ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 543 از 1004 نخست ... 43443493533541542543544545553593643 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,421 به 5,430 از 10034
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
    سلام
    بفرمایید این عکس جدید بعد از حدود 40 دقیقه زیر فشار
    دوست عزیز تغییر کرده در حدود 3 درجه و کمی بهتره ولی دما حدودا 5 درجه به نسبت عموم بالاست که انگار توجه نکردید و خمیر رو با جنس مرغوب تعویض نفرمودید,به گفته اقای بهاور توجه کنید و از خمیرهایی که جناب اشراقی فرمودند استفاده کنید تا شاهد تغییر اساسی بشید .

در مورد این دما هم به گفته جناب اریایی نمیتونه دلیل این مشکل باشه مگر اینکه شما دما رو طبق همین گفته ها پایین بیارید با تعوض صحیح خمیر و نصب درست هیتسینک و اطمینان از سالم بودن فن ,بعد اگر مشکل حل شد ایراد میتونسته از دما باشه . سریعا اون کارها رو انجام بدید که اگر مشکل جای دیگه هست بررسی بشه .
    با وضعیت الان بعد از چند دقیقه ریست میشه ؟
    امتیازها
    7,016
    سطح
    55
    850
    کاربر انجمن
    درود به همگی

بازم مزاحم همیشگی.
    خخخ چه قافیه ای :دی

من یه درایو ssd برای نصب ویندوز و نرم افزار نصب کردم که میخواستم بدونم میتونم تا جایی که ظرفیت داره پرش کنم؟آخه یه بازی هست که میخوام بریزم روی ssd و با نب این بازی حدود 7 گیگ از ssd خالی میمونه.میخواستم بدونم پر کردن ssd تا این حد باعث آسیب زدن بهش نمیشه؟
    آخه یجا دیدم که گفته بودن باید مقداری از درایو ssd باید خالی باشه و جایی دیدم میشه که تا ظرفیت داره میشه اطلاعات روش ریخت
    درایو 64 گیگی هست و با نصب بازی مورد نظرم حدود 7 گیگش خالی میمونه.
    حالا بنظر شما اساتید چیکار کنم ؟ میشه یا نمیشه ؟ پر کردنش آسیب میزنه یا نمیزنه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    درود به همگی

بازم مزاحم همیشگی.

من یه درایو ssd برای نصب ویندوز و نرم افزار نصب کردم که میخواستم بدونم میتونم تا جایی که ظرفیت داره پرش کنم؟آخه یه بازی هست که میخوام بریزم روی ssd و با نب این بازی حدود 7 گیگ از ssd خالی میمونه.میخواستم بدونم پر کردن ssd تا این حد باعث آسیب زدن بهش نمیشه؟
    آخه یجا دیدم که گفته بودن باید مقداری از درایو ssd باید خالی باشه و جایی دیدم میشه که تا ظرفیت داره میشه اطلاعات روش ریخت
    حالا بنظر شما اساتید چیکار کنم ؟ میشه یا نمیشه ؟ پر کردنش آسیب میزنه یا نمیزنه ؟

ببینید دوست من در کل حافظه های ssd در گذر زمان با مقدار کمی افت کارایی همراه هستند.برخی کارها روی آنها انجام نشود بهتر است مثل پارتیشن بندی و فرمت کردن های زیاد.اما این که چه مقدار پر باشه نه عزیز مشکلی نیست پرش کنید تا جایی که میخواهید.دیگه 64 چیه که کاملم پر نشه ;)
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز بالاخره پست ما هم به اینجا خورد @-)

بعد از کلی تحقیق و تست متاسفانه نتوانستیم دلیل اتفاق پیش اومده رو متوجه بشیم امیدوارم اساتید و یا کسانی که این تجربه رو داشتن علت رو به بنده بگن
    مادربرد
    GIGABYTE EP43 -UD3L v1.3 سی پی یو intel core 2 duo E7400
    بعد از باز کردن سیستم و انجام تست برای تعویض فن گرافیک و اینکه چه فنی بهتر خنک میکنه اینجا چیزی حدود 40 تا 50 بار بنده گرافیک رو به مین جا زدم و در اوردم :-" و تست دما هم میگرفتم و بعد 2 دقیقه کل سیستم خاموش و برق قطع و دوباره همین کارو تا حدودا 50 بار انجام دادم

اخرای تستهام بودم که دکمه پاور رو زدم سیستم تصویر داد ولی موس و کیبرد روشن نشد و از ترس توی لود ویندوز رست رو زدم

بعد از پنج دقیقه روشن کردم مانیتور روشن شد ولی تصویر سیاه و موس کیبرد هم خاموش

باتری مین رو دراوردم کلیر سیموس کردم ولی با یک کادر زرد رنگ مواجه شدم که تا به حال توی سیموس کلیر کردن ندیده بودم و گزینه ای داشت که اپتیمایز دیفالتشو زدم سیستم 3 بار روشن خاموش شد و دفعه اخر دیگه روشن نشد

سیستم رو بعد یک ساعت روشن کردم و بالا اومد و اتومات رفت تو بایوس برای سیو تنظیمات که انجام دادم و بالا اومد ولی یکه مشکل عجیب ماندگار شد ! اونم تغییر ثابت در اندازه تصویر لوگوی مادربرد :
    اول:فایل پیوست 31070

بعد از حادثه :فایل پیوست 31071

تصویر کوچیکتر شده و البته بعد از اون چند باری با سوکتهای usb پشت مین به مشکل برخوردم که اکثر اوقات اداپتور وای فایم قاطی میکنه ولی با Usb جلو کیس نه
    حالا حدسایی که با دوستامون زدیم این بود که یکی از بایوس ها سوخته وسیستم سوئیچ شده رو بایوس رزرو یا اینکه نسوخته فقط کرش کرده و سوئیچ شده رو بایوس دوم چون مینم دوآل بایوسه و چطور بفهمم روی کدوم بایوسه !؟
    ببخشید طولانی شد امیدوارم قابل حل باشه @};-

محمدرضا جان داخل تنظیمات بایوس یه قسمت هست به نام post logo screen یا یه همچین چیزی چون تو مادربوردهای مختلف فرق داره اسمش این گزینه رو باید رو حالت Full Screen قرار دهید

امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    محمدرضا جان داخل تنظیمات بایوس یه قسمت هست به نام post logo screen یا یه همچین چیزی چون تو مادربوردهای مختلف فرق داره اسمش این گزینه رو باید رو حالت Full Screen قرار دهید
    خیلی ممنون اقا عرفان گل @};-@};-
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    درود به همگی

بازم مزاحم همیشگی.

هر چقدر بیت داده های کمتری در سلول ها نوشته بشه , سرعت بهتری داری , یعنی مثلا بعد از مدتی میبینی که دیگه سرعت اولیه رو نداری چون داده های نوشته , به طور کامل پاک نمیشه.
    در ضمن اون مقدار که خالی میمونه تحت هر شرایطی , اون فضا برای کنترلر در نظر گرفته شده.

امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    با سلام
    هارد اکسترنالم وقتی وصل میکنم به pc صدا میده
    ولی وقتی که چپه میکنمش صداش قطع میشه
    گارانتی سه ساله آونگ هم داره تعو سایتش زده سه سال ضمانت تعویض
    بفرستم براشون تعویض میکننش؟ این مشکل که از شرایط گارانتی بودن هست؟ این صدا صدای هد دستگاهه درسته؟
    Adata HD 710 1TB

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    با سلام
    هارد اکسترنالم وقتی وصل میکنم به pc صدا میده
    ولی وقتی که چپه میکنمش صداش قطع میشه
    گارانتی سه ساله آونگ هم داره تعو سایتش زده سه سال ضمانت تعویض
    بفرستم براشون تعویض میکننش؟ این مشکل که از شرایط گارانتی بودن هست؟ این صدا صدای هد دستگاهه درسته؟
    Adata HD 710 1TB
    نیما جان جدیدا اینطوری شده؟ببینید اگر در حین کار تکون بدید و صدا بده که خوب طبیعی هستش و در کل هارد رو نباید تکون داد در حین کار.چه جور صدایی میده؟
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    نیما جان جدیدا اینطوری شده؟ببینید اگر در حین کار تکون بدید و صدا بده که خوب طبیعی هستش و در کل هارد رو نباید تکون داد در حین کار.چه جور صدایی میده؟
    اون صدای خوندن اطلاعات که یک صدای خیلی کمه داره رو میدونم چطوریاست ولی این صدایی مثل "تیک" " تیک " داره که صداش شنیده میشه به وضوع
    آره تازه اینطور شده دیر هم بالا میاد وقتی وصل میکنم

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    اون صدای خوندن اطلاعات که یک صدای خیلی کمه داره رو میدونم چطوریاست ولی این صدایی مثل "تیک" " تیک " داره که صداش شنیده میشه به وضوع
    آره تازه اینطور شده دیر هم بالا میاد وقتی وصل میکنم
    میتونه از بخش actuator یا headarm باشه.به هر حال بده گارانتی دیگه.این ایراد چیزی نیست که به وسیله نرم افزار خاصی درست بشود
صفحه 543 از 1004 نخست ... 43443493533541542543544545553593643 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,421 به 5,430 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع