ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 918 از 1004 نخست ... 418818868908916917918919920928968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,171 به 9,180 از 10034
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    رم ها با هم نمیتونن کار کنن ...... مدل شون با هم فرق داره ؟
    نه الان چند ساله رو سیستمه تازه الان یهو سیستم که روشن بود خاموش شد دیگه باهم روشن نمیشن
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroz3666 نمایش پست ها
    نه الان چند ساله رو سیستمه تازه الان یهو سیستم که روشن بود خاموش شد دیگه باهم روشن نمیشن
    درود

مشکل از رم شماست، تک تک ماژول ها رو بروی اسلات رم چک کنید و ببینید سیستم راه اندازی میشه یا خیر.
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

مشکل از رم شماست، تک تک ماژول ها رو بروی اسلات رم چک کنید و ببینید سیستم راه اندازی میشه یا خیر.
    سلام
    دوتا اسلات رم داره مادربوردم هر کدوم از رم ها جدا جدا کار میکنن ولی با هم رو هر اسلاتی باشه فرق نمیکنه روشن نمیشه سیستم
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

خوب سعی کن رم دیگه ای بیاریی که با مادربردت سازگار هستش تست کن ببینم بازم هم مشکل هستش یا خیر.

و بایوس مادربردتون بروزرسانی کنید.
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

خوب سعی کن رم دیگه ای بیاریی که با مادربردت سازگار هستش تست کن ببینم بازم هم مشکل هستش یا خیر.

و بایوس مادربردتون بروزرسانی کنید.
    سلام
    آقا دستت درد نکنه بایوس آپدیت کردم درست شد فعلا دوتا رم با هم داره کار میکنه
    بازم ممنون
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroz3666 نمایش پست ها
    سلام
    آقا دستت درد نکنه بایوس آپدیت کردم درست شد فعلا دوتا رم با هم داره کار میکنه
    بازم ممنون
    درود

خدا رو شکر ، مشکلتون حل شد.
    امتیازها
    1,990
    سطح
    26
    0
    کاربر جدید
    سلام. یک کامپیوتر all in one ایسوس داریم که از طریق بایوس وای فای اون غیر فعال شده. رمز بایوس رو هم نداریم. امکان داره به غیر از بایوس بشه وای فای رو فعال کنیم. ویندوزمون ویندوز 7 هستش.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinjm نمایش پست ها
    سلام. یک کامپیوتر all in one ایسوس داریم که از طریق بایوس وای فای اون غیر فعال شده. رمز بایوس رو هم نداریم. امکان داره به غیر از بایوس بشه وای فای رو فعال کنیم. ویندوزمون ویندوز 7 هستش.
    خیر امکانش نیست، میتوانید با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید و اونها می توانند برای بازکردن قفل بایوس شما رو راهنمایی کنند.
    امتیازها
    47
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام. من لب تابم همیشه به برق وصله و باتری هم همیشه بهش وصله چون اگه برق بره نمیخوام همه چی و همه برنامه هام بپره و لپ تاب خاموش شه. وقتی هم برق میره لپ تابم رو میزارم رو حالت sleep تا همه ی برنامه هام و فایل هام تو همون حالت بمونه تا برق بیاد و یک دکمه بزنم و از حالت sleep خارجش کنم ولی متاسفانه چند وقتیه وقتی لپ تاب رو میزارم رو حالت sleep و وقتی میخوام از حالت sleep خارج شه لپ تاب ری استارت میشه . ( و نکته ی دیگه تنظیمات color control که تو تنظیمات گرافیک هم انجام میدم بعد از ری استارت اعمال نمیشه و به حالت قبل برمیگرده ولی مقدار اعداد همونجوری که تنظیم کردم باقی میمونه و دوباره باید برم تو تنظیمات گرافیک و یکی از اعداد و مقدار هایی که به contrast و ... دادم رو یک عدد بالا پایین کنم و تنظیمات نور و کنتراست برمیگرده به همون حالتی که تنظیم کرده بودم ) خودم احتمال میدم مشکل از رم باشه چوم رم لپ تاپ دو گیگ بود و سرعت 600 که من دو تا رم با سرعت 800 انداختم که یکیش 4 گیگه و یکی دیگش دو گیگ . حالا اگه به نظر شما هم مشکل از رمه باید چیکار کنم؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim9999 نمایش پست ها
    با سلام. من لب تابم همیشه به برق وصله و باتری هم همیشه بهش وصله چون اگه برق بره نمیخوام همه چی و همه برنامه هام بپره و لپ تاب خاموش شه. وقتی هم برق میره لپ تابم رو میزارم رو حالت sleep تا همه ی برنامه هام و فایل هام تو همون حالت بمونه تا برق بیاد و یک دکمه بزنم و از حالت sleep خارجش کنم ولی متاسفانه چند وقتیه وقتی لپ تاب رو میزارم رو حالت sleep و وقتی میخوام از حالت sleep خارج شه لپ تاب ری استارت میشه . ( و نکته ی دیگه تنظیمات color control که تو تنظیمات گرافیک هم انجام میدم بعد از ری استارت اعمال نمیشه و به حالت قبل برمیگرده ولی مقدار اعداد همونجوری که تنظیم کردم باقی میمونه و دوباره باید برم تو تنظیمات گرافیک و یکی از اعداد و مقدار هایی که به contrast و ... دادم رو یک عدد بالا پایین کنم و تنظیمات نور و کنتراست برمیگرده به همون حالتی که تنظیم کرده بودم ) خودم احتمال میدم مشکل از رم باشه چوم رم لپ تاپ دو گیگ بود و سرعت 600 که من دو تا رم با سرعت 800 انداختم که یکیش 4 گیگه و یکی دیگش دو گیگ . حالا اگه به نظر شما هم مشکل از رمه باید چیکار کنم؟
    درود

یکی از دلایلی که عمر لپ تاپ کم میشه استفاده مداوم از جریان برق مستقیم به Laptop هستش که باعث کاهش عمر قطعات و مخصوصا باتری آن می شود.

لپ تاپتون حتمنا به یک کارشناس نشون بدین تا بررسی های میدانی روش انجام بدن.
صفحه 918 از 1004 نخست ... 418818868908916917918919920928968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,171 به 9,180 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع