ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 929 از 1004 نخست ... 429829879919927928929930931939979 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,281 به 9,290 از 10034
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    36
    azm
    کاربر جدید
    دوستان سلام. وقتتون بخیر
    من یک مشکلی جدیدا با سیستمم دارم که بوجود اومده . مادربوردم p5p43td pro هست . جدیدا وقتی میخوام سیستم رو روشن کنم سیستم روشن نمیشه . یعنی وقتی دکمه پاور رو میزنم چراغ قرمز کیس روشن میشه و همه فن ها هم کار میکنند. اما یک دفعه خودش خاموش میشه مجدد . و دوباره هی روشن میشه . این اتفاق چند مرتبه انجام میشه تا سیستم روشن میشه و فقط چراغ قرمز روشن میمونه و چراغ سبز روشن نمیشه . در صورتی که اصلا هیچ تصویری ندارم و هاردم بالا نمیاد. حالا نکته ای که هست اینه که وقتی باتری مادربورد رو جدا میکنم و مجدد سیستم رو روشن میکنم سیستم بالا میاد و میتونم ازش استفاده کنم. اول فکر کردم مشکل از باتریه که عوضش کردم با نمونه مشابه. ولی باز همین مشکل هست . البته این راهکار همیشه جواب نمیده و همون مشکل که گفتم پابرجا هست. بعد گفتم که شاید مشکل از پاور باشه که اون رو هم عوض کردم و باز همین مشکل وجود داره . تا اونجایی هم که میتونستم کابل ها و اتصالات رو چک کردم که هیچ مشکلی ندارن . چون تا قبل از این مشکل سالم کار میکردن . همین الان هم سالم کار میکنن . از دوستان کسی این مشکل رو داشته بتونه راهنماییم بکنه ؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط azm نمایش پست ها
    دوستان سلام. وقتتون بخیر
    من یک مشکلی جدیدا با سیستمم دارم که بوجود اومده . مادربوردم p5p43td pro هست . جدیدا وقتی میخوام سیستم رو روشن کنم سیستم روشن نمیشه . یعنی وقتی دکمه پاور رو میزنم چراغ قرمز کیس روشن میشه و همه فن ها هم کار میکنند. اما یک دفعه خودش خاموش میشه مجدد . و دوباره هی روشن میشه . این اتفاق چند مرتبه انجام میشه تا سیستم روشن میشه و فقط چراغ قرمز روشن میمونه و چراغ سبز روشن نمیشه . در صورتی که اصلا هیچ تصویری ندارم و هاردم بالا نمیاد. حالا نکته ای که هست اینه که وقتی باتری مادربورد رو جدا میکنم و مجدد سیستم رو روشن میکنم سیستم بالا میاد و میتونم ازش استفاده کنم. اول فکر کردم مشکل از باتریه که عوضش کردم با نمونه مشابه. ولی باز همین مشکل هست . البته این راهکار همیشه جواب نمیده و همون مشکل که گفتم پابرجا هست. بعد گفتم که شاید مشکل از پاور باشه که اون رو هم عوض کردم و باز همین مشکل وجود داره . تا اونجایی هم که میتونستم کابل ها و اتصالات رو چک کردم که هیچ مشکلی ندارن . چون تا قبل از این مشکل سالم کار میکردن . همین الان هم سالم کار میکنن . از دوستان کسی این مشکل رو داشته بتونه راهنماییم بکنه ؟
    سلام. مادربورد را clear cmos کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام به دوستان و اساتید محترم
    دوتا سوال داشتم اول به نظرتون من یه ssd 256 گیگ سامسونگ دارم به نظرتون یه ssd دیگر با ظرفیت بیشتر بخرم جایگزینش کنم یا اینکه این ssd باشتش مشکلی نداره و من یک ssd بازم با ضرفیت بالاتر بگیرم کنارش بزارم؟
    دوم اینکه من یه مدتیه ظاهرا فن پاورم صداش اذیت میکنه مخصوصا وقتی بازی میکنم سرو صدای بیشتری از خودش ایجاد میکنه میخواستم نظرتون بپرسم مشکل چیه ایا فن مشکل داره و تعویض کنم ؟مدلشم enermax REVOLUTION X't 730 w
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید محترم
    دوتا سوال داشتم اول به نظرتون من یه ssd 256 گیگ سامسونگ دارم به نظرتون یه ssd دیگر با ظرفیت بیشتر بخرم جایگزینش کنم یا اینکه این ssd باشتش مشکلی نداره و من یک ssd بازم با ضرفیت بالاتر بگیرم کنارش بزارم؟
    دوم اینکه من یه مدتیه ظاهرا فن پاورم صداش اذیت میکنه مخصوصا وقتی بازی میکنم سرو صدای بیشتری از خودش ایجاد میکنه میخواستم نظرتون بپرسم مشکل چیه ایا فن مشکل داره و تعویض کنم ؟مدلشم enermax REVOLUTION X't 730 w
    سلام

مدل دقیق اس اس دی و میزان رایتی که روش داشتین چقدر بوده؟
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ssd.JPG
مشاهده: 8
حجم: 57.6 کیلو بایت
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها

نام: ssd.JPG
مشاهده: 8
حجم: 57.6 کیلو بایت
    نه اینو نفروش یه اس اس دی دیگه بخر کنارش استفاده کن. این حیفه، چون قیمت دست دومش اصلا خوب نیست و داشتنش بهتر از نداشتنشه.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Unhappy خرید تلویزیون

سلام و وقت بخیر، ببخشید دوستان ما می خوایم تلویزیون بخریم و متاسفانه قیمت تلویزیون انقدر بالارفته که نمیشه به سادگی یه مدل رو خرید. من یکی از سایتها رو پیدا کردم که کمی قیمتش مناسبتره، کسی میتونه کمک کنه و بگه آیا میشه خرید کرد؟ یا نه تو شهر خودمون بخرم. https://www.polotak.com/180-tv-lg لطفا راهنمایی کنید چون هر روز قیمتا بالاتر میره.
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام
    یه مدته لپتاپم به مشکل خورده
    تا وارد یه بازی میشم تصویر بهم میریزه تو عکس گزاشتم چه طوری میشه
    گاهی فقط نویز می افته گاهی نقطه نقطه میشه گاهی خط خطی گاهی هم اصلا صفحه کلا سفید میشه
    چون لپتاپم دوتا چیپ گرافیک داره وقتی خرابه رو (Nvidia GeForce 710M) دیزیبل میکنم بعضی از بازی های سبک تر که میتونن اجرا بشن مشکلی ندارن
    ولی بازی سنگین تر اجرا نمیشن روشنش که میکنم حتی صفحه بازی سوپر ماریو هم به مشکل میخوره ولی صفحه ویندوز مشکلی نداره
    اینم یه تصویر از مدل چیپ هام و سی پی یو

نام: Capture.JPG
مشاهده: 6
حجم: 100.9 کیلو بایت
    اینم از اتفاقی که می افته وقتی روشن باشه

نام: Untitled2.jpg
مشاهده: 5
حجم: 778.9 کیلو بایت

نام: Untitled.jpg
حجم: 382.8 کیلو بایت

نام: Untitled3.jpg
مشاهده: 7
حجم: 236.3 کیلو بایت
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط effaty نمایش پست ها
    سلام
    یه مدته لپتاپم به مشکل خورده
    تا وارد یه بازی میشم تصویر بهم میریزه تو عکس گزاشتم چه طوری میشه
    گاهی فقط نویز می افته گاهی نقطه نقطه میشه گاهی خط خطی گاهی هم اصلا صفحه کلا سفید میشه
    چون لپتاپم دوتا چیپ گرافیک داره وقتی خرابه رو (Nvidia GeForce 710M) دیزیبل میکنم بعضی از بازی های سبک تر که میتونن اجرا بشن مشکلی ندارن
    ولی بازی سنگین تر اجرا نمیشن روشنش که میکنم حتی صفحه بازی سوپر ماریو هم به مشکل میخوره ولی صفحه ویندوز مشکلی نداره
    اینم یه تصویر از مدل چیپ هام و سی پی یو

نام: Capture.JPG
مشاهده: 6
حجم: 100.9 کیلو بایت
    اینم از اتفاقی که می افته وقتی روشن باشه

نام: Untitled2.jpg
حجم: 778.9 کیلو بایت

نام: Untitled.jpg
حجم: 382.8 کیلو بایت

نام: Untitled3.jpg
مشاهده: 7
حجم: 236.3 کیلو بایت

با سلام به تمام دوستان عزیز
    اگر اشتباه نکنم اون ینتل اچ د گرافیک بیشتر برای کارای جزئی هست و بیشتر در مواقعی هست که لپ تاپ بخواد شارژ کمتری مصرف کنه (یا همون باتری کمتری مصرف کنه) و قائدتا نمیشه باهاش بازی هایی انجام داد که نیاز به مشخصات بالایی دارن (منظورم مشخصاتی هست که هر بازی به عنوان پیش فرض نیاز داره تا یه بازی رو به اصطلاح بیاره بالا)
    کارت گرافیک اصلی هم همون انویدیا هست که کار اصلی رو می کنه همون بازی و غیره هست فکر می کنم 1GB, 64bit باشه که در این صورت بازی هایی رو می تونه اجرا کنه که در حد و توان خودش باشه
    برای بازی کردن نیاز به رم و کارت گرافیک مناسب هستین
    بیشتر مواقع که اینطوری میشه بخاطر کارت گرافیک و رم هست که نمیتونه ساپورت کنه و قاط میزنه
    بقیه چیزا هم اساتید باید جواب بدن
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    با سلام به تمام دوستان عزیز
    اگر اشتباه نکنم اون ینتل اچ د گرافیک بیشتر برای کارای جزئی هست و بیشتر در مواقعی هست که لپ تاپ بخواد شارژ کمتری مصرف کنه (یا همون باتری کمتری مصرف کنه) و قائدتا نمیشه باهاش بازی هایی انجام داد که نیاز به مشخصات بالایی دارن (منظورم مشخصاتی هست که هر بازی به عنوان پیش فرض نیاز داره تا یه بازی رو به اصطلاح بیاره بالا)
    کارت گرافیک اصلی هم همون انویدیا هست که کار اصلی رو می کنه همون بازی و غیره هست فکر می کنم 1GB, 64bit باشه که در این صورت بازی هایی رو می تونه اجرا کنه که در حد و توان خودش باشه
    برای بازی کردن نیاز به رم و کارت گرافیک مناسب هستین
    بیشتر مواقع که اینطوری میشه بخاطر کارت گرافیک و رم هست که نمیتونه ساپورت کنه و قاط میزنه
    بقیه چیزا هم اساتید باید جواب بدن
    قدیما که سالم بود وقتی اون اینتل رو خاموش میکردم رزولیشن ویندوزم میشد 600*800 و 32bit ولی وقتی انویدیا رو خاموش میکردم هیچ تغییری نمیکرد
    با اون اینتله هم میتونم بازی هایی در حد resident evil و call of duty و FarCry و assassins creed (البته تا assassins creed 3) و... رو اجرا کنم ولی یه چی در حد GTA V رو دیگه نمیتونم
    بازی هایی که خیلی هم به مدل کارت گرافیک وابسته اند مثل FORTNITE رو هم نمی تونم اجرا کنم
    در ضمن حافظه گرافیک کل هم 2GB هست
    حالا کاری ندارم کدوم اصلیه .چیکار کنم تا درست شه خیلی اذیتم میکنه
صفحه 929 از 1004 نخست ... 429829879919927928929930931939979 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,281 به 9,290 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع