ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 790 از 1004 نخست ... 290690740780788789790791792800840890 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,891 به 7,900 از 10034
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    پس میشه گفت در حد r7 250 هست ؟ چون از نظر قدرت محاسباتی و تعداد واحد های محاسبه گر و قدرت محاسبات عددی یکی هست و فقط فرکانس این apu کمی کمتره .
    آیدی تلگرام :

kh_safa@
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها
    پس میشه گفت در حد r7 250 هست ؟ چون از نظر قدرت محاسباتی و تعداد واحد های محاسبه گر و قدرت محاسبات عددی یکی هست و فقط فرکانس این apu کمی کمتره .
    خوب در عمل r7 250 یک مقدار سریعتر ظاهر میشه. امتیاز 3DMark11 بیشتری هم داره(حدود 700 امتیاز).
    a8 7600 در مقایسه با گرافیک مجتمع i3-4330 حدود 50-60 درصد سریعتره( البته بسته به گیم مورد نظر متفاوته)
    امتیازها
    8,073
    سطح
    60
    13
    کاربر انجمن
    سلام
    من یه دسته خریدم که تقریبا کپی دسته ایکس باکسه
    واسه pes خریدم منتها دکمه های rb و rt رو نمیشناسم یا lt و lb.
    چون تو نت درباره تکنیک های pes میگشتم و توش همش این دکمه ها بود
    اگر میشه طبق این عکس بگید lt و lb کدومام میشن؟اون بالایی یا اون پایینی؟
    ضمنا این lt و lb مخفف چی هستن؟l که باید left باشه اون t چی میشه؟
    راستی یه ls هم دیدم این یکی دیگه کدوم میشه؟
    ممنون
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: xbox-one-manette.jpg
مشاهده: 19
حجم: 28.2 کیلو بایت
    امتیازها
    8,073
    سطح
    60
    13
    کاربر انجمن
    رو دسته خودم l1 و l2 زده.r1 و r2
    امتیازها
    24
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام.
    دوستان من به تازگی سیستم رو عوض کردم. توی درایو c ویندوز 7 نصب کردم. بعد توی درایو d هم یک ویندوز 8.1 نصب کردم. حالا مشکل چیه؟! هر وقت از ویندوز 7 سیستم رو ریست می کنم و میرم به ویندوز 8.1 و بعد دوباره برمی گردم به ویندوز 7، موس ام از کار می افته که البته بعد با کمی ور رفتن متوجه شدم کل پورت های usb از کار افتادن. این جوری شد که بی خیال ویندوز 8.1 شدم تا اینکه ویندوز 10 اومد من با خود گفتم که ویندوز 10 دانلود و نصب کنم که هم این مشکل از کار افتادن پورت های usb حل بشه هم از غافله تکنولوژی عقب نیفتم ولی متاسفانه همین مشکل از کار افتادن پورت های usb توی ویندوز 7 زمانی که می رفتم به ویندوز 10 و برمی گشتم همچنان باقی بود. ببخشید یکمی طولانی شد این شرح مشکل ما. خوب دوستان اگر کمکی می تونین بکنین که این مشکل حل بشه خیلی ممنون می شم.
    مشخصات سیستم:
    CPU: Intel Core i5 4460
    MB: MSI z97-guard pro
    Ram: -4×2GB
    VGA: MSI gtx 970
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط N|ma نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من به تازگی سیستم رو عوض کردم. توی درایو c ویندوز 7 نصب کردم. بعد توی درایو d هم یک ویندوز 8.1 نصب کردم. حالا مشکل چیه؟! هر وقت از ویندوز 7 سیستم رو ریست می کنم و میرم به ویندوز 8.1 و بعد دوباره برمی گردم به ویندوز 7، موس ام از کار می افته که البته بعد با کمی ور رفتن متوجه شدم کل پورت های usb از کار افتادن. این جوری شد که بی خیال ویندوز 8.1 شدم تا اینکه ویندوز 10 اومد من با خود گفتم که ویندوز 10 دانلود و نصب کنم که هم این مشکل از کار افتادن پورت های usb حل بشه هم از غافله تکنولوژی عقب نیفتم ولی متاسفانه همین مشکل از کار افتادن پورت های usb توی ویندوز 7 زمانی که می رفتم به ویندوز 10 و برمی گشتم همچنان باقی بود. ببخشید یکمی طولانی شد این شرح مشکل ما. خوب دوستان اگر کمکی می تونین بکنین که این مشکل حل بشه خیلی ممنون می شم.
    مشخصات سیستم:
    CPU: Intel Core i5 4460
    MB: MSI z97-guard pro
    Ram: -4×2GB
    VGA: MSI gtx 970
    درایور چیپست اینتل و ime را نصب کنید

Sent from my XPERIA Z ULTRA using Tapatalk

امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    سلام دوستان

بنده امروز به یک چیزه عجیب برخوردم گفتم مطرح کنم هم یه تجربه میشه همم هر فردی در موردش تجربه ای داره بیان کنه ...

داستان از اینجا شروع شود که دیروز سیستم ام بعد از 5 ساعت روشن موندن بصورت sleep امدم که باهاش یه دست دوتا بزنم در حال لود شدن گرنا بود که یهو بلو اسکرین داد و رست شود ! بعد از اینکه دوباره روشن شود مشکل خاصی نداشت و سرم رو به بازی خودم گرم کردم تا اینکه دیدم کاربر عزیزمون SMA انلاین هست و در مورد این موضوع باهاش صحبت کردم که چرا سیستم ام بلو ... داده گفت در فروم بپرس عزیزان با تجربه تری هستن یا اینکه یبار جای رم هات و تغییره بده !

منم همین الان اینکارو کردم جالب اینجاست که قبل از این کار سیستم من نسبت به گذشته خیلی کند بوت میشود ویندوزش یا انگار لگ داشت ! و خیلی خیلی جالب تر از این ! موقع ای که تست پینگ میگرفتم از CMD ای پی های گول و یاهو پینگ ام اغلب بین 250 تا 300 بود ( قبلش چنین نبود ) حال الان باز تست گرفتم برگشته بود به حالت قبل و بین 200 تا 150 بود !!!! واقعا شکه شودم اخه خیلی خالبه اینکه سیستم لگ داشته باشه رو همه چیز تاثیر داره ! واقعا چنینه ؟

شما دوستان چه نظری دارین با این ماجرا ؟ بخدا حسرت سیستم نسل منقرض / قبلیم میخورم عبدا چنین مشکلاتی داشت اخ نمیگفت :(
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    کیبورد و ماوس من در حین تعویض ویندوز غیر فعال میشه چکار کنم ؟
    نمیتونم گزینه ای رو برای تعویض ویندوز انتخاب کنم و تو همون صفحه انتخاب زبان میمونه
    چند بار هم ریاستارت کردم نشد
    از طریق DVD & USB و هارد هم اقدام به تعویض ویندوز کردم ولی تو صفحه انتخاب زبان میمونه و نمیتونم گزینه ای رو انتخاب کنم
    حتی ویندوز دیگه ای هم تست کردم باز هم نشد
    در ضمن فقط در حین تعویض ویندوز غیر فعال میشن و تو خود ویندوز عین ساعت کار میکنن
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیتونم گزینه ای رو برای تعویض ویندوز انتخاب کنم و تو همون صفحه انتخاب زبان میمونه
    از طریق DVD & USB و هارد هم اقدام به تعویض ویندوز کردم ولی تو صفحه انتخاب زبان میمونه و نمیتونم گزینه ای رو انتخاب کنم
    سلام محمد جان.
    موس و کیبورد را با پورت دیگری تست کردید به هنگام نصب ویندوز؟
    یا از موس و کیبورد دیگری به هنگام نصب ویندوز استفاده کرده اید؟

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام دوست عزیز،

منظورتون از تعویض ویندوز دقیقا چی هست؟ سیستم بیشتر از یک بوت داره یا منظورتون نصب ویندوز جدیده؟

کیبورد و موس هر دو USB هست دیگه درسته؟

در BIOS بررسی کنید اگر گزینه مربوط به موس و کیبورد PS/2 اگر هست و میشه غیر فعالش کرد، غیر فعالش کنید. ضمنا در BIOS پشتیبانی از USB رو روی حالت Legacy تنظیم کنید.

هم چنین اگر حالت تنظیم USB ها برای بوت با آپشن های [Disabled] یا [Partial Initialization] یا [Full Initialization] هست اون رو روی [Full Initialization] تنظیم کنید و تغییرات رو ذخیره کنید و سیستم رو بوت کنید و ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر.

علاوه بر اینها بررسی کنید که موس و کیبورد به کدام پورت های USB مادربورد متصل هست. احیانا اگر به پورت USB3 وصل هستند اونها رو جدا کنید و به پورت های USB2 وصل کنید.

ضمنا برند و مدل مادربوردتون چی هست؟
    ویرایش توسط AliYar : 2015/09/03 در ساعت 02:21
صفحه 790 از 1004 نخست ... 290690740780788789790791792800840890 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,891 به 7,900 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع