ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 747 از 1004 نخست ... 247647697737745746747748749757797847 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,461 به 7,470 از 10034
    امتیازها
    1,062
    سطح
    17
    4
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    بسیار خوب دوست عزیز،

اگر مادربورد شما همین P55H-A (ورژن V1.0 باشه) که سایت شرکت سازنده ذکر کرده در این آدرس قابل مشاهده هست:

کد:
    http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1033&MenuID=15&LanID=0
    طبق اطلاعات دفترچه راهنما، این مادربورد در اسلات های 1 و 3 (نارنجی رنگ) چینش سینگل قبول نمی کنه و سیستم بوت نمیشه. تجربه نشون دادن وقتی این جور مطالب رو ذکر می کنن شاید کلا تک ماژول به صورت سینگل قبول نکنه و سیستم بوت نشه. البته ضرر نداره اگر تا الان امتحان نکردید ماژول رم رو در اسلات 2 زرد رنگ قرار بدید و بینید آیا بوت میشه یا خیر. تنظیمات رم رو در بایوس هم روی auto قرار بدید. اگر نشد دستی رو 1333 یعنی 666Mhz قرار بدید.

و اینکه ذکر شده رم های 1600 و 1800 هم با کارکرد 1333 و rate میشن. البته شاید با آخرین نسخه BIOS (که فرمودین آپدیت کردید) شاید این مساله حل بشه. باید تست کنید.

در قسمت پایین ترش هم اومده که در قرار دادن رم ها الویت به اسلات های 2 و 4 داده بشه (زرد رنگ). ممکنه در این حالت تم ماژول رو به صورت Single Channel قبول کنه و بوت بشه، این مورد رو هم تست کنید.

البته ضرر نداره اگر تا الان امتحان نکردید ماژول رم رو در اسلات 2 زرد رنگ قرار بدید و بینید بوت میشه یا خیر.

تنظیمات رم رو در بایوس هم روی auto قرار بدید. اگر نشد دستی رو 1333 یعنی 666Mhz قرار بدید.

امیدوارم بتونید سیستم رو راه بندازید و با رم جدید به سلامتی ازش استفاده کنید.
    خیلی ممنون از سرعت پاسخ گویی
    همه چیزایی که گفتین و انجام داده بودیم و خونده بودم
    بازم دستتون درد نکنه وقت میزارین جواب میدین

memtest زدم صفحه ابی ومد
    pass 0%
    پایین گزینه pass ندیدم چی بود
    55% رفت گیر کرد نصب ویندوز و اولش که خط سفید پر میشه بعدش لوگو ویندوز استارتینگ ری استارت میشه
    الان بعد از این 2تا تست مشکل از رم هستش ؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaning نمایش پست ها
    خیلی ممنون از سرعت پاسخ گویی
    همه چیزایی که گفتین و انجام داده بودیم و خونده بودم
    بازم دستتون درد نکنه وقت میزارین جواب میدین

memtest زدم صفحه ابی ومد
    pass 0%
    پایین گزینه pass ندیدم چی بود
    55% رفت گیر کرد نصب ویندوز و اولش که خط سفید پر میشه بعدش لوگو ویندوز استارتینگ ری استارت میشه
    الان بعد از این 2تا تست مشکل از رم هستش ؟

خواهش می کنم دوست عزیز،

اگر وسط اجرای تست ارور بده می تونه دلیل ایراد و مشکل رم باشه.

منتها مساله اینجاس که نمیشه صدردصد مطمئن باشیم و معلوم نیست که منشا مشکل از مادربورد شما نباشه. بهترین حالت این هست که رم ها روی سیستمی که مناسب هست و برای بالا اومدن با رم حداقل 1600 rate شده قرار بدید و اونجا تست کنید.

در ضمن می تونید نسخه PassMark برنامه Memtest86 رو از آدرسی که قرار میدم دانلود کنید و با این هم تست کنید. خودش اپلیکیشنی داره که فلش درایو USB رو آماده و bootable می کنه:

کد:
    http://www.memtest86.com/
    می تونید با این هم سیستم رو بوت کنید و امتحان کنید. اگر در اجرای تست های Memtest ارور نشون داده بشه به احتمال قوی ماژول رم مشکل داره و باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنید. البته عرض کردم قبلش حتما با سیستم مناسب تست کنید.
    امتیازها
    130
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    کسی به ما کمک نمیکنه اینو درستش کنیم؟
    امتیازها
    1,062
    سطح
    17
    4
    کاربر انجمن
    اینم تست میکنم
    مشکلی نداره رم در میارم میزترم خاموش میکنم روشن میکنم ؟ این 2روز 30 40بار از این کارا کردم :D
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaning نمایش پست ها
    اینم تست میکنم
    مشکلی نداره رم در میارم میزترم خاموش میکنم روشن میکنم ؟ این 2روز 30 40بار از این کارا کردم :D
    نه مشکلی نیست. فقط احتیاط کنید قبل از قطع و وصل کردن قطعات برق سیستم رو از پشت پاور قطع کنید. موقع جا زدن و خارج کردن ماژول به اسلات ها و کلا به مادربورد زیاد فشار نیارید.

قبل از دست زدن به رم ها و بقیه قطعات الکترونیکی حساس هم حتما به یک شیء فلزی رنگ نشده و ترجیحا نوک تیز دست بزنید (مثلا لوله رادیاتور شوفاژ اگر نزدیکتون هست) تا الکتریسیته ساکن از بدنتون تخلیه بشه تا توی قطعات تخلیه نشه.
    امتیازها
    1,062
    سطح
    17
    4
    کاربر انجمن
    memtest
    pass 0%
    test 27%
    test #1
    ?????
    دیگه نمیرفت
    قبلی تا 50% رفت test
    الان فقط باید رو 1 مادربرد دیگه تست بشه

1مشکل دیگه از وقتی که پاور عوض شد و هارد (رم که مشکل داریم فعلا) دمای سی پیو رفته بالا بین 60 تا 70 تا بدون اینکه کار بکشم ازش گرافیک
    الانم رو 60 درجه فنش 1100 rpm هست !!!!!!
    عادی هست ؟؟
    امتیازها
    1,062
    سطح
    17
    4
    کاربر انجمن
    اقا 60 70 تا که خوبه 99 درجه رسید فقط سی پی یو دماش رفته بال احتمال داره بخاتره این باشه که فن و هیت سینکشو در اوردم بستم ؟!!!
    100 میرسید خاموش میشد
    امتیازها
    449
    سطح
    8
    0
    sw1
    کاربر جدید
    با سلام

مانیتور s27590 سامسونگ چند درجه قابلیت چرخش حول محور افقی را دارد؟ اکثر مانیتورها 5 درجه به سمت جلو چرخش دارند و 20 درجه به سمت عقب چرخش دارند. ولی در راهنمای این مانیتور برای زاویه چرخش هیچ اشاره ای نکرده. آیا این مانیتور هم مثل بقیه مانیتورها زاویه جابجایی از منهای 5 درجه (چرخش به سمت جلو 5درجه) تا مثبت 20 درجه (چرخش به سمت عقب 20درجه) را دارد؟ یا فقط خیلی جزئی در حد 5 درجه به سمت عقب گردش داره؟

و اینکه چطوری مانیتور باید چرخش داشته باشه که نشکنه؟

با تشکر
    امتیازها
    2,891
    سطح
    32
    1
    کاربر جدید
    خسته نباشید دوستان عزیز
    من چند وقت پیش خمیر سیلیکون پردازنده سیستمم رو ک تموم شده بود خودم عوض کردم اما الان سیستم روشن نمیشه بوق اولیه سالم بودن سیستم رو نمیزنه همچنین چراغ قرمز جلوی کیس روشن نمیشه و چشمک نمیزنه
    فن پردازنده کار میکنه، وقتی فن پردازنده رو از مادربرد جدا میکنم پردازنده داغ میکنه، پاور رو هم باز کردم اما برآمدگی خازن ها رو ندیدم همچنین خازن های مادربرد هم هیچ کدوم برآمدگی ندارن، کارت گرافیک و رم ها رو از مادربرد جدا کردم اما بازم صدای بوق رو نشنیدم و چراغ قرمز جلوی کیس روشن نشد
    همه سیم ها رو هم جدا کردم دوباره زدم سرجاشون اما درست نشد، باتری بایوس رو هم درآوردم و دوباره جا زدم اما وضعیت تغییری نکرد الان موندم ایراد از پاور هست یا مادربرد یا پردازنده فک کنم ایراد از رم یا هارد یا گرافیک نباشه با توجه ب اینکه. سیستم نه بوق میزنه و نه بوت میشه
    ممنون میشم دوستان عزیز کمکم کنید ک عیب سیستمم رو پیدا کنم ضمن اینکه ب هیچ قطعه ای دسترسی ندارم ک جایگزین قطعات سیستم خودم کنم
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    عزیز با توجه به اینکه شما خمیر سیلیکون رو عوض کردین وبعد این مشکل پیش اومده احتمالا برگرده به اینکه خمیر سیلکون رو درست تعویض نکردین گرمای پردازنده تون هم میتونه شاهدی براین موضوع باشه.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
صفحه 747 از 1004 نخست ... 247647697737745746747748749757797847 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,461 به 7,470 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع