ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 786 از 1004 نخست ... 286686736776784785786787788796836886 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,851 به 7,860 از 10034
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sa`eed نمایش پست ها
    اگه کسی میتونه مارم ی راهنمایی بکنه
    پاور شما برای اون سیستم ضعیفه و کم میاره. با یک پاور قویتر تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط DangerousS نمایش پست ها
    سلام .. من ی سیستم داشتم با این مشخصات
    CPU 2.5 2 Core .. مدلش یادم نیس..
    RAM:1
    graphic: GeForce 9500 gt

بطور مثال ی بازی ب اسم Cod4 رو با fps 125 فیکس اجرا میکرد!
    اما الان سیستم رو آپ کردم با این مشخصات
    CPU:intel core I5 4460

RAM : 8 GB DDR3

Graphic: Nvidia Gtx 730

با کمال تعجب میبینم تو همون بازی fps من فقط 30 تا افزایش پیدا میکنه و میشه 190 - 220 .. روی بقیه بازی ها هم حس میکنم کل سیستم استفاده نمیشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

گرافیک شما مناسب گیم نیست. بیشتر از این هم نباید ازش انتظار نرخ فریم بالاتر داشته باشید.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    آره اواخر نصب بود
    گرافیک مجتمع ندارم
    وقتی گرافیک و نصب میکنم
    موقع روشن کردن فن cpu فقط ی نیم دور میچرخه.
    قبلاً هم از این مشکلات بود ک با خمیر سیلیکون درست میشد...

سیستم موجود:
    Cpu=E5200
    Min=giga,lga 775
    Ram=2×2GB 800mhz
    vga=NVIDIA 9600
    PSU=redmax 300w

1-وقتی پست میدید باید تحمل کنید تا پاسخ داده بشه و به هیچ وجه پست اضافی ندید.
    2-با توجه به نسبتا قدیمی بودن سیستم،باید بدید بیرون به دست تعمیرکار چون موارد زیادی میتونه باشه.
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahziyar Jafari نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون از راهنماییتون@};- منظور من QHD بود که درست نمیدونستم چیه و با توضیحاتتون کاملا متوجه شدم:) با این حساب روی این رزلوشن تک کارت 980 ti میتونه به خوبی عمل کنه؟
    بله دوست من ٬ مشکلی نیست.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    امتیازها
    3,158
    سطح
    34
    3
    کاربر جدید
    رو ی سیستم دیگه هم گرافیکو نصبیدم همین مشکلو داشت...
    ممکنه مشکل از گرافیک باشه؟
    امتیازها
    690
    سطح
    13
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    گرافیک شما مناسب گیم نیست. بیشتر از این هم نباید ازش انتظار نرخ فریم بالاتر داشته باشید.
    یکی از بهترین کارت های گرافیک واسه ی گیم هس عزیز..

مثلا assassin unity با فریم 10 میاد بالا:|
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
    یه سوال رم های سینگل اگه فرضا همزمان دو عدد بخریم بذاریم روی سیستم دوال کار میکنن ؟ فرضا دو تا 8 سینگل بخریم از یه مارک یه برند کاملا مثله هم ؟

یا بخاطر اینکه روشون نوشته شده سینگل , قابلیت دوال ندارن ؟

خیر دوست عزیز چون نوشته single مشکلی نیست، این یعنی این یک تک ماژول هست.

ببینید اصولا وقتی کاربر می خواد از قابلیت مثلا dual channel استفاده کنه برای اطمینان کامل بهتره پک های دوال خریداری بشه چون اونطوری شرکت سازنده در واقع داره صددرصد تضمین می کنه که این دو ماژول با هم مشکلی نخواهند داشت ولی در اغلب موارد اگر دو تک ماژول ِ سینگل هم کنار هم قرار داده بشه مشکلی پیش نمیاد.

البته موارد خیلی نادری پیش اومده که رم های مشابه در مقاطع زمانی مختلف با فاصله خریداری شدند و در اون بین شرکت سازنده تغییرات جزئی در همون مدل رم ایجاد کرده یا مثلا چیپ هایی که روی رم ها استفاده می کرده رو عوض کرده و بعدا با هم کامل همخوانی نداشتن و سیستم ثبات نداشته که خیلی کم پیش میاد و اگر ماژول ها همزمان تهیه بشن احتمالش تقریبا صفره.

در واقع برای همین می نویسن single که اگر به هر دلیلی به قول معروف 1 در هزار رم ها جدا جدا خریداری شدن و سیستم دوال کار نکرد کسی نتونه مدعی بشه که شرکت سازنده تقلب کرده و کالایی به مشتری فروخته که عملکرد استاندارد مورد انتظار رو نداره.

اگر همونطور که خودتون گفتید ماژول های رم هم زمان و دقیقا مشابه هم باشند یعنی فرکانس، ولتاژ و تایمینگ شون یکی هست و مشکلی پیش نمیاد.
    فقط باید روی اسلات های زوج مربوطه که معمولا روی مادربورد به صورت همرنگ مشخص میشن قرار داده بشن.

بهتره کاربر برای اطمینان از اینکه کدوم اسلات ها باید انتخاب بشن و اینکه کدوم اسلات ها در الویت هستن به دفترچه ی راهنمای شرکت سازنده مادربورد مراجعه کنه.
    امتیازها
    3,158
    سطح
    34
    3
    کاربر جدید
    رو ی سیستم دیگه هم گرافیکو نصبیدم همین مشکلو داشت...
    ممکنه مشکل از گرافیک باشه؟
    ی گرافیک دیگه تهیه کردم و نصب کردم ولی وقتی سیتم روشن میشه چیزی رو مانیتور نشون نمیده و فقط چراغای مادربورد روشن میمونه و هرازگاهی چشمک هم میزمه
    چ کنم؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    ی گرافیک دیگه تهیه کردم و نصب کردم ولی وقتی سیتم روشن میشه چیزی رو مانیتور نشون نمیده و فقط چراغای مادربورد روشن میمونه و هرازگاهی چشمک هم میزمه
    چ کنم؟

سلام دوست عزیز،

مشخصات سیستم رو در پست های قبلی شما دیدم با توجه به عمر سیستم به احتمال زیاد الان پاور شما هم دیگه توان اولیه رو نداره بماند که از روز اول هم چندان پاور قدرتمندی نبوده.

این حالتی که می فرمایید که سیستم روشن میشه یعنی دقیقا چه اتفاقی می افته؟ فن پردازنده، فن پاور، هارد درایو اینها همه کار می کنند؟ سیستم بازر داره؟ (یعنی از این اسپیکر های کوچک داخل کیس که موقع روشن شدن سیستم (POST) بوق می زنن) اگر هست به اصطلاح beep می کنه یعنی بوق می زنه؟

فقط روی مانیتور تصویر نمیاد؟ و چراغ های مادربورد که می گید دقیقا یعنی چی و چه چراغ هایی. چون مدل مادربورد رو که نفرمودید.

اگر از چراغ منظورتون VGA LED هست که اگر مادربوردتون همچین چیزی داشته باشه معمولا روشن موندن یا چشمک زدن این LED ها نشون دهنده مشکل در قسمت مربوطه هست، که اینجا کارت گرافیکی باشه.

احتمالا این کارت دیگه هم مشکل داره یا سیستم نمی تونه شناساییش (detect) کنه. برای اطمینان باید در صورت امکان این کارت رو روی سیستم دیگه امتحان کنید.
    امتیازها
    3,158
    سطح
    34
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

مشخصات سیستم رو در پست های قبلی شما دیدم با توجه به عمر سیستم به احتمال زیاد الان پاور شما هم دیگه توان اولیه رو نداره بماند که از روز اول هم چندان پاور قدرتمندی نبوده.

این حالتی که می فرمایید که سیستم روشن میشه یعنی دقیقا چه اتفاقی می افته؟ فن پردازنده، فن پاور، هارد درایو اینها همه کار می کنند؟ سیستم بازر داره؟ (یعنی از این اسپیکر های کوچک داخل کیس که موقع روشن شدن سیستم (POST) بوق می زنن) اگر هست به اصطلاح beep می کنه یعنی بوق می زنه؟

فقط روی مانیتور تصویر نمیاد؟ و چراغ های مادربورد که می گید دقیقا یعنی چی و چه چراغ هایی. چون مدل مادربورد رو که نفرمودید.

اگر از چراغ منظورتون VGA LED هست که اگر مادربوردتون همچین چیزی داشته باشه معمولا روشن موندن یا چشمک زدن این LED ها نشون دهنده مشکل در قسمت مربوطه هست، که اینجا کارت گرافیکی باشه.

احتمالا این کارت دیگه هم مشکل داره یا سیستم نمی تونه شناساییش (detect) کنه. برای اطمینان باید در صورت امکان این کارت رو روی سیستم دیگه امتحان کنید.

گرافیکو رو دوتا سیتم دیگه امتحان کردم و با زدن دکمه پاور فن cpu ی نیم دو میچرخه و وای میسه ولی بدون گرافیک سیستم روشن میشه ولی چهاتا چراغ(کنارشون نوشته phase LED)
    بر روی مادر بورد گیگابایت ga-ep31-ds3l
    روشن میمونه
    و با کارت Geforce 210 روشن میشه ولی چیزی بر روی مانیتور نمایش داده نمیشه و مانیتور در حالت پاور سیوینگ قرار میگیره
    و اون led ها هم چنان روشنند
    متاسفانه مادربورد فاقد اون بلندگو های کوچیکه ک صدای بیپ میده

هارد و رایو های نوری هم هنگام روشن بودن کار میکنن

با تشکر
صفحه 786 از 1004 نخست ... 286686736776784785786787788796836886 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,851 به 7,860 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع