ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 280 از 1004 نخست ... 180230270278279280281282290330380780 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,791 به 2,800 از 10034
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Ghost نمایش پست ها
    خیر اصلا چنین منطوری نداشتم.
    گفتم شاید این تاپیک به این دلیل ایجاد شده که پاسخگوی سوالای من و خیلی ها باشه.
    اخه می دونید،من خودم از جواب دادن به سوالای دیگران لذت می برم.
    والا منم لذت میبرم اما بهتره یک دفعه همه ی سوالاتتون رو مطرح کنید. اینطوری هر پست یک سوال خوب هم کاربران دیگه اذیت میشن و هم من که تمام مدت باید بگردم پاسخ تک تک سوالات رو پیدا کنم و دقیق بگم. شما همه ی سوالاتتون رو یک جا بپرسین بهتره.
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    دوستان میشه هر کارت گرافیکی مثلا 7870 رو روی هر مادربوردی گذاشت؟مثلا مثل این
    http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=2413#sp
    خودم می دونم که نمیشه از تمام قدرت کارت استفاده کرد فقط می خوام بدونم مشکلی ایجاد نمیشه.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    دوستان میشه هر کارت گرافیکی مثلا 7870 رو روی هر مادربوردی گذاشت؟مثلا مثل این
    http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=2413#sp
    خودم می دونم که نمیشه از تمام قدرت کارت استفاده کرد فقط می خوام بدونم مشکلی ایجاد نمیشه.
    بله میشه.
    البته با یک شرط و اون هم اینکه هم مادربورد و هم کارت گرافیک هر دو PCI-E باشند.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    یعنی مثل Anti Aliasing که گوشه های تیز رو میگیره،این تصاویر تار رو شفاف می کنه و در شفافیت نقش داره؟!

بعد یه سوال دیگه،فرق پردازنده های ivy bridge و sandy bridge چیه؟!در پردازنده گرافیکیه؟!
    هر دو این نوع پردازنده ها از یه چیپست استفاده میکنن ولی ivy یه جور ارتقا برای سندی حساب میشه

دقیقا با این موارد کجاها برخورد کردید تا بتونیم توضیح درست رو در اختیارتو بزاریم!

آخه این پردازنده ها در خیلی چیزا مشترکن در خیلی چیزا هم متفاوت
    امتیازها
    3,482
    سطح
    36
    179
    کاربر انجمن
    سلام دوستان یه سوال داشتم.

من یه سیستم قدیمی دارم که یه پاور بی کیفیت داره مارک micronet روش نوشته 500 وات. دقیق نمیدونم چه مدتیه رو سیستم هست و سیستم به خاطر دانلود بیشتر وقتها روشنه. یه بار فنش خشک شد(نمیچرخید و با دست میچرخوندی خیلی سفت بود) که عوضش کردیم و 3 تا از خازناش باد کرد که اونا رو هم عوض کردیم. بعضی وقتا فلش مموری میزنم به کامپیوتر dvd درایو دکمش رو میزنم بیرون نمیاد بعضی وقتا هم مشکلی نداره.

حالا میخواستم بدونم از کجا بفهمم این پاور عمرش رو به اتمامه و ضعیف شده و بهتره که عوض بهش و یه خرج دیگه مثل دفعه قبل رو دستم نزاره؟
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط jason123 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم.

من یه سیستم قدیمی دارم که یه پاور بی کیفیت داره مارک micronet روش نوشته 500 وات. دقیق نمیدونم چه مدتیه رو سیستم هست و سیستم به خاطر دانلود بیشتر وقتها روشنه. یه بار فنش خشک شد(نمیچرخید و با دست میچرخوندی خیلی سفت بود) که عوضش کردیم و 3 تا از خازناش باد کرد که اونا رو هم عوض کردیم. بعضی وقتا فلش مموری میزنم به کامپیوتر dvd درایو دکمش رو میزنم بیرون نمیاد بعضی وقتا هم مشکلی نداره.

حالا میخواستم بدونم از کجا بفهمم این پاور عمرش رو به اتمامه و ضعیف شده و بهتره که عوض بهش و یه خرج دیگه مثل دفعه قبل رو دستم نزاره؟
    از همون مواردی که خودتون گفتید میتونید بفهمید البته درایو نوری باز نشدنش به پاور ربطی نداره.
    شما مشخصات سیستمتون رو بگید تا بهتون بگم چه پاوری باید تهیه کنید . پاور قطعه حیاتی سیستم شما محسوب میشه. همیشه یک پاور مارک دار و معتبر بگیرید تا امنیت سیستمتون حفظ بشه

امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    دوستان تو مشخصات این مادربورد یه قسمت DirectX داره ونوشته 10.1 یعنی منظورش چیه؟یعنی از کارتی که از DirectX 11 پشتیبانی می کنه نمیشه استفاده کرد
    http://www.msi.com/product/mb/H61M-P...ml#/?div=Basic
    امتیازها
    4,170
    سطح
    41
    61
    کاربر انجمن
    سلام دوستان؛
    یه سوال داشتم اگه کامل راهنماییم بکنید،ممنون میشم.
    (البته ببخشید آرمین جان که دوباره اومدم یه سوال پرسیدم:)

من الان یه HDD با حجم 500GB دارم.مارکشم Seagate است.حالا می خوام ببینم می تونم یه HDD دیگه به حجم 1TB از مارک Sumsung بگیرم؟!بهترین مارک هارد چیه؟!تفاوت مارک دو هاردم مشکلی ایجاد نمی کنه؟!
    بعد می خواستم ببینم جفت اینا در کنار هم جواب می ده؟!یعنی بصورت کلی من 1 ترا و نیم حجم دارم اگه این کارو بکنم،نه؟!حالا اگه یه SSD هم برای ویندوزم بگیرم(A-Data 64GB) اونم در کنار این بزنم مشکلی پیش نمیاد؟!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    دوستان تو مشخصات این مادربورد یه قسمت DirectX داره ونوشته 10.1 یعنی منظورش چیه؟یعنی از کارتی که از DirectX 11 پشتیبانی می کنه نمیشه استفاده کرد
    http://www.msi.com/product/mb/H61M-P...ml#/?div=Basic
    می توانید استفاده کنید.

سلام دوستان؛
    یه سوال داشتم اگه کامل راهنماییم بکنید،ممنون میشم.
    (البته ببخشید آرمین جان که دوباره اومدم یه سوال پرسیدم:)

من الان یه HDD با حجم 500GB دارم.مارکشم Seagate است.حالا می خوام ببینم می تونم یه HDD دیگه به حجم 1TB از مارک Sumsung بگیرم؟!بهترین مارک هارد چیه؟!تفاوت مارک دو هاردم مشکلی ایجاد نمی کنه؟!
    بعد می خواستم ببینم جفت اینا در کنار هم جواب می ده؟!یعنی بصورت کلی من 1 ترا و نیم حجم دارم اگه این کارو بکنم،نه؟!حالا اگه یه SSD هم برای ویندوزم بگیرم(A-Data 64GB) اونم در کنار این بزنم مشکلی پیش نمیاد؟!
    برند های سیگیت، وسترن دیجیتال و هیتاچی در حال حاضر در بازار موجود هستند. هر کدام از پاور ها به هر صورت یکسری نقاط مثبت و منفی دارند. بدون مشکل می توانید از هر دو در کنار یکدیگر استفاده کنید. می توانید در صورتیکه مادربورد شما دارای تعداد پورت ساتا به میزان کافی داشته باشد، از درایو SSD یا هارد دیسک بیشتری هم استفاده کنید. البته در مورد SSD هم باید دقت کنید که مادربورد شما ساتا 3 باشد.
    امتیازها
    3,482
    سطح
    36
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.salariyan نمایش پست ها
    از همون مواردی که خودتون گفتید میتونید بفهمید البته درایو نوری باز نشدنش به پاور ربطی نداره.
    شما مشخصات سیستمتون رو بگید تا بهتون بگم چه پاوری باید تهیه کنید . پاور قطعه حیاتی سیستم شما محسوب میشه. همیشه یک پاور مارک دار و معتبر بگیرید تا امنیت سیستمتون حفظ بشه
    خیلی ممنون دوست عزیز. مشخصات سیستم من:

Main: asus P5kpl-am Epu
    http://www.asus.com/Motherboards/P5KPLAM_EPU/

cpu: intel Celeron D 336 2.8 256kb cache 533Mhz
    http://ark.intel.com/products/27119/...Hz-533-MHz-FSB

ram: kingstone DDR2 2GB 800Mhz

graphics: nvidia geforce 7300se / 7200gs

DVD Writer: sony IDE

Hdd1: 80 IDE maxtor
    Hdd2: 500 sata Seagate

power: micronet 500 watt

سایت nvidia هر چی رفرش کردم باز نشد سایت کینگستون هم هرچی کیلیک میکردم رو قسمت های سایتش اتفاقی نمی افتاد.

یک عدد فن هست که مستقیم به پاور وصل شده به جز این، این کیس داغون عینه اتاق تولید سی پی یو میمونه هیچ راه خروجی نداره و هیچ جای فنی هم نداره روی کیس البته 2 تا جای فن توی کیس هست که یکیش روی پنل پلاستیکی که بالای هارد ها قرار داره هست که جای پیچ نداشت و با دریل سوراخش کردیم و دریل در رفت و یه حالی هم به قالی داد که البته معلوم نیست :D الان اگه بخوام یه دی وی دی درایو دیگه بزارم این فن جاشو گرفته. دومیش هم روی جلوی کیس نصب میشه ولی جای پیچ نداره چهار تا سوراخ مربعی داره که انگار فن چفت میشه اونجا که سیم های روشن خاموش و ریستارت و چراغ ها از توش رد شده بودن و پنل دکمه ها و چراغ ها هم جلوی اون بود الان که نگاه کردم میبینم چهار تا جا هست که انگار باید با دریل سوراخ بشه واسه پیچ. خلاصه این پنل دکمه ها و چراغ ها رو هم درآوردم و گذاشتم بالاتر سیم ها رو هم از یه راه کوچیکی زیرش رد کردم که دیدم یکی از هاردا جا نمیشه و باید یکم بره عقب تر که اینجوری باعث شد 2 تا پیچ روی اون قسمتش بسته بشه و 2 تا پیچ دیگه هم به لبه ی بیرونی پیچ شد. از این چیز ها هم که میزارن به جای درایو نوری که جلوی کیس خالی نباشه هم جلوی اون فنه که جلوی کیس قرار داره هست که اگه فن بزارم و اونارو هم بزارم هیچ هوایی رد و بدل نمیشه. از همین چیزا توریش هست؟؟

دوستان اگه من بد توضیح دادم بگید تا عکس بزارم که بتونم خوب منظورم رو برسونم.

ببخشید دوستان خیلی حرف زدم.
صفحه 280 از 1004 نخست ... 180230270278279280281282290330380780 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,791 به 2,800 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع