ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 867 از 1004 نخست ... 367767817857865866867868869877917967 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,661 به 8,670 از 10034
    امتیازها
    7,350
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    دوستان عزیز سلام
    یک سوال داشتم راجع به هدفون های بلوتوثی که اغلب مخصوص گوشی هاست.

این هدفون ها با اتصال به بلوتوث لپ تاپ به عنوان خروجی صدای سیستم شناخته میشن و قابلیت پخش بی سیم در لپ تاپ را هم دارند؟
    یا نیازمند دانگل و یا درایور هستند؟

سپاس
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sadegh.M نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    یک سوال داشتم راجع به هدفون های بلوتوثی که اغلب مخصوص گوشی هاست.

این هدفون ها با اتصال به بلوتوث لپ تاپ به عنوان خروجی صدای سیستم شناخته میشن و قابلیت پخش بی سیم در لپ تاپ را هم دارند؟
    یا نیازمند دانگل و یا درایور هستند؟

سپاس

سلام دوست عزیز،

معمولا ست کردن و pair کردن دستگاه ها روی استاندارد بلوتوث دردسرهای خودش رو داره و بعضی وقتا هم به راحتی انجام میشه.

تا حد زیادی بستگی به پلتفرم و سیستم عامل هم داره. به عنوان مثال معمولا با درایورهای ارائه شده برای ارتباط بلوتوثی توسط خود مایکروسافت روی ویندوز از حالت های HSP/A2DP پشتیبانی نمی کنه و نمیشه مثل کارت صدا با اون قابلیت های ازشون استفاده ی کامل کرد.

برای این کار باید از درایورهایی که مخصوص خود دستگاه ها ارائه میشه استفاده کرد. حالا درایور رادیوی بلوتوثِ لپ تاپ یا درایورهایی که بعضا همراه مثلا خود هدفون ها یا روی سایت سازنده شون ارائه میشه.

با وجود درایورها در صورت پشتیبانی سخت افزاری میشه از هدست ها برای شنیدن صداهای تولید شده روی سخت افزار سیستم استفاه کرد همچنین میشه دستگاه های دیگه مثلا تلفن های هوشمند رو با سیستم pair کرد و حتی تماس ها صوتی رو پاسخ داد و حتی در نرم افزارهای بعضی ارائه دهندگان مثلا فرض کنید Broadcom بخش هایی برای ارسال پیامک متنی (SMS) از طریق سیستم روی گوشی که باهاش pair شده هم وجود داره.

اینکه نیاز به دانگل مجزا هم باشه یا نه بستگی به این داره که لپ تاپ یا فرضا مادربورد سیستم خودش سخت افزار بلوتوث رو داشته باشه یا نه.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    از چند روز پیش که یکی از بایوس های مادربردم رو با پروگرامر فلش کردم، سیستم بوت نمیشه، مانیتور هم خاموش میمونه، فقط فن های پردازنده و کارت گرافیک می چرخه. و هیچ بوقی هم نمیزنه!

هر نسخه ای از بایوس رو هم که فلش می کنم، فرقی نداره!

راستی این رو هم بگم که در زمان پروگرام کردن بایوس، سیستم دومم کار نمی کرد و با راهنمایی یکی از مدیر ها، هنگام روشن بودن سیستم، آی سی بایوس رو برداشتم و فلش کردم.

میخواستم بدونم که برای تعمیر مادربرد به کجا مراجعه کنم!؟ (شهر تهران)
    گارانتی مادربردم هم ویستا پخشه.

(اگه نمیشه اینجا گفت، حداقل به صورت پیام خصوصی ارسال کنین!)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    از چند روز پیش که یکی از بایوس های مادربردم رو با پروگرامر فلش کردم، سیستم بوت نمیشه، مانیتور هم خاموش میمونه، فقط فن های پردازنده و کارت گرافیک می چرخه. و هیچ بوقی هم نمیزنه!

راستی این رو هم بگم که در زمان پروگرام کردن بایوس، سیستم دومم کار نمی کرد و با راهنمایی یکی از مدیر ها، هنگام روشن بودن سیستم، آی سی بایوس رو برداشتم و فلش کردم.

سلام دوست عزیز

مادربرد رو به گارانتی ارجاع بدید برای خرابی و تعمییر احتمالی. گارانتی ویستا رو توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.

استفاده از پروگرامر برای فلش بایوس کار عادی نیست، نیازمند احاطه ی کامل نسبت به انجام این کاره. هیچ کدام از سازندگان مادربرد اجازه ی دستکاری در مادربرد هاشون رو در این سطح نمیدن و دستکاری در مادربرد به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها

شما احتمالا ic رو برعکس جا نزدی رو مادربورد؟ اگه اینکارو کرده باشین ic میسوزه

امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    شما احتمالا ic رو برعکس جا نزدی رو مادربورد؟ اگه اینکارو کرده باشین ic میسوزه
    وقتی میتونم روش بایوس فلش کنم و وریفای هم میشه, فکر نکنم آی سی خراب باشه.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مادربرد رو به گارانتی ارجاع بدید برای خرابی و تعمییر احتمالی. گارانتی ویستا رو توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.

استفاده از پروگرامر برای فلش بایوس کار عادی نیست، نیازمند احاطه ی کامل نسبت به انجام این کاره. هیچ کدام از سازندگان مادربرد اجازه ی دستکاری در مادربرد هاشون رو در این سطح نمیدن و دستکاری در مادربرد به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه.
    راستی گارانتیش تموم شده و برام فرقی نداره که حتما شرکت گارانتی تعمیرش کنه. فقط می خوام زود تر تعمیر بشه.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام کیبورد لبتاپم کلید w خراب شده ولی چون کیبورد جزیره ای هست قابل تعمیر نیست. تو سایت ها کیبورد lenovo z5070 پیدا نکردم .بجاش میتونم چی بزارم؟ اگه میشه کیبورد lenovo g5070 / g500 رو نگا کنین ببینین به لبتاپم میخوره؟ ظاهری مثل همن
    امتیازها
    9,361
    سطح
    65
    23
    کاربر انجمن
    دوستان من يه مشكلي رو قبلا مطرح كرده بودم.
    اينكه روي ويندوز 10 اسپيكرهاي پشت سرم(5.1 كاناله) صدا نداره. حتي آخرين درايور كارت صداي مادربوردم(Z87 Plus از ايسوس) رو هم نصب كردم اما نشد.
    يكي از دوستان گفت مايكروسافت قراره تو مرداد آپديت بده و اين مشكل رو حل كنه.
    من ديشب نسخه جديد ويندوز 10 رو نصب كردم(هميني كه مرداد اومد با بيلد جديد) اما همچنان مشكل پابرجاست. اين مشكل از چي مي تونه باشه؟
    وقتي تو تنظيمات كارت صدا ميذاري روي 5.1 كاناله دو تا اسپيكر پشت سر صدا نداره در حالي كه تو ويندوز 8.1 اين مشكل نبود.
    من تو اينترنت خيلي سرچ كردم اما تو سايت هاي خارجي هم نتونستم چيزي پيدا كنم.

شما اين مشكل رو نداريد؟
    امتیازها
    8,084
    سطح
    60
    7
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    بین خمیرهای زیر کدومش بهتر هست؟ و بهترین راه زدن خمیر , یک نقطه هست یا پخش کردن اون؟
    چون چندجا دیدم نوشته بودن که یک نقطه بهتره و
    سوال آخرم اینه که برای کارت گرافیک هم میشه از این خمیرها استفاده کرد؟
    خیلی ممنون

Deepcool z5

Noctua NT-H1

Chill Factor III
    اللهم صل علی محمد و آل محمد
صفحه 867 از 1004 نخست ... 367767817857865866867868869877917967 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,661 به 8,670 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع