ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 898 از 1004 نخست ... 398798848888896897898899900908948998 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,971 به 8,980 از 10034
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpers نمایش پست ها
    دوستان مادر بورد من Asus Z87-plus هستش. کولر سی پی یو روی یکی از اسلات های رم رو گرفته و عملا یه تا اسلات رم دارم.
    الان رم 8 گیگ دوال یعنی دو تا 4 گیگ جی اسکیل تریدنت ایکس دارم. اگه بخوام یه رم 8 گیگ بگیرم و روی اسلات سوم بذارم عملا دوال بودن رو از دست میدم.
    به نظرتون این کارو بکنم؟ چقدر مگه تاثیر داره تو سرعت؟
    چون نمی خوام این رم ها رو بفروشم
    سلام

شما دو تا رم 4 گیگ رو بزار تو اسلات های زرد رنگ و اون 8 گیگ رو بزار وسط این دو تا توی اسلات مشکی. اینطوری اون دوتا 4 گیگ به صورت دوال کار می کنن و اون رم 8 گیگ به صورت سینگل
    امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    سلام

شما دو تا رم 4 گیگ رو بزار تو اسلات های زرد رنگ و اون 8 گیگ رو بزار وسط این دو تا توی اسلات مشکی. اینطوری اون دوتا 4 گیگ به صورت دوال کار می کنن و اون رم 8 گیگ به صورت سینگل
    جدی؟
    من فکر میکردم اگه این کارو بکنم کلا به صورت سینگل کار میکنه.
    امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن
    درود
    دوستان برنامه ای هست که اگه هارد بدسکتور یا مشکل دیگه داشته باشه رو نشون بده ؟ حالا من بدسکتور رو اولویت میخوام باشه
    ممنون

امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:majid:. نمایش پست ها
    درود
    دوستان برنامه ای هست که اگه هارد بدسکتور یا مشکل دیگه داشته باشه رو نشون بده ؟ حالا من بدسکتور رو اولویت میخوام باشه
    ممنون
    سلام

نرم افزارهای زیادی هست مثل CrystalDiskInfo
    امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    سلام

نرم افزارهای زیادی هست مثل CrystalDiskInfo

الان من Hard disk sentinel دارم به نظرتون خوب هست یا این برنامه رو هم بگیرم؟

امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:majid:. نمایش پست ها

الان من Hard disk sentinel دارم به نظرتون خوب هست یا این برنامه رو هم بگیرم؟
    با اون هم می شه چون در سربرگ overview می تونی سلامتی هارد و در سربرگ s.m.a.r.t می تونی ارور ها رو ببینی. CrystalDiskInfo هم حجمی نداره. نرم افزار hdtune هم هست که در سربرگ health ارورها رو نشون میده
    امتیازها
    13
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    سیستم من طوری شده بود که وقتی روشن میکردمش فن ها کار میکرد ولی تصویر نمیومد... اول پاور بردم چندجا و با دستگاه تست کردند گفتند که سالمه بعد سیستم بردم گفتند که اسلات رم مشکل داشت که اینم از نوسان پاور بود. حالا سوال من اینکه این امکان پذیر که با دستگاه تست کرده بودند و گفته بودند که سالمه ولی الان میگن که از پاورته که باعث شده اسلات رم بسوزه؟
    در ضمن پاور من 850 وات ترمالتیک هست... مادربرد x79s-up5 gigabyte..... و گرافیک x650 1g ddr5 asus.....و رم 32 گیگ(4*8)
    امتیازها
    4,348
    سطح
    41
    13
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان و مشاوران محترم
    من یک گرافیک gtx 970 دارم و علاقه زیادی به ماینینگ دارم
    سوالم این بود که آیا میشه در یک سیستم یک گرافیک nvidia و یک گرافیک amd به صورت جداگانه استفاده کرد یعنی یکیش رو به یک مانیتور وصل کرد و دیگری رو به یک مانیتور دیگه و گرافیک amd مانینیگ رو انجام بده و گرافیکی که آزاده کار دیگه. یا اصلا انجوری هم نباشه میشه این دو گرافیک رو هم زمان استفاده کرد من قصدم خرید rx480 یا rx580 بود.
    راهنمایی کنین ممنون میشم.
    CPU core i 7 4790k
    motherboard asus z97 pro WiFi-ac
    ram 32 gig
    graphic EVGA GTX 970 SuperSC ACX v2.0+ 4GB
    HDD Seagate Barracuda 2TB
    CPU cooler Enermax ETS-T40-BK | Black Twister
    case Green X2 Jaguar Gaming
    monitor LG Ultra wide 29mu65
    headset sennnheser
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzking نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و مشاوران محترم
    من یک گرافیک gtx 970 دارم و علاقه زیادی به ماینینگ دارم
    سوالم این بود که آیا میشه در یک سیستم یک گرافیک nvidia و یک گرافیک amd به صورت جداگانه استفاده کرد یعنی یکیش رو به یک مانیتور وصل کرد و دیگری رو به یک مانیتور دیگه و گرافیک amd مانینیگ رو انجام بده و گرافیکی که آزاده کار دیگه. یا اصلا انجوری هم نباشه میشه این دو گرافیک رو هم زمان استفاده کرد من قصدم خرید rx480 یا rx580 بود.
    راهنمایی کنین ممنون میشم.
    سلام

من یک همچین چیزی نشنیدم. ولی می شه دو تا کارت amd رو با هم استفاده کرد ولی باید مادربرد از تکنولوزی crossfire پشتیبانی کنه و یا دو کارت nvidia رو با هم استفاده کرد که باید مادربرد تکنولوژی sli داشته باشه اون هم به شرطی هست که کارت هایی که انتخاب می کنی باید با هم سازگاری داشته باشن.

کلا هم به شما بگم که ماینینگ یک فریبی بیشتر نیست برای فروش قطعات کامپیوتری و ابزار جانبی اون.

مثلا شما برای استخراج اتریوم اگه rx480 داشته باشی حدودا 25 مگاهش و rx580 حدودا 27 مگاهش تولید می کنه و همون طور که می بینی rx 480 ارزش خرید بیشتری داره که الان نایاب شده و اگر هم گیر بیاری ارزش خرید نداره بعد شما اگه هزینه برق، استهلاک قطعات و ... رو حساب کنی می بینی که سود آنچنانی نداره برای شما ولی برای فروشندگان قطعه و ابزار اون سود کلانی داره

من یک سوالی از شما می پرسم چرا اون فروشگاه هایی که چنین تبلیغ هایی رو انجام میدن فروشگاه اینترنتی خودشون رو تعطیل نمی کنن برن سراغ ماینینگ اگه درآمد بالایی داره
    امتیازها
    4,348
    سطح
    41
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    سلام

من یک همچین چیزی نشنیدم. ولی می شه دو تا کارت amd رو با هم استفاده کرد ولی باید مادربرد از تکنولوزی crossfire پشتیبانی کنه و یا دو کارت nvidia رو با هم استفاده کرد که باید مادربرد تکنولوژی sli داشته باشه اون هم به شرطی هست که کارت هایی که انتخاب می کنی باید با هم سازگاری داشته باشن.

کلا هم به شما بگم که ماینینگ یک فریبی بیشتر نیست برای فروش قطعات کامپیوتری و ابزار جانبی اون.

مثلا شما برای استخراج اتریوم اگه rx480 داشته باشی حدودا 25 مگاهش و rx580 حدودا 27 مگاهش تولید می کنه و همون طور که می بینی rx 480 ارزش خرید بیشتری داره که الان نایاب شده و اگر هم گیر بیاری ارزش خرید نداره بعد شما اگه هزینه برق، استهلاک قطعات و ... رو حساب کنی می بینی که سود آنچنانی نداره برای شما ولی برای فروشندگان قطعه و ابزار اون سود کلانی داره

من یک سوالی از شما می پرسم چرا اون فروشگاه هایی که چنین تبلیغ هایی رو انجام میدن فروشگاه اینترنتی خودشون رو تعطیل نمی کنن برن سراغ ماینینگ اگه درآمد بالایی داره
    من در مورد ماینینگ یک ماهی میشه که دارم تحقیق میکنم و تو این یک ماه ارزش سکه های دیجیتال رو مورد ارزیابی قرار دادم این سکه ها روز به روز دارن قیمتش بالا میره مخصوصا بیت کوین که در عرض یک هفته از 6000 دلار به 7000 دلار افزایش پیدا کردو به نظرم ارزشش رو داره که چنین ارزهایی رو استخراج کرد و در زمانی که ارزشش چند برابر شد تبدیل به واحد پولی بشه.مانینگ رو کسانی که 3 یا 4 سال پیش شروع کردن الان به سود کلانی دست پیدا کردن درسته که فکر نکنم دیگه اون سود کلانی در کار نباشه ولی فکر کنم سود مناسبی به عمل بیاد.

باز دوباره تحقیق میکنم و بررسی ببینم به چه نتیجه ای میرسم هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم
    CPU core i 7 4790k
    motherboard asus z97 pro WiFi-ac
    ram 32 gig
    graphic EVGA GTX 970 SuperSC ACX v2.0+ 4GB
    HDD Seagate Barracuda 2TB
    CPU cooler Enermax ETS-T40-BK | Black Twister
    case Green X2 Jaguar Gaming
    monitor LG Ultra wide 29mu65
    headset sennnheser
صفحه 898 از 1004 نخست ... 398798848888896897898899900908948998 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,971 به 8,980 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع