ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 116 از 1004 نخست ... 1666106114115116117118126166216616 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,151 به 1,160 از 10034
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    samm عزیز به نظر من الان هارد شما مشکل خاصی ندارد !

@rsham عزیز بودجه شما فوق العاده محدود است ! برای اون رنج مادربورد ها بودجه ی شما کافی نیست ! مسئله اینه که شما تصور غلطی در ذهنت ایجاد شده ! ببین عزیز مادربورد 200 تومنی یا 1600 تومنی z77 همه یک سوکت و یک چیپ هستند ! عملا میشه گفت هر پردازنده ای روی سوکت 1155 بیاد برای همه این بورد ها میاد ! رم ها که بیشتر از 32 یا 16 نمیخوای ؟؟ 99 درصد بورد ها از این مقدار ساپورت میکنند ! پس اولویت های شما عملا تامین شده است !

یه تاپیک بزن ، نیاز هات را بنویس ، نرم افزار هایی که استفاده میکنی را بنویس ، نیاز های گیمت را بنویس ! سعی میکنیم یه سیستم آبرومند تا 2 تومن بهت معرفی کنیم !

@navid.y عزیز ! این مشکل از خود پروسه های ویندوزی است ! اکسپلورر بعدی مدتی خودش آنستیبل میشه و نیاز داره که رفرش بشه ، از طرفی system idle process باعث ایجاد این وضعیت میشه ! شما اولا از نرم افزارهای نصب شده مطمئن بشو ، به خصوص همون کسپرسکی ! بعدش ببین عامل بوجود آورنده ی پروسه در تسک منیجر چیه ! از تب پراسس چک کن !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arsn نمایش پست ها
    samm
    @navid.y عزیز ! این مشکل از خود پروسه های ویندوزی است ! اکسپلورر بعدی مدتی خودش آنستیبل میشه و نیاز داره که رفرش بشه ، از طرفی system idle process باعث ایجاد این وضعیت میشه ! شما اولا از نرم افزارهای نصب شده مطمئن بشو ، به خصوص همون کسپرسکی ! بعدش ببین عامل بوجود آورنده ی پروسه در تسک منیجر چیه ! از تب پراسس چک کن !
    همون system idle process هست که پدر منو درآورده!
    روی این که idle process و اکسپلورر هست یا نه شک داشتم، ولی حالا که گفتی دیگه مطمئن شدم خودشه.
    یک بار cpu رو برد روی 100 درصد! داشتم شاخ در می آوردم! بعد چند ثانیه درست شد.
    کسپر انقدر بی سر و صدا شده که گاهی اوقات به باز بودنش شک میکنم.
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    خیلی ممنون از پاسختون حتما اینکارو می کنم فقط یه سوال دیگه برام میمونه اونم اینکه پس بنظرتون من هر مادربردی با سوکت 1155 بگیرم جوابگوی من هست ! با هر قیمتی ! #:-s
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rsham@ نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون حتما اینکارو می کنم فقط یه سوال دیگه برام میمونه اونم اینکه پس بنظرتون من هر مادربردی با سوکت 1155 بگیرم جوابگوی من هست ! با هر قیمتی ! #:-s
    خواهش میکنم !راستش جوابتون را دادم ! کمی دقیقتر اگر پست قبل را بخونید ، توصیه کردم که ما را در جریان نیازهاتون قرار بدید ! در تاپیکی جدا با توجه به همون نیاز ها مادربورد ، پردازنده و.... را بهتون معرفی میکنیم !

نتیجه گیری کلی و عجولانه میشه اون قرمزه ! شاید بر فرض نیاز شما براتون تایین کنه که مادربوردی با تعداد زیاد ساتا داشته باشید ، پس اون موقع هر مادربوردی جوابگو نیست !
    Albert Einstein
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    samm عزیز به نظر من الان هارد شما مشکل خاصی ندارد !
    اقا دستت درد نکنه . یه مشکلی دارم اونم اینکه وقتی 8 رو میریزم . pc رو که خاموش روشن می کنم . اغلب مثل ادم نمیاد بالا . بعضی فقط ها درسته ولی بعضی وقت ها بلو اسکرین میده از رم ها مطمئن هستم ولی بدجوری به مادربرد شک کردم . چون همون موقع هایی هم که میاد همیشه تو قسمت WiFi مشکل دارم و یه موقع کار می کنه و جدیدا هم اصلا کار نمی کنه . الان هم دیگه ویندوز 8 نمیاد بالا و پیغام اررور این شکلی رو نشون میده ): . قبل این ماجرا یه بار مادربردم واسم مشکل ساز شده بود (2 اسلات رم کارنمی کرد . 1 اسلات گرافیک کار نمی کرد . ) بعدش که بردم گارانتی نا مردا به جایه اینکه تعویض کنن تعمیرش کردن. می خوام دوباره ببرمش گارانتی(این بار برای تعویض) ولی قبلش می خواستم بدونم نظر شما درباره این مشکل چیه؟و اینکه گارانتی ننکنه چه جوابه بهم بده؟
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    دوستان؛ یک منبع متفاوت برای پاسخ به سوالات زیر دارین؟ برای هر سوال، پاسخ به اندازه ی حداکثر یک ورقه A4 میخوام. حداقل نصف ورقه A4 کمتر نباشه. یعنی کمتر از 7 خط نباشه.
    1- مقایسه ی اینترنت، اینترانت و اکسترانت؟
    2- پهنای باند کانال صوتی، چقدر می باشد؟
    3- چرا سرعت مودم Dial Up پایین است؟
    4- تشریح ساختار ADSL؟
    5- Internet Back Bone چیست؟
    نبوووووووووووووووووووود... !
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    سلام دوستان عزیز

آیا می توان SSD هایی که در سایز 2.5 هستند رو در داخل لپ تاپ نصب کرد؟ ( مثلاً SSD شرکت Corsair Force GT 60GB SATA3 رو داخل لپ تاپ Lenovo Y580 نصب کرد)

چون نوشته شده برای لپ تاپ ها باید از SSD های mSATA استفاده کرد، ولی فکر کنم اگه SSD رو از قابش در بیاری میشه رو نوتبوک نصبش کرد؟ نــــــــــــه؟ درست میگم؟ -------------»
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 23f7331a05.jpg
مشاهده: 3
حجم: 85.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Corsair_Force3_GT_top_off.jpg
حجم: 75.6 کیلو بایت
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

آیا می توان SSD هایی که در سایز 2.5 هستند رو در داخل لپ تاپ نصب کرد؟ ( مثلاً SSD شرکت Corsair Force GT 60GB SATA3 رو داخل لپ تاپ Lenovo Y580 نصب کرد)

چون نوشته شده برای لپ تاپ ها باید از SSD های mSATA استفاده کرد، ولی فکر کنم اگه SSD رو از قابش در بیاری میشه رو نوتبوک نصبش کرد؟ نــــــــــــه؟ درست میگم؟ -------------»
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 23f7331a05.jpg
حجم: 85.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Corsair_Force3_GT_top_off.jpg
حجم: 75.6 کیلو بایت
    دقیقا میشه ! اکثر موارد بدون در اوردن قاب هم ممکنه ! قاب در آوردن در موارد خیلی خاص است !
    همین نوید خودمون هفته پیش سالید به لپ تاپ اضافه کرد
    Albert Einstein
    امتیازها
    405
    سطح
    8
    31
    کاربر انجمن
    خواهش میکنم !راستش جوابتون را دادم ! کمی دقیقتر اگر پست قبل را بخونید ، توصیه کردم که ما را در جریان نیازهاتون قرار بدید ! در تاپیکی جدا با توجه به همون نیاز ها مادربورد ، پردازنده و.... را بهتون معرفی میکنیم !

نتیجه گیری کلی و عجولانه میشه اون قرمزه ! شاید بر فرض نیاز شما براتون تایین کنه که مادربوردی با تعداد زیاد ساتا داشته باشید ، پس اون موقع هر مادربوردی جوابگو نیست !
    خیلی ممنون من قبلا هم یه تاپیکی برای گرفتن مشاوره زده بودم که البته نگفتم برا چه کاری میخوام ! الان یه تاپیک دیگه بزنم؟ یا تو همون تاپیک راهنماییم میکنید!!
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام...
    دوستان به کمک فوری احتیاج دارم!
    خواهشا هرچه سریع تر...
    مادربرد ip35pro مال یکی از دوستان به محض اینکه برق پاورش را روشن می کنم یک چراغ قرمز کنار اسلات رم چشمک می زند!
    و اصلا نمی توان آن را روشن کرد!!!

لطفا...

صفحه 116 از 1004 نخست ... 1666106114115116117118126166216616 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,151 به 1,160 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع