ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 170 از 1004 نخست ... 70120160168169170171172180220270670 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,691 به 1,700 از 10034
    امتیازها
    126
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    دوست عزیز

از این پاک کن های مداد، از این مدل پاک کن پنیری های مرغوب و سفید و نرم تهیه کنید، حتما" نرم باشه، حتما" سفید سفید باشه و حتما" جنس مرغوب ترجیحا" خارجی، استدلر و اینها باشه.

بعد الکل سفید از داروخانه تهیه بفرمایید. به همراه پنبه.

صفحه مانیتور را با دستمال تر پاک کنید. اول یک گوشه مانیتور که خش از آنجا شروع میشود رو با پاک کن برای چند دقیقه پاک کنید. ببنید برطرف میشود یا خیر. اگر با پاک کن رفع شد که همه اش رو همینطور برطرف کنید. اگر رفع نشد بعد از هر پنج دقیقه پاک کردن با پاک کن، الکل سفید را با پنبه در طول خش ماساژ دهید. باز ابتدا یه گوشه را تست کنید که اگر در صورتی که الکل اثر مخرب داشت بلافاصله بتوانید با دستمال تر پاکش کنید.

حدود یک ساعت با پاک کن و پنبه آغشته با الکل سفید در طول خش به درازا و چپ و راست آن محل خط رو پاک کنید. میتوانید پاک کن را با فشار بر روی خط بمالید. (البته نه خیلی فشار در حد مردان آهنین!!)

حتی اگر خط پاک نشود نمایش تصویر بهبود پیدا میکند.
    سلام
    ممنون بابت راهنمایت
    والا رفتم تمام کارهایی که گفتین رو کردم ولی نشد که هیچ کمم نشد
    البته یک ساعت رو مداوم نکردم ولی شاید 3ساعت در زمانهای ناپیوسته انجام دادم اما نه کم شد و نه از بین رفت
    لعنتی خیلیم ازار دهنده شده این خط
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    سلام دوستان اساتید.وقتتون بخیر.
    چون یه مدت کوتاه دیگه میخوام سیستم بگیرم و برای سیستم خنک کنندش ست واترکولر
    RayStorm 750 RS240 WaterCooling Kit
    رو در نظر گرفتم چند تا فیلم آموزش نصبش رو از یو/تویو/ب دیدم.بماند که چقدر سخته نصبش:دی...البته اولین باره میخوام واترکولر بگیرم شاید واسه اونه.

حالا جای جالبش این بود آقاهه اون قسمت بلاکش رو برداشت پایین قسمتی که هارد نوری رو نصب میکنیم نصب کرد.یعنی از داخل میشه بالای اون جا که هارد دیسک هارو نصب میکنن.بعد شیلنگ هارو از اونجا به جاهای مربوطه وصل کرد.رادیاتور هم خوابوند قسمت کف کیس.خیلی خوشم اومد از کارش.
    یکی ار دغدغه هام این بود اونارو کجا جا کنم.
    اینم چند تا اسنپ شات که بهتر متوجه بشید.

فایل پیوست 17755فایل پیوست 17756فایل پیوست 17757فایل پیوست 17758فایل پیوست 17754

حالا لطفا یه توضیحی بدین چطور میشه اون بلاک رو اونجا نصب کرد.اون رادیاتور رو میخوابونه مشکلی نداره؟

اگه بد توضیح دادم ببخشید.بازم اگه متوجه نشدید بگید تا ویدئوش رو آپ کنم و بذارم اینجا.مرسی.
    دوستان لطف میکنید اگه راهنمایی کنید.ممنون.
    امتیازها
    2,134
    سطح
    27
    36
    کاربر انجمن
    دوستان به نظرتون واترکولینگ corsair h90 داخل کیس green x5 جا میشه؟ یا باید یه کیس بزرگتر مثل گرین x7 گرفت؟
    -------------------------------------------
    راستی به نظرتون خرید واتر کولینگ ارزش داره؟ یا میشه یه ایر کولینگ بهتر تو این رنج قیمت گرفت؟ (که از corsair h90 قوی تر باشه.)
    ممنون میشم , اگه من رو راهنمای کنید.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط dante12 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون واترکولینگ corsair h90 داخل کیس green x5 جا میشه؟ یا باید یه کیس بزرگتر مثل گرین x7 گرفت؟
    راستی به نظرتون خرید واتر کولینگ ارزش داره؟ یا میشه یه ایر کولینگ بهتر تو این رنج قیمت گرفت؟ (که از corsair h90 قوی تر باشه.)
    قیمت h90 که میخوای بگیری چنده؟ سیستمت چیه و با واتر کولینگ چیکار میخوای بکنی؟
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنید اگه راهنمایی کنید.ممنون.
    تو اون فیلم حرفی از مدل کیسی که واترکولر رو روش نصب کرده نیاورده؟
    چون یه جوری باید رادیاتور در معرض هوای تازه بیرون کیس باشه و طبیعتا باید زیر اون رادیاتور 2 تا جای فن باشه
    به نظر من اگه پایین کیس خودت 2 تا جای فن نداری نمیتونی رادیاتور رو اونجا نصب کنی
    (من تا حالا حتی دستم هم به واترکولینگ نخورده! اما یه ذره آشنایی دارم و بر اساس اون یه ذره آشنایی نظر دادم)

کسایی که واردن بیان جواب این بنده خدا رو بدن!
    امتیازها
    2,134
    سطح
    27
    36
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    قیمت h90 که میخوای بگیری چنده؟ سیستمت چیه و با واتر کولینگ چیکار میخوای بکنی؟
    هیچی میخوام بشنیم باهاش اب بازی کنم.............:-j
    ------------------------------------------------------------
    ما رو گرفتی داداش؟ مگه با واتر کولینگ چی کار میکنن؟

میخوام یه 2-3 ماه دیگه یه سیستم واسه گیم جمع کنم و با توجه به این که وارد نسل بعد شدیم , به احتمال زیاد نیاز به اورکلاک داشته باشیم , برای همین میخوام یه کولینگ خوب بگیرم تا مشکلی پیش نیاد. در مورد قیمت هم فکر کنم قیمت h90 بشه 100 دلار.
    (سی پی یو یا intel core i5-3570k یا یه amd fx 8350)
    --------------------------------------
    اقا یکی اینجا نیست ما رو راهنمای کنه؟(البته بدون اینکه ما رو بگیره......)
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط DANTE12 نمایش پست ها
    روی این واترکولر ها اصلا حساب باز نکنید چون بسیار گران هستند (نه فقط در ایران!)
    به نظر من یک ایرکولر خوب مثل ترمال رایت ماچو یا زالمن CNPS9900 MAX بسیار بهتر عمل می کند (با نسبت قیمت و کارایی)
    ایر کولر قویتر از اچ 90 هم باید به فکر خرید Noctua NH-D14، Thermalright Archon و Thermalright Silver Arrow باشید/
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط DANTE12 نمایش پست ها
    هیچی میخوام بشنیم باهاش اب بازی کنم.............:-j
    ------------------------------------------------------------
    ما رو گرفتی داداش؟ مگه با واتر کولینگ چی کار میکنن؟

میخوام یه 2-3 ماه دیگه یه سیستم واسه گیم جمع کنم و با توجه به این که وارد نسل بعد شدیم , به احتمال زیاد نیاز به اورکلاک داشته باشیم , برای همین میخوام یه کولینگ خوب بگیرم تا مشکلی پیش نیاد. در مورد قیمت هم فکر کنم قیمت h90 بشه 100 دلار.
    (سی پی یو یا intel core i5-3570k یا یه amd fx 8350)
    --------------------------------------
    اقا یکی اینجا نیست ما رو راهنمای کنه؟(البته بدون اینکه ما رو بگیره......)
    من برای این پرسیدم بدونم تا چه حد میخوای CPU خودت رو اوورکلاک کنی و مشخصات سیستمت چیه. اگر در حد متوسط بخوای اوورکلاک کنی، با Air Cooler هم کارت راه میفته. لازم به هزینه کردن برای H90 نیست. اگر در حد حرفه ای بخوای اوورکلاک کنی، ممکنه گزینه های بهتری هم باشه. منتها باید بودجه ات رو بگی. برای همین پرسیدم که بر اساس انتظار شما از واتر کولینگ و میزان بودجه بتونم چیزی پیشنهاد بدم.

به هر صورت هر جور راحتی. دیگر به پست های شما پاسخی نخواهم داد. موفق باشی.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/04/01 در ساعت 15:02
    امتیازها
    2,134
    سطح
    27
    36
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    روی این واترکولر ها اصلا حساب باز نکنید چون بسیار گران هستند (نه فقط در ایران!)
    به نظر من یک ایرکولر خوب مثل ترمال رایت ماچو یا زالمن CNPS9900 MAX بسیار بهتر عمل می کند (با نسبت قیمت و کارایی)
    ایر کولر قویتر از اچ 90 هم باید به فکر خرید Noctua NH-D14، Thermalright Archon و Thermalright Silver Arrow باشید/
    خیلی ممنون.
    ---------------
    چند تا سوال دیگه داشتم : برای این ایر کولر ها چه مدل کیسی لازمه؟(از سری green X)
    نظرتون در باره ی zalman cnps12x چیه؟ (کیس مورد نیاز؟)
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    تو اون فیلم حرفی از مدل کیسی که واترکولر رو روش نصب کرده نیاورده؟
    چون یه جوری باید رادیاتور در معرض هوای تازه بیرون کیس باشه و طبیعتا باید زیر اون رادیاتور 2 تا جای فن باشه
    به نظر من اگه پایین کیس خودت 2 تا جای فن نداری نمیتونی رادیاتور رو اونجا نصب کنی
    (من تا حالا حتی دستم هم به واترکولینگ نخورده! اما یه ذره آشنایی دارم و بر اساس اون یه ذره آشنایی نظر دادم)

کسایی که واردن بیان جواب این بنده خدا رو بدن!
    اول ازت تشکر کنم میلاد جان که با این که خودت هم نداشتی سعی داری راهنماییم کنی.ممنونم.@};-
    خود من هم تا حالا دستم به یه واترکولینگ ساده هم نخورده!

والا اصلا تو فیلم حرفی زده نمیشه و فقط اون آقا وصل میکنه.مدل کیس هم چیزی ازش نمیگه بالطبع.
    ولی خب کاملا مشخصه از همین کیس های middle tower یا full tower اسکلت معکوس هستش.
    دقیقا رادیاتورو همونجور که تو عکس هم معلومه میخوابونه کف کیس طوری که اون شیارهای داخلش به سمت بالاس.
    کیس هم معلومه دو تا فن در قسمت جلویی پایین کیس قرار گرفته.حالا در ادامه نشون نداد که میخواد رادیاتور همونجا تو همون شرایط بمونه.
    کیس قراره یا haf x بگیرم یا x9 predator ولی به احتمال زیاد x9 بگیرم.فکر میکنم هردوشون پایینش حداقل یه فن داره.
    حالا زیاد از جای رادیاتورش خوشم نیومد.بیشتر از جایی که بلاکش رو نصب کرد خوشم اومد.جاش خیلی خوب بود.
    میخوام ببینم برای این کار نیازی به زیرسازی داخل کیس هستش؟! برای این کار باید حرکت خاصی روی کیس پیاده بشه یا نه؟

ای واترکولر دارها و اساتید اسمبل بشتابید برای کمک!:دی

صفحه 170 از 1004 نخست ... 70120160168169170171172180220270670 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,691 به 1,700 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع