ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 560 از 1004 نخست ... 60460510550558559560561562570610660 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,591 به 5,600 از 10034
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    حتمی لازم نیست occt باشه
    شما اخرین نسخه از نرم افزر furmark رو دان و اجرا کن
    و به این شکل یه تست بگیر
    بسته به رزولوشن مانیتور , از اینجا رزولوشن رو انتخاب کن

گزینه AA رو روی بالاترین Sample بزار

در پایین اون صفحه , گزینه settings رو بزن و طبق عکس تیک بزن
    http://8pic.ir/images/rppxl6nup1tdv2cgwxxs.png

در همون صفحه اصلی تیک fullscreen رو بزن و سپس burn in test

این پنجره تست استرس هست که دما رو درقسمت پایین نشون داده . بزار نیم ساعت زیر تست بره , در این حین اگر صفحه ابی یا سیاه داد , نرم افزار کرش کرد یا یکسری آرتیفکت مثل خط ها رنگی افقی یا عمودی یا دون دون های رنگی نشون داد , گزارش بده

امتیازها
    3,413
    سطح
    36
    98
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    حتمی لازم نیست occt باشه
    شما اخرین نسخه از نرم افزر furmark رو دان و اجرا کن
    و به این شکل یه تست بگیر
    بسته به رزولوشن مانیتور , از اینجا رزولوشن رو انتخاب کن

گزینه AA رو روی بالاترین Sample بزار

در پایین اون صفحه , گزینه settings رو بزن و طبق عکس تیک بزن
    http://8pic.ir/images/rppxl6nup1tdv2cgwxxs.png

در همون صفحه اصلی تیک fullscreen رو بزن و سپس burn in test

این پنجره تست استرس هست که دما رو درقسمت پایین نشون داده . بزار نیم ساعت زیر تست بره , در این حین اگر صفحه ابی یا سیاه داد , نرم افزار کرش کرد یا یکسری آرتیفکت مثل خط ها رنگی افقی یا عمودی یا دون دون های رنگی نشون داد , گزارش بده
    تست گرفتم شات هم گرفتم حداکثر دما 67 درجه و ave fps: 27 بود و 30 دقیقه هیچ مشکلی پیش نیومد 47% فن بود و 99% لود
    http://upload7.ir/imgs/2014-10/16570849332961993071.jpg
    http://upload7.ir/imgs/2014-10/05553395308785942855.jpg
    امتیازها
    2,787
    سطح
    32
    130
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    سالید 128 گیگی همین قدر ش در دست کاربر هست و اون هم به علت تعریف متغییر از 1 گیگ هست که بعضیا 1000 مگابایت اون رو فرض میکنن و برخی 1024 مگابایت ....
    شما دقیقا به چیزی اشاره کردین که توی اون مشکل ندارم.مشکل من اینه که اگه اینجوری پیش بره تا چند ماه دیگه کل ssd من پر میشه.منظورم اینه که چجوری میتونم بفهمم که یه فایل،بیهوده فضایی رو اشغال کرده تا پاکشون کنم؟
    CPU:INTEL CORE i7 4790K
    MB:GIGABYTE Z97X-SOC FORCE
    VGA:GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING
    RAM:CORSAIR 2*4G 1600MHZ CL11
    PSU:GREEN 850B-OC
    CASE:CORSAIR OBSIDIAB 750D
    HDD:TOSHIBA 2T
    SSD:CORSSAIR 128 GB
    CPU COOLER:CORSAIR H110i GT
    MONITOR
    :LG 23EA63 IPS

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsoltanian نمایش پست ها
    تست گرفتم شات هم گرفتم حداکثر دما 67 درجه و ave fps: 27 بود و 30 دقیقه هیچ مشکلی پیش نیومد 47% فن بود و 99% لود
    http://upload7.ir/imgs/2014-10/16570849332961993071.jpg
    http://upload7.ir/imgs/2014-10/05553395308785942855.jpg
    همه چی نرمال هست طبق تست استرسی که انجام دادی
    درایور داخل cd گرافیک رو نصب کردی؟ همون درایور اولیه.
    نصب کن و اون چند بازی رو باهاش تست بگیر
    حالا ما روش های مختلف رو تست میکنیم
    از کاهش فرکانس تا نصب درایور اولیه
    یک بار کارت رو از اسلات خارج کن و دوباره جا بزن
    از یک خروجی دیگه تصویر بگیر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    شما دقیقا به چیزی اشاره کردین که توی اون مشکل ندارم.مشکل من اینه که اگه اینجوری پیش بره تا چند ماه دیگه کل ssd من پر میشه.منظورم اینه که چجوری میتونم بفهمم که یه فایل،بیهوده فضایی رو اشغال کرده تا پاکشون کنم؟
    مگر میشه نرم افزاری غیر سیستم عاملی بر روی ssd شما نصب شده باشه و شما نفهمی! شما میتونی تمام نرم افزارهای سیستمی در حال اجرا رو مانیتور کنی و نرم افزارهای نصب شده غیر سیستمی رو مشاهده و پاک کنی
    در SSD برای پاک سازی کامل باید secure Erase کنی , نرم افزار Secure Eraser رو دان کن و اطلاعات موجود در فولدر و پارتیشن ها رو کاملا پاک میکنه , وگرنه در حالت معمول کاملا پاک نمیشه.
    در SSD فضای over prov***oning هم وجود داره که برای کنترلر در نظر گرفته شده که این فضا دیگه در اختیار شما نیست
    همچنین میتونی پوشه temp سیستم عامل ات رو هم پاک کنی

امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن

پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار

سلام به دوستان عزیز
    من یه اسکنر Canon 2580c دارم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم چون از کسی قرض گرفتم و واسه خودم نیست حالا میشه راهنماییم کنید چطوری استفاده کنم. دنبال درایورش هم خیلی گشتم ولی پیدا نمیکنم
    ممنون

امتیازها
    3,413
    سطح
    36
    98
    کاربر انجمن
    کارت رو واسه اینکه عکس بگیرم از اسلات خارج کردم و دوباره جا زدم البته اینو بگم ک درایوری ک نصب بود 14.6 بود ک فریز شده بود ولی الان 14.9 هست کلا با دریاورا 13.*** هم فریز میشد و مانیتورم کابلش جوریه ک با رابط وصل میشه به کارت نمیتونم به یه خروجی دیگه وصلش کنم :| 2 ساعت پلی کردم تا الان مشکلی نبوده باز هم پلی میکنم ببینم فریز میشه یا ن اگه خدای نکرده شد ک درایور سی دی رو نصب میکنم
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    سلام .

درایورش رو میتونید از اینجا دانلود کنید (پایین صفحه زیر software کلیک کنید , بعد توافقنامه رو بدون خوندن تایید کنید ! ) .

در زمینه ی کار کردن با اسکنرها هم بگم که خیلی آسون هست . میتونید از برنامه ی Windows Fax and Scan که داخل ویندوز به طور پیشفرض هست و یا برنامه ی حرفه ای تر VueScan استفاده کنید.

موفق باشید.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:majid:. نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من یه اسکنر Canon 2580c دارم ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم چون از کسی قرض گرفتم و واسه خودم نیست حالا میشه راهنماییم کنید چطوری استفاده کنم. دنبال درایورش هم خیلی گشتم ولی پیدا نمیکنم
    ممنون
    مجید جان این اسکنر از نوع بایگانی اسناد هست که در سازمان ها و اداره جات استفاده میشه !
    از طریق ADF اسناد رو تغذیه می کنه ، اسکن می کنه و دوباره کاغذ رو از روجی میده نحویلتون و فایلش هم ذخیره میشه و بایگانی میشه .
    به درد جاهایی میخوره که اسناد قدیمی رو به صورت فیزیکی دارند به صورت دیجیتال درش میارن تا اون محتوا از بین نره در هر صورت و اصل سند رو امحاء می کنند !
    تصور نکنید این اسکنر Photo Flatbed هست و عکس داخلش می گذارید برای کار با عکس !
    درایور هم یاسر جان خدمتتون لینک دادند !
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid23 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اولا که فکر می کنم چون این بخش مربوط به سخت افزار هست شاید معرفی نرم افزار در اون خیلی مناسب نباشه ولی چون سوال شما در اصل در مورد یک قطعه/سخت افزار بوده همین جا جواب رو عرض می کنم.

برای این کار می تونید از ابزارهای نرم افزاری متعددی استفاده کنید. یکی از اونها که شخصا باهاش کار کردم و مشکلی نداشتم (روی ویندوز 7 ِ64 بیتی) نرم افزار CCleaner هست که برنامه ی شناخته شده ای هست و می تونه فایل های زاید مثل فایل های temp باقی مونده از نصب برنامه ها و آپدیت ها، cache مرورگر ها و همین طور ورودی های اضافی که موقع نصب برنامه ها در رجیستری ویندوز ایجاد شده که بعد از نصب یا حذف اون برنامه ها دیگه ضروری نیستن رو از روی درایو پاک کنه.

چند تا حسن داره از جمله این که: نسخه مجانی هم داره. فایل installation کم حجمی داره و به دانلود طولانی نیازمند نیست. شرکت و نرم افزار با سابقه ای هست یعنی یک شبه به اینجایی که الان هست نرسیده. روی تعداد بسیار زیادی از سیستم های عامل کار می کنه از جمله تمام نسخه های 32 و 64 بیتی ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا و XP و حتی ویندوز های قدیمی تر. فایل هایی که فکر می کنه ممکنه کاربر به اونها نیاز داشته باشه رو حرف نمی کنه مثلا cookie های login روی webmail ها. یک نکته مهم اینه که قبل از پاک کردن رجیستری به کاربر این اجازه رو میده که از رجیستری یه نسخه پشتیبان (backup) تهیه کنه که بعد از پاک کردن اگر احیانا مشکلی پیش اومد، بتونه نسخه مشکل دار رجیستری رو با نسخه پشتیبان جایگزین کنه. (البته شخصا این قابلیت رو هم استفاده کردم و مشکلی برای سیستم عامل پیش نیومد علاوه بر اینکه به کاربر امکان میده که تک تک مواردی رو که می خواد از رجیستری حذف کنه انتخاب کنه. البته استفاده از این قابلیت نرم افزار به کسانی پیشنهاد میشه که به سیستم عامل و رجیستری مسلط هستن، یعنی اگر مطمئن نیستید که می تونید بعدش مشکل احتمالی رو حل کنید سراغ این قسمتش نرید! از قابلیت پاک کردن فایل های زاید temp و cache مرورگرها استفاده کنید.

البته انتظار معجزه هم از چنین نرم افزار هایی نمیشه داشت. یعنی اینکه چقدر فضا آزاد بشه بستگی به این داره که چقدر فایل زاید و بی مصرف داخل سیستم ذخیره شده باشه.

می تونید این نرم افزار رو از روی سایت شرکت سازنده از اینجا دانلود کنید.

حتی اگر دوست ندارید نرم افزار رو نصب کنید که خودش فضایی روی درایو تون اشغال نکنه می تونید از نسخه قابل حملش (portable) استفاده کنید که از روی USB فلش درایو یا حتی شبکه قابل اجرا است. این نسخه رو هم می تونید از اینجا دانلود بفرمایید.

امیدوارم به دردتون بخوره. :)
    امتیازها
    3,413
    سطح
    36
    98
    کاربر انجمن
    با درایور 14.9 فریز شد با درایور خود سی دی کارت گرافیک هم باز فریز شد :( چون من دانلود نامحدود دارم سیستمم رو خاموش نمیکنم ولی مانیتور رو بعد 4 6 دقیقه گذاشتم آف ش ولی امرزو بیدار شدم هر دکمه ای رو زدم مانیتور خاموش بود تا من سیستمو ریستارت کردم به نظر شما چیکار کنم :(
صفحه 560 از 1004 نخست ... 60460510550558559560561562570610660 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,591 به 5,600 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع