ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 886 از 1004 نخست ... 386786836876884885886887888896936986 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,851 به 8,860 از 10034
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام.
    سال نو مبارک.
    یک ؟ در مورد پاورم.
    پاورم سالمه ولی نمیدونم چرا برق به سیستم نمیرسونه جوریه که میزنیش به برق دکمه خود پاورو که میزنی یک ثانیه فقط فن cpu روشن میشه بعدش خاموش میشه خوده پا ورم کار نمیکنه من هر چند بار که این کار روبکنم بازم همینجوریه
    داستانش چیه؟
    من پاورو پیش یکی از دوستان بردم گفت سالمه.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: images.jpeg
مشاهده: 8
حجم: 8.8 کیلو بایت
    این فیشش رو گرفت یک سیم هم گرفت دوطرفش رو لخت کرد یکیشو کرد تویک سوراخش یکی دیگشم تویک سوراخه دیگه بعد زد به برق دیدپاور روشن شده و کار میکنه ولی نمیدونم چرا روی سیستم کار نمیکنه البته دوبار دیگه ام این طوری شده بود ولی درست شد.
    من برای تسته پاور سیمرو به کدوم سوراخا باید بزنم بی زحمت با علامت روی همین عکس نشون بده.
    بعد چکار کنم سیستمم دورست بشه؟
    امتیازها
    111,518
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط medial144 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    مشخصات سیستمم اینه :
    cpu i5 3470
    ram 8 1600
    mb msi b75a-g43
    power 480 enermax
    gpu hd 7770
    و سوالی که دارم اینه که میتونم روی این gtx 980 بزارم و عملکرد خوبی را شاهد باشم یا نه؟ خوب میدونم که باید پاور را هم عوض کنم ولی بقیه چی؟؟؟؟
    میتونی بزاری، ممکنه کمی گلوگاه بشه ولی گذاشتنش بهتر از نگذاشتنشه.

پاور رو صد در صد عوش کن.

رم سیستم رو به 16 ارتقا بده ترجیها".
    امتیازها
    111,518
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط callaf نمایش پست ها
    سلام.
    سال نو مبارک.
    یک ؟ در مورد پاورم.
    پاورم سالمه ولی نمیدونم چرا برق به سیستم نمیرسونه جوریه که میزنیش به برق دکمه خود پاورو که میزنی یک ثانیه فقط فن cpu روشن میشه بعدش خاموش میشه خوده پا ورم کار نمیکنه من هر چند بار که این کار روبکنم بازم همینجوریه
    داستانش چیه؟
    من پاورو پیش یکی از دوستان بردم گفت سالمه.

این فیشش رو گرفت یک سیم هم گرفت دوطرفش رو لخت کرد یکیشو کرد تویک سوراخش یکی دیگشم تویک سوراخه دیگه بعد زد به برق دیدپاور روشن شده و کار میکنه ولی نمیدونم چرا روی سیستم کار نمیکنه البته دوبار دیگه ام این طوری شده بود ولی درست شد.
    من برای تسته پاور سیمرو به کدوم سوراخا باید بزنم بی زحمت با علامت روی همین عکس نشون بده.
    بعد چکار کنم سیستمم دورست بشه؟
    سلام دوست عزیز

سیم سبز و مشکی رو طبق تصویر به پاور بزنی روشن میشه.

ولی این اهمیتی نداره. مادربردت باید این کارو بکنه که نمیکنه. در نتیجه مشکل از مادربردته، نه از پاور.
    باید سیستم رو ببری بدی دست کسی که وارد ببینه دقیقا" مشکل از مادربرده یا پاور

نام: 1434769229-WP20150614-o.jpg
مشاهده: 10
حجم: 344.7 کیلو بایت
    امتیازها
    1,947
    سطح
    26
    9
    کاربر جدید
    سلام ایا حرارت سوکت سی پی یو 55 درجه به بالا طبیعیه با پردازنده fx9590 و مین بورد msi 990fxa -gd65
    حرارت بالای سوکت میتونه باعث مشکل بشه ؟ مثل فیریز شدن سیستم ؟
    برای رفع حرارت بالای سوکت باید چیکار کرد ؟ راه حل ساده داره ؟ مادربورد باید عوض بشه ؟
    من با نرم افزار ارگوس مانیتور دمای سیستمم رو میبینم . تنها موردی که انقدر بالاست سوکته که دماش در حالت عادی نزدیک 60 درجه هست و موقع انجام کار های سنگین مثل بازی یا نرم افزار های گرافیکی به بالای 75 درجه میرسه و( فکر کنم این جا چند بارم مشکلمو گفتم ) کامپیوتر کامل فیریز میشه و باید ری استارت کنم
    مشخصات سیستم .
    cpu :amd fx 9590
    main : msi 990fxa-gd65
    gpu :asus -amd r9 270x
    ram :corsair vengence 8gigx2
    power : evga super novag2 850w
    cpu cooler :enermax LIQmax 120s-TAA
    case :cooler master storm scout 2

نام: Screenshot (137).png
مشاهده: 14
حجم: 44.3 کیلو بایت
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sesto نمایش پست ها
    سلام ایا حرارت سوکت سی پی یو 55 درجه به بالا طبیعیه با پردازنده fx9590 و مین بورد msi 990fxa -gd65
    حرارت بالای سوکت میتونه باعث مشکل بشه ؟ مثل فیریز شدن سیستم ؟
    برای رفع حرارت بالای سوکت باید چیکار کرد ؟ راه حل ساده داره ؟ مادربورد باید عوض بشه ؟
    من با نرم افزار ارگوس مانیتور دمای سیستمم رو میبینم . تنها موردی که انقدر بالاست سوکته که دماش در حالت عادی نزدیک 60 درجه هست و موقع انجام کار های سنگین مثل بازی یا نرم افزار های گرافیکی به بالای 75 درجه میرسه و( فکر کنم این جا چند بارم مشکلمو گفتم ) کامپیوتر کامل فیریز میشه و باید ری استارت کنم
    مشخصات سیستم .
    cpu :amd fx 9590
    main : msi 990fxa-gd65
    gpu :asus -amd r9 270x
    ram :corsair vengence 8gigx2
    power : evga super novag2 850w
    cpu cooler :enermax LIQmax 120s-TAA
    case :cooler master storm scout 2

نام: Screenshot (137).png
مشاهده: 14
حجم: 44.3 کیلو بایت
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه پردازنده شما به حدی قدرت داره و مصرفش بالاست که مادربرد شما توان نداره !
    نهایت توان مادربرد شما پردازنده های 125 واتی هست . این پردازنده 220 وات نیاز داره !!! علاوه بر اون یک خنک کننده ی عالی هم میخاد ! واتر زیر240 میلیمتری برای این مدل بچه بازیه .
    چرا این cpu رو روی این مین انداختید !
    امتیازها
    1,947
    سطح
    26
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه پردازنده شما به حدی قدرت داره و مصرفش بالاست که مادربرد شما توان نداره !
    نهایت توان مادربرد شما پردازنده های 125 واتی هست . این پردازنده 220 وات نیاز داره !!! علاوه بر اون یک خنک کننده ی عالی هم میخاد ! واتر زیر240 میلیمتری برای این مدل بچه بازیه .
    چرا این cpu رو روی این مین انداختید !
    در وافع این کیس رو در دوران جهل و بی سوادیم خریدم . خودم هیچ نمیدونستم و به فروشنده اعتماد کردم و اینو بهم پیشنهاد داد . جز پاور و کیس که عوض کردم بقیش پیشنهاد خود فروشنده بود .
    حالا کاری هست که فعلا من بتونم انجام بدم که بهم نریزه انقدر . مثلا توان مصرفی سی پی یو رو محدود کنم که فراتر از توان مادربورد نره . چون میخوام خروجی بگیرم از افتر افکت اگر توان محدود باشه خیلی طول میکشه ولی با این داستان فیریز شدن و این حرفا اصلا نمیشه خروجی گرفت
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    در وافع این کیس رو در دوران جهل و بی سوادیم خریدم . خودم هیچ نمیدونستم و به فروشنده اعتماد کردم و اینو بهم پیشنهاد داد . جز پاور و کیس که عوض کردم بقیش پیشنهاد خود فروشنده بود .
    حالا کاری هست که فعلا من بتونم انجام بدم که بهم نریزه انقدر . مثلا توان مصرفی سی پی یو رو محدود کنم که فراتر از توان مادربورد نره . چون میخوام خروجی بگیرم از افتر افکت اگر توان محدود باشه خیلی طول میکشه ولی با این داستان فیریز شدن و این حرفا اصلا نمیشه خروجی گرفت
    عحب فروشنده ی "عزیزی"
    1-بهترین کار اینه که مادربرد و cpu رو رد کنید بره و بیاید روی اینتل (بقیه قطعات قابل استفاده است)
    2 - cpu رو با یک مدل ضعیفتر تعویض کنید .
    3 - مادربرد فعلی رو بفروشید و مادربرد مخصوص بخرید .
    ...
    امیدوارم سیستم و خصوصا مادربردتون زیر این فشار ها اسیبی ندیده باشه .
    راه موقت هست البته زیاد پیشنهاد نمیشه و نمیدونم روی مدلهای 8 هسته ایی AMD چقدر جواب میده .به قسمت power option برید و گزینه balanced رو انتخاب کنید و قسمت change plan setting رو کلیک کنید بعد قسمت change advanced power setting رو بزنید بعد از لیستهای افزایشی (+) گزینه ی processor power managment رو انتخاب کنید . خب حالا قسمت +Minimun رو بزنید اگر 5% هست بزارید بمونه اگر نیست بیارید روی 5 % بعد برید سراغ تب +Maximum و هر عددی هست اون رو روی 50% بذارید .
    تا اینجا تمام تغییرات روی حالت balanced ذخیره شده پس اون حالت همیشه باید فعال باشه نه بقیه !
    سیستم رو ری استارت کنید بعد تست دما و پایداری (کارهایی که میکردید فریز میشده) انجام بدید و نتیجه رو گزارش کنید.
    از نصب صحیح واتر کولر هم مطمءن بشید (اگر مطمئنید دست نزنید) .درایورهای سخت افزاری تون رو هم آپ کنید

4- درب جلوی کیس رو باز کنید کیس رو بردارید برید وسط مغازه و اون رو تا ارتفاع 2.5 بالا ببرید روی سرتون و بعد اون رو با سرعت دلخواه با شیب ملایم پایین بیارید روی سر فروشنده که قشنگ جای واتر بلاکش تا مدتها بمونه و حرارت و قدرت سری بلک AMD رو روی این مادربرد حس کنه
    امتیازها
    111,518
    سطح
    100
    43,659
    مدیر کل
    در مورد کولر اگر کیس رو نمیتونی ارتقا بدی راجب این مدل فکر کن: Cooler Master MasterLiquid Pro 120

در مورد دمای سوکت، پنل سمت چپ کیس رو باز کن یه فن بزار پشت مادربرد که بادش به پشت سوکت CPU بخوره دمای سوکت پایین میاد.
    امتیازها
    1,947
    سطح
    26
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    عحب فروشنده ی "عزیزی"
    1-بهترین کار اینه که مادربرد و cpu رو رد کنید بره و بیاید روی اینتل (بقیه قطعات قابل استفاده است)
    2 - cpu رو با یک مدل ضعیفتر تعویض کنید .
    3 - مادربرد فعلی رو بفروشید و مادربرد مخصوص بخرید .
    ...
    امیدوارم سیستم و خصوصا مادربردتون زیر این فشار ها اسیبی ندیده باشه .
    راه موقت هست البته زیاد پیشنهاد نمیشه و نمیدونم روی مدلهای 8 هسته ایی AMD چقدر جواب میده .به قسمت power option برید و گزینه balanced رو انتخاب کنید و قسمت change plan setting رو کلیک کنید بعد قسمت change advanced power setting رو بزنید بعد از لیستهای افزایشی (+) گزینه ی processor power managment رو انتخاب کنید . خب حالا قسمت +Minimun رو بزنید اگر 5% هست بزارید بمونه اگر نیست بیارید روی 5 % بعد برید سراغ تب +Maximum و هر عددی هست اون رو روی 50% بذارید .
    تا اینجا تمام تغییرات روی حالت balanced ذخیره شده پس اون حالت همیشه باید فعال باشه نه بقیه !
    سیستم رو ری استارت کنید بعد تست دما و پایداری (کارهایی که میکردید فریز میشده) انجام بدید و نتیجه رو گزارش کنید.
    از نصب صحیح واتر کولر هم مطمءن بشید (اگر مطمئنید دست نزنید) .درایورهای سخت افزاری تون رو هم آپ کنید

4- درب جلوی کیس رو باز کنید کیس رو بردارید برید وسط مغازه و اون رو تا ارتفاع 2.5 بالا ببرید روی سرتون و بعد اون رو با سرعت دلخواه با شیب ملایم پایین بیارید روی سر فروشنده که قشنگ جای واتر بلاکش تا مدتها بمونه و حرارت و قدرت سری بلک AMD رو روی این مادربرد حس کنه
    متاسفانه همون اوایل تلاش کردم یه چیزی تو سر فروشنده خورد کنم ولی کلا منکر این ممیشد که من از مغازش خرید کردم و کلا فاکتورو میگفت جعلیه . به نوعی رفته بود تو پاچم ....
    فروشش که خب کسی نمیخره ولی خودم تو فکر این هستم که سیستمو ارتقا بدم .
    چون دوباره نمیخوام به این مشکل بر بخورم .... اگر بخوام یکی از سی پی یو های قوی اینتل رو بخرم . مثلا i7 6700k چه مادربوردی بخرم که خوب باشه و برای اون چه کولری بخرم . و این که ایا بقیه سخت افزار هام پرفورمنس خوب بهم میدن یا اون ها هم نیاز به تعویض دارن ؟
    امتیازها
    1,947
    سطح
    26
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    در مورد کولر اگر کیس رو نمیتونی ارتقا بدی راجب این مدل فکر کن: Cooler Master MasterLiquid Pro 120

در مورد دمای سوکت، پنل سمت چپ کیس رو باز کن یه فن بزار پشت مادربرد که بادش به پشت سوکت CPU بخوره دمای سوکت پایین میاد.
    خود کیس ارتقا پیدا کرده شده اسکات 2 سر همین کیس نزدیک 500 تومن پیاده شدم
    اره یه هچین حرکتی در مورد کیس زدم . یه کولر پد لبتاب داشتم که بدون استفاده بود حالا سمت چپ کیس گذاشتم ولی تاثیر محسوسی نداشت ان چنان
صفحه 886 از 1004 نخست ... 386786836876884885886887888896936986 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,851 به 8,860 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع