ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 904 از 1004 نخست ... 404804854894902903904905906914954 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,031 به 9,040 از 10034
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadamell نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    یه سوال داشتم تو یه سایتی داشتم بنچمارکها رو می دیدم به یه چیزی برخوردم که نشنیده بودم تاحالا
    ipc/single tread
    ipc چی هست تو سی پی یو و بر چه اساس به هر سی پی یو می دن می خواستم کسی اگه می تونه توضیح کاملی در این مورد بده
    ممنون از لطفتون
    IPC عبارت کوتاه شده Instructions Per Cycle Or Clock هستش به این معنی که یک پردازنده می تواند در یک سیکل زمانی چه مقدار دستورالعمل را اجراء کند.

Single Thread به این معنی هستش که تمامی داده ها در یک Thread در یک پردازش ( در یک بازه زمانی ) پردازش شود و نخ آزاد شود و دوباره براساس در خواست رسیده ان Thread را به آن (درخواست ) پردازش در یک بازه زمانی اجراء شود.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط neo63 نمایش پست ها
    دوستان این cpu های سری U که رو لب تاپه ضعیف ترین نوع میشه ؟
    کلا یکی اطلاع داره تفاوت این با hasswell اینا چیه
    هسول دسکتاپی از لحاظ تعداد هسته و فرکانس پردازش از سری u که تو لپ تاپ ها استفاده میشه ضعیف تره ......
    قدرت سری HQ تو لپ تاپ تقریبا برابر با دسکتاپه ...... باز هم یه مقدار ضعیف تره .....
    از سری u ضعیف تر میشه پردازنده های سلرون .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    179
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    سلام به همه
    سال نو عیدتون مبارک
    من یه هاردی داشتم که الان درایو سیش بکلی مشکل پیدا کرده و بالا نمیاد دیگه
    به یه سیستم دیگه که هارد داشت وصل کردم که بتونم اطلاعات داخل سی رو خارج کنم تمام درایو ها رو اورد ولی درایو سی رو فقط اسم میاره حجمی که داخلش هست رو نشون نمیده و وقتی روش کلیک میکنم یه چند صد سال داره هی می چرخه ولی هیچ اتفاقی نمی افته اخرشم ارور میده که باید فرمت کنی
    از طریق بایوس فلش می تونم تمام اطلااعتی که داخلش هست رو ببینم تمام پوشه ها موجود هستن ولی خب دسترسی ندارم بهش
    خواستم از طریق ویندوز های پرتابل که روی دی وی دی ها هست اقدام کنم که متاسفانه اصلا ویندوز های پرتابل رو بالا نمیاره فقط میاره برام که میخای repair کنی که هیچی
    من رو راهنمایی کنین چطور می تونم اطلاعات داخل سی رو استخراج کنم
    کلی ادرس ایمیل یوزر و پسورد و کلی فایل توش هست که باید بدستم برسه زودتر
    با تشکر

سلام، احتمال اینکه هارد شما بدسکتور داشته باشه زیاده
    با نرم افزار HDD Regenerator تست کن و بدسکتورگیری کن ببین حل میشه یا نه(نسخه بوتیبلش رو دانلود کن و از طریق بوت بدسکتورگیری رو انجام بده)
    در مورد win live که گفتی بالا نمیاره ویندوز پرتابل رو، توو بایوس مادربردت مد بوت شدن رو بزن رو AHCI

امتیازها
    2,049
    سطح
    27
    4
    کاربر جدید
    سلام دوستان بازیم سیو نمیشه کمکم کنید.
    Assassins creed origins CPY 1.21
    امتیازها
    370
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    اگر چهار تا رم ۴ گیگ با یک سرعت(۲۴۰۰) و سرعت تاخیر یکسان(cl۱۷) و با پین ۲۸۸ بخرم چی میشه ست کرد؟ یعنی حجمشون یکسان باشه همه چیزشون یکسان باشه ولی شرکت سازندش فرق داشته باشه میشه ست کرد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiman3 نمایش پست ها
    اگر چهار تا رم ۴ گیگ با یک سرعت(۲۴۰۰) و سرعت تاخیر یکسان(cl۱۷) و با پین ۲۸۸ بخرم چی میشه ست کرد؟ یعنی حجمشون یکسان باشه همه چیزشون یکسان باشه ولی شرکت سازندش فرق داشته باشه میشه ست کرد
    بله مشکلی نداره

امتیازها
    4,060
    سطح
    40
    42
    کاربر انجمن
    سلام دوستان خسته نباشید. من فکر میکنم این مشکلم سخت افزاری باشه. مشکل اینطوریه که هر دو دکمه های Ctrl کیبوردم از کار افتاده و نه توی سیستم خودم کار میده و نه وقتی به لپ تاپ برای تست وصل کردم. تمام کار هایی که توی سایت های خارجی بود از جمله پاک کردن درایور و ... رو انجام دادم ولی اصلا جواب نگرفتم و به طور کلی این دو دکمه نه در تایپ کردن نه در بازی و نه در تستِ دکمه های کیبورد کار نمیدند. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardj75 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. من فکر میکنم این مشکلم سخت افزاری باشه. مشکل اینطوریه که هر دو دکمه های Ctrl کیبوردم از کار افتاده و نه توی سیستم خودم کار میده و نه وقتی به لپ تاپ برای تست وصل کردم. تمام کار هایی که توی سایت های خارجی بود از جمله پاک کردن درایور و ... رو انجام دادم ولی اصلا جواب نگرفتم و به طور کلی این دو دکمه نه در تایپ کردن نه در بازی و نه در تستِ دکمه های کیبورد کار نمیدند. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    با سلام خدمت شما دوست گرامي سال نو مبارك

شايد اون دوتا كليد CtrL صفحه كليد شما از كار افتاده ممكنه جاش تكان خورده باشه يا صفحه افتاده باشه جا به جا شده باشد

اگه بقيه كليد ها كار ميكنند احتمال قوي از همينيه كه من ميگم مگه اينكه مشكل ديگه باشه و من اطلاعي نداشته باشم

باز دوستان وارد تر ميان و كمكت ميكنند
    امتیازها
    4,060
    سطح
    40
    42
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly1991 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست گرامي سال نو مبارك

شايد اون دوتا كليد CtrL صفحه كليد شما از كار افتاده ممكنه جاش تكان خورده باشه يا صفحه افتاده باشه جا به جا شده باشد

اگه بقيه كليد ها كار ميكنند احتمال قوي از همينيه كه من ميگم مگه اينكه مشكل ديگه باشه و من اطلاعي نداشته باشم

باز دوستان وارد تر ميان و كمكت ميكنند
    راستش من کیبورد رو باز کردم تمیز کردم ولی فایده نداشت و حتی با سیستم عامل لینوکس هم چک کردم ولی کار نمیکرد. نمیدونم از کجا باید چک کنم که چرا هر دو کلید قطع شدند.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardj75 نمایش پست ها
    باید مراجعه کنید به تعمییرگاه دوست عزیزم.
صفحه 904 از 1004 نخست ... 404804854894902903904905906914954 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,031 به 9,040 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع