ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 915 از 1004 نخست ... 415815865905913914915916917925965 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,141 به 9,150 از 10034
    امتیازها
    584
    سطح
    11
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    اگر لپ تاپ دارای باطری هستش که قابلیت جدا شدن داره این باطری برای چند دقیقه جدا کنید دوباره متصل کنید ببینید بازم هم این مشکل هستش یا خیر .
    باطری نداره
    این مدل لپ تاپه msi ge63vr 7re raider
    امتیازها
    584
    سطح
    11
    1
    کاربر جدید
    پیش فرض ویندوز 10 داشت از اول این مشکل بود خودم جدا ویندوز نصب و آپدیت کردم با همه ی درایورایی که تو پشتیبانی msi بود هنوزم مشکل هست

نیازه ببرم گارانتی؟ گارانتی ماتریس داره ولی از سایت دیگه خریده بودم که گفت 7 روز اول خودشون ضمانت دارن به کدوم باید زنگ بزنم؟
    امتیازها
    5,403
    سطح
    47
    9
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز من یه مشکل برای کامپیوترم پیش اومده اینه که با انگشت پا اومدم کیس روشن کنم دوبار پشت سرهم پام خورد روی دکمه روشن شدن که به طور ناگهانی لامپ دکمه روشن خاموش شد بعد دیگه اصلا کیس روشن نمیشه بطوری که از برق میکشم دوباره میزنم برق بعددکمه روشن رو میزنم فقط یک لحظه لامپه دکمه و فن سی پیو و فن گرافیک واسه یک صدم ثانیه روشن میشه بعد خاموش میشه فقط لحظه ای هستش اصلا روشن نمیشه سیستم
    ******عزیزم اونی که واست کف میکنه دلستره نه من******
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط 209amir209 نمایش پست ها
    پیش فرض ویندوز 10 داشت از اول این مشکل بود خودم جدا ویندوز نصب و آپدیت کردم با همه ی درایورایی که تو پشتیبانی msi بود هنوزم مشکل هست

نیازه ببرم گارانتی؟ گارانتی ماتریس داره ولی از سایت دیگه خریده بودم که گفت 7 روز اول خودشون ضمانت دارن به کدوم باید زنگ بزنم؟
    درود

بله می توانید ببرید پیشه فروشنده ای که برای شما به مدت مشخصی ضمانت کردند. بدین براتون تست کنند.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasikhan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من یه مشکل برای کامپیوترم پیش اومده اینه که با انگشت پا اومدم کیس روشن کنم دوبار پشت سرهم پام خورد روی دکمه روشن شدن که به طور ناگهانی لامپ دکمه روشن خاموش شد بعد دیگه اصلا کیس روشن نمیشه بطوری که از برق میکشم دوباره میزنم برق بعددکمه روشن رو میزنم فقط یک لحظه لامپه دکمه و فن سی پیو و فن گرافیک واسه یک صدم ثانیه روشن میشه بعد خاموش میشه فقط لحظه ای هستش اصلا روشن نمیشه سیستم
    درود

بنده همین مشکل با سیستم یکی از Client های شرکتمون داشتم ، شما باید یک کاری انجام بدین دو کابل از منبع تغذیه که یکی 24 پین هستش و دیگری 6 پین یا 4 پین برای (پردازنده) در صورت وجود رو یکبار جدا کنید و دوباره متصل کنید و مطمئن بشید که کابل 24 پین برای اتصال به مادربرد طراحی شده است به درستی چفت شده است و سیستم را روشن کنید.
    بنده با این کار مشکل سیستم به کلی رفع شد انشاء الله برای شما هم حل بشه.
    امتیازها
    584
    سطح
    11
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

بله می توانید ببرید پیشه فروشنده ای که برای شما به مدت مشخصی ضمانت کردند. بدین براتون تست کنند.
    با driver easy اسکن کنم همرو نصب کنم امکان درست شدن هست؟ چون خیلی از درایورا رو گفت نیازه آپدیت بشه حتی اونایی که از پشتیبانی msi گرفتم ولی از درایورای usb فقط usb c رو میگه که نیاز به آپدیت داره
    امتیازها
    5,403
    سطح
    47
    9
    کاربر جدید
    ضمن تشکر فراوان بابت راهنمایی مفید بله مشکل همین بود حل شد ولی شب که سیستم خاموش میکنم فردا دیگه همین مشکل رو داره انگار پاور خازنش برق ذخیره نمیکنه.ولی سوکت 24پین سیم سبز با مشکی اتصال دادم و فن پاور یک دقیقه گزاشتم کار کنه بعد کل اتصال فن سی پیو زدم به مادر برد کلید روشنو زدم و سیستم روشن شد و تک تک برق مادر برد رو سر جای خودش اتصال دادم و پاور خاموش روشن کردم سیستم بالا اومد .ایا مشکل پاور هستش
    ******عزیزم اونی که واست کف میکنه دلستره نه من******
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasikhan نمایش پست ها
    ضمن تشکر فراوان بابت راهنمایی مفید بله مشکل همین بود حل شد ولی شب که سیستم خاموش میکنم فردا دیگه همین مشکل رو داره انگار پاور خازنش برق ذخیره نمیکنه.ولی سوکت 24پین سیم سبز با مشکی اتصال دادم و فن پاور یک دقیقه گزاشتم کار کنه بعد کل اتصال فن سی پیو زدم به مادر برد کلید روشنو زدم و سیستم روشن شد و تک تک برق مادر برد رو سر جای خودش اتصال دادم و پاور خاموش روشن کردم سیستم بالا اومد .ایا مشکل پاور هستش
    درود خرسندم که مشکلتون حل شد، ولی سعی کنید یک منبع تغذیه از برند معتبر تهیه کنید برای چند ساعتی سیستم تست کنید و یا چند باری سیستم خاموش کنید ببینید بازم همین مشکل هستش یا خیر.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط 209amir209 نمایش پست ها
    با driver easy اسکن کنم همرو نصب کنم امکان درست شدن هست؟ چون خیلی از درایورا رو گفت نیازه آپدیت بشه حتی اونایی که از پشتیبانی msi گرفتم ولی از درایورای usb فقط usb c رو میگه که نیاز به آپدیت داره
    درود من هیچ وقت این نرم افزارهای که با خودشون Pack درایورها دارند توصیه نمی کنم مگر این که در شرایط خاص، سعی کنید درایورها از وب سایت معتبری مثل : Guru3d.com دانلود کنید جدیدترین نسخه ها قرار میده .

ببینید می تونید از طریق Device manager اقدام به نصب درایورها کنید یا خیر .
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    با سلام به تمام دوستان عزیز
    سوالی داشتم شاید بنظر احمقانه بیاد
    ایا امکان اسیب دیدن به سیستم هایی مثل رندرینگ و ورک استیشن هست هنگامی که داره ماینینگ انجام میگیره؟
صفحه 915 از 1004 نخست ... 415815865905913914915916917925965 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,141 به 9,150 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع