ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 908 از 1004 نخست ... 408808858898906907908909910918958 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,071 به 9,080 از 10034
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.rko نمایش پست ها
    بله دارم عوض کردم دوتا کابل رو هم تغییر نکرد نمیشه ارور رو با برنامه درست کرد تا سخت ابزاریه؟
    نه ارور ثبت شده پاک نمیشه.
    مهم اینه این مشکل رفع بشه و سیستم دیگه ریست نشه.
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    نه ارور ثبت شده پاک نمیشه.
    مهم اینه این مشکل رفع بشه و سیستم دیگه ریست نشه.
    چجور این ارور رو درست کنم برم کابل ساتای بخرم اخه یکی دارم تست کردم بازم درست نشد؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام وقت بخیر ی مشکل عجیب گرفتار شدم ک غیر از ورژن قدیمی ویندوز ده هر ویندوز و ورژنی بزنم موقه بوت اولیه کامپیوتر ک ویندوز بیاد بالا ی بار ریست میشه و صدای هارد میاد ک کار میوفته بعد ک ریست شد بعدش ویندوز میاد بالا و ی مشکل دیگ استند بای ک میکنم اینتر ک میزنم ک روشن بشه ارور صفحه ابی میاد دیوونم کرده ممنون میشم راهنماییم کنید
    درود دوست گرامی، لطفاً فقط به صورت بند بند و به طور کامل و دقیق به تمام سوالاتم پاسخ بدین در غیر این صورت کمکی نمیتونیم بکنیم.

1-هارد صدای khert-khert یا صداهای عجیب داره یا خیر؟
    2-وقتی که با همون ویندوز 10 قدیمی سیستم و راه میندازید پیش اومده که وسط کار بلو اسکرین بده یا کند باشه یا اینکه ویندوز فریز بشه؟
    3-وقتی که با نسخه های دیگه ی ویندوز بعد از یکبار ریست شدن، سیستم بالا میاد داخل ویندوز هیچ مشکلی ندارین؟
    4-با دیسک های متفاوت ویندوز تا به حال ویندوز نصب کردین و نتیجه رو ببینید یا فقط یک دیسک ویندوز دارین که توش چند نسخه است؟
    5-وقتی ویندوزهای دیگه نصب میکنید و نصبش تموم میشه، همون دفعه ی اول که بعد از پایان نصب میره داخل ویندوز، بازم سیستم یکبار ریست میشه؟ یا اینکه دفعه ی اول طبیعیه و بعد از نصب درایورها و نرم افزارها این مشکل پیش میاد؟

پیشنهادم اینه که یکبار روی یه هارد دیگه ویندوزهای دیگه رو تست کنین و نتیجه رو اعلام کنین.
    اینکه بعد از استندبای سیستم بلو اسکرین میده معمولا مشکل از نسخه ی ویندوزه که دستکاری شده یا ایراد داره. ضمن اینکه در حالت عادی وقتی سیستم و ویندوز کاملاً سالمه گاهی اوقات وقتی سیستم استندبای-هایبرنت میشه و زمان طولانی باقی میمونه وقتی روشنش میکنیم دیر روشن میشه یا فریز میشه و مشکلات دیگه، برای همین همیشه همه پیشنهاد میکنن وقتی سیستم رو لازم ندارید shot down کنید.
    حدس من روی بایوس مادربرد یا اشکال در هارد یا دیسک ویندوز هست.
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    درود دوست گرامی، لطفاً فقط به صورت بند بند و به طور کامل و دقیق به تمام سوالاتم پاسخ بدین در غیر این صورت کمکی نمیتونیم بکنیم.

2-وقتی که با همون ویندوز 10 قدیمی سیستم و راه میندازید پیش اومده که وسط کار بلو اسکرین بده یا کند باشه یا اینکه ویندوز فریز بشه؟
    3-وقتی که با نسخه های دیگه ی ویندوز بعد از یکبار ریست شدن، سیستم بالا میاد داخل ویندوز هیچ مشکلی ندارین؟
    4-با دیسک های متفاوت ویندوز تا به حال ویندوز نصب کردین و نتیجه رو ببینید یا فقط یک دیسک ویندوز دارین که توش چند نسخه است؟
    5-وقتی ویندوزهای دیگه نصب میکنید و نصبش تموم میشه، همون دفعه ی اول که بعد از پایان نصب میره داخل ویندوز، بازم سیستم یکبار ریست میشه؟ یا اینکه دفعه ی اول طبیعیه و بعد از نصب درایورها و نرم افزارها این مشکل پیش میاد؟

پیشنهادم اینه که یکبار روی یه هارد دیگه ویندوزهای دیگه رو تست کنین و نتیجه رو اعلام کنین.
    اینکه بعد از استندبای سیستم بلو اسکرین میده معمولا مشکل از نسخه ی ویندوزه که دستکاری شده یا ایراد داره. ضمن اینکه در حالت عادی وقتی سیستم و ویندوز کاملاً سالمه گاهی اوقات وقتی سیستم استندبای-هایبرنت میشه و زمان طولانی باقی میمونه وقتی روشنش میکنیم دیر روشن میشه یا فریز میشه و مشکلات دیگه، برای همین همیشه همه پیشنهاد میکنن وقتی سیستم رو لازم ندارید shot down کنید.
    سلام هارد خش خش نمیکنه بلو اسکرین موقه نشون میده ک استند بای میکنم بعد ک اینتر میزنم ک روشن بشه بلواسکرین میده بعدشم فقط دفه اول ک سیستم روشن میکنم بعد از ارم ویندوز صدای هارد وایمیسته سیستم دوباره ریست میشه بعد میاد بالا کل ویندوز ها رو تست کردم فقط رو ویندوز قدیمی ۱۰خوبه رو بقیه ویندوز ها مشکل ریست شدن واسه بوت اولیه رو دارم بعدش تو ویندوز و در حین کار مشکلی ندارم
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام هارد خش خش نمیکنه بلو اسکرین موقه نشون میده ک استند بای میکنم بعد ک اینتر میزنم ک روشن بشه بلواسکرین میده بعدشم فقط دفه اول ک سیستم روشن میکنم بعد از ارم ویندوز صدای هارد وایمیسته سیستم دوباره ریست میشه بعد میاد بالا کل ویندوز ها رو تست کردم فقط رو ویندوز قدیمی ۱۰خوبه رو بقیه ویندوز ها مشکل ریست شدن واسه بوت اولیه رو دارم بعدش تو ویندوز و در حین کار مشکلی ندارم
    تعدادی از سوالات رو جواب ندادین و نتیجه ی تست با یک هارد دیگه رو اعلام نکردین فقط یه متن کپی شده بدون هیچ نکته ی جدیدی رو دارین در جواب من و دوستان ارسال میکنید.
    به این ترتیب پیشنهاد میکنم سیستمتون رو به یک تعمیرکار کامپیوتر زبده تحویل بدین.
    موفق باشید.
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن

1: خیر
    2:خیر
    3:خیر
    4: با فلش نصب میکنم چندین نسخه دانلود کردم سایت ها مختلف ولی فقط رو ویندوز قدیمی خوبه
    5: وقتی کامپیوتر روشن میکنم فقط دفه اول ریست میشه ی بار وقتی دوباره ریست میکنم و میره واس ریست دوباره ریست نمیشه فقط و فقط واس اولین بار ک کامپیوتر روشن میکنم این اتفاق میوفته
    هارد دیگ ندارم ک تست کنم ی ssd evo 860سفارش دادم چون پیش مغازه دار بردمش گفت هارد اس اس دی بزن مشکلت حل میشه خودمم اس اس دی نداشتم سرعتم یکم کند بود ایشالا اس اس دی رسید روش نصب میکنم ویندوز نتیجه رو اعلام میکنم بازم ممنون
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود بر شما
    سوالی داشتم درباره انتقال اطلاعات در شبکه
    روشی در ویندوز سرور یا نرم افزاری هست که بشه فولدری با کلیه محتویات اون رو به تمام سیستم های توی شبکه workgroup همزمان انتقال داد؟
    چون با این روش تو سیستم های زیاد، زمان خیلی صرفه جویی میشه
    اگر وجود داره منو راهنمایی کنین؟
    با تشکر
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    1: خیر
    2:خیر
    3:خیر
    4: با فلش نصب میکنم چندین نسخه دانلود کردم سایت ها مختلف ولی فقط رو ویندوز قدیمی خوبه
    5: وقتی کامپیوتر روشن میکنم فقط دفه اول ریست میشه ی بار وقتی دوباره ریست میکنم و میره واس ریست دوباره ریست نمیشه فقط و فقط واس اولین بار ک کامپیوتر روشن میکنم این اتفاق میوفته
    هارد دیگ ندارم ک تست کنم ی ssd evo 860سفارش دادم چون پیش مغازه دار بردمش گفت هارد اس اس دی بزن مشکلت حل میشه خودمم اس اس دی نداشتم سرعتم یکم کند بود ایشالا اس اس دی رسید روش نصب میکنم ویندوز نتیجه رو اعلام میکنم بازم ممنون
    ممنونم،
    با این توضیحات فکر نمیکنم هارد مشکل خاصی داشته، حالا بازم هارد که به دستتون رسید بد نیست تست کنید بعید نیست.
    حدس من بیشتر روی مشکلی از طرف مادربرده. ممکنه با ریپروگرم بایوس حل بشه (یه بار clear cmos کردن هم خالی از لطف نیست) همچنین به نسخه های ویندوزی که در سایت ها قرار دادن و دانلود کردین نیز اعتماد نکنید، پیشنهاد میکنم یک دیسک ویندوز که از شرکت های معتبر هست رو از بازار خریداری و تست کنید.
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    ممنونم،
    با این توضیحات فکر نمیکنم هارد مشکل خاصی داشته، حالا بازم هارد که به دستتون رسید بد نیست تست کنید بعید نیست.
    حدس من بیشتر روی مشکلی از طرف مادربرده. ممکنه با ریپروگرم بایوس حل بشه (یه بار clear cmos کردن هم خالی از لطف نیست) همچنین به نسخه های ویندوزی که در سایت ها قرار دادن و دانلود کردین نیز اعتماد نکنید، پیشنهاد میکنم یک دیسک ویندوز که از شرکت های معتبر هست رو از بازار خریداری و تست کنید.
    سلام رو اس اس دی زدم بازم ریست میشه ولی نکته عجیب اینجاست ک ویندوز ورژن ۱۵۱۱ رو نصب کردم ن مشکلی داره ن ریست میشه ن چیزی ولی هر ورژن دیگه بزنم فقط واس اولین بوت سیستم ک روشن میشه ریست میشه حالا مشکلی با ویندوز ۱۵۱۱ ندارم ولی بازیا ک کرک میشن جدید بیلد ۱۹۰۷ مثلا میخان راهی نداره بدون اینکه ویندوز عوض کنم بیلد نامبر ورژن ویندوز بروز کنم چون هر ویندوزی بغیر این بزنم این مشکل رو داره ممنون
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    سلام دوباره ورژن ۱۵۱۱ تنها ورژنی هست ک سیستم بار اول بوت ریست نمیشه روش تز مجبوری نصبش کردم بعدش با خودش اپدیت ب ۱۹۰۷ کردم و مشکلی نداره دیگ ولا دلیلی ب ذهنم نمیرسه ک چرا سیستم من فقط این نسخه از ویندوز سازگاره ولی ی جیز دیگ الان ب ۱۹۰۷ اپدیت کردم ب صورت اینترنتی چرا مشکلی نداره؟فک میکردم باهاشون سازگر نیست ولی الان مشکلی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید و سوال دیگر الان ک اپدیت کردم تو دیوار ویندوز دو پوشه اومده یکی windowو دیگری window old حالا میتونم پوشه window oldپاک کنم یا ن ممنون
صفحه 908 از 1004 نخست ... 408808858898906907908909910918958 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,071 به 9,080 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع