ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 892 از 1004 نخست ... 392792842882890891892893894902942992 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,911 به 8,920 از 10034
    امتیازها
    91
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام برادر

پاور شما لب مرزیه. یه پاور بهتر در حد 480 یا 580 باید استفاده بفرمایید.

از کابل HDMI مناسب باید استفاده کنید. پیشنهاد میکنم از برند دایو باشه.

وقتی گرافیک مجزا دارید صرفا" از خروجی گرافیک 1050 استفاده بفرمایید. ویندوز رو عوض کنید، آپدیت کنید،درایور های به روز استفاده کنید و صرفا" از خروجی گرافیک استفاده کنید.
    ببخشید منظورتون رو دقیق متوجه نشدم،ینی ممکنه از پاور باشه؟
    من برای درایور کارت گرافیک آخرین ورژن(384) رو نصب کردم اما برای سی پی یو همون دیسکی که تو جعبه ی مین بود رریختم.ممکنه از قدیمی بودن اون باشه؟
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadx نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون رو دقیق متوجه نشدم،ینی ممکنه از پاور باشه؟
    من برای درایور کارت گرافیک آخرین ورژن(384) رو نصب کردم اما برای سی پی یو همون دیسکی که تو جعبه ی مین بود رریختم.ممکنه از قدیمی بودن اون باشه؟
    سلام همونطور که اقا ارمین گفتند پاورتون اصلا برای این سیستم مناسب نیست و احتمال اسیب زدن به قطعاتتون هست حالا چه مشکل فعلی شما از پاور باشه یا نباشه ,پاورتون باید با مدل بلای 500 تعویض شه (ترجیحا 580)
    نکته بعدی هم که خدمتتون عرض شد کابل HDMI کیفیت بالا و استاندارد هست .
    مدل دقیق کارت گرافیکتون رو هم ذکر کنید .
    MSI GTX 1050 Ti Gaming X Twin Frozr
    MSI GTX 1050 Ti OC
    MSI GTX 1050 Ti AERO ITX
    MSI GTX 1050 Ti 4GT LP
    MSI GTX 1050 Ti OC 1 FAN
    ?
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadx نمایش پست ها
    سلام
    من جدیدا یه سیستم جمع کردم با این مشخصات:
    Main: Asus prime B250
    CPU:Core i3 6100
    RAM: kingston 8GB 2133
    VGA: MSI GTX 1050Ti
    Power: Green GP380
    Monitor:LG MP48HQ 22inch
    من قبلا سیستم رو با کابل VGA وصل میکردم به مانیتور و مشکلی نداشتم اما بعد از تعویض کیس با کابل HDMI وصل کردم ولی به شدت نویز میداد رو رزولوشن فول اچ دی. بعد از نصب درایور کارت گرافیک بهتر شد اما باز هم نویز از بین نمیره مگر این که رزولوشن مانیتور رو کم کنم.اگر بخوام رو رزولوشن 1080*1920 نویز نداشته باشه مانیتور باید چیکار کنم؟؟ الان در حال حاضر با کابل VGA دارم از گرافیک آنبورد استفاده میکنم که مشکلی نداره.در ضمن کیس رو با همون کابل HDMI به تلویزیون 60اینچ پلاسما ال جی وصل کردم کلا تصویر نداد...
    پس توجهی به این تاپیک نکردید اصلا ؟!!
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...B9%D8%A7%D8%AA
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    درود ، دوستان مشکل بنده دوگانه ( سخت افزاری - نرم افزاری ) هست ، یک هارد بنده به صورت unallocate شده و در عرض چند دقیقه صد ها بدسکتور هم توش ایجاد شده بود که با نرم افزار EASEUS.Data.Recovery.Wizard.11.5.0 گذاشتم ریکاوری بشه که الان حدود 2 روز هست که همینجوری داره اسکن میکنه ، همه فایل هارو پیدا کرده و حجم ها هم مشخص هست ( مورد نیازم حدود 800 گیگ هست که پیدا کرده ) ، از وقتی گذاشتم برای اسکن 2 ساعت و 38 دقیقه وقت نیاز بوده و هر چند دقیقه دوباره برمیگرده به همون زمان اولیه تقریبا .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: HDD Tested.jpg
مشاهده: 9
حجم: 112.8 کیلو بایت

الان نمیدونم چیکار کنم ، منتظر بمونم یا یکی از فایل هارو بزنم ریکاور و ذخیره کنه ، میترسم بزنم ایراد بده همه انتظارم این مدت هدر بشه .

آیا با نرم افزار HDD Regenerator بد سکتور هارو حل کنم و سپس ریکاوری کنم بهتر هست یا این روش فعلی ؟

لطفا راهنمایی کنین ، ممنون
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط changal نمایش پست ها
    درود ، دوستان مشکل بنده دوگانه ( سخت افزاری - نرم افزاری ) هست ، یک هارد بنده به صورت unallocate شده و در عرض چند دقیقه صد ها بدسکتور هم توش ایجاد شده بود که با نرم افزار EASEUS.Data.Recovery.Wizard.11.5.0 گذاشتم ریکاوری بشه که الان حدود 2 روز هست که همینجوری داره اسکن میکنه ، همه فایل هارو پیدا کرده و حجم ها هم مشخص هست ( مورد نیازم حدود 800 گیگ هست که پیدا کرده ) ، از وقتی گذاشتم برای اسکن 2 ساعت و 38 دقیقه وقت نیاز بوده و هر چند دقیقه دوباره برمیگرده به همون زمان اولیه تقریبا .
    الان نمیدونم چیکار کنم ، منتظر بمونم یا یکی از فایل هارو بزنم ریکاور و ذخیره کنه ، میترسم بزنم ایراد بده همه انتظارم این مدت هدر بشه .

آیا با نرم افزار HDD Regenerator بد سکتور هارو حل کنم و سپس ریکاوری کنم بهتر هست یا این روش فعلی ؟

لطفا راهنمایی کنین ، ممنون
    سلام
    2 روز هارد رو زیر اسکن گذاشتید ؟!!!
    بعد از انجام چه کاری این اتفاق افتاد ؟
    مدل و حجم هارد ؟
    سیستم عامل + بیت ؟
    امتیازها
    9,445
    سطح
    65
    47
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام
    2 روز هارد رو زیر اسکن گذاشتید ؟!!!
    بعد از انجام چه کاری این اتفاق افتاد ؟
    مدل و حجم هارد ؟
    سیستم عامل + بیت ؟
    سلام ، هنوز هم روی اسکن هست ! فایل هارو تقریبا در چند ساعت پیدا کرده ولی ساعت شماری که توی عکس هم مشخص هست قطع نمیشه . بعد از این کار چیزی که در عکس بالا مشخص هست اتفاق افتاده ، هارد یک ترا - سیگیت - اینترنال - ویندوز سون - 64 بیت .

الان خواستم یک فایل رو ریکاوری کنم ، این پیام رو داد .

نام: Picture1 ..jpg
مشاهده: 6
حجم: 103.8 کیلو بایت

هارد RAW شده بود و در My Computer هارد رو نشون میداد ، بعد زدم فرمت کنم ( چند درصدی شد و پس قطع کردم ).

بعد در ویندوز هارد رو نشون نمیده و توی DISKMGMT هم بصورت unallocate هست و توی نرم افزار HDTune هم میشناسه هاردو .
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط changal نمایش پست ها
    سلام ، هنوز هم روی اسکن هست ! فایل هارو تقریبا در چند ساعت پیدا کرده ولی ساعت شماری که توی عکس هم مشخص هست قطع نمیشه . بعد از این کار چیزی که در عکس بالا مشخص هست اتفاق افتاده ، هارد یک ترا - سیگیت - اینترنال - ویندوز سون - 64 بیت .

الان خواستم یک فایل رو ریکاوری کنم ، این پیام رو داد .

نام: Picture1 ..jpg
مشاهده: 6
حجم: 103.8 کیلو بایت

هارد RAW شده بود و در My Computer هارد رو نشون میداد ، بعد زدم فرمت کنم ( چند درصدی شد و پس قطع کردم ).

بعد در ویندوز هارد رو نشون نمیده و توی DISKMGMT هم بصورت unallocate هست و توی نرم افزار HDTune هم میشناسه هاردو .
    بهتره عملیات رو قطع کنید و سریعا به یک خدمات pc مجرب یا مراکز بازیابی اطلاعات هارد مراجعه کنید و مشکل رو مطرح کنید تا بیشتر از این به هارد اسیب نرسه و اطلاعاتتون حفظ بشه . اگر هارد سالم باشه و شما با این نرم افزار اسیبی به اطلاعات نزده باشید در عرض نیم ساعت (بسته به جایی که میبرید) اطلاعات بازیابی میشه مثل روز اول .
    اگر هم هارد اسیب دیده باشه که اون دیگه بحثش جداست .
    امتیازها
    19
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشین یکی از دوستام مادربر z270m5 داره یه سی پی یو نسل ششم i76700kگرفته ایا باید بایوسش اپدیت شه هردو نو هستندیا نمیخواد ممنون میشم یه راهنمایی کنین
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    نقل قول نوشته اصلی توسط daaria نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین یکی از دوستام مادربر z270m5 داره یه سی پی یو نسل ششم i76700kگرفته ایا باید بایوسش اپدیت شه هردو نو هستندیا نمیخواد ممنون میشم یه راهنمایی کنین
    سلام ,ممنون بله باید بایوس آپدیت شه
    بهتره درایورهاش و ویندوز هم به دلیل مسائل امنیتی آپدیت بشه .
    امتیازها
    2,252
    سطح
    28
    11
    کاربر جدید
    سلام به همه.من یک سیستم قدیمی دارم که فعلا نمیتونم اونو ارتقا بدم.حس میکنم دمای cpu بالاست.یه اسکرین شات هم از برنامه speed fan ضمیمه کردم که دما رو تو حالت معمول نشان میده.با یه برنامه دیگه هم اومدم تست cpu بگیرم که ارور داد دما بالاست تست رو متوقف کرد.مشخصات سیستم هم ضمیمه کردم.اینم باید بگم که فن cpu چند بار از کار افتاد و من بازش کردم و روغنکاری انجام دادم و کار کرد.اینم بگم تا حالا خمیر سیلیکون و... رو عوض نکردم . سیستم فقط یک فن اضافی دارد.
    لطفا راهنمایی کنید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2017-07-12 19_18_38-.png   2017-07-12 19_25_59-.png  
صفحه 892 از 1004 نخست ... 392792842882890891892893894902942992 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,911 به 8,920 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع