ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 43 از 1004 نخست ... 3341424344455393143543 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 10034
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط samm نمایش پست ها
    ممنون که جوابدادین .کامپیوتر همه چیش کار میکنه. رو مادر برد یه HDMI داره یه CRT . وقتی کابل رو به اونا می زنم تصویر ندارم ولی وقتی به گرافیکم می زنم تصویر دارم .
    2- این پین ها که برای هارد هست لازمه که وصل شه به مادر برد؟
    3- کامپیوتر رو وقتی روشن می کنم اون اول مینویسه Fan error . چرا ؟ کولری که رو کامپیوتر گذاشتم داره عین ساعت کار میکنه . ولی اررور میده . حتی دماش هم بین 27 تا 31 نشون میده .
    اون پین ها قرار نیست مثل کابل به جایی وصل بشن. شما کاری بهشون نداشته باشید. فقط جهت اطلاعتون دارم میگم که بدونید قضیه اش چی هست. مثلا اگر بالای یک زوج پین نوشته master یعنی اگر جامپر رو به اون زوج پین وصل کنین رو حالت master کار میکنه. کار جامپر فقط وصل کردن دو پین به هم هست. حتی اگر با سیم دو پین رو به هم وصل کنین باز مثل اینه که یه جامپر گذاشتین. اینم یه نمونه از وصل کردن جامپر
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: hdd_jumper_ma.jpg
مشاهده: 1
حجم: 45.8 کیلو بایت
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوستان یه بار این سوال را پرسیدم یه بار دیگه هم می پرسم .
    من بعد اینکه کولر Cpu رو نصب کردم . وقتی که PC رو روشن می کنم اولش می نویسه که CPU fan Error . بعد اینکه این اررور را داد من کولر رو دیدم و بعدش دیدم که فن داره عین ساعت کار میکنه حتی از تو بایوس هم بهم نشون میده که داره چند دور در دقیق می چرخه و دمای cpu هم 27 تا 32 درجه است . دوستان لطف کنن بگن چرا بعد این اررور رو میده .
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    این ارور فقط زمانی میاد که یا فن وصل نباشه! یا فنتون رو به جای خروجی برق فن cpu به خروجی فن دیگه ای وصل کرده باشی مثل Sys fan و این چیزا
    اون جایی که برق فن رو وصل کردی دقیقا" روش نوشته CPU fan?
    اگر درست بود و باز هم این ارور اومد برو توی بایوس این ارور رو غیر فعالش کن
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خیلی ممنون که جواب دادین . یه سوال چه دمایی برای Cpu خوب و مناسب است و چه دمایی برای Cpu بده و بهش اسیب میرسونه؟
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام میشه یک سایت برای دانلود 3dmark11 معرفی کنید ممنون
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوستان چند مشکل دارم یکی دانلود هست که چرا با وجود اینترنت پرسرعت نرم افزار مدیریت دانلود بیشتر از 4 فایل رو بصورت همزمان دانلود نمیکنه قسمت اتصالهای شبکه idm رو روی چه عددی تنظیم کنم بهتر هست و یک مشکل بزرگ دیگر اینکه در بعضی اوقات چراغ adsl مودم اینجانب خاموش میشه و با مشغول نمودن خط برای چند ثانیه دوباره روشن میشه از سرویس دهنده پرسیدم گفتند خط شما نویز داره دروحله اول ترافیک 512 بود وبدون کانکشن به نت کانکت میشدم که بعلت اینکه ترافیکم زود تمام شد کانکشن ساختم که الآن با کانکشن به نت کانکت میشم از موقعه ای که ترافیکم رو شارژ اضافه نمودم مشکل خاموشی چراغ adsl شروع شد الآن ترافیکم رو به اصطلاح 2 مگ هست از روزی که به سرویس دهنده گفتم که چرا سرعت دانلودم پایین هست در بیشتر احیان به زور کانکت میشه البته بعضی وقتها زودتر سرعت دانلود رو گفتند 200 الی 220 برای 2 مگ که دربیشتر اوقات 150 الی 180 هست واحیانا به 2 کیلوبیت هم میرسه لطفا تمام دوستانی که این مطلب رو میخونن با تجربیاتشون راهنمایی لازم رو بنمایند ممنون

مودم : Td-w8951nd

البته همین نمونه مودم رو داشت فروشنده
    ویرایش توسط doom2009 : 2012/06/30 در ساعت 22:25
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    دوستان چند مشکل دارم یکی دانلود هست که چرا با وجود اینترنت پرسرعت نرم افزار مدیریت دانلود بیشتر از 4 فایل رو بصورت همزمان دانلود نمیکنه قسمت اتصالهای شبکه idm رو روی چه عددی تنظیم کنم بهتر هست و یک مشکل بزرگ دیگر اینکه در بعضی اوقات چراغ adsl مودم اینجانب خاموش میشه و با مشغول نمودن خط برای چند ثانیه دوباره روشن میشه از سرویس دهنده پرسیدم گفتند خط شما نویز داره دروحله اول ترافیک 512 بود وبدون کانکشن به نت کانکت میشدم که بعلت اینکه ترافیکم زود تمام شد کانکشن ساختم که الآن با کانکشن به نت کانکت میشم از موقعه ای که ترافیکم رو شارژ اضافه نمودم مشکل خاموشی چراغ adsl شروع شد الآن ترافیکم رو به اصطلاح 2 مگ هست از روزی که به سرویس دهنده گفتم که چرا سرعت دانلودم پایین هست در بیشتر احیان به زور کانکت میشه البته بعضی وقتها زودتر سرعت دانلود رو گفتند 200 الی 220 برای 2 مگ که دربیشتر اوقات 150 الی 180 هست واحیانا به 2 کیلوبیت هم میرسه لطفا تمام دوستانی که این مطلب رو میخونن با تجربیاتشون راهنمایی لازم رو بنمایند ممنون

مودم : Td-w8951nd

البته همین نمونه مودم رو داشت فروشنده
    دلیلش اینکه دانلود منیجرت اکتیو نیست . شما یه بار مودم رو ریست بده . اگه نشد زنگ بزن مخابرات محلتون و موضوع و جویا شو . من هم یه بار اینطوری شده بودم زنگ زدم مخابراطت بعد 1 روز درست شد .
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط samm نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادین . یه سوال چه دمایی برای Cpu خوب و مناسب است و چه دمایی برای Cpu بده و بهش اسیب میرسونه؟
    برای پردازنده های مختلف متفاوت هستش
    برای سندیبریج بهتره که دما بالای 60-70 دیگه نره البته زیر لود منظورم هستش !
    البته تحمل دمای بیشتری رو داره اما برای اینکه عمر پردازندتون کمتر نشه بهتره که دماهای بالا رو زیاد تجربه نکنه
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    برای پردازنده های مختلف متفاوت هستش
    برای سندیبریج بهتره که دما بالای 60-70 دیگه نره البته زیر لود منظورم هستش !
    البته تحمل دمای بیشتری رو داره اما برای اینکه عمر پردازندتون کمتر نشه بهتره که دماهای بالا رو زیاد تجربه نکنه
    خیلی ممنون دوست عزیز CPU من i7-3770k هست . مشکل فن رو هم فهمیدم . کولر من فیشش 3 تا جای پین داره درصورتی که مادر بورد تمام جا فنی هاش 4 پینس . منم وقتی سیم رو وصل کردم . 3 تاش رو بیشتر پر نکرد ولی داره با سرعتی که خود دفترچش نوشته بود کار میکنه . حالا که فهمیدم مشکلش الکیه باید از کجای بایوس این مشکل رو برطرف کنم . (ادرسش کجاس ) اینم مدل مادر بورد من asus p8z77-v
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    اگه 3770 هستش که دماش بالاتر هم خواهد بود زیر لود
    البته تحمل دمایی 3770 از سری سندیبریج بالاتره

جاش دقیق یادم نیست اما فکر کنم باید توی قسمت Power باید باشه
    نوشته: Fan eror wait for F1
    باید Disable اش کنی
    البته اسمش رو دقیق خاطرم نیست :دی
صفحه 43 از 1004 نخست ... 3341424344455393143543 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع