ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 828 از 1004 نخست ... 328728778818826827828829830838878928 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,271 به 8,280 از 10034
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_mokh_com1 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.
    وقتی درب کیس رو میبندم فنم با شدت خیلی بیشتری میچرخه این مسئله اول
    مسئله دوم مد نظر هست یه فن نه حرفه ای نه معمولی برای سی پی یو تهیه کنم که مد نظرم گرین بوفالو بود ممنون میشم راهنمایی بشم تا 80 هزار بودجه
    کیسم مگنوم 2 هست و کفش زیر پاور مشبکه و همونطور که تو عکس میبینید پاور فنش به بالا میزنه بادش و اگر بر عکس کن خب فاصله ی چندانی با میز چوبیم نداره شاید 2 میل 3 میل
    و در آخر هاردم 1 ترابایت وسترن باید باشه خیلی دماش بالاست
    اگر ممکنه یه نرم افزار معرفی کنید دور گردش فن و دماش رو تا حالت های مختلف اسکرین بگیرم !
    در کیس رو حتما ببندید . همونطور که گفتم تهویه مناسب با در باز انجام نمیشه . ورود گرد و غبار هم که بماند. روی در کیس و جلوی فن پردازنده و همینطور در جلوی کیس ، فن بزارید تا هوا رو به داخل کیس بکشه. اینجوری هم هارد خنک تر میشه و هم پردازنده.

خمیر حرارتی رو هم حتما عوض کنید و اگر دمای پردازنده کم نشد، اونوقت یک کولر تهیه کنید. مثلا همون مدل بوفالو که خودتون گفتید یا Green Notus100-PWM که جدید اومده.

پاور رو همونطور که گفتم برعکس کنید. پایه های کیس به اندازه کافی کیس رو از سطح میز فاصله میدن که هوا رد و بدل بشه.
    برای مونیتورینگ دما هم می تونید از نرم افزارهایی مثل HWinfo ، core temp ، Hw monitor و ... استفاده کنید.
    امتیازها
    336
    سطح
    6
    65
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان اگه میشه یه توضیح جامعی در مورد واتر کولر ها بدید ؟ که کلا چی هست و چیکار میکنه و از اینجور موارد ...
    اینگمار برگمان : همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

استاد گفته و دیگه نمیشه روی حرفش حرف زد ...!!

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط spartacus g نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه میشه یه توضیح جامعی در مورد واتر کولر ها بدید ؟ کی کلا چی هست و چیکار میکنه و از اینجور موارد ...
    واتر کولر ها بر دو نوع اند.

1. Closed-Loop یا مدار بسته، این دسته اغلب برای خنک کردن CPU به کار میرن، رنج قیمتی از 170 تا 600 هزار تومن دارند. معمولا" سایز رادیاتور اینها، 12، 24، 28، و 36 سانتیمتر است. طول عمر متوسط 5 سال دارند. نیاز به نگه داری ندارند، نیاز به پر کردن کولانت ندارند.

2. Open-Loop، یا مدار باز، یا Custom، این دسته میتوانند کلیه قطعات را بر اساس توان پمپ و انواع بلاک ها خنک کنند، رنج قیمتی معمولا" از 1 میلیون به بالا دارند و ابعاد رادیاتور آنها از 12، 24، 28، 36، 48 سانتیمتر است. ضخامت رادیاتور های آنها و قدرت پمپ های آنها هم متفاوت است. طول عمر خوبی دارند اما نیاز به نگه داری، مراقبت، تعویض سالانه مایع کولانت و بعضا" شلنگها دارند. قدرت این واتر کولر ها بسیار بالاست اما عموما" به علت هزینه های بالا و نیاز به مراقبت و تعویض دوره ای Loop و کولانت، خیلی طرفدار ندارند.
    امتیازها
    336
    سطح
    6
    65
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    واتر کولر ها بر دو نوع اند.

1. Closed-Loop یا مدار بسته، این دسته اغلب برای خنک کردن CPU به کار میرن، رنج قیمتی از 170 تا 600 هزار تومن دارند. معمولا" سایز رادیاتور اینها، 12، 24، 28، و 36 سانتیمتر است. طول عمر متوسط 5 سال دارند. نیاز به نگه داری ندارند، نیاز به پر کردن کولانت ندارند.

2. Open-Loop، یا مدار باز، یا Custom، این دسته میتوانند کلیه قطعات را بر اساس توان پمپ و انواع بلاک ها خنک کنند، رنج قیمتی معمولا" از 1 میلیون به بالا دارند و ابعاد رادیاتور آنها از 12، 24، 28، 36، 48 سانتیمتر است. ضخامت رادیاتور های آنها و قدرت پمپ های آنها هم متفاوت است. طول عمر خوبی دارند اما نیاز به نگه داری، مراقبت، تعویض سالانه مایع کولانت و بعضا" شلنگها دارند. قدرت این واتر کولر ها بسیار بالاست اما عموما" به علت هزینه های بالا و نیاز به مراقبت و تعویض دوره ای Loop و کولانت، خیلی طرفدار ندارند.
    ممنون از پاسختون اگه میشه این موراد هم پاسخ بدید ممنون
    آیا از Closed-Loop ها میشه برای خنک کردن سایر قطعات هم استفاده کرد چون شما گفتید اغلب برای cpu استفاده میشه ؟

نحوه عملکرد واتر کولر ها به چه شکلی هست تو cpu ها و سایر قطعات ؟
    اینگمار برگمان : همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

استاد گفته و دیگه نمیشه روی حرفش حرف زد ...!!

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط spartacus g نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون اگه میشه این موراد هم پاسخ بدید ممنون
    آیا از Closed-Loop ها میشه برای خنک کردن سایر قطعات هم استفاده کرد چون شما گفتید اغلب برای cpu استفاده میشه ؟

نحوه عملکرد واتر کولر ها به چه شکلی هست تو cpu ها و سایر قطعات ؟
    معمولا نمیشه از Closed Loop برای خنک سازی جاهای دیگه استفاده کرد. یه سری براکت هست که با اتصال به برخی گرافیک ها میشه یه جوری تحت شرایطی گرافیک رو هم خنک کرد. ولی نه اون قطعات هست، و نه از نظر هزینه صرفه اقتصادی داره.

عملکرد واتر کولر ها خوبه.
    امتیازها
    1,095
    سطح
    17
    4
    کاربر جدید
    درود دوستان
    من می خوام گرافیک لب تاپ یکی از اشناهامون که مدل HD 4000 Intel Grafphic هست اپدیت کنم ولی تو سایت اینتل میرم اما کلی داریو هست که نمیدونم دقیق کدوم برای این هست میشه راهنمای کنید که کدوم مال این هست ؟؟؟
    ویندوزش هم 64 بیت 7 هست.
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash I3est نمایش پست ها
    درود دوستان
    من می خوام گرافیک لب تاپ یکی از اشناهامون که مدل HD 4000 Intel Grafphic هست اپدیت کنم ولی تو سایت اینتل میرم اما کلی داریو هست که نمیدونم دقیق کدوم برای این هست میشه راهنمای کنید که کدوم مال این هست ؟؟؟
    ویندوزش هم 64 بیت 7 هست.
    دوست من در سایت سخت افزار خودمان آخرین نسخه درایور های کارت گرافیک اینتل مخصوص لپ تاپ وجود دارد . به نوار سمت راست سایت قسمت دانلود مراجعه کنید .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk
    امتیازها
    1,095
    سطح
    17
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    دوست من در سایت سخت افزار خودمان آخرین نسخه درایور های کارت گرافیک اینتل مخصوص لپ تاپ وجود دارد . به نوار سمت راست سایت قسمت دانلود مراجعه کنید .

دوست عزیز چک کردم اما نسخه 4000 که من میخوامو تو نظرات گفتن ساپورت نمیکنه ....
    دوستان کسی میتونه از تو سایت اینتل درایو 4000 HD رو ساپورت کنه ؟؟؟؟
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash I3est نمایش پست ها
    دوست عزیز چک کردم اما نسخه 4000 که من میخوامو تو نظرات گفتن ساپورت نمیکنه ....
    دوستان کسی میتونه از تو سایت اینتل درایو 4000 HD رو ساپورت کنه ؟؟؟؟
    مگه میشه ساپورت نکنه ؟
    مدل دقیق پردازنده شما چیه ؟ مشخصات سیستم شما چیه ؟
    از خود اینتل فکر نکنم بتونید دانلود کنید بخاطر تحریم .

امتیازها
    1,095
    سطح
    17
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    مگه میشه ساپورت نکنه ؟
    مدل دقیق پردازنده شما چیه ؟ مشخصات سیستم شما چیه ؟
    از خود اینتل فکر نکنم بتونید دانلود کنید بخاطر تحریم

شدن که شده تو نظرات اقا حسام پورخلیل گفتن که ساپورت نمیشه چون کارت لب تاپ اشنا من
    HD 4000 Intel Grafphic هست ...سی پی یو core i7
    سایتش فیلتر نیست اما دانلود چک نکردم بشه یا نه ....
صفحه 828 از 1004 نخست ... 328728778818826827828829830838878928 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,271 به 8,280 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع