viewer هست، درسته؟

لطفا به این سوال جواب بده تا ببینیم چیکار میشه کرد.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    با سلام

من به تازگی یک سیستم خریدم با سی پی یوی Core i7 4790K. برای کولر قصد خرید Thermalright hr-02 macho رو دارم منتها هنوز این کولر به دستم نرسیده و فن پیش فرض خودش روی سی پی یو بسته شده.

در حالت عادی دما روی 40 درجه ـس که خب فکر میکنم طبیعی باشه ولی موقعی که کارهای پردازشی نسبتا سنگین (مثلا رندر یا دیگر محاسبات) انجام میشه دما به شدت میره بالا. دمای تصویر زیر مربوط به هنگام رندر گرفتنه که خب بعد از چند ثانیه رندر رو کنسل کردم چون همین طور دما داشت افزایش پیدا می کرد.

فایل پیوست 41174

با توجه به اینکه در حال حاضر فن پیش فرض روی سی پی یو بسته شده آیا چنین چیزی طبیعیه؟ هنگام انجام رندر دما به بالای 80 و حتی 90 میرسه و درسته فن پیش فرض عملکرد چندان مناسبی ممکنه نداشته باشه منتها تا این حد بالا رفتن دما به نظر تون غیر عادی نیست؟

با تشکر

سلام دوست عزیز،

سیستم تو مبارک باشه.

همون طور که دوستان و امیرحسین جان گفتن توان این پردازنده زیاد هست و طبعا دمای بیشتری هم تولید میشه به خصوص در لودهای سنگین مثل زندرینگ. تهویه کلی کیس و همچنین دمای محیط هم روی دمای قطعات اثر میگذاره.

دو نکته عرض می کنم:

اول اینکه برای پایش دمای پردازنده و بخش های دیگه سیستم فقط به یک نرم افزار اکتفا نکنید. می تونید از برنامه های دیگه مثل CoreTemp یا HWiNFO هم استفاده کنید که رایگان هستند و نسخه های portable هم دارند که نیاز به نصب نداره.

دوم اینکه بنده هم توصیه می کنم تا نصب کولری که فرمودین قراره به دستتون برسه از انجام کارهایی که باعث لود کاری سنگین برای پردازنده میشن اجتناب کنید. واقعا اگر دمای پردازنده به 85-84 درجه رسیده باشه خیلی بالا هست و برای سلامت پردازنده زیاد خوب نیست، مخصوصا اگر طولانی بشه.
    امتیازها
    29
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز با همین یک خط از کجا بدونیم ما؟لیست کاملا قطعات رو باید بفرمائید.چه زمانی پس از کار ریست میشود؟یک شات از تست دما با نرم افزار HW بگذارید.چند وقته سیستم رو سرویس نکردید؟به همه سوالات پاسخ بدید لطفا.
    سلام ببخشید
    بفرمایید لیست کامل قطعات برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2015-06-22_13-03-50.png
مشاهده: 12
حجم: 27.3 کیلو بایت

در همه مواقع بالا نیامدن سیستم ریست میشه :بعد از بالا امدن 10 دقیقه یا بیشتر یا کمتر ریست میشه:
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوستان عزیز ، مشکل بسیار مهمی برام پیش آمده ، کارت گرافیک Gigabyte GTX 970 ، گاهی اوقات خود به خود صفحه فریز می شود و این ارور را بعد از حدود 40 ثانیه می دهد :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: erorr.jpg
مشاهده: 136
حجم: 88.7 کیلو بایت

امتیازها
    2,787
    سطح
    32
    130
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    در لاگ ها مشخصه که شما تعدادی از نرم افرار ها و در واقع Utility های Gigabyte رو که در دیسک مادربورد بوده نصب کردید مثل EasyTune و اون موردی که مربوط به قابلیت های ابری (Cloud) میشه و همچنین اون نرم افزاری که اگر اشتباه نکنم اسمش Gigabye On/Off هست برای شارژ از پورت های USB و همچین چیزایی. همین طور برنامه ای که فکر می کنم اسمش System Information Viewer هست، درسته؟

لطفا به این سوال جواب بده تا ببینیم چیکار میشه کرد.
    بله اینایی که گفتید هستن.
    CPU:INTEL CORE i7 4790K
    MB:GIGABYTE Z97X-SOC FORCE
    VGA:GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING
    RAM:CORSAIR 2*4G 1600MHZ CL11
    PSU:GREEN 850B-OC
    CASE:CORSAIR OBSIDIAB 750D
    HDD:TOSHIBA 2T
    SSD:CORSSAIR 128 GB
    CPU COOLER:CORSAIR H110i GT
    MONITOR
    :LG 23EA63 IPS

صفحه 743 از 1004 نخست ... 243643693733741742743744745753793843 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,421 به 7,430 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع