ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 982 از 1004 نخست ... 482882932972980981982983984992 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,811 به 9,820 از 10034
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دکمه پاور رو میزنم کامپیوتر روشن میشه ولی تصویر نمیاد . دکمه ریست رو میزنم تصویر میاد . الان ۳ تا سیستم دارم همشون همینجوری شدن مادربرد هم g41t-m13 v1.0 هستش لطفا راهنمایی کنین
    امتیازها
    5,403
    سطح
    47
    9
    کاربر جدید
    سلام یه ارور دارم نمیدونم برای چیه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: fd.PNG
مشاهده: 15
حجم: 24.4 کیلو بایتpci simple? و ی مشکل دیگه دارم اینه که دکمه پاور رو میزنم کامپیوتر روشن میشه ودوباره خاموش میشه بعد خدوباره روشن میشه و بالا میاد دلیل دوبار خاموش روشن شدن چیه؟

******عزیزم اونی که واست کف میکنه دلستره نه من******
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasikhan نمایش پست ها
    سلام یه ارور دارم نمیدونم برای چیه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: fd.PNG
مشاهده: 15
حجم: 24.4 کیلو بایتpci simple? و ی مشکل دیگه دارم اینه که دکمه پاور رو میزنم کامپیوتر روشن میشه ودوباره خاموش میشه بعد خدوباره روشن میشه و بالا میاد دلیل دوبار خاموش روشن شدن چیه؟

این یعنی همه ی Device هات نصب نشدند، چک کن کدون درایور رو نصب نکردی.

دلیل روشن و خاموش شدن احتمالا مشکل رم سیستمه یا میتونه مشکلش همین سخت افزاری باشه که نصب نیست یا دچار مشکله.
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    یه مینی کیس Hp دارم وقتی یک کارگرافیک نصب میکنم روش کارت گرافیک آنبرد خودش غیرفعال میشه خواستم بدونم راهی هست که هردو کارت گرافیک فعال بمونه؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    یه مینی کیس Hp دارم وقتی یک کارگرافیک نصب میکنم روش کارت گرافیک آنبرد خودش غیرفعال میشه خواستم بدونم راهی هست که هردو کارت گرافیک فعال بمونه؟
    سلام دوست عزیز!
    خیر، راهی نیست که هم با گرافیک PCI-E و هم با گرافیک آنبرد کار کنید

امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!
    خیر، راهی نیست که هم با گرافیک PCI-E و هم با گرافیک آنبرد کار کنید
    درایور کارت گرافیک pci رو که نصب میکنم ویندوز 7 دیگه بالا نمیاد بنظرت مشکل از چی میتونه باشه؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    درایور کارت گرافیک pci رو که نصب میکنم ویندوز 7 دیگه بالا نمیاد بنظرت مشکل از چی میتونه باشه؟
    دوست عزیز اول این مراحل رو چک کنید:
    1) زمانی که کارت گرافیک جدید رو نصب می‌کنید Clear cmos کنید(باتری مادربرد رو در بیارید و پس از چند ثانیه دوباره جا بزنید یا از جامپر ها استفاده کنید).
    2) کابل تصویر رو از خروجی مادربرد جدا کنید و به کارت گرافیک متصل کنید.
    3) سیستم رو روشن کنید و به تنظیمات بایوس برید تنظیمات ساعت و ... رو تنظیم کنید.
    4) بعد از اون تنظیمات رو apply کنید(معمولاً با فشردن کلید F10 و انتخاب گزینه YES).
    5) وقتی وارد محیط ویندوز شدید درایور کارت رو با توجه به مدل کارت گرافیک دانلود و نصب کنید.

اگه بعد از نصب درایور تصویر پرید، احتمالاً کارتتون آسیب دیده.
    اگه کارت قدیمی و سالخورده است خمیر سیلیکن بین کولر و gpu رو چک کنید.
    اگه بعد از نصب درایور مشکلی نبود یه تست پایداری از سیستم و کارت گرافیک بگیرید.
    اگه بعد از نصب درایور مشکلی نبود ولی پس از خاموش کردن یا ری‌استارت سیستم، تصویری نداشتید ممکنه مادربرد هم مشکل پیدا کرده باشه.

در آخر اگه هیچکدوم از این موارد کمکی نکرد مشخصات دقیق سیستمتون رو به همراه توضیح کامل مشکلتون بفرستید؛امیدوارم مشکلتون حل بشه.

امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    دوست عزیز اول این مراحل رو چک کنید:
    1) زمانی که کارت گرافیک جدید رو نصب می‌کنید Clear cmos کنید(باتری مادربرد رو در بیارید و پس از چند ثانیه دوباره جا بزنید یا از جامپر ها استفاده کنید).
    2) کابل تصویر رو از خروجی مادربرد جدا کنید و به کارت گرافیک متصل کنید.
    3) سیستم رو روشن کنید و به تنظیمات بایوس برید تنظیمات ساعت و ... رو تنظیم کنید.
    4) بعد از اون تنظیمات رو apply کنید(معمولاً با فشردن کلید F10 و انتخاب گزینه YES).
    5) وقتی وارد محیط ویندوز شدید درایور کارت رو با توجه به مدل کارت گرافیک دانلود و نصب کنید.

اگه بعد از نصب درایور تصویر پرید، احتمالاً کارتتون آسیب دیده.
    اگه کارت قدیمی و سالخورده است خمیر سیلیکن بین کولر و gpu رو چک کنید.
    اگه بعد از نصب درایور مشکلی نبود یه تست پایداری از سیستم و کارت گرافیک بگیرید.
    اگه بعد از نصب درایور مشکلی نبود ولی پس از خاموش کردن یا ری‌استارت سیستم، تصویری نداشتید ممکنه مادربرد هم مشکل پیدا کرده باشه.

در آخر اگه هیچکدوم از این موارد کمکی نکرد مشخصات دقیق سیستمتون رو به همراه توضیح کامل مشکلتون بفرستید؛امیدوارم مشکلتون حل بشه.
    ممنون از راهنماییت . کارت گرافیک جیفورس 210 هست . من حدود 1 سال استفاده کردم از پورت vga یک خروجی برای یک مانیتور و از پورت dvi هم خروجی برای مانیتور دوم گرفتم . اما بعد از مدتی موقع بالا اومدن ویندوز ری استارت شد . از safe mode درایور کارت گرافیک پاک کردم درست شد الان بدون نصب کارت از پورت dvi دارم استفاده میکنم و به محض نصب درایور و ری استارت ویندوز دیگه بالا نمیاد
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    ممنون از راهنماییت . کارت گرافیک جیفورس 210 هست . من حدود 1 سال استفاده کردم از پورت vga یک خروجی برای یک مانیتور و از پورت dvi هم خروجی برای مانیتور دوم گرفتم . اما بعد از مدتی موقع بالا اومدن ویندوز ری استارت شد . از safe mode درایور کارت گرافیک پاک کردم درست شد الان بدون نصب کارت از پورت dvi دارم استفاده میکنم و به محض نصب درایور و ری استارت ویندوز دیگه بالا نمیاد
    متاسفانه اینطور برداشت میشه که مشکل از کارت گرافیکتونه

امتیازها
    10
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده به مشکل برخودردم مشکل این هستش که در هنگام اجراری بازی(callof cold war) دمای cpuا رو حس میکنم رفته بالا چون بنده از فن cpu ابی کولر مستر rgbاستفاده میکنم و با تغییر دما رنگ عوض میکنه وهمچنین فن هم از حد اکثر خود استفاده میکنه cpui9900kهستش و مدل خننک 120rscoler master بنده راحلی به ذهنم نمیرسه چطوری میشه در هنگام بازی فریم ریت و دمای بازی رو چک کرد
صفحه 982 از 1004 نخست ... 482882932972980981982983984992 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,811 به 9,820 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع