ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 868 از 1004 نخست ... 368768818858866867868869870878918968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,671 به 8,680 از 10034
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3pnn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بین خمیرهای زیر کدومش بهتر هست؟ و بهترین راه زدن خمیر , یک نقطه هست یا پخش کردن اون؟
    چون چندجا دیدم نوشته بودن که یک نقطه بهتره و
    سوال آخرم اینه که برای کارت گرافیک هم میشه از این خمیرها استفاده کرد؟
    خیلی ممنون

Deepcool z5

Noctua NT-H1

Chill Factor III
    Z5 بهتره

امتیازها
    5,307
    سطح
    46
    26
    کاربر انجمن
    با عرض سلام.من یه مانیتور 34uc97 با رزولوشن 2k گرفتم.,وقتی سویچ میکنم روی display port تصویر هست ولی ایکون ها و پنچره ها رو نمایش نمیده.مشکل دوم هم اینکه وقتی سیستم رو روشن مبکنم با وارد بازی میشم یا خارج میشم این پیغام روی صفحه میاد:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 49yg_img_4382.jpg
مشاهده: 24
حجم: 113.7 کیلو بایت

گرافیکم هم r9 290 tri-x هست.
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان . من کیس که روشن می کنم .کیس روشن میشه اما تصوصیری بالا نمیاد . یعنی بوق سلامت کامپیوتر هم نمیزنه و وقتی رم هم برمیدارم اصلا بوق ممتد نمیزنه . مشکل از چی میتونه باشه . cpu هم سالمه . ممنون میشم راهنمایی کنید.
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام خدمت دوستان و اقا مهدی و اقا عرفان ک همیش مزاحمشون هستم
    gtx 1080 ti حدودا کی میاد؟برای 4k مناسبه؟چقدر قویتر از 1070 و1080 هست؟هر اطلاعاتی داشتین ممنون میشم البته میدونم هنوز عرضه نشده
    و اینکه خنک کنندهای open loop واسه چه کاربردهای مناسبه؟
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام عرض میکنم خدمت دوستای گلم
    من یه مشکل عجیب چند ساله دارم که به هرکی میگم میهنگه و خودمم هم تو حل کردنش موندم ممنون میشم کمکم کنید
    من حدودای 5 سال پیش یه سیستم گرفتم با گرافیک gt240 حین کار با سیستمم گاهی تصویر به مانیتور نمیرسید و مانیتور به حالت اسلیپ میرفت و دوباره برمیگشت گاهی هم ارور آبی مرگ میداد تا اینقدر به هاردم فشار اومد تا سوخت توی بازی ها گاهی تصویر قفل میکرد کرش میخورد از بازی بیرون میزد گاهی تصویر قفل میکرد و بعد چند ثانیه تمام فریم هایی که نمایش داده نشده بود به سرعت پخش میشد پاورمم پاسکال بود 380 وات real تصمیم گرفتم مانیتور و مادربرد و cpu و گرافیک و پاور و هارد رو عوض کنم مغازه دار گفت پاورت خوبه عوض نکن گفتم باشه الکی خرج نکنم خلاصه همه چی رو عوض کردم کارت gt630 خریدم و مین ایسوز ،آوردم خونه به محض اینکه کارت گرافیک رو نصب کردم قبل بالا اومدن ویندوز دوباره تصویر پرید و برگشت همون لحظه کارت جدیدم هم آسیب دید و توی هر سیستم دیگه ای هم بزنم همین مشکل رو داره و بعد از یه مدت کار کرش میخوره خلاصه فکر کردم 100 درصد پاوره به مغازه دار گفتم یه کارت و پاور جدید بهم بده تا تست کنم با پاور و کارت جدید هم تست کردم بازم همون مشکل پابرجا بود اما اینبار کمتر بود چون کارت گرافیک ضغیفتر بود و پهنای باند 64 بیت داره خلاصه کارت قبلیم که قوی بود رو دادم بره گارانتی گفتن نوسان برق باعثش شده و گارانتی قبول نمیکنه حالا مشکل اینجاست که ما خونمون ترانس تقویت کننده برق داریم و اصلا نوسان برق نداریم اگر مشکل پاور بوده که من با پاور و کارت جدید همزمان تست کردم ولی بازم فرقی نکرد ولتاژ پاور هم با مولتی متر تست کردم نوسانی نداره و عالی برق میده،نمیدونم چه چیز دیگه ای غیر از نوسان ولتاژ میتونه این مشکلاتو پیش بیاره،ممنون میشم کمکم کنید
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اقا مهدی و اقا عرفان ک همیش مزاحمشون هستم
    gtx 1080 ti حدودا کی میاد؟برای 4k مناسبه؟چقدر قویتر از 1070 و1080 هست؟هر اطلاعاتی داشتین ممنون میشم البته میدونم هنوز عرضه نشده
    و اینکه خنک کنندهای open loop واسه چه کاربردهای مناسبه؟
    سلام اقا محمد . هنوز هیچ تاریخ عرضه رسمی برای 1080ti اعلام نشده. و قاعدتا چون عرضه نشده نمیشه از راندمانش هم صحبت کرد ، اما اگر بخواد از خلف خودش یعنی 980ti تبعیت کنه باید راندمانی نزدیک به تایتان ایکس پاسکال ارائه کنه.

در مورد خنک کننده های سیکل باز هم علاوه بر زیبایی ظاهری که موجب کاربردشون در مادینگ میشه ، باید گفت اغلب راندمان بالاتری در میزان خنک کنندگی پردازنده ارائه میکنن ضمن اینکه امکان خنک کردن کارت گرافیک و رم و سایر اجزای مادربرد هم در یک سیستم واحد قابل پیاده سازی هست.
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    سلام اقا محمد . هنوز هیچ تاریخ عرضه رسمی برای 1080ti اعلام نشده. و قاعدتا چون عرضه نشده نمیشه از راندمانش هم صحبت کرد ، اما اگر بخواد از خلف خودش یعنی 980ti تبعیت کنه باید راندمانی نزدیک به تایتان ایکس پاسکال ارائه کنه.

در مورد خنک کننده های سیکل باز هم علاوه بر زیبایی ظاهری که موجب کاربردشون در مادینگ میشه ، باید گفت اغلب راندمان بالاتری در میزان خنک کنندگی پردازنده ارائه میکنن ضمن اینکه امکان خنک کردن کارت گرافیک و رم و سایر اجزای مادربرد هم در یک سیستم واحد قابل پیاده سازی هست.
    سلام اقا مهدی ممنون بابت پاسخگوییپس باید منتظر اطلاعات بیشتری از 1080 ti باشیم

سیکل باز ها همون های هست که ماده داخلشون تعویض میشه؟ درسته؟مثلا این مدل سیکل بازه؟EKWB Liquid 240
    یعنی با یکی از کولرا میش هم پردازنده هم قطعات دیگر در یک زمان خنک کرد؟
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام اقا مهدی ممنون بابت پاسخگوییپس باید منتظر اطلاعات بیشتری از 1080 ti باشیم

سیکل باز ها همون های هست که ماده داخلشون تعویض میشه؟ درسته؟مثلا این مدل سیکل بازه؟EKWB Liquid 240
    یعنی با یکی از کولرا میش هم پردازنده هم قطعات دیگر در یک زمان خنک کرد؟
    بله ، اسم مایع داخلشون کولانت هست که هم قابل تعویضه و هم قابل تنظیم از لحاظ مقدار. البته اسمبل این سیستم ها نیازمند مهارت هست و به آسونی واتر کولرهای سیکل بسته نیست. در برخی از سیکل بسته ها هم امکان تعویض کولانت رو قرار دادن.

این کولری که بهش اشاره کردید چند مدل داره . مدل predator از قبل اسمبل شده و برای پردازنده طراحی شده، اما این قابلیت رو براش قرار دادن که بلاک کارت گرافیک رو هم بشه اضافه کرد . اما مدل Full kit خود فرد باید اون رو اسمبل کنه . برای خنک کردن قطعاتی غیر از پردازنده هم باید بلاک های مخصوص رو تهیه کرد.
    امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید
    سلام

cpu 6600k رو خواستم اور کنم از UEFI یکی دو گزنیه تغییر دادم بعد پشیمون شدم تنظیمات رو هم از خودت UEFI میزارم روی default بعد ذخیره و ریست میکنم ولی بازه CPU روی فرکانس 3.9 کار میکنه اصلا پایین نمیاد

مادربورد : asus z170 a

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uvdenq1m01mquolbhkwh.jpg
مشاهده: 14
حجم: 84.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uvdenq1m01mquolbhkwh.jpg
مشاهده: 14
حجم: 84.6 کیلو بایت
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشید
    من یه مشکلی پیدا کردم در رابطه با کارت گرافیک و PCI مین بوردم به طوری که کارت گرافیکم به مین های دگ جواب میده کاملا ولی به برد خودم نه
    از اون طرفم کارت گرافیکای دگ به PCI مین بردم میخوره و تصویر مده یعنی کارت گرافیکم فقط به مادر برد خودم دگ نمیخوره بعد این که باد گرفتم مادر برد و لدفا کمکم کنید
    سپاس
صفحه 868 از 1004 نخست ... 368768818858866867868869870878918968 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,671 به 8,680 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع